DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 6 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 6 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

  Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???

Ići dole 
+29
Kica/Praja
Diplomirani Duduk
sanjalica.ns
Blebetalo
Oci-ANDJELA
ZoxZoja
Sibila_
sonia
Meluska
dusicaa
Gothic
promaja
MadamX
Astra
Solomon Grundy
lollypop
pesma
daljinski
Okano
podbarac
Lily
montoya
Lakota
rouzvel
doctorr67
brdjanin
Ziman
Samouka
AstrinaKomsinica
33 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
AutorPoruka
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 6 EmptyNed Jan 26, 2014 3:00 pm

First topic message reminder :

Skoro da je vec izvesno, da ce se vanredni Parlamentarni izbori raspisati za 16. mart og.
Sta mislite:
-trebaju li nam ?
-promenice se nesto na bolje ?
-ko gubi, ko dobija ?
-vase vidjenje koja politicka opcija ce *isplivati*?
-da li je Vucic bas toliko siguran u uspeh svoje partije ili se tu nesto drugo mulja, tj. neko drugi diktira ?
Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
promaja
Panonski lav
Panonski lav



Datum upisa : 02.08.2010

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 6 EmptySub Jan 23, 2016 2:12 pm

NEMOJTE ,AKO BOGA ZNATE....BICEMO DOBRI,PISACEMO SVAKI DAN PO FORUMU smehsmeh :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
Blebetalo




Datum upisa : 08.01.2011

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 6 EmptySub Jan 23, 2016 2:14 pm

promaja ::
NEMOJTE ,AKO BOGA ZNATE....BICEMO DOBRI,PISACEMO SVAKI DAN PO FORUMU smehsmeh :rlol:
Ćut bre promaja,tebe ćemo za ministra kulture smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav



Datum upisa : 02.08.2010

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 6 EmptySub Jan 23, 2016 2:27 pm

Jaaaa,a ne ,ja sam nekulturan i to se nemere foteljom platiti   dm2
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris



Datum upisa : 13.01.2013

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 6 EmptySub Jan 23, 2016 2:33 pm

Blebetalo ::
Kao nekoga ko je totalno antipolitički nastrojen,mene zanima za koga si ti Danubiuse?

Do sada koliko vidim niko ti nije valjao,a na vlasti su bili i oni koje si ti simpatisao.

Da se kandidujemo ti i ja? :rlol: :rlol: :rlol:

Jeste da je diskusija otišla u off ali moram da se zozbiljno uključim.

DakmeM kakav nam je sastav Skupštine i Vlade da izađemo na ulicu i slučajnom metodom navatamo tih 300 komaTa koliko ih treba ne bismo uspeli da nađemo toliku količinu dileja, idiota, mamlaza, šibicara i ostalog šljama kakav se tamo pokupio.


Inače otvorite temu Forumska vlada u senci pa da se đoramo ministarstvima i savetničkim mestima.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 6 EmptySub Jan 23, 2016 2:36 pm

Blebetalo ::
Kao nekoga ko je totalno antipolitički nastrojen,mene zanima za koga si ti Danubiuse?

Do sada koliko vidim niko ti nije valjao,a na vlasti su bili i oni koje si ti simpatisao.

Da se kandidujemo ti i ja? :rlol: :rlol: :rlol:
Ja sam uvek bio za LDP i samo za LDP (što se može videti uvidom na razne teme unazad od početka foruma ) 
Liberalni demokrati nikada nisu bili stvarno na vlasti ,samo lažni demokrati ,a sviđalo mi se vreme Zorana Đinđića i stvarno sam verovao da je jednom došao kraj političkom  glibu u Srbiji . 

Njegovim ubistvom je ubijena i svaka nada za bolji život u Srbiji . 

Da je izvršena lustracija (Batić)  ,da su SPS i SRS zabranjeni na 5 godina ( Čanak ) danas ne bi imali ovu perverziju od politike i vlasti . 
A sada smo u šah -mat poziciji ,i bićemo prisiljeni da glasamo za manje zlo ,da bi bar neka "opozicija" postojala u Skupštini protiv ovog "srpskonaprednog" zla . Dakle ,"druga Srbija" bi trebala da glasa za neku "udruženu demokratsku proevropsku opoziciju" ,ako je uopšte bude . 
A zlo može da bude još veće ,ma kako glasali ,jer se SNS neće libiti da ide u kolaciju sa "desničarima" za koje će sigurno deo glasača glasati ,pa ćemo lepo gledati Šešelja ,Maju ,Tomu i Acu opet zagrljene ,a imaće i dosta batinaša za prljave poslove jer sa SRS dolaze i "Obraz" "Naši" "Dveri",DSS ,"Treća Srbija"  i slični . 
Sada su bahati ,pa ne izgleda tako ,ali zafali li im za "većinu" ,nadajte se "velikom pomirenju" Tome i Ace sa njihovim "tatom" Šešeljem . Ako su im trebali Karićka i Vulin ,što bi se libili "prirodnih saveznika " ?

Mene ne bi čudilo uopšte da se baš to desi .
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Blebetalo




Datum upisa : 08.01.2011

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 6 EmptySub Jan 23, 2016 3:04 pm

Danubius ::

Ja sam uvek bio za LDP i samo za LDP (što se može videti uvidom na razne teme unazad od početka foruma ) 

Da li ti stvarno misliš da treba da verujemo da će nam biti bolje ako na vlast dodje neko ko u proteklih 20 godina živi samo od politike i poseduje firme do kojih je došao kao i svi ovi ostali političari i velike gazde?

Ako je i od Čede ,mnogo je smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
MadamX
Grofica od Voždovca



Datum upisa : 13.12.2012

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 6 EmptySub Jan 23, 2016 5:30 pm

Slažem se sa Blebetalom, sa ovim njegovim postom.

Ali ja neću o Čedi, imam mišljenje o njemu davno formirano.

Izbori NISU zvanično raspisani. Gospodar ih je najavio, da zadovolji i opoziciju i mangupe u svojim redovima.

Ali, stvara se atmosfera straha. Prave se afere i tamo gde ih nema. Besmislene izjave Sline o nekoj novinarki koja će prijaviti da je uhode i sl..

Napadi na novinare, užasna emisija ne Vučkoteleviziji..zvižduci u Areni, Bela Crkva...

Plašim se, ali sve mi to liči da se sprema neko vanredno stanje, i da do izbora neće ni doći.

Gospodar je bolestan i želi da vlada večno..i ne bih se iznenadila kada bi za vlast i ubijao..za sada tuku neistomišljenike.

A što se Šekija tiče, on mu je "rezervni igrač" ukoliko pređe cenzus na tim budućim izborima.

Čujem da će mu se pridružiti i Nenad Popović, što me nimalo ne iznenađuje.

Pisaću još...ali kasnije..
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav



Datum upisa : 02.08.2010

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 6 EmptySub Jan 23, 2016 7:27 pm

Procitak ja malo ove vase postove ,pa reko ajd onako laicki da vas priupitam ,posto vidim da vec sve znate ,ko ce sa kim i protiv koga ...pitam vas i naglas razmisljam  uči
-Kakva je to :-Dakle ,"druga Srbija" bi trebala da glasa za neku "udruženu demokratsku proevropsku opoziciju" ,ako je uopšte bude . ????
-pa vec ste vladali ,kad ste pukli ,rasturili ste se i svi brze bolje preleteli kod Vucica...
-Deni ,objasni mi to ,kako mislis da ce se udruziti Vucic sa Seseljom i sta bi ti to da si na njegovom mestu ponudio njemu a izdo si ga u svemu i da li mislis da neko ko je umislio da je bog voli da ima jos jednog pored sebe ...
-Citam ovde neke ,pisu ko selektori...cuj,neko ce da bude rezervni igrac ,a taj bez treninga igra uvek u prvom timu ...svasta se ovde pise i spaja  nesvest trtrr
BICE OVA GODINA VRLO ZANIMLJIVA KO KANDA.... booored
Nazad na vrh Ići dole
MadamX
Grofica od Voždovca



Datum upisa : 13.12.2012

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 6 EmptySub Jan 23, 2016 11:40 pm

Promaja, "rezervni igrač" je pod znacima navoda..ne igra taj u prvom timu odavno. Igrao je u Slobino vreme.

Ne znam, samo nagađam jer je očigledno da Šešelj ne spominje u svojim izjavama Vučića, samo Nikolića i ostale političare, i niko mu nije dobar. SRS izlazi samostalno na izbore.

Inače, biće još novih stranaka do aprila..fantomskih, tako se meni čini..videćemo..
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 6 EmptyNed Jan 24, 2016 12:05 am

Pa ne bi bas rekao da ne igra ...vreme ce pokazati ko sto i njegovi mitinzi pokazuju mada se svuda pokazuje ono sto gazda poruci.
Pa kad ima cenzure normalno da necete citati napade i ismevanje njegovog velicanstva zato Toma i Dragica nigde nisu cenzurisani...sto nije cenzurisana izjava o ubistvu Spasojevica i Kuma...pa to ne dira Vucica al ima koga dira.
Pa Radikali uvek izlaze sami i nisu sa nikim dosad bili u koaliciji dok je Seselj bio prisutan tako da Vucic zna da tu samo gubi glasace jer su poceli da ga napustaju mnogi 
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 6 EmptySre Jan 27, 2016 7:09 pm

Mali podsetnik na "perjanice" Srpske Napredne Stranke šta su govorili o toj istoj stranci koliko juče -dok se nisu dočepali funkcija i para u  istoj . 
I nisu jedini -na desetine ima takvih u samom vrhu stranke ,preletački ološ koji je pobegao u SNS uglavnom da ne bi krivično odgovarao za razne stvari . 
I za te i takve treba glasati ,ovi treba da "vode" Srbiju ? 

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 6 EmptySre Feb 10, 2016 9:58 pm

Zašto je depresivna i pomisao da u Srbiji i izbori išta menjaju ? 
Pogledajte samo koga treba da biramo ? 

Voja Četnički Vojvoda , Aca Lažov ,Toma Master Grobar , Rasim "ja sam dobar za sve vlasti" Ljajić ,Mali Sloba (Dačić) Vuk Olinjali (Drašković) Debeli Autnomaš (Čanak ) ,Lepi Čedica , Bojan Satanizovani(Pajtić) Mirina Pudlica (Vulin )Palma (Šopen ) Marković , Velja (čega sam ministar ?) Ilić  itd itd ...
I još gomila neškolovanog ,bahatog kriminogenog ološa koji ide uz njih -sve  deklarisani  demagozi i lopovčine ,koje gledamo već 25 godina u međusobnim protivrirodno bludnim koalicijama ,samo da budu na Vlasti ? 
Zaista ,možda i prvi put nema "dobrih" i "loših" momaka -nude se samo loši i još gori ? 
Šta je "alternativa" -profašistička "desnica" ? 
Za koga glasati ,zaista ?










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 6 EmptySre Feb 10, 2016 10:07 pm

Od kad sam videla da desnica (Dveri a nazvati njih desnicom je tek smejurija ali ajde negde moraju da se svrstaju) podržava Slađanu Šarlatan Velkov ispušili su za jedan glas. A potrudiću se da im oduzmem bar još nekoliko. Imam ubitačne argumente koji se čak ne zasnivaju na njenim nadrilekarijama.

=====

A trenutno je u toku smaranje građanstva telefonskim putem. Nema Agencije za istraživanje koja neće omastiti brk radeći "istraživanja" i dajući prognoze.

- Gospođo hvala vam što ste zvali ali ne želim ni ja niti iko iz moje porodice da učestvujemo u nikakvim anketama bilo telefonski bilo uživo. Hvala i prijatno.

- Mama jesi zapamtila ovu rečenicu? Svakom ko hoće da te anketira dok kaže ko je da si je ponovila i spustila slušalicu.











Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 6 EmptySre Feb 10, 2016 10:27 pm

ZoxZoja ::
Od kad sam videla da desnica (Dveri a nazvati njih desnicom je tek smejurija ali ajde negde moraju da se svrstaju) 
Pa svrstao ih MUP Srbije onomad u "klerofašiste" ,u onoj studiji o ekstremističkim organizacijama koje deluju u Srbiji (studija rađena po nalogu Skupštinskog odbora za bezbednost ,2005 ) ,zar ne ? 
(Sve sa "Naši" "Obraz" "Zavetnicima" "Nacionalnim Frontom" i sličnima (sada kolektivno udomljenim u Srpskoj Radikalnoj Stranci )) 
Ako ublažimo ,klerikalci svakako ,ultranacionalisti i rusofili .Ruku pod ruku sa ekstremnim krilom DSS -sa njima će na izbore .
 A evo i koliko su "desno" : 

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
MadamX
Grofica od Voždovca
MadamX


Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 13.12.2012

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 6 EmptySre Feb 10, 2016 11:50 pm

Ako su Dveri i DSS toliko strašni, zašto nisu zabranjeni zakonom?

Zašto je danas sramota biti nacionalista i desničar? Ne možemo svi da budemo levičari, i oni koji glasaju za stranke centra.

By the way, izbori još nisu raspisani. Gospodar dao izjavu da će ih raspisati na vreme. On ih ne raspisuje, ali to je zaboravio.

Namerno će ostaviti kratak rok za kampanju-mislim na onaj deo gde teku rokovi za prikupljanje dokumentacije da bi izborne komisije vraćale stranke.

Napravljene su i dve stranke koje će uneti pometnju u tzv Patriotskom bloku. Strašno..

I stranke demokratske, građanske orijentacije idu u više kolona, što je loše. Mislim da su mogli i oni i ove stranke-DSS-Dveri da se ujedine, kao 2000.godine, jer danas je stanje mnogo gore nego što je bilo 2000.godine.
Gospodaru treba "skresati krila"..zanemarimo ideologije i razlike, jer narod gladuje i treba nešto da se menja..ja tako razmišljam..










[You must be registered and logged in to see this link.]     [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 6 EmptyČet Feb 11, 2016 10:39 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 6 EmptyČet Feb 11, 2016 11:26 pm

pre par godina umro GLAS RAZUMA i to namrtvo   :948208144:
Nazad na vrh Ići dole
daljinski

daljinski


Godina : 61
Location : Schweiz
Humor : daleko od ozbiljnog
Datum upisa : 26.06.2014

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 6 EmptyPet Feb 12, 2016 5:49 pm

Ja vidim da tu nema vajde. Lako bi ja izasao na kraj sa batinasima (razvali ih pre nego sto i pomisle da napadnu) ali za koga glasati? Po ovome kako pisete jedino preostaje da vojska izvrsi drzavni udar, mada kad nisu 90-te ne verujem ni da bi sada.
Druga varijanta je masovni izlazak na ulice ali i tada, u slucaju da se skine vlast, ko bi to mogao da vodi zemlju.
Neverovatno, ali istinito, je da je narod apatican i "boli ih k..." za politikom a kad neko dodje na vlast jebu mu mater i sve po spisku. Isto ko u fudbalu....svi su bolji selektori od aktuelnog.
Ja samo znam da bi, u slucaju udara, zatvorio granice (hermeticki) pokupio bagru i po kratkom postupku obesio u sred Beograda, zamrznuo imovinu dok se ne ispita kako je stecena a onda raspisao izbore . Svakog kandidata proveriti kako je stekao imovinu, da li je pocinio krivicno delo i da li zeli da radi za prosecnu srpsku platu (ne beogradsku). Isto i za one u skupstini. Dobijali plate i dnevnice a nisu prisustvovali zasedanjima ili spavaju i citaju novine.
Bilo bi interesantno videti ko bi se kandidovao.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 6 EmptyPet Feb 12, 2016 9:11 pm

daljinski ::
Ja vidim da tu nema vajde. Lako bi ja izasao na kraj sa batinasima (razvali ih pre nego sto i pomisle da napadnu) ali za koga glasati? Po ovome kako pisete jedino preostaje da vojska izvrsi drzavni udar, mada kad nisu 90-te ne verujem ni da bi sada.
Druga varijanta je masovni izlazak na ulice ali i tada, u slucaju da se skine vlast, ko bi to mogao da vodi zemlju.
Neverovatno, ali istinito, je da je narod apatican i "boli ih k..." za politikom a kad neko dodje na vlast jebu mu mater i sve po spisku. Isto ko u fudbalu....svi su bolji selektori od aktuelnog.
Ja samo znam da bi, u slucaju udara, zatvorio granice (hermeticki) pokupio bagru i po kratkom postupku obesio u sred Beograda, zamrznuo imovinu dok se ne ispita kako je stecena a onda raspisao izbore . Svakog kandidata proveriti kako je stekao imovinu, da li je pocinio krivicno delo i da li zeli da radi za prosecnu srpsku platu (ne beogradsku). Isto i za one u skupstini. Dobijali plate i dnevnice a nisu prisustvovali zasedanjima ili spavaju i citaju novine.
Bilo bi interesantno videti ko bi se kandidovao.
[You must be registered and logged in to see this image.]

Ali ,mogi "nisu naučili" nego će opet glasati za ovo . 
Da nisu to prošli put uradili -onda ovoga ne bi bilo . 
A sviđa mi se tvoj način "rešavanja" ,ni ja ne vidim drugi način ,jer su uspeli da satanizuju ,uklone ,oteraju svakoga ko bi možda bio neka "alternativa" . 
Masovna građanska neposlušnost bi bila rešenje ,ali to  nije uspelo ni pre "5 oktobra" ,prevelika je opasnost od krvoprolića ,ovi drže sve "poluge sile" i ne bi oklevali da upotrebe .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
MadamX
Grofica od Voždovca
MadamX


Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 13.12.2012

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 6 EmptyPet Feb 12, 2016 9:29 pm

Da li postoji šansa za još jedan peti oktobar, i mogućnost da se CELA opozicija ujedini-bez SRS-a?

Teško..žao mi je što se DS raspala na koliko beše stranaka, i žao mi je što je Pajtić predsednik. Da se Đilas kandiduje sada, za mesto gradonačelnika Beograda, glasala bih, kao i prošli put, sa zadovoljstvom. Bio je jedan od boljih gradonačelnika, bez obzira na pisanije žute štampe.
Uradio je dosta dobrih stvari za grad i za građane. Nije on loše mislio ni sa BUS PLUSOM, hteo je da osavremeni način naplate prevoza, i na taj BUS PLUS najviše se žale oni koji su se i ranije švercovali u prevozu.

Izvinjavam se što skrećem priču ka Beogradu, to je moj grad koga volim..i koga sada, od kako je došlo napreDNO ne prepoznajem.










[You must be registered and logged in to see this link.]     [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
sanjalica.ns
Explorer Of Dreams
sanjalica.ns


Datum upisa : 06.01.2010

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 6 EmptySub Feb 13, 2016 10:56 pm

....ccccc....samo vas čitam.... i ne mogu da verujem da se toliko opterećujete time ko će s' kim u koaliciju i za koga biste trebali glasati, .....a ne kapirate da ćete glasati za istog, bilo kome da date svoj glas! dm2
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 6 EmptyNed Feb 14, 2016 10:48 pm

sanjalica.ns ::
....ccccc....samo vas čitam.... i ne mogu da verujem da se toliko opterećujete time ko će s' kim u koaliciju i za koga biste trebali glasati, .....a ne kapirate da ćete glasati za istog, bilo kome da date svoj glas! dm2

Bravo. Napokon da cujem nesto sto je realnost, istina i ima smisla. Skoro da sam povjerovao da u Srbiji zive samo zombiji.Evo, ima i izuzetaka.
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 6 EmptySre Feb 17, 2016 1:26 pm

Treba poštovati znake ... :948208144:


[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 6 EmptySre Feb 17, 2016 6:28 pm

Nije još ni počela kampanja ,a više nego prljava kampanja je već u toku u Čačku . 
Opozicija želi da smeni "vladajuće ") SPS ;SNS ;JS  (a nagađa se da će DS ići u koaliciju i sa "Dverima" da bi imali dosta poslanika ) 
Sutra je sednica SO ,a danas po Čačku ovi plakati 

[You must be registered and logged in to see this image.]
..uz tekst "Za izbore spremni" .
Vrišti koliko je  prepoznatljiv SNS (radikalski )stil diskreditacije političkih protivnika .
Naravno ..."niko ne zna" ko je plakate štampao (kao da je to problem da MUP pronađe ) ?  novine pljuc 
Šta će biti tek kada kampanja počne na republičkom nivou ,kad se ovim služe za lokalne ?










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 6 EmptyPet Feb 26, 2016 3:35 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
A ovo su juče za "siguran glas" delili "aktivisti SNS" u sred Beograda ,Gundulićev venac ,opština Stari Grad .
[You must be registered and logged in to see this image.]

Ovoliko vredi vaš glas ,građani Srbije,za kilu soli i tri paštete vas kupuju Napredni .
Bilo je prljavih kampanja ,ali kao ova ,sa tolikim zloupotrebama državnih resursa i medija , to još Srbija nije videla .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gothic
Gothic
Gothic
Gothic


Datum upisa : 21.04.2012

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 6 EmptyPon Feb 29, 2016 8:58 pm

Gledam i slusam na TV-u pre nekoliko dana sta govori nas premijer i ne mogu da verujem.

Kaze kako se bori da dovede strane investitore u nasu zemlju jer je to mnogo dobro za Srbiju ali je toliko tesko da pregovori traju po nekoliko puta jer im Makedonija i Bugarska nude bolje uslove za poslovanje,ali zato im nas premijer daje jos bolje uslove samo da bi prihvatili kao naprimer:Nema za njih carina,prodaje im ili poklanja zemljiste,obecava najnizi porez pa cak i o trosku drzave im pravi novu infrastrukturu za lakse povezivanje sa Auto-Putem.

Da li zna sta stoji sve iza toga,da ce oni odmah cim okrenu neki veci kapital odmah napustiti nasu Drzavu i preci u neku drugu.A nama ostaju njihove propale fabrike,deponije a i razne otrovne hemikalije.A mi naravno to nesmemo da diramo i cistimo da bi napravili nesto drugo jer je to ostalo njihovo vlasnistvo i dalje.Umesto da im se daje na zakup na odredjeni broj godina da bi to kasnije moglo da se preuredi ovako od Srbije kroz nekoliko godina polako pocinje da nastaje jedna velika deponija koju ne sme niko da dira i cisti.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 6 EmptySre Mar 02, 2016 2:33 pm

Ispalo je da je književnik Filip David iznenadio Srbiju, kada je na dodeli priznanja za najčitaniju knjigu, stao pred mikrofon, i rekao: Moram da se ogradim od prisustva Tomislava Nikolića, poštujući instituciju predsednika, ja od 90-tih ne održavam njegovu politiku. Diplomislav Tomislav replicir'o da za tu izjavu nije bilo potrebno ni hrabrosti, ni vaspitanja. Javnuo se, kao državni funkcioner, i ministar Tasovac. Vučić Aleksandar im'o kaže da ne zna šta David ima da se ograđuje, imao bi on tu pitanja, ali misli da je Predsednik odgovorio tačno. U državnim „Novostima“, državni urednik Ratko im'o pita: Da li su Srbi zaslužili da Filip David ponižava njihovog predsednika? Jerbo, su, jelte, Srbi njegovu porodicu sačuvali od koncentracionog logora!

Bilo tu i pitanja, a što je David primio nagradu, ako, jelte, ima nešto protiv Predsednika, da nije bilo ni mesto, ni vreme, za takvu izjavu itd i tsl. Pa bilo je i mesto i vreme, i uvek je mesto i vreme za to, da neko, sa delom i integritetom, kaže da se normalna Srbija ograđuje od kreature koja zaogrnuta institucijom predsednika lupeta gde stigne, i lampek bulažnjenja nameće kao državne standarde. Da se ne ide dotle da li institucija predsednika, amnestira prošlost vojvode Nikolića, da se pita, da li institucija predsednika ide sa tim da je sina Radomira prometnuo u gradonačelnika Kragujevca, prijatelja Bačevića u ministra, pa ambasadora, ženi, državnim i drugim novcem, omogućio da bude najveći humanista i dobrotvor... Treba li takav predsednik da govori u Akademiji, prima priznanja, ma i počasna, na državnim fakultetima...

Da se skrati, biće da je Filip David istupio, ogradio se, u ime preostale normalne Srbije, i pokazao da u ovoj zemlji još ima časti i obraza. Šteta samo što pored Diplomislava, pored savetnika Lala, u prvom redu svečanosti u Narodnoj biblioteci, nije bio i Nikolićev parnjak imena Vučić Aleksandar.

U vezi sa prethodnim je i dodela nagrade za građansku hrabrost „Dragoljub Stošić“, Saši Jankoviću, Vesni Rakić Vodinelić i Rodoljubu Šabiću. Nagrađeni su, primivši nagradu, izrazili nelagodu, jer su samo radili svoj posao. Vodinelić rekla da smo došli dotle da je hrabrost primenjivati zakon, Šabić rekao da je svojevrsno zvono za uzbunu ako državni službenik dobija nagradu za građansku hrabrost, a Saša Janković imao kaže: Ne osećam se izuzetno, mislim da sam samo normalan čovek, u vremenu u kome ima malo mesta za normalne ljude! Da se doda, pa kako će ovo postati mesto za normalne ljude, ako nema ljudi, i gestova, poput Filipa Davida, i njegovog javnog istupa!

A onda je sve lično razrešio gospodin Vučić Aleksandar, gde nego direktno na RTS-u, kome pretplatu svi plaćamo samo 150 dinara. Svi bili obradovani za sve pare, izbori će budu 24. aprila. No, Vučić gospodin se ne bavio izborima, on je podastro rezultate i vizije. Ne postoji, na svetu, ponosniji čovek od njega, jer je toliko uradio za zemlju koju voli. Sve je, uprkos poplavama, ratu u Ukrajini, migrantskoj krizi... stabilizov'o i stavio u plus. Kilometri puteva, 27 novih fabrika, najviše plate u istoriji, škole, bolnice, toaleti...

Da bi i dalje bilo tako, da bi i dalje bilo bolje od tako, izbori, referendum o tome jesmo li za modernu Srbiju, ili prošlost, Srbija će birati između budućnosti i prošlosti. Zato je spreman da izborima rizikuje, jer je budućnost Srbije u pitanju, za četiri godine ćemo da postignemo evropski životni standard. Na izbore se ide jerbo je video da nema ujedinjenosti oko tog cilja, a Srbija ima šansu da napreduje samo ako je ujedinjena. Zato, ili će biti tog ujedinjenja, velike podrške za njegovu naprednu listu, ili ništa od posla, jer on nema nameru da pravi kompromise sa budućnošću Srbije.

Dakle, ujedinimo se oko Ujedinitelja Aleksandra, da malo više nego do sada Diplomislav Tomislav može da sedi i baljezga u prvom redu, da malo više nego do sada falsifikovane diplome budu na čelu ministarstava i zakonodavnih tela, da malo više nego do sada razni pečenjari i kumovi budu direktori javnih preduzeća... i da sve nagrade dobijaju samo oni koji će poštovati ovakav red i zakon.

Autor je novinar nedeljnika "Vreme".
Nazad na vrh Ići dole
Kica/Praja
El virtuoso
Kica/Praja


Godina : 85
Location : Ladna Morava
Humor : Filmovi Veljka Bulajića
Datum upisa : 04.12.2009

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 6 EmptySre Mar 02, 2016 11:08 pm

Moram da prokomentasrišem predhodni post koji vrvi od konstatacija s kojima se slažem. Samo se ne slažem da je ovaj David neka ljudina. Teška jajara, istresao se na onu olupinu od Tome, a reč protiv vučića ne kaže, jer nas kako kaže  vodi u srećnu Evropu.

Pomenuh u mom kratkom izlaganju tri negativca. Jajaru Davida, koji je čitav život na krilima sistema kroz ceo svoj trećerazredni književni opus, zatim potrošeni radikalski ispljuvak, koga neki zovu Neverni Toma i fajnali poremećeni tabletoman koji se svima sveti za sve ćuške i preziranja koje je doživljavao od škole pa naovamo, od jačih, lepših i pametnijih i od žena koje je odbijao svojom šizofrenim, genetskim  feminizmom. Dakle po meni gradacija negativnosti ide od jajare, preko olupine do pacijenta duševnog sanatorijuma zatvorenog tipa.
Može se reći da je to prava slika Srbije danas. Neka nam je Bog u pomoći.










Jedan poziv menja sve !
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 6 EmptyČet Mar 03, 2016 10:31 pm

Slušajući predizborna obećanja, deda konstatuje: "Sve ti jebem, koliko će biti novih radnih mesta, još ćemo i mi penzioneri morati ponovo da radimo!"
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
MadamX
Grofica od Voždovca
MadamX


Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 13.12.2012

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 6 EmptyNed Mar 06, 2016 2:08 am

SNS je predala listu. Početak izbornih manipulacija..zlz










[You must be registered and logged in to see this link.]     [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 6 EmptyNed Mar 06, 2016 9:49 am

MadamX ::
SNS je predala listu. Početak izbornih manipulacija..zlz  
Naravno. I za sada ,krenuli su na dojučerašnje najbolje prijatelje ,SPS .
Ali ,ne zato što bi hteli da spreče dalju pljačku u Srbija Gasu i Elektroprivredi ,nego što i na to žele da stave šapu. 
Ono što se stalno minimalizuje ,a jeste opasno ,je homogenizacija "ultranacionalne desnice " ,tj pročetničkih i ljotićevskih snaga ,dakle fašista .
"Obraz" i "Naši" su se prisajedinili Srpskoj Radikalnoj , Dveri i militantno krilo DSS takođe idu na jednoj listi ,a razni "Zavetnici" i njima slični ,što priželjkuju etnički čisti pravoslavni Srbistan su već izdvojili svog lidera -niko drugi nego Bratislav Dikić ,general  Žandarmerije ,koji umesto da je u zatvoru pravi sebi imidž "novog" Arkana ili Legije . 
Tako da ćemo slušati dve predizborne priče -ko je veći Evropljanin sa jedne ,i veći "patriota" i Srbin sa druge .
I naravno -svi redom "neće dati Kosovo" . 
Po prvi put ,znamo protiv koga treba ići ,a nemamo nikoga za koga bar mislimo da će nešto promeniti (mislim na dobar deo glasača koji inače ne glasa za "nacionalnu" nego za demokratsku /građansku Srbiju )










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 6 EmptyPon Mar 07, 2016 9:55 am

MadamX ::
SNS je predala listu. Početak izbornih manipulacija..zlz  
Po radikalskom običaju -"pristalice" iz autobusa sa dnevnicama . 
Za Mitrovicu -celih 110 . 

[You must be registered and logged in to see this image.]

A pazite "slike sa mitinga" ? 
Neko je zeznuo photoshop ....sve sami blizanci na skupu ? 

[You must be registered and logged in to see this image.]
A kad nema plaćenih miingaša i autobusa ,onda "veličanstveni skup naprednjaka" izgleda ovako (Kraljevo) 

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]


Poslednji izmenio Danubius dana Uto Mar 08, 2016 12:37 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kica/Praja
El virtuoso
Kica/Praja


Godina : 85
Location : Ladna Morava
Humor : Filmovi Veljka Bulajića
Datum upisa : 04.12.2009

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 6 EmptyUto Mar 08, 2016 12:31 pm

U nekoliko gradova u centralnoj Srbiji, sns se za lokalne izbore pocepao u tri kolone. Ima se može se.
Samo nek se cepaju, već sledeće godine ćemo biti u prilici da vidimo pucanje tog balona, a i sada će dobiti osetno manje nego se nadaju.










Jedan poziv menja sve !
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 6 EmptyUto Mar 08, 2016 7:20 pm

Kica/Praja ::
U nekoliko gradova u centralnoj Srbiji, sns se za lokalne izbore pocepao u tri kolone. Ima se može se.
Samo nek se cepaju, već sledeće godine ćemo biti u prilici da vidimo pucanje tog balona, a i sada će dobiti osetno manje nego se nadaju.
Ja nisam toliki optimista ,mada bih jako voleo da si u pravu . SNS drži sve medije ,gde ne prestaju hvalospevi , već sada agresivno napada ljude da glasaju za njih po kućama ,podmićuju ,prete ,sataniziraju ,a pravi rodeo još nije ni počeo . 
Kada udare u masovne (plaćene )mitinge ,preplave Srbiju plakatima (koje mi takođe plaćamo ) i upotrebe ceo radikalski arsenal demagogije ,nažalost ,to ne ostaje bez odjeka u narodu koji želi da veruje u bajke ,a izgubio je odavno svaki osećaj za logiku ,o elementalnom pamćenju da ne govorim . 
Njihov duhovni guru Šešelj je jednom prilikom rekao "Dok god ima 2 miliona elementarno nepismenih u Srbiji ,ne brinem se za svoju političku budućnost" ,i imao je pravo .
To je isto "glasačko telo" ,i to postojano ,koje uvek glasa ,a demokratsko /građanski korpus je toliko razočaran, da postoji opasnost da ne glasa (a ovoga puta i nema baš za koga ) 
Čak i deo njih će glasati za manje zlo ,pre za SNS nego "desničare",ili ovako razjedinjene i razbijene "demokrate" . 
Već je uočena nelogičnost sa biračkim spiskovima .Na desetine hiljada punoletnih građana je napustilo Srbiju ,a ispada da se "biračko telo" povećalo za 250 000 ,u zemlji "bele kuge" koja vlada decenijama ? 
Ovi su eksperti za izbornu krađu ,pa pobogu ,nikada nisu odgovarali za "ukradene glasove" i vreće koje su prosipali pred Skupštinom ,iako je dokazano da su ih baš njihovi pokrali . Šta će biti sada ,kada im je RIK ,sudstvo ,policija i sve ostalo u džepu ? 

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
sanjalica.ns
Explorer Of Dreams
sanjalica.ns


Datum upisa : 06.01.2010

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 6 EmptyČet Mar 10, 2016 12:20 am

Danubius ::

Čak i deo njih će glasati za manje zlo ,pre za SNS nego "desničare",ili ovako razjedinjene i razbijene "demokrate" . 

Na političkoj sceni Srbije nema manjeg i većeg zla, sve je to jedno te isto zlo koje nastupa po tuđoj direktivi u cilju rasparčavanja i uništenja sopstvene države i naroda. Dobro su plaćeni da se predstavljaju u vidu raznoraznih političkih stranaka; jedni glume vlast, drugi opoziciju, dok im je izvor finansiranja isti. Tako da, izbori ništa novo neće doneti. Ko god da pobedi, Srbijom će i dalje upravljati isti kao i do sada, s' tim što će nam biti sve gore i gore...Radujte se današnjem danu u odnosu na sutrašnji.
Nazad na vrh Ići dole
Kica/Praja
El virtuoso
Kica/Praja


Godina : 85
Location : Ladna Morava
Humor : Filmovi Veljka Bulajića
Datum upisa : 04.12.2009

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 6 EmptyČet Mar 10, 2016 12:31 am

Dani ne moraju biti desničari ako su protiv nato i eu. Tu su potpuno pobrkani lončići.
Više su desnica čanak i čeda koji se kupaju u novcu i gaze raju po ulicama, nego Boško Obradović

Na mojoj opštini Čukarica je napravljena koalicija stranaka : Dveri - Dss - Levica Srbije (Borko Stefanović) i Aktivna Srbija (Dusan Janjić) Ja sam na listi kandidata za odbornike. Ko glasa za tu listu ima piće od mene.










Jedan poziv menja sve !
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 6 EmptyČet Mar 10, 2016 4:08 pm

Kica/Praja ::


Na mojoj opštini Čukarica je napravljena koalicija stranaka : Dveri - Dss - Levica Srbije (Borko Stefanović) i Aktivna Srbija (Dusan Janjić) Ja sam na listi kandidata za odbornike. Ko glasa za tu listu ima piće od mene.  
Da sam tamo ,ja bih glasao za tu listu ,verovatno . 
Dveri i DSS ne podnosim ,ali Borka Stefanovića simpatišem (zbog "Generacije bez budućnosti ")  brdski
dr Dušana Janjića takođe cenim ,mada ne opravdavam koalicije na lokalu sa svim i svakim (SPS SNS ....) ali verovatno tako mora sada,ne bi li se "ušlo" .  
Ja uvek glasam za LDP ,i tako ću i ovog puta ,iako je puno kvalitetnih ljudi u međuvremenu otišlo iz stranke ,i isto tako je jako puno glasača je izgubljeno . Skoro pa sa setom se sećam da je naš zajednički drugar Debilko zajedno samnom ovde "ratovao" sa "šešeljevcima" pre par godina . On ispade "pragmatičan" jer je "promenio" u međuvremenu par partija ,a ja ću izgleda iz principa ostati među malobrojnim "simpatizerima" LDP (mada ne podržavam sadašnju "koaliciju" )  :brdski2:.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 6 EmptyPet Mar 11, 2016 10:23 pm

Na lokalu je LDP sa SNS-om, mislim na Čukarici










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
MadamX
Grofica od Voždovca
MadamX


Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 13.12.2012

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 6 EmptyPet Mar 11, 2016 11:02 pm

Kica/Praja ::

Na mojoj opštini Čukarica je napravljena koalicija stranaka : Dveri - Dss - Levica Srbije (Borko Stefanović) i Aktivna Srbija (Dusan Janjić) Ja sam na listi kandidata za odbornike. Ko glasa za tu listu ima piće od mene.  

Puno sreće Kićo :) Nadam se da nisi kandidat ispred Borkove stranke :)))










[You must be registered and logged in to see this link.]     [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 6 EmptyNed Mar 20, 2016 7:37 am

[You must be registered and logged in to see this image.]



....sva je prilika da ćemo dobiti reprizu ....k*o na RTS .
A i ovo je velika istina . 


[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Diplomirani Duduk

Diplomirani Duduk


Godina : 80
Location : Smederevo
Datum upisa : 26.11.2015

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 6 EmptyUto Mar 22, 2016 2:44 pm

Izbori i brak - sličnost i razlika:

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://diplomiraniduduk.wordpress.com/
Kica/Praja
El virtuoso
Kica/Praja


Godina : 85
Location : Ladna Morava
Humor : Filmovi Veljka Bulajića
Datum upisa : 04.12.2009

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 6 EmptyUto Mar 22, 2016 4:13 pm

Dosta kuknjave nego dajte malo borbe. Ko živi na opštini Čukarica neka glasa za mene, jer sam na listi pod rednim brojem 5. Svakom plaćam piće ko uradi tako.

hvala


:zeko:










Jedan poziv menja sve !
Nazad na vrh Ići dole
sanjalica.ns
Explorer Of Dreams
sanjalica.ns


Datum upisa : 06.01.2010

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 6 EmptyUto Mar 22, 2016 6:54 pm

Kica/Praja ::
Dosta kuknjave nego dajte malo borbe. Ko živi na opštini Čukarica neka glasa za mene, jer sam na listi pod rednim brojem 5. Svakom plaćam piće ko uradi tako.

hvala


:zeko:

Korupcija ili ....  ??? :brdski2:
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 6 EmptyUto Mar 22, 2016 8:03 pm

sanjalica.ns ::
Kica/Praja ::
Dosta kuknjave nego dajte malo borbe. Ko živi na opštini Čukarica neka glasa za mene, jer sam na listi pod rednim brojem 5. Svakom plaćam piće ko uradi tako.

hvala


:zeko:

Korupcija ili ....  ??? :brdski2:


Vrbovanje glasača. Bar ne obećava nemoguće.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
sanjalica.ns
Explorer Of Dreams
sanjalica.ns


Datum upisa : 06.01.2010

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 6 EmptySre Mar 23, 2016 8:31 pm

ZoxZoja ::

Vrbovanje glasača. Bar ne obećava nemoguće.

...kao napr. poboljšanje životnog standarda, nova radna mesta, hleb od tri dinara, putovanja po svetu itd, itd.... smehsmeh

Realno, Kiću za premijera! :brdski2:
Nazad na vrh Ići dole
Diplomirani Duduk

Diplomirani Duduk


Godina : 80
Location : Smederevo
Datum upisa : 26.11.2015

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 6 EmptySre Mar 23, 2016 9:55 pm

Kada se budem kandidovao sasvim sigurno ću ispuniti svoje izborno obećanje:

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://diplomiraniduduk.wordpress.com/
Gost
Gost
Anonymous



 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 6 EmptySre Mar 23, 2016 10:13 pm

Kica/Praja ::
Dosta kuknjave nego dajte malo borbe. Ko živi na opštini Čukarica neka glasa za mene, jer sam na listi pod rednim brojem 5. Svakom plaćam piće ko uradi tako.

hvala


:zeko:
Jel se dobija piće i ako lobiram za tebe? :brdski2:
Nazad na vrh Ići dole
Kica/Praja
El virtuoso
Kica/Praja


Godina : 85
Location : Ladna Morava
Humor : Filmovi Veljka Bulajića
Datum upisa : 04.12.2009

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 6 EmptyČet Mar 24, 2016 12:51 am

justicija ::
Kica/Praja ::
Dosta kuknjave nego dajte malo borbe. Ko živi na opštini Čukarica neka glasa za mene, jer sam na listi pod rednim brojem 5. Svakom plaćam piće ko uradi tako.

hvala


:zeko:
Jel se dobija piće i ako lobiram za tebe? :brdski2:

Da. Za tebe i mužika i meze pride cincin










Jedan poziv menja sve !
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 6 EmptyČet Mar 24, 2016 8:42 pm

Ima i poneka dobra vest .Srpska Radikalna Stranka , u danu kada je osuđen Radovan Karadžić ,dakle ,odličan tajming i sve sa "ekstremnom desnicom" u svojim redovima (Obraz ,Naši ) ,sa Šešeljem na čelu , za "veličanstveni miting " u Beogradu je uspela da sakupi čitavih 2000 ljudi ? 
Nije nerealno da su to sve članovi stranke ,po starom receptu dnevnica + piće+hrana ,busom iz unutrašnjosti . 

[You must be registered and logged in to see this image.]
Za normalne građane Srbije ,to je dobra vest ,još bi bila bolja da ne pređu ni cenzus . 

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 6 EmptyNed Mar 27, 2016 10:40 am

Ako koza laže -rog ne laže 

[You must be registered and logged in to see this link.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
sanjalica.ns
Explorer Of Dreams
sanjalica.ns


Datum upisa : 06.01.2010

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 6 EmptyNed Mar 27, 2016 8:17 pm

Simpatičan snimak smehsmeh , samo, džaba je sva internet-propaganda kad je većina glasača u Srbiji usmerena isključivo na televizije sa nacionalnom frekvencijom, a tamo, zna se ko glumi glavnu i jedinu rolu trtrr .  A da crnjak bude još veći, pravi spektakl će se desiti tek nakon izbora, kad se obelodani ko će sa SNS-om činiti koalicionu vlast pacov .

Jaoooj, Dani, jedva čekam tvoje komentare...hahhahah  689
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 6 EmptyNed Mar 27, 2016 8:24 pm

I naravno da je "počelo" ,jer se takva atmosfera "podgreva" po medijima ,a ne treba se ni čuditi - nasilje kao vid "predizborne kampanje" je redovna stvar iz prošlosti i recept SPS ,JUL ,Radikala (i ovo reciklirani "Srpskonapredni" , su ga upotrebljavali tokom otimanja vlasti po lokalnim izborima i sada ) 
I ekipa je ista , "Navijačke grupe" .Ovoga puta su napadnuti funkcioneri Demokratske Stranke ,razbijenim pivskim bocama i letvama ,usred bela dana ,na pijaci . Privedeni su "članovi" Srpske Radikalne Stranke i navijačke grupe "Balkan Mirijevo" ,a evo i FB fotografije jednog od četvorice napadača . Treba li jasnijih fašističkih obeležja ,i hoće li već jednom ovaj narod shvatiti sa kim ima posla ,i ko su ti "veliki patriote" i "branioci Srbije " ,i koje partije su sastavljene od takvih ? 

[You must be registered and logged in to see this image.]

Zaboravih ,pa da dodam : svi privedeni imaju više krivičnih prijava za nanošenje telesnih povreda i izazivanje nereda ,a kao što vidite -mirno nastavljaju "svoj rad" i dalje . Glavnoosumnjičeni  ima nadimak "Četnik" ,i 10 aktuelnih prijava , pa je i to valjda dovoljno indikativno .










[You must be registered and logged in to see this image.]


Poslednji izmenio Danubius dana Ned Mar 27, 2016 8:36 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 6 EmptyNed Mar 27, 2016 8:25 pm

Bice to strasna koalicija  LDP I SNS

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
sanjalica.ns
Explorer Of Dreams
sanjalica.ns


Datum upisa : 06.01.2010

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 6 EmptyNed Mar 27, 2016 9:01 pm

promaja ::
Bice to strasna koalicija  LDP I SNS

'ajde ipak da sačekamo..... :brdski2: , ali jedno je sigurno-spojiće se naizgled nespojivo, udružiće se oni koji su se do juče međusobno pljuvali i optuživali jedni druge za najgore moguće stvari, a sve sa istim ciljem-dokopati se vlasti! A kad ostvariš cilj, onda započneš neku drugu priču za javnost....., i tako opet do sledećih izbora..., pa opet ispočetka...hahahah

P.S. Dobra ti ona fora sa rolerima..... smehsmeh :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 6 EmptyPon Mar 28, 2016 7:04 pm

sanjalica.ns ::

'ajde ipak da sačekamo..... :brdski2: , ali jedno je sigurno-spojiće se naizgled nespojivo, udružiće se oni koji su se do juče međusobno pljuvali i optuživali jedni druge za najgore moguće stvari, a sve sa istim ciljem-dokopati se vlasti! A kad ostvariš cilj, onda započneš neku drugu priču za javnost....., i tako opet do sledećih izbora..., pa opet ispočetka...hahahah
Vrag odneo šalu ,velika prpa udarila u ovdašnje politikante ,čim love svaki mogući glas ,od štale do crkve .
Gospoda Boga prizivaju da pomogne .  brdski
Čak i oni koji se duvaju "velikom podrškom" ,iskoristiše katolički uskrs da se slikaju u kakvoj katoličkoj crkvi sa gospon velečasnim .
Bilo bi lepo da je to zaista znak građanskog poštovanja ,ovako ,kada "levičari" kojima je osnovna ideologija protiv religije ,samo je smešno i ljigavo. 
Ali im je matematika jasna . U Srbiji ima nešto preko 350 .000 katolika , što bi bilo nešto ispod 5 % ,hvaljen Isus i Marija ,možda im neki deo i "da glas" ,nije za baciti . 

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 6 EmptyUto Mar 29, 2016 8:43 pm

Po celom Novom Sadu bilbordi SNS sa parolom "Vojvodina zaslužuje mnogo bolje".Da sam imala crni sprej na sve i jednom bih dopisala "NEGO ŠTO SMO MI".


Prosto mi dođe da napravim novu temu "Predizborno zezanje s SNS-om i ostalim bolidima" ali se bojim lupiće me Astra nečim po tikvi predizbornoj smehsmeh :rlol: smehsmeh










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Kica/Praja
El virtuoso
Kica/Praja


Godina : 85
Location : Ladna Morava
Humor : Filmovi Veljka Bulajića
Datum upisa : 04.12.2009

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 6 EmptyUto Mar 29, 2016 8:56 pm

Danubius ::
Kica/Praja ::


Na mojoj opštini Čukarica je napravljena koalicija stranaka : Dveri - Dss - Levica Srbije (Borko Stefanović) i Aktivna Srbija (Dusan Janjić) Ja sam na listi kandidata za odbornike. Ko glasa za tu listu ima piće od mene.  
Da sam tamo ,ja bih glasao za tu listu ,verovatno . 
Dveri i DSS ne podnosim ,ali Borka Stefanovića simpatišem (zbog "Generacije bez budućnosti ")  brdski
dr Dušana Janjića takođe cenim ,mada ne opravdavam koalicije na lokalu sa svim i svakim (SPS SNS ....) ali verovatno tako mora sada,ne bi li se "ušlo" .  
Ja uvek glasam za LDP ,i tako ću i ovog puta ,iako je puno kvalitetnih ljudi u međuvremenu otišlo iz stranke ,i isto tako je jako puno glasača je izgubljeno . Skoro pa sa setom se sećam da je naš zajednički drugar Debilko zajedno samnom ovde "ratovao" sa "šešeljevcima" pre par godina . On ispade "pragmatičan" jer je "promenio" u međuvremenu par partija ,a ja ću izgleda iz principa ostati među malobrojnim "simpatizerima" LDP (mada ne podržavam sadašnju "koaliciju" )  :brdski2:.


Na lokalu je različita priča. Nađu se slični ljudi bez obzira za koji klub su potpisali. Mi kad sednemo da se oko nečega dogovorimo niko spolja ne može da provali da li smo dss, borkova levica ili aktivna srbija. Jedino su dveri malo povučeni i nepoverljivi, vidi se da nemaju nikakvo iskustvo sa izbora.










Jedan poziv menja sve !
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 6 EmptySre Mar 30, 2016 7:37 pm

Kica/Praja ::




Na lokalu je različita priča. Nađu se slični ljudi bez obzira za koji klub su potpisali. Mi kad sednemo da se oko nečega dogovorimo niko spolja ne može da provali da li smo dss, borkova levica ili aktivna srbija. Jedino su dveri malo povučeni i nepoverljivi, vidi se da nemaju nikakvo iskustvo sa izbora.
E,to je istina ,tako je i u mom gradu ,naročito među ,uslovno rečeno "mlađima" . 
GO DS čine uglavnom lekari .GO SNS (koji su praktično "juče " napravili ) čine uglavnom mladi ljudi sa fakultetskim diplomama koji nemaju posao ,pa se nadaju da će ga dobiti "preko partije" . Kod "Tadićevih" su uglavnom pravnici i profesori . 
Sve su to ljudi koji se znaju "iz grada" ,generacijski ,ili se čak i privatno druže .Naravno da tu onda nema prave ostrašćenosti (čak i kada im "centrala" diktira upravo to ) 
Za razliku od njih ,"radikale" čini uglavnom neškolovani ,kriminogeni  ološ (ono malo "pametnijih" su "prešli" u SNS ) i sa njima se "druže" jedino SPS -ovci ,takođe vrlo šaroliko društvo raznih seoskih "kvazitelektualaca" ,penzionera ,"boraca" ,"biznismena " , "funkcionera" po zanimanju ,itd  . 
Već godinama ,tačnije decenijama ,ova druga grupacija dobija "poverenje građana" ,zahvaljujući penzionerima ,seoskom stanovništvu , i primitivnijem delu glasačkog tela koje je ,nažalost -u većini .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 6 EmptyČet Mar 31, 2016 12:59 am

Danubius ::
Kica/Praja ::




Na lokalu je različita priča. Nađu se slični ljudi bez obzira za koji klub su potpisali. Mi kad sednemo da se oko nečega dogovorimo niko spolja ne može da provali da li smo dss, borkova levica ili aktivna srbija. Jedino su dveri malo povučeni i nepoverljivi, vidi se da nemaju nikakvo iskustvo sa izbora.
E,to je istina ,tako je i u mom gradu ,naročito među ,uslovno rečeno "mlađima" . 
GO DS čine uglavnom lekari .GO SNS (koji su praktično "juče " napravili ) čine uglavnom mladi ljudi sa fakultetskim diplomama koji nemaju posao ,pa se nadaju da će ga dobiti "preko partije" . Kod "Tadićevih" su uglavnom pravnici i profesori . 
Sve su to ljudi koji se znaju "iz grada" ,generacijski ,ili se čak i privatno druže .Naravno da tu onda nema prave ostrašćenosti (čak i kada im "centrala" diktira upravo to ) 
Za razliku od njih ,"radikale" čini uglavnom neškolovani ,kriminogeni  ološ (ono malo "pametnijih" su "prešli" u SNS ) i sa njima se "druže" jedino SPS -ovci ,takođe vrlo šaroliko društvo raznih seoskih "kvazitelektualaca" ,penzionera ,"boraca" ,"biznismena " , "funkcionera" po zanimanju ,itd  . 
Već godinama ,tačnije decenijama ,ova druga grupacija dobija "poverenje građana" ,zahvaljujući penzionerima ,seoskom stanovništvu , i primitivnijem delu glasačkog tela koje je ,nažalost -u većini .

Priča na lokalu a naročito u seoskim sredinama je van svake logike. Radila sam dovoljan broj izbora da se kod prebrojavanja glasova bukvalno moglo znati koji je čiji listić. Radikal i Ligaš zaokružen, Socijalista i Demokrata ... tačno vidiš razmišljanje onog ko je zaokruživao "Znam ja kakva mu je njiva, kukuruz bere aprila a ja da mu dam da selo vodi". I zaokruži naizgled nespojive kombinacije. Čim vidiš dvoje iz iste stranke zaokruženo jasno je da je politički a ne racionalni glas.

Inače večeras sam čula vrlo interesantnu činjenicu da SNS radi obuku svojih ljudi kako varati i krasti na izborima i to vrlo ozbiljnu obuku. I onda ja treba da obučim tridesetak klinaca i zbunjenih ženica za sat ili dva kako to da spreče. Biće zabave skoro pa kao za izbore dvehiljadite.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 6 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???
Nazad na vrh 
Strana 6 od 9Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
 Similar topics
-
» IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI
» IZBORI MONTENEGRO
» Izbori u Hrvatskoj :)
» IZBORI U BIH -promene ili status quo ?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: DRUŠTVO :: POLITIKA-
Skoči na: