DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 7 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 7 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

  Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???

Ići dole 
+29
Kica/Praja
Diplomirani Duduk
sanjalica.ns
Blebetalo
Oci-ANDJELA
ZoxZoja
Sibila_
sonia
Meluska
dusicaa
Gothic
promaja
MadamX
Astra
Solomon Grundy
lollypop
pesma
daljinski
Okano
podbarac
Lily
montoya
Lakota
rouzvel
doctorr67
brdjanin
Ziman
Samouka
AstrinaKomsinica
33 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
AutorPoruka
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 7 EmptyNed Jan 26, 2014 3:00 pm

First topic message reminder :

Skoro da je vec izvesno, da ce se vanredni Parlamentarni izbori raspisati za 16. mart og.
Sta mislite:
-trebaju li nam ?
-promenice se nesto na bolje ?
-ko gubi, ko dobija ?
-vase vidjenje koja politicka opcija ce *isplivati*?
-da li je Vucic bas toliko siguran u uspeh svoje partije ili se tu nesto drugo mulja, tj. neko drugi diktira ?
Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
sanjalica.ns
Explorer Of Dreams



Datum upisa : 06.01.2010

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 7 EmptyNed Mar 27, 2016 8:17 pm

Simpatičan snimak smehsmeh , samo, džaba je sva internet-propaganda kad je većina glasača u Srbiji usmerena isključivo na televizije sa nacionalnom frekvencijom, a tamo, zna se ko glumi glavnu i jedinu rolu trtrr .  A da crnjak bude još veći, pravi spektakl će se desiti tek nakon izbora, kad se obelodani ko će sa SNS-om činiti koalicionu vlast pacov .

Jaoooj, Dani, jedva čekam tvoje komentare...hahhahah  689
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 7 EmptyNed Mar 27, 2016 8:24 pm

I naravno da je "počelo" ,jer se takva atmosfera "podgreva" po medijima ,a ne treba se ni čuditi - nasilje kao vid "predizborne kampanje" je redovna stvar iz prošlosti i recept SPS ,JUL ,Radikala (i ovo reciklirani "Srpskonapredni" , su ga upotrebljavali tokom otimanja vlasti po lokalnim izborima i sada ) 
I ekipa je ista , "Navijačke grupe" .Ovoga puta su napadnuti funkcioneri Demokratske Stranke ,razbijenim pivskim bocama i letvama ,usred bela dana ,na pijaci . Privedeni su "članovi" Srpske Radikalne Stranke i navijačke grupe "Balkan Mirijevo" ,a evo i FB fotografije jednog od četvorice napadača . Treba li jasnijih fašističkih obeležja ,i hoće li već jednom ovaj narod shvatiti sa kim ima posla ,i ko su ti "veliki patriote" i "branioci Srbije " ,i koje partije su sastavljene od takvih ? 

[You must be registered and logged in to see this image.]

Zaboravih ,pa da dodam : svi privedeni imaju više krivičnih prijava za nanošenje telesnih povreda i izazivanje nereda ,a kao što vidite -mirno nastavljaju "svoj rad" i dalje . Glavnoosumnjičeni  ima nadimak "Četnik" ,i 10 aktuelnih prijava , pa je i to valjda dovoljno indikativno .


Poslednji izmenio Danubius dana Ned Mar 27, 2016 8:36 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
promaja
Panonski lav
Panonski lav



Datum upisa : 02.08.2010

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 7 EmptyNed Mar 27, 2016 8:25 pm

Bice to strasna koalicija  LDP I SNS

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
sanjalica.ns
Explorer Of Dreams



Datum upisa : 06.01.2010

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 7 EmptyNed Mar 27, 2016 9:01 pm

promaja ::
Bice to strasna koalicija  LDP I SNS

'ajde ipak da sačekamo..... :brdski2: , ali jedno je sigurno-spojiće se naizgled nespojivo, udružiće se oni koji su se do juče međusobno pljuvali i optuživali jedni druge za najgore moguće stvari, a sve sa istim ciljem-dokopati se vlasti! A kad ostvariš cilj, onda započneš neku drugu priču za javnost....., i tako opet do sledećih izbora..., pa opet ispočetka...hahahah

P.S. Dobra ti ona fora sa rolerima..... smehsmeh :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 7 EmptyPon Mar 28, 2016 7:04 pm

sanjalica.ns ::

'ajde ipak da sačekamo..... :brdski2: , ali jedno je sigurno-spojiće se naizgled nespojivo, udružiće se oni koji su se do juče međusobno pljuvali i optuživali jedni druge za najgore moguće stvari, a sve sa istim ciljem-dokopati se vlasti! A kad ostvariš cilj, onda započneš neku drugu priču za javnost....., i tako opet do sledećih izbora..., pa opet ispočetka...hahahah
Vrag odneo šalu ,velika prpa udarila u ovdašnje politikante ,čim love svaki mogući glas ,od štale do crkve .
Gospoda Boga prizivaju da pomogne .  brdski
Čak i oni koji se duvaju "velikom podrškom" ,iskoristiše katolički uskrs da se slikaju u kakvoj katoličkoj crkvi sa gospon velečasnim .
Bilo bi lepo da je to zaista znak građanskog poštovanja ,ovako ,kada "levičari" kojima je osnovna ideologija protiv religije ,samo je smešno i ljigavo. 
Ali im je matematika jasna . U Srbiji ima nešto preko 350 .000 katolika , što bi bilo nešto ispod 5 % ,hvaljen Isus i Marija ,možda im neki deo i "da glas" ,nije za baciti . 

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
ZoxZoja
Stela Polaris



Datum upisa : 13.01.2013

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 7 EmptyUto Mar 29, 2016 8:43 pm

Po celom Novom Sadu bilbordi SNS sa parolom "Vojvodina zaslužuje mnogo bolje".Da sam imala crni sprej na sve i jednom bih dopisala "NEGO ŠTO SMO MI".


Prosto mi dođe da napravim novu temu "Predizborno zezanje s SNS-om i ostalim bolidima" ali se bojim lupiće me Astra nečim po tikvi predizbornoj smehsmeh :rlol: smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Kica/Praja
El virtuoso



Datum upisa : 04.12.2009

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 7 EmptyUto Mar 29, 2016 8:56 pm

Danubius ::
Kica/Praja ::


Na mojoj opštini Čukarica je napravljena koalicija stranaka : Dveri - Dss - Levica Srbije (Borko Stefanović) i Aktivna Srbija (Dusan Janjić) Ja sam na listi kandidata za odbornike. Ko glasa za tu listu ima piće od mene.  
Da sam tamo ,ja bih glasao za tu listu ,verovatno . 
Dveri i DSS ne podnosim ,ali Borka Stefanovića simpatišem (zbog "Generacije bez budućnosti ")  brdski
dr Dušana Janjića takođe cenim ,mada ne opravdavam koalicije na lokalu sa svim i svakim (SPS SNS ....) ali verovatno tako mora sada,ne bi li se "ušlo" .  
Ja uvek glasam za LDP ,i tako ću i ovog puta ,iako je puno kvalitetnih ljudi u međuvremenu otišlo iz stranke ,i isto tako je jako puno glasača je izgubljeno . Skoro pa sa setom se sećam da je naš zajednički drugar Debilko zajedno samnom ovde "ratovao" sa "šešeljevcima" pre par godina . On ispade "pragmatičan" jer je "promenio" u međuvremenu par partija ,a ja ću izgleda iz principa ostati među malobrojnim "simpatizerima" LDP (mada ne podržavam sadašnju "koaliciju" )  :brdski2:.


Na lokalu je različita priča. Nađu se slični ljudi bez obzira za koji klub su potpisali. Mi kad sednemo da se oko nečega dogovorimo niko spolja ne može da provali da li smo dss, borkova levica ili aktivna srbija. Jedino su dveri malo povučeni i nepoverljivi, vidi se da nemaju nikakvo iskustvo sa izbora.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 7 EmptySre Mar 30, 2016 7:37 pm

Kica/Praja ::




Na lokalu je različita priča. Nađu se slični ljudi bez obzira za koji klub su potpisali. Mi kad sednemo da se oko nečega dogovorimo niko spolja ne može da provali da li smo dss, borkova levica ili aktivna srbija. Jedino su dveri malo povučeni i nepoverljivi, vidi se da nemaju nikakvo iskustvo sa izbora.
E,to je istina ,tako je i u mom gradu ,naročito među ,uslovno rečeno "mlađima" . 
GO DS čine uglavnom lekari .GO SNS (koji su praktično "juče " napravili ) čine uglavnom mladi ljudi sa fakultetskim diplomama koji nemaju posao ,pa se nadaju da će ga dobiti "preko partije" . Kod "Tadićevih" su uglavnom pravnici i profesori . 
Sve su to ljudi koji se znaju "iz grada" ,generacijski ,ili se čak i privatno druže .Naravno da tu onda nema prave ostrašćenosti (čak i kada im "centrala" diktira upravo to ) 
Za razliku od njih ,"radikale" čini uglavnom neškolovani ,kriminogeni  ološ (ono malo "pametnijih" su "prešli" u SNS ) i sa njima se "druže" jedino SPS -ovci ,takođe vrlo šaroliko društvo raznih seoskih "kvazitelektualaca" ,penzionera ,"boraca" ,"biznismena " , "funkcionera" po zanimanju ,itd  . 
Već godinama ,tačnije decenijama ,ova druga grupacija dobija "poverenje građana" ,zahvaljujući penzionerima ,seoskom stanovništvu , i primitivnijem delu glasačkog tela koje je ,nažalost -u većini .
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
ZoxZoja
Stela Polaris



Datum upisa : 13.01.2013

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 7 EmptyČet Mar 31, 2016 12:59 am

Danubius ::
Kica/Praja ::




Na lokalu je različita priča. Nađu se slični ljudi bez obzira za koji klub su potpisali. Mi kad sednemo da se oko nečega dogovorimo niko spolja ne može da provali da li smo dss, borkova levica ili aktivna srbija. Jedino su dveri malo povučeni i nepoverljivi, vidi se da nemaju nikakvo iskustvo sa izbora.
E,to je istina ,tako je i u mom gradu ,naročito među ,uslovno rečeno "mlađima" . 
GO DS čine uglavnom lekari .GO SNS (koji su praktično "juče " napravili ) čine uglavnom mladi ljudi sa fakultetskim diplomama koji nemaju posao ,pa se nadaju da će ga dobiti "preko partije" . Kod "Tadićevih" su uglavnom pravnici i profesori . 
Sve su to ljudi koji se znaju "iz grada" ,generacijski ,ili se čak i privatno druže .Naravno da tu onda nema prave ostrašćenosti (čak i kada im "centrala" diktira upravo to ) 
Za razliku od njih ,"radikale" čini uglavnom neškolovani ,kriminogeni  ološ (ono malo "pametnijih" su "prešli" u SNS ) i sa njima se "druže" jedino SPS -ovci ,takođe vrlo šaroliko društvo raznih seoskih "kvazitelektualaca" ,penzionera ,"boraca" ,"biznismena " , "funkcionera" po zanimanju ,itd  . 
Već godinama ,tačnije decenijama ,ova druga grupacija dobija "poverenje građana" ,zahvaljujući penzionerima ,seoskom stanovništvu , i primitivnijem delu glasačkog tela koje je ,nažalost -u većini .

Priča na lokalu a naročito u seoskim sredinama je van svake logike. Radila sam dovoljan broj izbora da se kod prebrojavanja glasova bukvalno moglo znati koji je čiji listić. Radikal i Ligaš zaokružen, Socijalista i Demokrata ... tačno vidiš razmišljanje onog ko je zaokruživao "Znam ja kakva mu je njiva, kukuruz bere aprila a ja da mu dam da selo vodi". I zaokruži naizgled nespojive kombinacije. Čim vidiš dvoje iz iste stranke zaokruženo jasno je da je politički a ne racionalni glas.

Inače večeras sam čula vrlo interesantnu činjenicu da SNS radi obuku svojih ljudi kako varati i krasti na izborima i to vrlo ozbiljnu obuku. I onda ja treba da obučim tridesetak klinaca i zbunjenih ženica za sat ili dva kako to da spreče. Biće zabave skoro pa kao za izbore dvehiljadite.
Nazad na vrh Ići dole
Kica/Praja
El virtuoso
Kica/Praja


Godina : 85
Location : Ladna Morava
Humor : Filmovi Veljka Bulajića
Datum upisa : 04.12.2009

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 7 EmptyČet Mar 31, 2016 3:29 pm

Ako se iole pazi na biračkom mestu ne može da dođe do krađe. Slaba karika je štampanje listića i njihovo dostavljanje biračkim odborima. Tu može da se potkrade ali najviše do 1 % . Sve drugo su bajke.

Glasovi mogu da se kupuju putem jednog listića koji kruži. Iznese se jedan prazan listić. Sediš na određenoj lokaciji i dolaze ti mušterije. Daš mu zaokružen listić, a on mora da ti vrati prazan. Tad dobije 500 ili 1000 dinara, a možda i paket sa uljem, šećerom, brašnom, paštetama...
Mi smo na Čukarici uhvatili 2012. ljude iz ds da to rade ali naravno niko nikad nije odgovarao za to.
Znam da su to u unutrašnosti Srbije radili i ovi iz ldp, pa se dešavalo da u urbanim sredinama idu ispod 3 % , a po selima i do 10 %










Jedan poziv menja sve !
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 7 EmptyČet Mar 31, 2016 4:02 pm

Kica/Praja ::
Ako se iole pazi na biračkom mestu ne može da dođe do krađe. Slaba karika je štampanje listića i njihovo dostavljanje biračkim odborima. Tu može da se potkrade ali najviše do 1 % . Sve drugo su bajke.

Glasovi mogu da se kupuju putem jednog listića koji kruži. Iznese se jedan prazan listić. Sediš na određenoj lokaciji i dolaze ti mušterije. Daš mu zaokružen listić, a on mora da ti vrati prazan. Tad dobije 500 ili 1000 dinara, a možda i paket sa uljem, šećerom, brašnom, paštetama...
Mi smo na Čukarici uhvatili 2012. ljude iz ds da to rade ali naravno niko nikad nije odgovarao za to.
Znam da su to u unutrašnosti Srbije radili i ovi iz ldp, pa se dešavalo da u urbanim sredinama idu ispod 3 % , a po selima i do 10 %



Štamparija jeste najslabija karika. A procenat može da ide daleko iznad tih 1% koje pominješ. Još pamtim priče da je Dmitar Šegrt, tadašnji Bog i batina u Tozi Markoviću i narodni poslanik, podelio svojim radnicima glasačke listiće za izbore 2000. Sa zaokruženim Miloševićem i SPS-om. Ko je hteo da zadrži posao morao je da sledeći dan vrati prazne. Bilo je nuobičajeno mnogo nevažećih listića te godine u Kikindi. Jer su ljudi precrtavali tj poništavali ono što im je dato.

Te listiće tad nisu štampali lokalni štampari nego Službeni glasnik ako se ne varam (ili Topčider) ali u svakom slučaju pod nadzorom države. Mogu da mislim šta će tek ovi da organizuju.

Šta misliš kakve ucene tek danas mogu da budu na delu kod zaposlenih u javnom sektoru koji faktički jedini i radi? I muljanja kao to iz Kikinde.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Kica/Praja
El virtuoso
Kica/Praja


Godina : 85
Location : Ladna Morava
Humor : Filmovi Veljka Bulajića
Datum upisa : 04.12.2009

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 7 EmptyČet Mar 31, 2016 4:39 pm

Zox nekad je moglo da se krade kako ko hoće, posle 2001. ne može. Ako se ne poklopi broj listića sa brojem izašlih na izbore izbori se poništavaju na tom glasačkom mestu i ponavljaju. Nekad je bio stvarno javašluk, jer su komisije bile jednostranačke, odnosno samo iz sps. Opozicione stranke su imale samo posmatrače ali nisu mogle da ospore zapisnilk. Sada bez potpisa dve trećine prisutnih kontrolora iz svih stranaka ne važi zapisnik.










Jedan poziv menja sve !
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 7 EmptyČet Mar 31, 2016 6:12 pm

Moj doprinos predizbornoj kampanji biće u obliku debelog crnog markera .
SNS je preplavio grad plakatima  "Vojvodina zaslužuje bolje " .
Neću biti lenj ,pa gde god stignem ,crnim markerom dodati :
OD VAS -LAŽOVČINE I LOPOVI . 
Nadam se da će se i lokalna "opozicija" onda dosetiti da učini nešto . 
Jer ,i pored "saopštenja" komunalnog preduzeća da će "skidati izborni materijal" koji nije okačen na za to predviđenim mestima ,i "kažnjavati stranke" ,Apatin je pun SNS i SPS plakata,bukvalno na mestima na koje nijedan normalan čovek nikada ništa ne bi zalepio ,da ne prlja grad .
Na žardinjerama sa cvećem ,mermernim podlogama kandelabera ,trafo stanicama , saobraćajnim znacima ,zidovima ,kantama za smeće , ogradama , svuda .
Doduše ,uvek sam "brinuo" za Šešelja i kompaniju ,redovno sam ga "ostrugao" u mom kraju ,ili "ukrasio" kukastim krstom , tako da ću samo "proširiti" akciju . Noću ,naravno ,jer ima manijaka koji i ljube likove na plakatima,da se tučem sa nekim takvim ludakom ,toliko me baš kampanja ne zanima . 
A ako budem raspoložen ,napuniću i kantu za prskanje voća bojom ,pa se malo provozati okolo ,neće mi škoditi . 
Što se tiče kampanje ukupno ,ova demagogija ,laži i zloupotreba medija od strane SNS je nečuvena ,ali mene ne čudi uopšte . 
Biće da "srpskonapredni" nemaju toliku podršku koliku pumpaju nameštenim anketama ,jer one koje radi EU i nezavisne kuće ,za najmanje 20 % se razlikuju od "zvaničnih" . 

[You must be registered and logged in to see this image.]
Sva je prilika da ćemo pored ovih recikliranih "radikala  u "Armaniju" u Skupštini gledati i one prave ,Šešelja i kompaniju ,"Dverjane" i slične .Ako to želite -glasajte za takve (u čega uopšte ne sumnjam da će se desiti )










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 7 EmptyČet Mar 31, 2016 6:39 pm

Šefe evo da ti malo ulepšam dan. Kampanja u NS. Tvoji saborci iz marker brigade :brdski2:

[You must be registered and logged in to see this image.]










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 7 EmptyČet Mar 31, 2016 7:52 pm

ZoxZoja ::
Šefe evo da ti malo ulepšam dan. Kampanja u NS. Tvoji saborci iz marker brigade :brdski2:

Da nas je par stotina po gradovima -možda bi i imalo nekog efekta . 
Naročito posle oslobađajuće presude Šešelju ,to je vetar u leđa svim partijama koje propagiraju šovinizam /nacionalizam /nasilje . 
Poruka je -možete to nekažnjeno ,i može da otvori opet Pandorinu kutiju "velikosrpstva" (a videsmo do čega je to dovelo ) 
Domaće sudstvo mlako ili nikako ne reaguje ,tek sada neće ništa preduzimati po ovom osnovu . 
Nego ,ima i bolje ,verovatno nigde nije zabeleženo u svetu da se u jednoj zemlji kandiduje partija koja zastupa interese druge zemlje , i preferira "lik predsednika " te zemlje kao "svog" u izbornoj kampanji (kao i zastavu i "obris" države ,kao da nemamo svoju ) ? 

[You must be registered and logged in to see this image.]

Ozbiljno razmišljam o osnivanju Ujedinjene Kineske Partije Srbije -to ima više smisla .  brdski

Lako bi se okupili članovi   (po podacima MUP ima bar 20 000 Kineza ,a sem njih , još  par hiljada su državljani Srbije ,koji su državljanstvo stekli na osnovu braka )

Imali bi šta reći u Ekonomskom programu Partije (ima 10 000 registrovanih kineskih prodavnica u Srbiji ,podatak od Unije poslodavaca ) kao i u poljoprivredi (gde naveliko participiraju u raznim krajevima Srbije,revolucionarnim metodama plastenika  ) ishrani (brojni restorani ) tekstilnoj industriji (gde su doktori ) zapošljavanju (u svakoj prodavnici radi nekoliko naših građana ) ,ekologiji (voze bicikle i kod nas ,a ne kola ) itd ,itd ,itd ....
Kinezi nam prave mostove ,i angažovani su u više privrednih grana kod nas ,nije to nikakva tajna ,(postoji mogućnost da preuzmu željezaru Smederevo i basen Bor )  a prijateljstvo sa kineskim narodom nije "jednostrano" -oni nas (za sada ) nisu pljačkali kao što to rade Rusi . 
Ako mogu  ruske i proruske partije -što ne bi mogla i Kineska ?  :948208144:










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kica/Praja
El virtuoso
Kica/Praja


Godina : 85
Location : Ladna Morava
Humor : Filmovi Veljka Bulajića
Datum upisa : 04.12.2009

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 7 EmptyČet Mar 31, 2016 8:11 pm

Ovo sa raznim ruskim i "patrotskim" listama iza koje stoje po 2 čoveka je nraravno bacanje prašine u oči da se sve obesmisli. Znam vrlo dobro koliko je mukotrpan posao prikupljanje potpisa, a ovi to za minut preko policijskih spiskova, bez stvarne podrške građana.

Dani da li je moguće da ne vidiš da je ta ujdurma oko osnivanja stranaka manjina (među kojima je i ruska) upravo odvija u režiji prozapadnih snaga ?! Za samo mesec dana osnovane su 13 novih partija, među kojima su makedonska, vlaška ova, vlaška ona, još jedna crnogorska, bugarska stranka, zatim zavetbici, savez patriota srbije onog policijskog  generala, treća srbija sa glišićem, pokret ovaj pokret onaj... kome to koristi ?  

Da li će ruska stranka da odkine neke glasove ligašima ili dss-u i dverima ?


p.s.


Čudi me da nisi primetio abanske zastave kod one dve njih ove stranke na jugu? Ima tu još stranih zastava, nije ova ruska prvina










Jedan poziv menja sve !
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 7 EmptyČet Mar 31, 2016 9:13 pm

Kica/Praja ::


p.s.

Čudi me da nisi primetio abanske zastave kod one dve njih ove stranke na jugu? Ima tu još stranih zastava, nije ova ruska prvina
Nego šta sam .Pa sve "manjine" imaju ili zastavu strane zemlje ,ili "stilizovanu" zastavu ,opet u bojama "nacije" . 
Ja bih to lepo zabranio -sve partije na "nacionalnom" principu . 
Lepo po "ideološkom" -valjda je to suština politike ? 
Kakva "nacionalna organizovanja  " i druge budalaštine . USTAV ima da se poštuje ,a Ustav kaže da je Srbija država njenih građana (doduše ,mnogo toga bih i u Ustavu izmenio ) ,svi imaju ista prava i obaveze ,svi su jednaki pred zakonom ,tačka . 
Slažem se i sa ovim drugim što kažeš -bar 3 -4 partije je napravio DB ,to je očigledno .
Ja ne bih dao nikako da se lica protiv kojih se vode krivični procesi ili su krivično kažnjavani uopšte mogu da se bave politikom,a kamoli da se negde "aktiviraju" . 
Onaj general žandarmerije ,Dikić beše ? i njegova ekipa nisu ništa drugo nego novi JSO .Dok nisu počeli i da ubijaju ,radili su šta su hteli . I dosta  je to dokazano (reket ,droga, nasilje ,pljačke ) ,dosta njih je pohapšeno ,i šta ? 
Njega nisu imali muda da smene i uhapse -nego ga sklonili i unapredili . I sad je "Arkan nr 2 " ,"patriotizam" mu jedina stavka u programu ? 
Dovoljno je da on i još jedan njegov "uđu u Skupštinu" ,i biće sistem "Stranka Srpskog Jedinstva" ,gde su Arkan ,Palma i Pelević uvek "natezali" za Slobu (koji ih je i napravio i doveo tamo ) SNS se uopšte neće libiti toga ,a ne bi me iznenadilo ni da "koaliraju" sa Vojvodom ,samo li im bude gušće . Imaju oni obraza za to ,ne bi bilo prvi put . Imali smo crveno-crnu koaliciju tolike godine ,onda može i "samo crna" .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 7 EmptyPet Apr 01, 2016 1:33 am

Opet Dani prizivaš diktature, zabrane, zatvore. Pa pusti bre i gledaj mene, pravog kosmopolitu. Ja sam kosmopolita u ljubavi, a ti u mržnji. Ja volim sve nacije, ti mrziš sve nacije i zabranjivao bi. Pa čekaj bre, sve se svodi na isto. Samo da li ćeš krenuti putem ljubavi ili mržnje.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 7 EmptyPet Apr 01, 2016 7:58 pm

debilko ::
Opet Dani prizivaš diktature, zabrane, zatvore. Pa pusti bre i gledaj mene, pravog kosmopolitu. Ja sam kosmopolita u ljubavi, a ti u mržnji. Ja volim sve nacije, ti mrziš sve nacije i zabranjivao bi. Pa čekaj bre, sve se svodi na isto. Samo da li ćeš krenuti putem ljubavi ili mržnje.
Ti si se deklarisao kao anarhista ,a imaš druže i prilično politički "preletačku" bogatu karijeru (beše li jedno 5 partija od kada se znamo,za nekih 5-6 godina ?) Sem toga ,već si bio opominjan i sankcionisan baš zbog ispoljavanja mržnje ,zar ne ,čak i otvoreno rasističkih ,da ne kažem ,fašističkih izjava ? 

Kad si mene čuo da kažem tako nešto ? 

Da ne kažem da si ,verovatno iz ličnih razloga ,otvoreno "proruski " orijentisan .
Tako da ,neko ko je član Srpske Napredne Stranke ,dakle ,recikliranih radikala ,a po onoj staroj srpskoj izreci "Vuk dlaku menja ,ali ćud nikako" mislim da si poslednja osoba koja meni može da kaže ovako nešto. 

Tačno je ,ja ne volim ništa što ti voliš -četnike ,Ruse ,organizovane "navijačke grupe",desničare ,ultranacionaliste ,"White Power"  itd ,nisam za anarhiju ,nego za građansku i sređenu Srbiju ,i celog života se na način na koji mogu ,pa i pisanjem ovde se borim protiv takvih . Da ,pljujem na njih -ali uvek dajem ARGUMENT ,ČINJENICU i druge dokaze koje izvedu mnogo pametniji od mene ,često i sudski organi Republike Srbije ,po Ustavu i zakonima ove zemlje . Ili ako hoćeš ,i mrzim ,ali ne uzimam bezbol palicu pa u čoporu razbijam glavu nekom na ulici ,jer ne nosi "moje boje" .
Još važnije -ne simpatišem ni domaće ,ni fašiste iz komšiluka ,što ti otvoreno radiš ,pa ih i posećuješ u "lijepoj njihovoj" ,isto kao što pohodiš omražene NATO zemlje . Ko onda od nas dvojice ima neke principe ? 

No ,pošto se dugo poznajemo ,i znam tvoju potrebu da šokiraš ,budeš  u centru pažnje potpuno neosnovanim ispadima ,ne uzimam ti za loše ,navikao sam . 

Ono što mene zanima -da li ćeš kao pošten član SNS glasati za "vođu" i njegove ,ili ćeš se odlučiti za neku prorusku partiju ,nije isključena ni "desnica" ,naročito sad kad je "Vojvoda od Rijalitija" *ebao mater Hagu i NATO? 
Ne bi me iznenadilo da i ove sadašnje praktično izdaš tim gestom (ne znam kulturniju formulaciju ,doduše ,u srpskom jeziku je smišljena ,"preletač" ) 
Nebitno ,ali je bar "oko teme" : 
Ja ću glasati za LDP ,iako znam da neće preći cenzus ,eto -iz principa ,i da mi savest bude mirna ,zadržim malo časti u ovoj besčasnoj zemlji ,jer ionako i vladajući SNS i Vođa naturaju liberalni kapitalizam (doduše, samo po njihovoj meri ) EU ,pregovaraju sa Albancima ,deklarativno "rade" na pomirenju u regionu ...Ne mora Čeda ni da bude tamo ,sve isto to je on govorio i pre 20 godina ,kad su ovi vrištali "izdajnik ,izdajnik" ,pa mogu bar da se smejem apsurdu ,da oni to sada i sprovode ,što nije nijedna "demokratska vlast" nije uspela (opet apsurdno -baš zbog njih ) .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 7 EmptySub Apr 02, 2016 6:02 pm

Ovaj predizborni slogan je hit na FB i twitteru. Opšta zezancija i navijanje da dotični i stigne u Kovin. Mada ja lično sam više za Požarevac ili Mitrovicu (za neupućene u Kovinu je ludnica a u Požarevcu i Mitrovici zatvori).

[You must be registered and logged in to see this image.]

Inače jedno od pitanja koje postavljaju i politički vrlo nezainteresovani ljudi je da li nigde na lokalu nema nikog ko bi bio nosilac liste već svugde mora da bude Veliki Vođa.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 7 EmptySub Apr 02, 2016 8:34 pm

ZoxZoja ::


[You must be registered and logged in to see this image.]
Postaje zaista bljutavo .Očigledno je da partije nemaju para ,jer nam je već muka od Buleta Goncića i SNS "spota",i Dačićevog histerisanja ,dernja se kao kastrat ,na SPS "spotu" . 
Ali ,ovo je nečuveno . 


Predsednik Partije ujedinjenih penzionera Srbije (PUPS) Milan Krkobabić upozorio je danas penzionere da "mogu da zaborave na penzije" ukoliko lista koju predvodi Aleksandar Vučić izgubi na izborima 24. aprila.


Da ne pojašnjavam ko su dinastija Krkobabić (ko ne zna ,podguzne muve vlasti koje sisaju "državne pare" generacijama ,već je i unuk "direktor" ) ali da se ovako preti i vređaju ljudi koji su ceo život pošteno radili u ovoj zemlji ,i bitno PLAĆALI sve poreze i doprinose ?
Pa skote bolesni ....NE DAJETE VI NIŠTA PENZIONERIMA ,to su njihove penzije ,oni su davali 40 godina VAMA ,to je njihov krvavo zarađeni novac ,koji ste VI (Fond PIO ) opljačkali za ratove ,pa sad i za tu bedu ,koju im i dalje otimaju , treba da strepe ,gadovi ?
U nekoj drugoj zemlji bi se penzioneri organizovali ,i 10 000 starih bi leglo pred Parlament ,da ceo svet vidi  .
Ali, u drugim zemljama postoje čisti odnosi ,i penzije su tolike da stari ljudi mogu da mirno žive ,leče se,putuju  i ostatak života provedu dostojno čoveka.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 7 EmptyNed Apr 03, 2016 10:35 am

Treba li išta reći ? Fotografija sa predizbornog skupa 

[You must be registered and logged in to see this image.]

Inače ,u Apatinu je juče održan predizborni skup SPS (na vlasti su 20 godina u gradu ,i više) 
dr Živorad Smiljanić ,Dušan Bajatović , Ivica Dačić , čak i Joška Broz (komunisti) i prvi put čujemo da "deluju " i kod nas ,"Pokret Dinara ,Drina ,Dunav "(poznati po svinjarijama u NS , ultranacionalisti od "preko" koji su se odlično "udomili " u Vojvodini ) ,predstavnik "Jedinstvene Srbije" ,itd .....Dakle ,ova široka koalicija raznih ideologija je skupila 1500 ljudi -po rečima organizatora . 
Po viđenju nas Apatinica ,koji smo svojim očima videli -ne više od 200 .   Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 7 111827
I da dodam i ovo : 
Nije li ovo flagrantna zloupotreba dece ? 

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 7 EmptyPon Apr 04, 2016 10:04 am

Danas u novinama izbaciše šta koja stranka /koalicija "nudi " glasačima . 
SNS i kompanija se drže stare priče DS /LDP od predhodnih godina -ulazak u EU , dobri odnosi u regionu ,ekonomski prosperitet ,bla ,bla ...što i ne bi bilo loše ,da je istina . 
DS i frakcije DS se drže mantre da ovi nisu ništa uradili ,da obmanjuju narod ,da kradu ,da su doveli nesposobne partijske poslušnike na ključna mesta ,da smo u ekonomskoj buli ...što je takođe istina ,i bilo je istina i kad su oni bili na vlasti .
SRS ,DSS ,Dveri i razni drugi nacionalistički desničari dolaze sa pričom -prekinuti pristupanje EU ,izaći iz pregovora sa Albancima ,približiti se Rusiji (opet je aktuelna Šešeljeva priča o ulasku u Evroazijsku Uniju ) ,sve do ponovnog rata sa Hrvatima,i to oko "leve obale Dunava"  (Šešelj ) 
SNS diskretno namiguje penzionerima i drugima kojima ja otela 10 % primanja ,da će "ako MMF bude zadovoljan ,do kraja godine POVEĆATI plate i penzije .
POVEĆATI ? Alo bre .....pa neće vratiti ni ono što otimaju već 2 godine .
"Vratili su" 3 % ,neka opet to urade ,i šta ? Još uvek fali 4 % otetog ?  
Ovi drugi (opozicija svih idelogija ) OBEĆAVAJU da će smesta vratiti "plate i penzije na nivo pre smanjenja" 
U jeeee,jaka stvar ? 
Recimo ,zdravstvo ,8 godina nije dobilo dinar povećanja ,dobilo je i smanjenje ,i sad treba da pušimo da će nam SNS "povećati" ,ili da aplaudiramo onima što će nam "vratiti" ,da imamo istu platu kao pre 10 godina ? 
Nikada ,kao ovaj put ,se nije desilo da glasači zaista nemaju za koga da glasaju ,sa nekom nadom da će izabrati bolje . Ankete su porazne .
Dobićemo Skupštinu Srbije iz 90 tih ,bez obzira što su mnogi obrnuli ćurak -isti su to ljudi ,koji se nisu promenili .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 7 EmptyUto Apr 05, 2016 3:32 pm

Mrtva trka u zezanju na račun Velikog Vođe i ekipe. Fejsovci su duhoviti ali onda tviteraši uzvrate udarac. Pa se onda ujedine i jedni drugima prenose fore a i poneki fazon ...

[You must be registered and logged in to see this image.]










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 7 EmptyUto Apr 05, 2016 8:29 pm

ZoxZoja ::
Mrtva trka u zezanju na račun Velikog Vođe i ekipe. Fejsovci su duhoviti ali onda tviteraši uzvrate udarac. Pa se onda ujedine i jedni drugima prenose fore a i poneki fazon ...

Evo i nešto sa mog "lokala" ,gde i mi imamo "velikog vođu" koji vlada gradom već nekoliko decenija ,i preživeo je sve "promene" . 
Ovoga puta ,biće da "ničija ne gori do zore" (što im naravno nije smetalo da se i dalje služe istim lažima ) 

Saopštenje 025info redakcije: Ko laže?






[You must be registered and logged in to see this image.]

Povodom saopštenja opštinskog odbora SPS Apatin u kome se navodi da je 025info navodno izneo “lažnu informaciju” o broju prisutnih na mitingu koalicije SPS-JS u Apatinu želimo da se obratimo javnosti.

[You must be registered and logged in to see this image.]

deo saopštenje OO SPS Apatin


Prilažemo fotografiju uslikanu za vreme govora gospodina Srđana Kruževića, predsednika pokrajinskog odbora Jedinstvene  Srbije,  koji je govorio nakon Ivice Dačića, Živorada Smiljaniča, Nebojše Smiljanića, a pre Joške Broza i Dušana Bajatovića, dakle u sred održavanja mitinga:
 

Fotografiju možete pogledati i na sledećem linku:


[You must be registered and logged in to see this link.]

Originalnu fotografiju, bez obeleženih posetilaca, možete preuzeti OVDE

[You must be registered and logged in to see this image.]

Ostavljamo čitaocima da sami prebroje koliko je ljudi prisustvovalo mitingu, koga će da računaju, da li će da broje malu decu, bebe, slučajne prolaznike, ljude koji sede po obližnjim klupama, pa nek zaključe ko u opštini Apatin vodi prljavu i sramnu kampanju, čija su saopštenja dostojna Gebelsa a ko izveštava prema činjenicama uz dostavljene dokaze.
U svakom slučaju pozivamo OO SPS da na ovaj ili neki drugi način javnosti prezentuje brojku od 1500 prisutnih na mitingu koju su zvanično objavili.
Redakcija 025info










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 7 EmptySre Apr 06, 2016 6:00 pm

Znam da će Šefa ovo obradovati kad vidi. Sremci to kratko ali jebitačno kažu smehsmeh smehsmeh smehsmeh

[You must be registered and logged in to see this image.]










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 7 EmptySre Apr 06, 2016 8:51 pm

ZoxZoja ::
Znam da će Šefa ovo obradovati kad vidi. Sremci to kratko ali jebitačno kažu  smehsmeh  smehsmeh  smehsmeh

[You must be registered and logged in to see this image.]

O da ...Genijalno, bolji su od mene .Ja po običaju tupim previše (od vas lopova ,od vas lažova ....a dovoljno je "od" )
Doduše ,bavim se ja i Šešeljem .Kod njih je "Šešelj ,jedini izbor " ,tamo dodam "za propast Srbije" . Razmišljao sam da dodam "za maloumne" ,ali je to uvredljivo i ne bi se pravilno shvatilo . :brdski2:
Ima još "markeraša" ,koji se zadovolje samo kukastim krstom preko "vojvode" ,razmišljam i ja da pređem na to ,brže je . 
A može i ovako : 

[You must be registered and logged in to see this image.]

Inače ,SNS svuda krši zakon ,lepe plakate preko svega i svačega u gradovima ,a čitam danas da partije organizuju "čuvare bilborda" ,ljude koji se brinu da se *vaki kao ja ne približe njihovim "ikonama" .  brdski










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 7 EmptySre Apr 06, 2016 9:05 pm

Za markeraše je od presudne važnosti da se što kraće zadržavaju na "mestu zločina". A najgora je stvar jer ne znaju koga da jure za ovo. Slobini su znali da iza takvih akcija stoji Otpor (genijalna ideja pustiti SPS da prelepi Srbiju slobinim slikama pa preko izlepiti GOTOV JE). Po mojim saznanjima ovakve stvari se rade samostalno. Nema ničeg organizovanog u bilo čijoj režiji. To ih ebe ko beba zvečku.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 7 EmptyČet Apr 07, 2016 1:10 pm

Ovde ili na temu o botovima? Ipak ovde.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Ovaj ima sve karakteristike da zameni Vazduplohovca u Skupštini










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 7 EmptyČet Apr 07, 2016 2:55 pm

Svašta smo već videli ,i da se "glas" kupuje za dve paštete i litru ulja ,ali ovo ???

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 7 EmptyČet Apr 07, 2016 5:25 pm

Nisu na vlasti u Opštini Novi Bečej (predsednik je iz SLV) ali su sigurno u Opštini Bečej iz koje je prevoznik. Ja više ni paštetu ne otvaram da mi ne iskoče iz nje. Sem onu u crevu ta ima kanapče pa mogu da se branim zlz grmi zlz











Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 7 EmptyPet Apr 08, 2016 7:51 pm

Genijalac ,ma ko ovo napravio . Kao i sami "Simpsoni" ,bolno istinito . 

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Nut
Sky Goddess, Mother of the Gods
Nut


Godina : 43
Datum upisa : 23.03.2011

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 7 EmptySub Apr 09, 2016 4:43 am

debilko ::
Opet Dani prizivaš diktature, zabrane, zatvore. Pa pusti bre i gledaj mene, pravog kosmopolitu. Ja sam kosmopolita u ljubavi, a ti u mržnji. Ja volim sve nacije, ti mrziš sve nacije i zabranjivao bi. Pa čekaj bre, sve se svodi na isto. Samo da li ćeš krenuti putem ljubavi ili mržnje.
.

Debi..obozavam tvoju filozofiju..ahha ahha jos se bakcete s a ovim stvarima..ljudi moji ne mogu da verujem.da ste toliko mentalno slepi..!!! zamislite da ne postoji SNS..VERUJTE MI..ko god bi dosao na vlast bilo bi nam isto i naravno sve gore....zar to niste vec shvatili odavno,ai to, da smo -''otpisani''..
dakle ne gubim vreme ..odlazak na glasanje ..nepopularan rijaliti u mom svetu..!!

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 7 EmptySub Apr 09, 2016 10:13 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 7 EmptyNed Apr 10, 2016 1:40 pm

Evo ,ovo samo pokazuje stvarnu političku sliku Srbije . 
Uživaju ljudi ,slave uz trubače (ima se ,može se ) tu su majice ,iće i piće i najstupidnije ...."aktivisti "SPS skandiraju "Vučiću ,pederu" -dakle ,svom vlastitom koalicionom partneru ? 



Koliko malouman moraš da budeš za tako nešto ? 
Pa ,kao prosečan " aktivista" SPS ,SRS , SNS i sličnih ,koji misli da je obavezno da mrziš ,pljuješ i vređaš političkog "protivnika" . 
Koliko će trebati da umesto "pederu" Vučić počne da dobija i "ustašo" i "izdajniče" ? 
Ne puno,sad tek počinje prava "kampanja"  ....jer upravo od njega i njegovih su koliko juče isto to slušali za druge . 
"Ko sa đavolom tikve sadi........."










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 7 EmptyPon Apr 11, 2016 9:53 am

Nema šta ovi neće da urade u kampanji . Recimo -SPS .
Na "konvenciju" su doveli nikog drugog -nego Slobinog maloletnog unuka ? 


[You must be registered and logged in to see this image.]

A Dušan Bajatović ,koji sa "saradnicom" iz "Srbijagasa" ima dete (koga nikada nije hteo da prizna ,usput ) pojavio se sa tim detetom i "ženom" za ovu priliku 
.Da se vidi ko je "porodičan čovek" i ko "drži do porodičnih vrednosti" . 



[You must be registered and logged in to see this image.]
Ma nema toga šta ovi ne bi uradili ,i koga ne bi upotrebili ,licemeri .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 7 EmptyPon Apr 11, 2016 11:05 am

Bahati Blagoje ...




... i tviteraška razmišljanja o njegovom (ne)delu


[You must be registered and logged in to see this image.]










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 7 EmptySre Apr 13, 2016 1:30 pm

Ni babino miljence ga neće sprečiti

[You must be registered and logged in to see this image.]










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Kica/Praja
El virtuoso
Kica/Praja


Godina : 85
Location : Ladna Morava
Humor : Filmovi Veljka Bulajića
Datum upisa : 04.12.2009

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 7 EmptySre Apr 13, 2016 3:47 pm

Vučiću pederu ne damo ti Srbiju










Jedan poziv menja sve !
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 7 EmptySre Apr 13, 2016 8:10 pm

Stavi pravu stvar na pravo mesto .  spite

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 7 EmptySre Apr 13, 2016 10:58 pm

Asocijacije su jasne ... ali meni pade na pamet koje značenje bi bilo da je plakat nalepljen napred smehsmeh

[You must be registered and logged in to see this image.]










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 7 EmptySre Apr 13, 2016 11:26 pm

KEJP KANAVERAL, 12. april 2016.
Američka nacionalna agencija NASA objavila je otkriće da se plakati Srpske napredne stranke mogu videti i sa Meseca, javljaju strani mediji.

Nasini astronauti, koji su se nedavno vratili iz misije orbitiranja oko Zemlje, potvrdili su da je na području jugoistočne Evrope primećena ogromna struktura, papirastog sastava, koja se vidi iz svemira.

– Astronauti su, razgledajući površinu Zemlje, na području Srbije uočili neku čudnu formaciju belo-plavo-crvene boje. Nakon njihovog povratka u bazu, analizirali smo fotografije ovog područja i utvrdili da se radi o hiljadama i hiljadama plakata na kojima je pisalo “Ujedinjeni možemo sve! – Aleksandar Vučić“. Ovi plakati, kojima je bila prekrivena površina od oko 88.000 kvadratnih kilometara, činili su jednu nepreglednu, amorfnu masu koja se lako uočava iz svemira. Naši proračuni su pokazali da je ovo jedina ljudska tvorevina na planeti Zemlji koja se može videti i sa Meseca – potvrdio je direktor Nase Čarls Bolden.

– Područje Srbije je najviše prekriveno, tačnije oblepljeno, ovom ogromnom masom plakata, koja se iz dana u dan sve više povećava. Ukoliko nastave ovim tempom da se šire, naši proračuni pokazuju da će plakati SNS za nekoliko dana biti vidljivi i sa Marsa, a do dvadeset i nekog aprila i sa Jupitera. Postoji bojazan da njihova preovlađujuća bela boja može povećati refleksiju Sunca i time pojačati efekat „staklene bašte“ – otkrio je direktor NASA i dodao kako njihovi stručnjaci pokušavaju da utvrde da li je plakatima SNS moguće oblepiti celu zemaljsku kuglu.

Na pitanje novinara da li to znači da je Kineski zid dobio konkurenciju, Bolden je podsetio da je ta priča o zidu koji se vidi sa Meseca ionako samo mit, a da je čovečanstvo konačno dobilo artefakt kojim se može podičiti i kod vanzemaljskih civilizacija koje možda upravo sada čitaju poruku sa plakata.

– Sad znamo da se sa Meseca mogu videti samo plakati SNS – potvrdio je ovaj visoki zvaničnik Američke svemirske agencije – Ujedinjeni možemo da otkrijemo ceo svemir! – zaključio je on i dodao „kako očekuje da će se to dogoditi za dve, maksimum tri godine“.

[You must be registered and logged in to see this link.]


rasta
Nazad na vrh Ići dole
podbarac
Lala iz Bosne
Lala iz Bosne
podbarac


Godina : 68
Location : Novi Sad
Humor : Ta dašta
Datum upisa : 30.11.2012

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 7 EmptyPet Apr 15, 2016 11:21 am

I tužno i smešno.










[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Kica/Praja
El virtuoso
Kica/Praja


Godina : 85
Location : Ladna Morava
Humor : Filmovi Veljka Bulajića
Datum upisa : 04.12.2009

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 7 EmptyPet Apr 15, 2016 1:52 pm

90 их смо освајали слободу. Имали смо режим персонификован у Слоби, нек му је лака ова наша земљица, кога су подржавали полуписмене бабе и државни апарат. Освајали смо слободу сваки дан, расла је грађанска свест. Прво у Већим градовима, после и у мањим местима. Направе неку глупост или осионост и за час излети на хиљаде људи на улице. Гризли смо тенкиће за цеви, тражили сунчеве зраке где год се могло. Певали смо уз пут по неку од Смака, Екв, Склоништа али и Марширала Краља Петра гарда и Востани Сербије. Дође и дуго чекани 5. октобар, кад све заслуге и власт приграбише неке жене у црном, пресвучени црвени, разне борке, човићи, весићи... Данас опет имамо режим кога подржавају полуписмене бабе, које љубе "његову" слику, безбедоносни апарат, весића, човића, са све тим женама у црном, кандићкама, бисеркама и страним амбасадорима на челу колоне. Јачи су него икад, слободе никад мање. Морамо опет да је освајамо, корак по корак, дан за даном, да оставимо овој деци бар мало мање зла и бесмисла.










Jedan poziv menja sve !
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 7 EmptyPet Apr 15, 2016 3:39 pm

Kad šef protokola misli na svaku sitnicu ili uputstvo za botove na mitingu

[You must be registered and logged in to see this image.]










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Kica/Praja
El virtuoso
Kica/Praja


Godina : 85
Location : Ladna Morava
Humor : Filmovi Veljka Bulajića
Datum upisa : 04.12.2009

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 7 EmptyPet Apr 15, 2016 4:10 pm

ZoxZoja ::
Kad šef protokola misli na svaku sitnicu ili uputstvo za botove na mitingu

[You must be registered and logged in to see this image.]

И шта сад да мислимо о јавним личностима које подржавају ово срање ?
Буле Гонцић, Мики Манојловић, Јадранка Јовановић, Срђан Ђоковић...










Jedan poziv menja sve !
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 7 EmptyPet Apr 15, 2016 6:47 pm

Ako mislite da je ovo šala -nije . 
[You must be registered and logged in to see this image.]
Radi se o kandidatu za opštinskog odbornika u Beočinu ,ispred "grupe građana ".

Inače ,vlast u Beočinu drži Srpska Napredna Stranka ,sastavljena isključivo od "preletača" iz DS i LSV. SNS zarad vlasti prima i najgori šljam .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 7 EmptyNed Apr 17, 2016 12:48 pm

Sad mi baš pade na um asocijacija sa ovim kaubojštinama,ovaj -SAM PROTIV SVIH- smehsmeh :rlol:
A šta kažete za ove ČEDA,BORIS,ČANAK... smehsmeh 
oni komotno mogu sa ovim plakatom-Dobar,Loš,Zao...

[You must be registered and logged in to see this image.]
samo ja ne vidim tu nigde Dobrog dm2
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 7 EmptyNed Apr 17, 2016 1:52 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 7 EmptyNed Apr 17, 2016 4:00 pm

promaja ::

A šta kažete za ove ČEDA,BORIS,ČANAK... smehsmeh 
oni komotno mogu sa ovim plakatom-Dobar,Loš,Zao...


samo ja ne vidim tu nigde Dobrog dm2
Ok...samo ,njih ne sude nizašta (iako su pokušali da im svašta prišiju ) niti su im falsifikovane  diplome ,niti vređaju žene ,niti prete nekome , niti prizivaju mržnju i rat , niti ih iko smatra fašistima  ,niti im se familija napljačkala ,kao ovima ,niti su je stavili na "funkciju"(da bi se još više napljačkala )  -kao ovi . 

[You must be registered and logged in to see this image.]

Ko je ovde onda loš i zao ?  tongue

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 7 EmptyNed Apr 17, 2016 7:22 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

I ovo li je sastavni dio kampanje?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Gothic
Gothic
Gothic
Gothic


Datum upisa : 21.04.2012

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 7 EmptyNed Apr 17, 2016 7:43 pm

Sve je sastavni deo kampanje. brdski

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 7 EmptyNed Apr 17, 2016 7:56 pm

Ne bi baš rekao da su med i mleko Čeda ,Boris I čanak  dm2...i ne bi rekao da ih ne sude ni za šta  :12738879: vreme će pokazati kad tad ..
A Čanak ,jel to njega neko istukao na onom salašu??? ne znam Koga je on to hteo da veša o banderu  cherry  to je demokratija ,to nije verbalni delikt.
 a šmrkavac ,pa njega svi Zemunci spominju i izjave svih tih krimosa su vezane za njega od poseta po zatvorima do bazena u Šilerovoj ,do naredjenja da se poruši pod hitno ta ista zgrada u Šilerovoj.Barem o Čedi mogu da se pišu Bele knjige .
Boris,maneken i stočar ,sad mora da onaj R.Karadžić izmišlja za onih 5 miliona,našao baš manekena da povezuje sa tim...
Deni ,daleko im kuća i jednima i drugima ,izdajnici i licemeri ,prodane duše mogu svi da mi samo pljunu pod prozor a baš se nešto pitam -što se ti toliko pališ na sve te već pročitane jebivetre...koji je tvoj procenat u tolikoj angažovanosti na ovim temama .
cherry 55555 booored
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 7 EmptyNed Apr 17, 2016 9:43 pm

Moj prijatelj Slobodan Jovanović (otac silovane i ubijene devojčice iz Ledinaca, inicijator Marijinog zakona, novinar)

Ko su ovi ljudi na mojoj kućnoj adresi?

Stigli nam pozivi za glasanje, ništa neobično da iz istih nisam saznao da imam "podstanare" u kući.
Stvar je vrlo prosta, neko je ove, valjda, ljude prijavio na mojoj kućnoj adresi bez mog znanja i oni su danas dobili poziv za glasanje. Ono što ne znam je otkud mi oni na brojnom stanju, a ono što znam je da ću koliko sutra to proveriti.

[You must be registered and logged in to see this image.]

deo komentara na ovoj slici

Prijatelj - Kod mene se to desava od kada zivim tu gde jesam,tako da mislim da se radi o neazurnosti birackih spiskpva.
Slobodan - Pre nas ovde je bila ledina, zidali kuću iz temelja, nikog nije bilo. Kućni broj i adresu dobili u jesen 2007. godine.

===============

Sa ovakvim fantomskim "biračima" sam imala priliku da se sretnem radeći nešto za MZ. Jedva se to isčistilo i dovelo nekako u red ali evo pojavljuje se ponovo. Na biračkim spiskovima mrtvi, fantomi, odseljeni ... Sigurni glasovi?










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 7 EmptyUto Apr 19, 2016 1:54 pm

Bilo kuda reklama svuda - pristanite na seks s nama i ostaćete bez posla i prijatelja

[You must be registered and logged in to see this image.]










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
podbarac
Lala iz Bosne
Lala iz Bosne
podbarac


Godina : 68
Location : Novi Sad
Humor : Ta dašta
Datum upisa : 30.11.2012

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 7 EmptyUto Apr 19, 2016 5:07 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 7 EmptyUto Apr 19, 2016 10:12 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 7 EmptySre Apr 20, 2016 5:30 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

....pa lepo glasajte za SNS ,SRS ,SPS ........pune su takvih ,a takvi su vam ,zato što ste već jednom glasali ,predsednici opština ,direktori ,narodni poslanici ,pa i ministri . 
Da se ne priča o velikoj većini sa dokazano falsifikovanim diplomama ,ili onim "Megatrend" diplomama ,što dobiju na poklon .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 7 EmptyPet Apr 22, 2016 6:21 pm

I sise za glas......dotle stiglo
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Sponsored content





 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 7 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???
Nazad na vrh 
Strana 7 od 9Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
 Similar topics
-
» IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI
» IZBORI MONTENEGRO
» Izbori u Hrvatskoj :)
» IZBORI U BIH -promene ili status quo ?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: DRUŠTVO :: POLITIKA-
Skoči na: