DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

  Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???

Ići dole 
+29
Kica/Praja
Diplomirani Duduk
sanjalica.ns
Blebetalo
Oci-ANDJELA
ZoxZoja
Sibila_
sonia
Meluska
dusicaa
Gothic
promaja
MadamX
Astra
Solomon Grundy
lollypop
pesma
daljinski
Okano
podbarac
Lily
montoya
Lakota
rouzvel
doctorr67
brdjanin
Ziman
Samouka
AstrinaKomsinica
33 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
AutorPoruka
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 2 EmptyNed Jan 26, 2014 3:00 pm

First topic message reminder :

Skoro da je vec izvesno, da ce se vanredni Parlamentarni izbori raspisati za 16. mart og.
Sta mislite:
-trebaju li nam ?
-promenice se nesto na bolje ?
-ko gubi, ko dobija ?
-vase vidjenje koja politicka opcija ce *isplivati*?
-da li je Vucic bas toliko siguran u uspeh svoje partije ili se tu nesto drugo mulja, tj. neko drugi diktira ?
Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
sanjalica.ns
Explorer Of Dreams



Datum upisa : 06.01.2010

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 2 EmptyUto Feb 18, 2014 1:49 pm

A što se zamajavate na ovoj temi....???!!!  dm2 

Opet ćete birati isto sr*nje, a drugo pakovanje.  :329340: 

U stvari, kad malo bolje razmislim, čini mi se da je ponestalo nove ambalaže.  smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav



Datum upisa : 02.08.2010

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 2 EmptyUto Feb 18, 2014 1:57 pm

Ma samo gledam i čitam ...
Ja nikako ne mogu da hvalim ni jedne ,za razliku od Denija koji otvoreno ima pik na Vučića i Tomu.Ok ,njegovo pravo ,samo mi nije jasan kako nigde ne spominje DJilasa,Tadića,Petrovića,Šutanovca,DJelića...šta je on to dobro dobio od te garniture i zašto njegov lider sad može sa tim okorelim Vučićem ...šta ima na to da napiše ,za Vučića i Tomu nema potrebe da se toliko troši,daj malo nek pohvali svog lidera i koalicione partnere .Da se prikaže malo lepše svetlo od ovog naprednog ,šta su spremni oni da urade da nama opet bude lepo ko onih 12 godina.
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris



Datum upisa : 13.01.2013

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 2 EmptyUto Feb 18, 2014 2:01 pm

Ne znam šta Dani ima lepo da napiše o "njegovim" ali nek u takvom slučaju bude spreman da mu ja lično skočim u oči pominjući 1000evara, davinićev satelit, Miladina Kovačevića i tako to ... i da znate kad se DSS pomene meni pred očima zablinka ime BUBALO i tu mi padne roletna (kikinđani znaju zašto) ...definitivno biramo ne između gov**a nego između proliv i proliv ... više nema "manjeg zla".
Nazad na vrh Ići dole
sanjalica.ns
Explorer Of Dreams



Datum upisa : 06.01.2010

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 2 EmptyUto Feb 18, 2014 2:07 pm

ZoxZoja ::
...definitivno biramo ne između gov**a nego između proliv i proliv ... više nema "manjeg zla".

A ko vas tera da birate, umesto na izbore, izađite na forum da se zaebavate, izabraćete manje zlo, sigurno. zlz 
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav



Datum upisa : 02.08.2010

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 2 EmptyUto Feb 18, 2014 2:09 pm

Da ,nema razlike izmedju njih ,svi su isti ,nema manjeg ili većeg zla...oni su rak ove zemlje,zalosno je kad svršeni ljudi pljuju po jednima a njihovoi isti ,možda i gori od ovih.Ja da hvalim Tadića ,Djilasa,Dačića,Vučića,Čedu...a o njima sve same afere ,ja nisam onaj ko zaboravlja ali isto ne dozvoljavam da mi neko natura svoje mecene koje su ista govna ...zato i napišem ovde nekad post
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris



Datum upisa : 13.01.2013

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 2 EmptyUto Feb 18, 2014 2:15 pm

Promajo sve si rekao. Samo molim da se ne zaboravi i Starac Fočo od stotinu ljeta (Krkobabić i dinastija) koji ne ide nikad samostalno na izbore ali vedri i oblači sudbinom ove zemlje. Nijedna iole smislena reforma u ovoj državi od njega ne može da se sprovede čak i kad bi neko to hteo. Da ne pričam da je isti avionski hitno transportovan u Švicu na operaciju dok se za bolesnu DECU prosi i skuplja novac ili organizuju akcije kojim se RFZO pritiska da od NAŠIH NOVACA leči NAŠU DECU ... sad sam opet pobesnela i bolje d prekinem jer ću svašta kazati.

Omašili smo lustraciju onomad i sad ima da ćutimo i trpimo do sledeće Revolucije.
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav



Datum upisa : 02.08.2010

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 2 EmptyUto Feb 18, 2014 2:44 pm

Samo tražim da svi oni koji hvale svoje idole,to rade i ovde na forumu,da vidimo šta to ima pozitivno u tim strankama i šta nam nude.
Ako sam clan neke stranke ,red je da animiram sve i da ih privolim da glasaju za tu opciju,a pljuvanjem protivnika da prepustimo žutoj štampi,pa i njih plaćamo ionako.Ja sam za to da se potrudimo da iznadjemo mogućnost da napišemo i nešto lepo o tim jadnim političarima,pa red je da ih bar negde hvalimo ,lako je pljuvati u tudje dvorište...daj da se pohvalimo sa svojim
Nazad na vrh Ići dole
dusicaa
الحالم الأبدي



Datum upisa : 02.12.2012

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 2 EmptyUto Feb 18, 2014 9:30 pm

Nesto vise pratim ovu predizbornu kampanju od svih predhodnih.
Ubedila  sam sebe da sam dovoljno jaka i da cu iamti zeludac da svakoga od njih saslusam.
Slusah neko vece Vucica i prosto shvatih da sam do tog trenutka bila veliki pesimista i da sam bila i gluva i slepa. Posle njegovog gostovanja kod meni  jako dragog novinara i jos draze televizije sa nacionalnom frenkfencijom  pao mi je kamen sa srca.
Potrebno je samo da se strpimo do 16 marta, da glasamo za SNS i ceka nas blagostanje, bas onakvo kakv ce biti Beograd na vodi. Treba tek malko da se pomucimo i da radimo bar 12 sati dnevno.Gde da se zaposlimo to on ne zna, ali nam savetuje ( posebno omladinu) da otvaramo sopstveni biznis.Koji, svakako on ne zna i koliko saltera da obijemo i koliko mita i kome da ga damo i to nam nije kazao.No dobro, nije njegovo da nam i to kaze, treba sami da prokljuvimo. Treba da se borimo.
Svaku rec sam mu poverovala i sad mi je mnogo lakse.Od tog momenta sam zaustavila sve aktivnosti oko toga da prebacim decu preko u neku mrsku nam kapitalisticku drzavu EU da zive i rade kao tamo ti ljudi.
Zasto da moja deca zive srecnije, bezbednije i bezbolnije od ostale dece u Srbiji? Nije to uredu! A i uskoro ce ovom zemljom teci med i mleko.
Hvakla ti Vucicu!
Da ces ispuniti sve obecano, pokazao si sutradan. Jedan moj sugradjan ti se pozali da je nas grad izuzetno nebezbedan, da svakodnevno neko nekog ubije, opljacka,...da se na nasim ulicama valjaju tone droge, ti odmah uputi 200 specijalaca da rese problem. Nisi nista o tome znao, a i kako bi?!?! Pa NS je tek drugi grad po velicini u ovoj zemlji. Nisi duzan da brines za svaku baru i punoglavce u njoj...mozda tek za po nekog  krokodila.
 
Drugo vece na Heppy TV gledala sam bivseg demokratu i bivseg nam predsednika Tadica.
O njemu cu pisati drugom prilikom, da ne daj Boze  zasenim lepotu mi utisaka o Vucicu, a vama da ostavim vremna da i vi neverne Tome, razmislite i promenite misljenje o Vucicu.
Posebno ti Dany otvori oci , procackaj usi i slusaj coveka bre!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 2 EmptyUto Feb 18, 2014 9:54 pm

dusicaa ::
..... da ne daj Boze  zasenim lepotu mi utisaka o Vucicu, a vama da ostavim vremna da i vi neverne Tome, razmislite i promenite misljenje o Vucicu.
Posebno ti Dany otvori oci , procackaj usi i slusaj coveka bre!!!!
I sam sam veliki fan i dotične televizije (Pink ) kao i dotičnog voditelja (Dragan J Vučičević -urednik "Informera" ,za koga on sam kaže da je vlasnik "jedna fina gospođa iz Novoga Sada ? Inače je bivša perjanica " Nacionala" ,dnevnog lista za koji je "Kurir" malo dete )
Elem -potpuno je jasno u čijoj su službi svi pomenuti .
Što se tiče gospodina Vučića -godinama ga obrađujem kao slučaj lošeg glumca ,pristojnog pantomimičara i odličnog demagoga iz klase prof,dr  .Vojislava Šešelja .
Kao i svi u Srbiji -voleo bih da verujem u sve ono što priča .Ali kao neko ko ima elementarno pamćenje ,ko je savremenik ,i ko dobro poznaje bipolarnost stavova gospodina Ace -ne mogu da verujem ni jednu reč . Bajke ,sve sa onim skečevima tipa FejKetić i pričama iz "1001 noći " jednostavno nisu ubedljive .Čovek koji je toliko puta dokazano slagao a da ni ne trepne -ne može me ubediti ,pa makar kakvo mrko lice pravio ,ili ma koliko televizija i novina stoji iza njega sa istom namerom . A on je još možda i zaista najbolji u svojoj stranci ?
Kampanja je ogavna ,kao da je lično on režira u maniru kako je to radio kada je bio Slobin ministar informisanja -satanizacija ,klevete , podmetanja ,laži ,samo sad ima gomilu ološa koji rade prljave poslove za njega -a on sklopljenih ruku ,kao svetac to od gore posmatra .

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 2 EmptySre Feb 19, 2014 12:08 am

Deni,svi mi imamo svoje misljenje o svakom od njih,za svakoga imamo tone materijala da postavljamo ovde,za svakog ima tona prljavstine za sve ove godine koje su iza nas.Kao sto ti pises non/stop sve naj/crnje o svim strankama i njihovim vodjama tako svako od nas ovde moze da napise i o drugima a da to nisu Vucic,Toma,Dveri,Dacic...ja bih voleo da mi ovde pocnemo pisati sta smo to dobili sa vladavinom svih njih ,nije problem ispljuvati bilo koga od njih,oni se nece posvadjati i potuci...cak sta,napravice koaliciju a sta ce Deni il promaja sa tim dobiti,daj to da vidimo.Ja nisam onaj koji svake izbore docekuje u drugom odelu,ja se ne prodajem za litar ulja il paket suhomesnatog.Svoj glas sam sada stavio na cekanje,ako nestane ovih 250 lesinara i dodju neki novi al da nisu ni deca ni rodjaci od dosadasnjih,e onda mozda i dam nekom glas.
Deni,sta ces ti ako ti Cedokio udje u koaliciju sa omrzenim Acikom?????

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
sanjalica.ns
Explorer Of Dreams
sanjalica.ns


Datum upisa : 06.01.2010

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 2 EmptySre Feb 19, 2014 12:17 am

promaja ::

Deni,sta ces ti ako ti Cedokio udje u koaliciju sa omrzenim Acikom?????

Biće.... pacov 

 smehsmeh :rlol: :rlol: 
Nazad na vrh Ići dole
brdjanin
peskovit je put do zvezda
brdjanin


Datum upisa : 13.09.2013

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 2 EmptySre Feb 19, 2014 8:34 am

Ja ću samo kratko na ovoj temi i begam! zlz
Doneo sam odluku kako ću glasati na izborima.

Naravno da ću izaći.
Precrtati listić neću.
Nikome od straleta ne dam glas.
Daću ga nekoj stranci nacionalnih manjina.
Dosta od mene, građanina odgovornog i pokornog...

E da...predizbornu kampanju UOPŠTE ne pratim...čak ne dam ni da mi neki spot udje u vid(e)okrug.
I mnogo mi lepo! Uživam u proleću u februaru i mačorišem! zlz










Nizbrdo je lakše. Ali uzbrdo je avantura!
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 2 EmptySre Feb 19, 2014 9:12 am

Ovo su sve klasične laže iz poznate već "iste ambalaže". Skoro bolje biti neće ko god nam od aktera to reče. Svi bi da dele kolač vlasti po svaku cenu.Sve post-izborne koalicije su moguće bez obzira ko šta pre toga priča. Do sad, svi su već poznati jer su bili deo vlasti u zadnjih 20 god.Mnogi su istanjili dzepve , ali nisu sakrili repove, tako da mi sve to smrdi već odavno.Dokle god se oni bore za vlast narod(glasače) ko *ebe. Daj bože da nisam u pravu pa da posle izbora krene makar 10% bolje.Bandi iz EU odgovara da bilo ko pobedi jer će za šaku pirinča da igra kako mu kažu naredbodavci.Jedino u šta sam def. siguran je da EU Srbija ne zanima kao svog člana.Primiće nas jedino ukoliko mogu imati bitne koristi, npr..da im budemo najgori crnci i da kod nas istovaraju rizičan otpad.Kako god bilo ovi izbori neće doprineti boljoj egzistenciji narodu.Jedina dobra stvar je naš geo-položaj i klima, što ipak vredi.
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 2 EmptySre Feb 19, 2014 5:32 pm

brdjanin ::
J
Naravno da ću izaći.
Precrtati listić neću.
Nikome od straleta ne dam glas.
Daću ga nekoj stranci nacionalnih manjina.
Dosta od mene, građanina odgovornog i pokornog...


Ovo je neko moje razmišljanje na zadatu temu.Ali i tu sam u nebranom grožđu kome dati glas.

Ljajić - ima li ikog s kim nije bio u koaliciji
Ugljanin - hteo bi da bude Rasim
Romske - sve samo ne Romske
Mađarske - tu baš nisam dovoljno informisana ali znajući sa kim su išli u koalicije nisam oduševljena ni njima
Ostali - ne poznajem dovoljno ponudu










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 2 EmptyČet Feb 20, 2014 11:10 pm

Добар дан, за кога ћете да гласате link

Страначки анкетари који вас ових дана питају да ли ћете да изађете на изборе и да ли ћете да гласате за њихову странку, немају право да вам траже личну карту и да узимају податке из ње

A evo vam i autentično :

Apatinske Hronike
Sve sa spiskovima u ruci i pod ''blagim'' dejstvom alkohola , trebalo je tolike kuće obići....



[You must be registered and logged in to see this image.]


EVO STA SE DESAVA KADA SRPSKA NAPREDNA STRANKA DODJE KOD MENE NA VRATA..... DAO SAM INTERVIJU DA PRENESU DIKTATORU NARAVNO I POCASTIO IH SA POLA LITRE RAKIJE DA MOGU STO TREZNIJI DA NASTAVE DA NAPADJU KOMSILUK

Ali ni to nije sve -što bi rekli u telešopu . Komentar na ovaj tekst i slike (sa FB)

Aleksandar Lovric

KOMSO NISI SVESTAN KAKVU SI ZVEZDU IMAO NA VRATIMA..ON JE OVAJ GOSPODIN U CRVENOJ JAKNI..



Mladi i pametni -kadrovi SNS .  top88










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 2 EmptyČet Feb 20, 2014 11:19 pm

Danubius ::

Страначки анкетари који вас ових дана питају да ли ћете да изађете на изборе и да ли ћете да гласате за њихову странку, немају право да вам траже личну карту и да узимају податке из ње

.....


EVO STA SE DESAVA KADA SRPSKA NAPREDNA STRANKA DODJE KOD MENE NA VRATA..... DAO SAM INTERVIJU DA PRENESU DIKTATORU NARAVNO I POCASTIO IH SA POLA LITRE RAKIJE DA MOGU STO TREZNIJI DA NASTAVE DA NAPADJU KOMSILUK

Ako ti traže ličnu kartu i prepisuju podatke iz nje na šta nemaju pravo kontaktiraj Rodoljuba Šarića. U stvari obavezno mu prijavi ovo. Ako ništa drugo dići će frku.

[You must be registered and logged in to see this link.]

A što se tiče podataka koje imaju anketari da ti kažem da je onomad kad sam radila tu kampanju "Od vrata do vrata" za DS kao anketna lista je korišten BIRAČKI SPISAK sa sve JMBG i ostalim podacima. Zvaničan državni dokument ZLOUPOTREBLJEN za stranačke aktivnosti. I ne samo kod mene u selu tako je rađeno na nivou cele Vojvodine.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
rouzvel
Black Magic Woman
rouzvel


Godina : 66
Location : Beograd
Datum upisa : 23.02.2010

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 2 EmptyPet Feb 21, 2014 7:12 am

Mene je sa rečenicom "ACA PRVI DRMOSER" kupio Bramko Dragaš  rasta 

Usput mi je jedini dao neki konkretan plan koji pije vodu pa je samim tim zaslužio moj glas na predstojećim izborima.

Još uvek se nije zvanično kandidovao ali hoće do kraja nedelje  :zubi3: 













Istraživanje paranormalnih pojava kod muškog roda
Nazad na vrh Ići dole
Lakota
- slučajna prolaznica-
Lakota


Datum upisa : 11.07.2013

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 2 EmptySub Feb 22, 2014 2:24 pm

..vidjeni perom aforisticara..

20. фебруар 2014. 20:28 TRN-Bojan Ljubenovic
Страначка хроника (1)

СПС саопштава да се против министра полиције води прљава кампања јер његове најближе сараднике хапси полиција!

Страначка хроника (2)

СНС саопштава да своје угледне чланове више неће слати у телевизијске емисије јер је утврђено да тамо само руше углед странке.

Страначка хроника (3)

ДС саопштава да никоме није претила осветом када опет дође на власт и истиче да сваки нормалан човек зна да то није могуће!
 smehsmeh 
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 2 EmptyNed Feb 23, 2014 8:46 pm

Čak i mi ,kojima je jako dobro poznata radikalska škola demagogije koju  smo očekivali da Srpska Napredna upražnjava u predizbornoj kampanji ,smo zaprepašteni količinom laži, malicioznosti ,zlobe ,slabo prikrivene mržnje u ovoj ranoj fazi. 
Bilo je jasno da će koristiti propagandnu mašinu države u svoje svrhe -ali je ovo ravno najgorim danima TV Bastilje i Miloševićevih  novina . Malo ušminkan rečnik  ne pomaže mnogo ,loše prikrivena demagogija pokušava preusmeriti mržnju naroda na političke protivnike zamenom teza ,podmetanjem ,izvrtanjem činjenica itd.
Da preskočimo i onu krajnje glupi demagoški obrazac kampanje SNS -glasate između nas divnih ,i tajkuna ,što nema veze sa logikom ,no provlače se tu i daleko opasnije "poruke"

Drugima pripisuju "nameru" za nešto što su baš oni radili u prošlosti ,rade i sada ,i nameravaju da rade i dalje ? 

Dakle ....demokrate pozivaju na nasilje ,linč ,oružje ,krvoproliće ?  

Stefanović: Đilas seje mržnju protiv Vučića!

BABIĆ: Borislav Stefanović traži krvoproliće

Nebojša Stefanović: DS poziva na nasilje, linč i oružje!

Jozef Gebels je mali đačić za Agitprop Srpske napredne ,a da je imao naše tabloide i bar jedan "Pink" ...ko zna  kakav bi svet bio danas . 
Sedi jedan ,iz predmeta "satanizacija" . 

Ovi bi napisali da Dragoljub Mićunović i Žarko Korać tuku ljude bokserima na ulici , a Ružica Đinđić organizuje terorističke grupe i bombaše samoubice -tolika je mržnja i strah od razbijenog DS i drugih koji u nazivu stranke imaju reč "demokratska" ,treba narod napujdati na njih ,dobro ih zastrašiti po istoj metodi koju su primenjivali kao "radikali" ,što su u suštini i ostali ,iako su obukli "Armani" .
Nema Jevreja ,a nije zgodno pominjati "neprijateljske manjine" i "strane sile" ,kampanja je ,hajde da gladnom narodu pokažemo prstom na "demokrate " -evo krivca što vam je tako ,to su paraziti koji vam krv piju (a nikako Karići ,Julovci ,Palme ,i SPS ovci ,koji su sa nama u koaliciji ,i nikako seoske barabe ,*armunikaši i estradnjaci koje mi dovedosmo ,pa za godinu dana postadoše milioneri ?)
Nešto mi ta metoda jako poznata iz istorije ?  tongue  99i










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 2 EmptyNed Feb 23, 2014 11:58 pm

Bravo Mama!

[You must be registered and logged in to see this image.]











Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 2 EmptyUto Feb 25, 2014 12:26 am

Verovali ili ne ,Srpska Napredna Stranka (sad gledao na tv) obećava :
-kancelariju za brze odgovore ,građevinske dozvole za 90 dana ,bla bla,  truć truć  ........
Upravo ono ,ili sve ono ,ali u dlaku isto -što su pričali u kampanji pre dve godine ,a nisu uradili -ništa .
Ako te neko zaj....jednom -valjda postaneš bar oprezan ?
Ako te pokuša prevariti i drugi put ,istom pričom -pa valjda ćeš se setiti ,pa logično zaključiti ?
Ali ne i u Srbiji ,izgleda ....

[You must be registered and logged in to see this image.]

A evo kako nas "ubeđuje" SPS .Ni ne trude se da budu suptilni .

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 2 EmptyČet Feb 27, 2014 9:09 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 2 EmptyČet Feb 27, 2014 9:10 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 2 EmptyČet Feb 27, 2014 9:11 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 2 EmptyČet Feb 27, 2014 9:12 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 2 EmptyČet Feb 27, 2014 9:12 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 2 EmptyČet Feb 27, 2014 9:13 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 2 EmptyČet Feb 27, 2014 9:14 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 2 EmptyČet Feb 27, 2014 9:16 pm

DOBRO PAZITE NA ZNAKE ,BROJEVE...I PUTOKAZE 99i 
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 2 EmptyČet Feb 27, 2014 9:58 pm

promaja ::
DOBRO PAZITE  NA ZNAKE ,BROJEVE...I PUTOKAZE 99i 
Svidelo mi se ovo sa plakatima ,duhovito (i istinito ) Ali ....nekako ,nigde ne videh da se ismeva Vučić ?   tongue
Nije još postavljeno ,ili ?  tongue
No dobro da pomenu znake i putokaze . Lokalni radio kod nas stalno obaveštava stranke da ne lepe plakate gde nije dozvoljeno .Biće kažnjeni,bla bla ...SPS koji je na vlasti se oglasio ,sa naravno licmernim obavestenjem -"njihovi" će skinuti sve plakate ,očistiti grad -posle izbora ??
Plakati se i dalje lepe svuda ,i po putokazima ,saobraćajnim znacima ,pa čak i po mermernim postoljima kandelabara na našoj "glavnoj" ulici .
Da ne grešim dušu -DSS ,radikali ,i Dveri -drugih nema (verovatno noću cepaju ,kao i do sada ) Ali zato Vučića ima u ogromnim formatima i na mestima gde je nemoguće skinuti bez dugačkih meredevina .
Vrhunska svinjarija -danas deca nisu imala jedan čas u osnovnoj školi -bio je Dačić u sportskoj hali ,pa lepo ,da je ispune .
Decu je bolelo dupe ,naravno . Kako je to moguće ,da se tako nešto uradi ?
Moguće je ...SPS je na vlasti već 20 godina ,a veliki vezir lokalnog sultana je -bivši direktor te škole . Lako izvodljivo .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 2 EmptyPet Feb 28, 2014 9:53 am

Svidelo mi se ovo sa plakatima ,duhovito (i istinito ) Ali ....nekako ,nigde ne videh da se ismeva Vučić ? tongue
-DA NE BUDEŠ U ZABLUDI,NJEGA I NJEMU SLIČNE NE ŽELIM NI DA KOMENTARIŠEM,REKLI SU SVE DO SADA KO IH JE ČITAO
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 2 EmptyUto Mar 04, 2014 2:49 am

[You must be registered and logged in to see this image.]










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 2 EmptyUto Mar 04, 2014 8:53 am

Ono što još nije zabeleženo u izbornom procesu u Srbiji -je učešće stranke koja želi da se u ovoj zemlji "zavlada" jedna druga zemlja ? Verovali ili ne -na izborima 2014 učestvuje i Ruska stranka 

RUSKA STRANKA   link 


[You must be registered and logged in to see this image.]

Bilo bi možda razumljivo da se radi o stranci nacionalne manjine (za čega nema osnova ,jer broj Rusa u Srbiji se može meriti u promilima ) ali neeeee...pročitajte "program" ?
Predsednik ove stranke se isto preziva Nikolić -kao i onaj Toma Nikolić ,naš predsednik ,koji je izjavio svojevremeno da je "bolje da Srbija bude ruska gubernija " ,a kao "radikal" zastupao onu nebulozu o "Zajednici država Srbije ,Rusije i Belorusije "
I nisu ovo jedini primeri želje da ovde "vlada" Rusija .
DSS je svoju kampanju bazirao na "nas i Rusa 200 miliona" ,tj "Koštunica i Putin"

[You must be registered and logged in to see this image.]
Ali ,najubeljivije uvlakački su Radikali (i možda i najopasniji ) sa svojom profašističkom koalicijom (ekstremno desnom )
[You must be registered and logged in to see this image.]

Meni i dalje nije jasno kako na izborima mogu da učestvuju organizacije koje su zabranjene zbog pokušaja rušenja Ustava Srbije (širenja mržnje ,izazivanja nasilja ,itd ...) i to sa "liderima " koji su pravosnažno osuđivani za razna krivična dela ? 
Mislim da je ovo nečuveno i protivzakonito -zastupati interese strane države i partija iz stranih država u parlamentarnom životu Srbije ikada,i da se taj opasni presedan mora smesta zaustaviti .
Na šta bi ličilo da se Hrvati iz Vojvodine izađu kao "HDZ Srbije" ,ili da Mađari uzmu za "partnere " one desničare iz Mađarske ,ili da neko osnuje "Srpsku Amerikansku Stranku" "Kinesku partiju Srbije "i sl ?
Za mene je ovo što ovi rade -sramota i nedostojno Srbije .Ako ovo ne vređa "patriostke" osećaje bilo koga ko živi u Srbiji -ne znam šta onda vređa .
Jedno je želeti ući u ravnopravnu ekonomsku zajednicu više država kao što je EU ,drugo se sakrivati se iza nečijeg dupeta i prizivati nečiji  "patronat" .
I to onih kojima smo "prodali" (poklonili) skoro sve energetske resurse Srbije -a oni nam to krvavo naplaćuju ?










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 2 EmptyUto Mar 04, 2014 12:34 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Lakota
- slučajna prolaznica-
Lakota


Datum upisa : 11.07.2013

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 2 EmptyUto Mar 04, 2014 8:39 pm

6 stvari koje mogu da vam isperu mozak pred izbore
Pravi trenutak da ovo saznate...


Copyright :  novosti.rs

6. Izgled


goldfinger
Velika brada i državnički stav garantuju bar 10 posto glasova više!



Svi naravno mislimo da glasamo za stranke koje se zalažu za iste stvari kao i mi. Tako je! Ali u teoriji. Vidite, istraživanja kažu da privlačni političari dobijaju više prostora u medijima. Pogotovo kada su žene u pitanju. Ali izgled nije najvažniji kod muškaraca.

Zapravo glasači više veruju krupnijim političarima. Iz nekog razloga mi ćemo one malo punije doživeti kao osobe kojima možemo da verujemo. Takođe, bolje su prolazili političari sa izraženim muškim crtama lica, dok su oni sa "bejbi fejsom" prolazili dosta lošije.

Sada dolazimo do zanimljivog dela. Glasačima je zapravo najmanje važna politika za koju se kandidati zalažu. Istraživači sa MIT-a kažu da je ljudima dovoljna jedna sekunda da izgrade stav o političaru na osnovu izgleda kada ga prvi put vide. Čak su mislili i da znaju kojoj političkoj opciji pripadaju samo na osnovu izgleda. A ovo je tek početak...

5. Gde se glasa


akuckosister
Sigurno ste i vi primetili da se glasa na prilično različitim mestima. Od mesnih zajednica pa do škola. U manjim mestima ko zna gde sve.

I pazite ovo. Mesto glasanja može da utiče na vaš izbor. Recimo, ako se glasa u školi, velika je verovatnoća da ćete u poslednjem trenutku odlučiti da glasate za nekog ko se zalaže za izgradnju škola ili dečijih igrališta. Čak i kada zapravo nemate takve stavove.

Ima još. Ako vam je glasačko mesto blizu crkve, verovatno ćete glasati za one koji se protive pravima gejeva i slično...

4. Sport


avi tattenbaum
Većinu ljudi zapravo više zanima sport nego politika. I zato rezultat vašeg tima može da utiče i na vašu odluku na izborima.

Ukoliko je vaš tim ili još bolje reprezentacija nedavno pobedila vaš mozak će se gušiti neko vreme u dopaminu, hormonu zaduženom za sreću. Vaše dobro raspoloženje će se preneti i na celu porodicu zbog čega je veća šansa da ćete glasati za političare koji su već na vlasti. Pošto ste vi normalno zadovoljni životom zbog pobede vašeg tima.



Sasvim suprotno, ako vaš tim izgubi bićete besni na ceo svet.



Da, sada je malo jasnije zašto se političari utrkuju ko će primiti naše sportiste posle velikih pobeda. Hm!

3. Redosled liste
[You must be registered and logged in to see this image.]


novosti.rs
Većina ljudi zna za koga će glasati. Ali ne i svi. Neki će doći na izbore i odlučiti da zaokruži bilo šta. I upravo zbog toga je veoma važan redosled liste.

Tačnije, PRVI na listi će dobiti oko 2 posto više glasova samo zato što je prvi na listi. A to uopšte nije malo. Čak može i da odluči pobednika.

Ova pojava je toliko poznata da neke zemlje praktikuju slučajan raspored kandidata na listama, kako bi sreća odlučila o redosledu.

2. Vreme
[You must be registered and logged in to see this image.]


stopthegears
Kiša može da bude presudna! Recimo, ako je vreme loše izlaznost će biti manja. A to po pravilu odgovara strankama koje imaju verne glasače. Oni neodlučni jednostavno neće ni glasati. Sa druge strane, bogati građani će po kiši izaći na izbore, zato što imaju kola. Siromašniji moraju da pešače i mrzeće ih.

Ali ni to nije sve. Ukoliko se pre izbora desila neka elementarna nepogoda, glasači će za to optužiti aktuelnu vlast i glasati za opoziciju. Čak i kada vlast ništa nije mogla da uradi na tu temu.

1. Vaši geni



Naučnici su godinama pokušavali da ustanove šta je to što utiče na vašu odluku za koga ćete glasati. Da li su to obrazovanje, okruženje, materijalni status? I zaključili su da nije ništa od toga. A onda su shvatili da nešto drugo jeste. A to su vaši geni.

Čini se da su oni zapravo najvažniji kod donošenja odluke. Naučnik Jaz Fowler koji je vodio istraživanje kaže da ste vi zapravo programirani da glasate za određenu opciju.

Jednostavno je otkriveno da nikakva kampanja i slogani ne mogu to da promene. Iz nekog razloga blizanci će skoro uvek glasati za istu opciju. Čak i ako su odrastali razdvojeni u potpuno različitim uslovima. Zašto je to tako, sigurno se pitate? Ne znamo. Ali čini se da je upisano u genima. Preskočićemo neke maliciozne komentare o našim političarima. A imamo ih par...


Ovo za vreme i broj na listi znam da je tacno,imala sam priliku da se uverim u razgovoru sa prijateljima.. ererere
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 2 EmptySub Mar 08, 2014 2:51 pm

Što ja volem taj fejbuk ... svašta nešto na njemu ima ... sa zvanične SNS stranice - stajalo sat vremena pa samocenzurisanoo ... kako mali Perica zamišlja predizborni spot

[You must be registered and logged in to see this link.]

P.S. Još ga nema na youtube










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 2 EmptySub Mar 08, 2014 3:03 pm

ZoxZoja ::
Što ja volem taj fejbuk ... svašta nešto na njemu ima ... sa zvanične SNS stranice - stajalo sat vremena pa samocenzurisanoo ... kako mali Perica zamišlja predizborni spot

[You must be registered and logged in to see this link.]

P.S. Još ga nema na youtube
Ovo da nisam video -ne bi verovao .
Dakle ....meni to zvuči kao ono kada se polaže vojnička zakletva . Samo je još falilo da ova deca kažu " I u toj borbi za SNS neću žaliti da dam i svoj život "
Dakle ,morbidno ,demagogija za bljuvanje .Ko im smislio ovo ,Biro za propagandu KP Severne Koreje ?  jbt 
Srećom pa ima i druge pametne dece koja se ne daju majmunisati  (vidite komentare )

[You must be registered and logged in to see this link.]  link


A ovaj "vuk" nisam ja (mada mi se dopada formulacija komentara )  spite 

[You must be registered and logged in to see this image.]
Dušan Cvetković ima trenutaka kada se abortus namece kao jedina prevencija od ovakvih neuspelih penetracija...
пре 4 ч. ·










[You must be registered and logged in to see this image.]


Poslednji izmenio Danubius dana Sub Mar 08, 2014 3:16 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 2 EmptySub Mar 08, 2014 3:15 pm

glasam za ovu ...[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 2 EmptySub Mar 08, 2014 3:19 pm

promaja ::
glasam za ovu ...[You must be registered and logged in to see this image.]
I ja -ali bez majice .Takve  "napredne"  ja simpatišem smehsmeh 
Nego ,vidite ovo -ovi se počeli uniformisati ,sekta ,jurišni odredi ,šta li ? (danas u Somboru )

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 2 EmptySub Mar 08, 2014 9:40 pm

Sad pogledah prezentaciju "pokreta "Dveri" -i imalo se šta videti .
Nema veze što je "promotivni spot" snimljen u nekoj rupi od kafane (malko čudna klijentela bila tamo ,za stranku koja se predstavlja kao "porodična" ?) niti ima veze što ona njihova "srca" nisu ništa drugo nego"666" -što može da vidi svako ko pogleda (malo glup previd za nekoga ko se hvali da su "blagosloveni " od SPC

[You must be registered and logged in to see this image.]
Niti ću se zadržavati na tome ko je Boško Obradović ,njihova perjanica ,niti ću pojašnjavati njihovo ustrojstvo ,koje je na principu sekte (sami sebe nazivaju "dverjanima" ) ...
Zadržaću se na onome što nude Srbiji .
Kažu ...dosta je bilo istrošenih političara ,poznatih lica ,korumpiranih ,pokvarenih -Srbija želi nova , bezgrešna ,neiskvarena ....
I onda za govornicu stanu :
prof dr Kosta Čavoški -koga smo viđali kao zastupnika projekta Miloševićeve "velike Srbije" ,pa preko Šešeljevih radikala (i tamo je bio "ideolog intelektualac" )pa redom ,malo kod Koštunice ,pa ....od Pelevića do "Obraza" ,od raznih "odbora" za odbranu Karadžića i Mladića ,pa do .....ma ,svuda smo ga gledali po govornicama u poslednjih 20 -25 godina .
I kao glavnog govornika na panelima "Srebrenica se nikada nije desila "

[You must be registered and logged in to see this image.]

Drugi adut -prof dr Mila Alečković -gotovo isti "politički" put sa još zanimljivijom biografijom .
Ova gospođa je navodno klinički psiholog i antropološki psiholog ,koja je većinu života provela u Parizu ,a stigla je i do Indije ,odakle se vratila sa diplomom majstora hata joge ? ,e ta gospođa (važan podatak  njene biografije ,ćerka pesnikinje Mire Alečković) je unatoč nabrojanom -jedan od naših najvećih (samozvanih ) eksperata za patriotizam ,srpstvo i pravoslavlje ,i rado drži govore o tome .
To su njihova "nova i sveža lica" koja treba da vode Srbiju .
Ostatak ponuđenih kandidata nije vredan pažnje ,ali je vrlo vidljivo šta je njihova "vizija" :

Etnički čista Srbija u dimu tamjana (Crkva mora imati vodeću ulogu ),po mogućnosti u granicama "velike Srbije" (sa Kosovom bez Albanaca ) i naravno ,biser njihovog programa -zdrava (srpska )porodica (čitaj-mi ćemo istrebiti gejeve ,glasajte za nas )
Ni reči o ekonomiji ,zapošljavanju ,međunarodnoj politici itd -sem opštih mesta da toga svega "mora da bude" ,samo ne rekoše kako i odakle ? 
Ja tako shvatih (pročitah i njihov "statut" ,(imate ga na temi "Ko su desničari u Srbiji) ,a sad ako neko razume drugačije -ovo je slobodna zemlja ,svako glasa po sopstvenom ubeđenju i pameti.
Ja pri "zdravoj" i pošto još ne patim od amnezije -nikada za nekoga kome je glavni ideolog -Kosta Čavoški i Amfilohije Radović,ali kome se to dopada i to mu je dobro -od volje mu.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 2 EmptyUto Mar 11, 2014 11:46 am

Micko Ljubicic je u ulozi doktora  bio gost emisije "24 minuta" gde je dao sjajnu "dijagnozu" politicke scene u Srbiji.



Obavezno pogledajte!  rasta
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 2 EmptyUto Mar 11, 2014 11:48 am

... Mićko za praCednika a Bićko PP... dobra kombinacija... i onako je država šoder lista...

rasta
Nazad na vrh Ići dole
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 2 EmptyUto Mar 11, 2014 12:22 pm

Znate sta, malo mi se vec smucilo! Ma sta malo?!?!
Mnoooogo mi se smucilo.
Bilo je izbora kod nas, (i bice ih na nasu veliku zalost) bilo je da se jedni forsiraju na ustrb drugih,
Rezimska sredstva informisanja su uvek radila svoje, ali ljudi od Vucica mi je vise muka!!!
Prosto se plasim da otvorim ladicu od stola, da i odatle ne iskoci Vucko  affraid
A nasta mi se posebno  :smtzle: je to da su svi "Djindjici" i svi (tek sad) odaju priznanje njemu i njegovoj politici.
Gde ste bili kad je trebalo da prepoznate vrednost tog coveka?
Zasto ste dozvolili ( a neki i pomogli) da se ubije ???
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 2 EmptyUto Mar 11, 2014 12:52 pm

Juče jedno danas dva ljubavna pisma od stranaka. Nek svako košta samo DINAR (nabavka na veliko). Nek su svi poslali samo po MILION (pretpostavka da toliko ima domaćinstava gde ima glasača) to je tri miliona dinara ili oko 30.000 evAra. Dragi moji pre bi dobili dva glasa iz moje kućne numere da ste objavili da ste se odrekli slanja tih pisama, koje uzgred budi rečeno nisam ni pročitala (ni ne nameravam), za lečenje nekog bolesnog deteta.

P.S. Zna li neko KO finansira Blic (predizborna varijanta) koju dobijamo za DŽ?










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 2 EmptyUto Mar 11, 2014 8:10 pm

Da se zna ko je tata u koaliciji

[You must be registered and logged in to see this image.]










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 2 EmptyUto Mar 11, 2014 8:14 pm

... e, jebali mamu svOOOju!!!

Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 2 EmptyUto Mar 11, 2014 8:20 pm

Ovo je s lokalnih u Beranama ali šteta ne pogledati ... dokaz da je minut vremena dovoljno da izgovoriš beskrajno mnogo gluposti











Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 2 EmptyUto Mar 11, 2014 8:21 pm

... neHćem gHlasat oHve godHine... odoH naH maHli izHlet... jaH, jaH, bezbHeli...



... 'oHće l' pHast', maHmu iHm lHopovsku...

rasta H

Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 2 EmptyUto Mar 11, 2014 8:36 pm

dusicaa ::

A nasta mi se posebno  :smtzle: je to da su svi "Djindjici" i svi (tek sad) odaju priznanje njemu i njegovoj politici.
Gde ste bili kad je trebalo da prepoznate vrednost tog coveka?
Zasto ste dozvolili ( a neki i pomogli) da se ubije ???
Pa Vučko ćuti o tome -valjda misli da se ne sećamo kako je Šešelj ekspresno "dobrovoljno" otišao za Hag ,i šta je Toma govorio pred Zoranovo ubistvo ? Ili misli da se ipak sećamo ,pa bolje da glumi gljivu ,mršti se ,nek proba ko da priupita ?
A voleo bi ,da ga zaista iskreno vole i cene ,bar upola koliko jesmo Zorana .
ZoxZoja ::
Juče jedno danas dva ljubavna pisma od stranaka. Nek svako košta samo DINAR (nabavka na veliko). Nek su svi poslali samo po MILION (pretpostavka da toliko ima domaćinstava gde ima glasača) to je tri miliona dinara ili oko 30.000 evAra. Dragi moji pre bi dobili dva glasa iz moje kućne numere da ste objavili da ste se odrekli slanja tih pisama, koje uzgred budi rečeno nisam ni pročitala (ni ne nameravam), za lečenje nekog bolesnog deteta.

P.S. Zna li neko KO finansira Blic (predizborna varijanta) koju dobijamo za DŽ?
Baš ovo sam ja primetio -a nije mi jača strana matematika .
Ako izuzmemo da "Javni servis" "Kurir" "Informer" i tv "Pink" za džabaka vode kampanju 24 h dnevno za "napredne" ,opet su pisma, telefoni kojima nas zivkaju ,dnevnice za one "hodočasnike " aktiviste što idu od vrata do vrata ,pa naručene ankete ,bilbordi ,plakati ,štandovi ,razni "poklončići" ...odakle pare ,braćo "napredna " ,kad vas ima pet puta više u "plaćenim" terminima od ostalih ?
Jer ste vi pošteni ,tajkuni vas ne plaćaju ,a niste ni "strani plaćenici" -odakle pare ,nešto se tu kod "ulaza" i "izlaza" debelo ne slaže ?
_____________
A OVO je dame i gospodo najvažnije .
TAKO je Milošević došao na vlast ,TAKO je Toma dobio predsedničke izbore :

Ne izađete li na izbore, političku sudbinu svih nas i sastav nove Vlade Srbije odrediće presudno neuk deo našeg stanovništva, inače najrevnosniji deo stanovništva kada je izborno glasanje u pitanju.
Neukih birača sa nepotpunim osnovnim obrazovanjem ima 1.022.974, a sa samo završenom osnovnom školom dodatnih 1.509.462. Dakle, ta dva i po miliona ljudi će mahom izaći i glasati, a onaj pismeniji i obrazovaniji deo stanovništva, koji često zna da se prenemaže, filozofira, pametuje i folira, ako ne izađe na izbore i ne glasa, ne treba ih žaliti. To su kamikaze. Problem je samo što te kamikaze ne glasanjem razaraju i društvo i Srbiju.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 2 EmptyUto Mar 11, 2014 8:42 pm

[size=15.555556297302246][size=15.555556297302246]Baš ovo sam ja primetio -a nije mi jača strana matematika . 
Ako izuzmemo da "Javni servis" "Kurir" "Informer" i tv "Pink" za džabaka vode kampanju 24 h dnevno za "napredne" ,opet su pisma, telefoni kojima nas zivkaju ,dnevnice za one "hodočasnike " aktiviste što idu od vrata do vrata ,pa naručene ankete ,bilbordi ,plakati ,štandovi ,razni "poklončići" ...odakle pare ,braćo "napredna " ,kad vas ima pet puta više u "plaćenim" terminima od ostalih ? 
Jer ste vi pošteni ,tajkuni vas ne plaćaju ,a niste ni "strani plaćenici" -odakle pare ,nešto se tu kod "ulaza" i "izlaza" debelo ne slaže ?[/size]
[/size]
[size=15.555556297302246]Pa možda su pitali prethodnu vlast odakle je njima bilo palo ,pa se i oni sad pripremili ...inače ,ne,ne ,nisam iz te stranke ,fala bogu ....al nisam ni ljubitelj žutog,belog..... :329340:  dm2  :durise3: [/size]
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 2 EmptyUto Mar 11, 2014 8:48 pm

Mala napomena samo."Lubavna pisma" sam dobila od LSV, DS (Ogranak za vojvodinu sa sve Pajtićevom slikom) i od SNS. Znači SVI šalju ta cirkularna pisma sa četvorobojnom štampom.

Moram da primetim da su utanjili s olovkama i hemiskim olovkama ili se ja ne krećem po mestima gde se dele  cherry 

Puno sanduče flajera i sms-ove očekujem tek krajem ove nedelje odnosno na dan izbora.

Stojim iza tog da bi više glasova dobili da su te pare upotrebili na nešto korisno










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya


Location : gde god da treba
Datum upisa : 09.02.2008

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 2 EmptyUto Mar 11, 2014 8:50 pm

Tadić: Rezultati vlade najgori u Evropi

Predsednik Nove demokratske stranke Boris Tadić izjavio je večeras u Šapcu da je vlast zadovoljna svojim rezultatima, iako su oni najlošiji u Evropi i da se on zbog toga vratio u politiku.

- Nema zadovoljnije vlade i lošijih rezultata na evropskom tlu i zato sam se vratio u politiku. Ova vlada je zadovoljna čak i svojim greškama, bez kritičke svesti o njima. Kada smo mi upravljali zemljom, ja nisam bio zadovoljkan postignutim, a imali smo dve milijarde investicija, umesto sadašnjih 600 miliona evra - kazao je
Tadić.

On je napomenuo da je standard građana ove godine pao za šest odsto. Tadić je ukazao da je tema ovih izbora ekonomija i borba protiv siromaštva, kao i da se sadašnja vlast ponosi sa onim što je postigla vlada demokrata.

- Pre nekoliko godina vodili smo debatu koja je nadilazila izbore, kada smo potpisali Sporazum o stabilizaciji i asocijaciji, oni su nam pretili, čak i smrću. A danas se time diče. Mi smo stvorili uslove za ulazak Srbije u EU - kazao je Tadić.

Na predizbornoj konvenciji u Šapcu o planu za ekonomski razvoj Srbije, govorio je i predsednik stranke Zajedno za Srbiju Dušan Petrović.

- Trebaju nam putevi, infrasruktura, da bi stvorili nova radna mesta, a mi znamo kako to da uradimo i kao opozicija mi završamo poslove koje smo zapoočeli kada smo bili vlast. Gorivo za poljoprivrednike može da bude 75 dinara za bonove, đubrivo može da bude jeftinije. Mogu da postoje beskamatni kraditi za poljoprivrdnike kao što je i bilo. Nije mi jasno šta se desilo za dve godine, kada smo to imali dok je EU bila u krizi - rekao je on.

Beta 11. 03. 2014. - 20:49h










Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya


Location : gde god da treba
Datum upisa : 09.02.2008

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 2 EmptyUto Mar 11, 2014 8:56 pm

Vučić traži podršku da ne bi pobedili tajkuni

Beta, Tanjug | 11. 03. 2014.

Lider Srpske napredne stranke (SNS) Aleksandar Vučić zatražio je danas od birača ubedljivu pobedu SNS na izborima 16. marta, kako ne bi pobedili tajkuni i njihovi političari.

- Budu li imali šansu, u jednom danu, u jednom trenutku će se ujediniti da zajedničke interese tajkuna i političara sprovedu u delo - rekao je Vučić u beogradskoj Hali sportova na mitingu SNS.

On je rekao da Beograd zaslužuje poštenu vladu i ljude koji će se baviti interesima građana. Vučić je kazao da nije odgovarao na lične uvrede, ali da neće da ćuti kada "pokušavaju da ruše stabilnost Srbije".

- Oni koji žele ukrajinski scenario u Srbiji moraju da znaju da je pred njima bedem koji ne mogu da preskoče - dodao je Vučić i ocenio da je to namera tajkuna i njihovih političara.

- Obilazeći Srbiju jasno sam mogao da vidim koliko ljudi teško žive, u prethodnih godinu i po dali smo sve od sebe da pokrenemo borbu protiv korupcije i da zaustavimo propadanje zemlje - rekao je on.

On je kazao da je obaveza da se u narednom periodu pokrenu talasi zapošljavanja, da bi radnici u Srbiji pokazali kako su vredni, pošteni.
- Korupcija davi Srbiju, ona je problem za politiku, administraciju, pravosudni sistem, ona koči ekonomski razvoj i društveni razvoj i šansu da sprovedemo promene - rekao je on.










Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 2 EmptySre Mar 12, 2014 6:11 pm

dusicaa ::
Micko Ljubicic je u ulozi doktora  bio gost emisije "24 minuta" gde je dao sjajnu "dijagnozu" politicke scene u Srbiji.



Obavezno pogledajte!  rasta

Mićko zlotvore, temperaturu žena dobila zbog tebe ... žeMkso rasplakati vređajući joj omiljeTog PPV-a jel to lepo  :rlol:  :rlol:  :rlol: 

[You must be registered and logged in to see this image.]

P.S. Ovaj bot dobro primeti da je uradio velki posao u borbi protiv reformi










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Lakota
- slučajna prolaznica-
Lakota


Datum upisa : 11.07.2013

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 2 EmptySre Mar 12, 2014 7:07 pm

..razumem zenu sto je plakala..kad zivi s piscem komentara.. smehsmeh smehsmeh 
Nazad na vrh Ići dole
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 2 EmptySre Mar 12, 2014 8:03 pm

Kesicu, Kesicu...jednom si vec *leteo* sa teveJA, zar *oces Jopet ?  smehsmeh 
Nazad na vrh Ići dole
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya


Location : gde god da treba
Datum upisa : 09.02.2008

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 2 EmptySre Mar 12, 2014 8:04 pm



 smehsmeh smehsmeh smehsmeh smehsmeh 










Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 2 EmptyČet Mar 13, 2014 9:00 pm

Verovali ili ne ,u "Kuriru" se mogu čitati i naslovi (inače ,jedno 5 danas ima protiv Đilasa ) koji kažu da će  "Đilas ,po receptu Dveri i Radikala noćas pokušati da zauzme RTS ? "
Pazi "radikala" ....pa gospodo zabrinuti ...80 % vas su do juče bili ti isti radikali i to ste radili ,sad je to "terorizam" ?
Inače-Đilas sigurno drži svetski rekord u naslovnim stranicama i tekstovima sa najgorim optužbama koje je ikada jedan list posvetio satanizaciji jedne osobe . Daleko je nadmašio i hvalospevni skor koji je zabeležila ,mislili smo -nedostižan ,Ceca Ražnjatović ?
Dakle ,sem što je lopov , nasilnik ,izdajnik , ucenjivač ,čak i preljubnik ,ekološki monstrum (platani)  -sada je i terorista ?
A pri tome ,uz sve obilje dokaza koje je priložio SNS i dotični list -NIJEDNA optužnica nije podignuta ,nijedna istražna radnja nije pokrenuta protiv tog neprijatelja Srbije No 1  ? 
Meni lično Điki nije simpatičan -ali bi bilo logično da posle ovolikih bljuvotina ,bar jedan deo Srbije ,onaj koji misli svojom glavom se zapita -alo breee ,pa kad je tako ,što ga ne *apse ,kad je njihovo i sudstvo i policija ,šta ih sprečava ? 
Pa biće da onda možda i nije istina ,bar dosta toga ?
Jer su *apsili i bez dokaza -samo da novine pišu da *apse "tajkune" lopove itd.
Šta tu onda smrdi ?
Najbolji ,ali najbolji crnjak bi bio da kada izbori prođu ,a SNS "nadmoćno pobedi" ,oni koji uđu u Skupštinu se lepo udruže u postizbornu koaliciju .Lepo saberu svoje poslanike DS ,NDS ;LDP ,SPS i DSS -i to će verovatno biti dosta za većinu . Matematika to potvrđuje . 

Mislite da je to nemoguće ? Nije, nije ....ovo je Srbija ,a politika je kurva . 

Svačija volja naravno, za koga će da glasa ...ali kada SNS stavi na svoju listu "mladih i pametnih" -Maju Gojković (zvanu Šešeljuga ) ,Kneževića ,Vesića ,Sinišu Malog (otpadnici od Demokratske stranke ,prva dvojica osumnjičena i suđena zbog zloupotrebe položaja i pljačke ) Saša Mirković (estradni mendažer ) Dubravka Filipovska (do juče ,uzdanica Velje Ilića ,poznati ultranacionalista i klerikalac ) pa Karićeva žena ,onaj Marijan Ristićević ,Vulin (potrčko Mire Marković ) ,ma....evo vam liste -sve sam otpadnik od drugih partija ,lica koja smo gledali u kojekavim skandalima ,i puno njih koji godinama menjaju partije ,čak i osoba sa krivičnim dosijeima ,a o "stručnosti" da se i ne priča . 

Ako njima treba verovati,e onda vala ,nemam reči -ja još malo pamtim ,a imam i još pomalo zdravog razuma pa sam siguran da im ne treba verovati-no, ostaću u manjini ,sigurno  .

POGLEDAJTE KOMPLETNU IZBORNU LISTU SNS – 250 KANDIDATA ZA POSLANIKE

 link 
Pravo nam budi .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya


Location : gde god da treba
Datum upisa : 09.02.2008

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 2 EmptyČet Mar 13, 2014 9:26 pm

Danubius ::
Verovali ili ne ,u "Kuriru" se mogu čitati i naslovi (inače ,jedno 5 danas ima protiv Đilasa ) koji kažu da će  "Đilas ,po receptu Dveri i Radikala noćas pokušati da zauzme RTS ? "

 link 
Pravo nam budi .

To neliči na njega, a budaletine svašta kenjaju.... vrag dm5 










Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???
Nazad na vrh 
Strana 2 od 9Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
 Similar topics
-
» IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI
» IZBORI MONTENEGRO
» Izbori u Hrvatskoj :)
» IZBORI U BIH -promene ili status quo ?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: DRUŠTVO :: POLITIKA-
Skoči na: