DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
VAŠ BIVŠI /SADAŠNJI AUTO ? - Page 3 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
VAŠ BIVŠI /SADAŠNJI AUTO ? - Page 3 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 VAŠ BIVŠI /SADAŠNJI AUTO ?

Ići dole 
+28
Ibro Bosanac
Gothic
Black Wizard
daljinski
Diplomirani Duduk
podbarac
zoran1970
Danubius
Sibila_
Okano
Đole
Samhain
Harite
Crna_ovca
Astra
zvezdaa
brunolino
cojle
Helena Trojanska
AstrinaKomsinica
bokki78
sonia
Kijara-brm
Palma
zirafa
PJER
popovac
bosankaa
32 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

VAŠ BIVŠI /SADAŠNJI AUTO ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: VAŠ BIVŠI /SADAŠNJI AUTO ?   VAŠ BIVŠI /SADAŠNJI AUTO ? - Page 3 EmptyNed Maj 09, 2010 10:31 am

First topic message reminder :

RENAULT 4 -automobil koji je obeležio celu jednu epohu . Može se i dan danas videti po našim putevima . Njegova izdržljivost mu je donela epitete tipa "pobednik vremena " i "lendrover za siromašne" VAŠ BIVŠI /SADAŠNJI AUTO ? - Page 3 162427 .
Oni zlobniji su ga nazivali "šalterom" (način otvaranja prozora ) "kišobranom (izgled menjača ) "cipelom" (opšti izgled) no činjenica da je to bio jednostavan i pouzdan auto .

VAŠ BIVŠI /SADAŠNJI AUTO ? - Page 3 Gtl









Ja sam "spržio" 2 komada , oba su išla preko 85 000 km bez nekog održavanja , a trećeg mi je donela ex žena "u miraz"
Auto koji mi sasvim odgovarao i kao "gradski" i kao "tovarna marva"
Šteta što ga više ne prave .

Više na zvaničnom sajtu za Srbiju : http://www.renault4serbia.com/component/option,com_frontpage/Itemid,1/










VAŠ BIVŠI /SADAŠNJI AUTO ? - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/

AutorPoruka
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

VAŠ BIVŠI /SADAŠNJI AUTO ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: VAŠ BIVŠI /SADAŠNJI AUTO ?   VAŠ BIVŠI /SADAŠNJI AUTO ? - Page 3 EmptyPon Dec 18, 2023 1:50 pm

porsche cayenne coupe hybrid

čekamooo
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

VAŠ BIVŠI /SADAŠNJI AUTO ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: VAŠ BIVŠI /SADAŠNJI AUTO ?   VAŠ BIVŠI /SADAŠNJI AUTO ? - Page 3 EmptyUto Dec 19, 2023 3:22 pm

Baš mi je moj mehaničar juče odvezao mog "Žućka" da se registruje .
Obzirom na godine i dioptriju ...ovo će biti sledeći .

VAŠ BIVŠI /SADAŠNJI AUTO ? - Page 3 Elektricna-invalidska-kolica-skuter-invacare-5425642161487-71800849632



Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

VAŠ BIVŠI /SADAŠNJI AUTO ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: VAŠ BIVŠI /SADAŠNJI AUTO ?   VAŠ BIVŠI /SADAŠNJI AUTO ? - Page 3 EmptyUto Dec 19, 2023 5:40 pm

Danubius ::
Baš mi je moj mehaničar juče odvezao mog "Žućka" da se registruje .
Obzirom na godine i dioptriju ...ovo će biti sledeći .

VAŠ BIVŠI /SADAŠNJI AUTO ? - Page 3 Elektricna-invalidska-kolica-skuter-invacare-5425642161487-71800849632



s ovim nećeš zimi da se voziš.
kupi onda zaprežna kola .
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

VAŠ BIVŠI /SADAŠNJI AUTO ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: VAŠ BIVŠI /SADAŠNJI AUTO ?   VAŠ BIVŠI /SADAŠNJI AUTO ? - Page 3 EmptyUto Dec 19, 2023 7:51 pm

Kijara-brm ::

s ovim nećeš zimi da se voziš.
kupi onda zaprežna kola .
Imaju i oni "kvadovi "Sa time možeš i na planinu,leti,zimi.
I ne treba nikakva dozvola .

VAŠ BIVŠI /SADAŠNJI AUTO ? - Page 3 Images?q=tbn:ANd9GcTK6uhckzxcB8GqlYb8DZOXhFUtGQRviN1_Fivn7yWLbORsyHVKieR0gtEL6ecQQZeYdrY&usqp=CAU
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

VAŠ BIVŠI /SADAŠNJI AUTO ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: VAŠ BIVŠI /SADAŠNJI AUTO ?   VAŠ BIVŠI /SADAŠNJI AUTO ? - Page 3 EmptyUto Dec 19, 2023 9:18 pm

Danubius ::
Kijara-brm ::

s ovim nećeš zimi da se voziš.
kupi onda zaprežna kola .
Imaju i oni "kvadovi "Sa time možeš i na planinu,leti,zimi.
I ne treba nikakva dozvola .

VAŠ BIVŠI /SADAŠNJI AUTO ? - Page 3 Images?q=tbn:ANd9GcTK6uhckzxcB8GqlYb8DZOXhFUtGQRviN1_Fivn7yWLbORsyHVKieR0gtEL6ecQQZeYdrY&usqp=CAU
Top da se izvrneš .

Kvado nije za gradske zahe..ncije.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
savo




Datum upisa : 21.03.2014

VAŠ BIVŠI /SADAŠNJI AUTO ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: VAŠ BIVŠI /SADAŠNJI AUTO ?   VAŠ BIVŠI /SADAŠNJI AUTO ? - Page 3 EmptySre Dec 20, 2023 8:46 am

Najgori autombili svih vremena: Imao sam Jugića dugo vremena, češće je bio kod majstora nego što sam ga vozio, ali bar su delovi bili jeftini. Trabant je imao komšija, pamtem ga kao dete, tada mi nije izgledao kao loš auto. Ipak je to legenda od vozila

Najgori autombili svih vremena .
#7. Merkur XRTi


Ovaj automobil prvi put je proizveden 1985. godine, i prodavan je u SAD oko četiri godine. Merkur XRTi je, u suštini, bio prerađena verzija evropskog Ford-a Sierra. Dizajn zaobljene siluete je možda bio uobičajen 90-ih godina, ali je 80-ih još uvek bio nov u poređenju sa kutijastim automobilima toga vremena.

Dok je vešanje bilo mekše, automobilu je u velikoj meri nedostajala snaga. Početni dizajn krila u dva nivoa je prvobitno ocenjen pozitivno od strane automobilske štampe, pa je tako XRTi zapravo dospeo na listu najboljih automobila po mišljenju vozača 1986. godine.

Ipak, Ford je rešio da mu zameni spojler sa dva nivoa drugim, koji je imao jedan, a koji je u stvari povećao njegov koeficijent otpora. I ubrzo nakon toga, sklonjen je sa liste najboljih, pa zatim ukinut, a kao razlog naveden je nedostatak interesovanja, dakle - loša prodaja.

#6. Yugo GV


Na svetskom nivou, nije bilo previše ljudi koji su od Yuga GV očekivali mnogo. Probijajući se na tržište SAD preko tada komunističke Jugoslavije, GV je dizajniran da bude automobil pristupačan svakome. Ali, motor i električni sistemi bili su skloni kvaru, tako da je po mišljenju mnogih vozača, naš siroti “jugić” bio najgori auto u istoriji.

Kod nas se vozio dosta dugo, u nekoliko različitih verzija, ali je retko ko mogao da se pohvali da ga je dobro služio. Češće ste mogli da čujete da je Yugo auto koji celu noć smišlja kako će ujutru da vas “zezne”, jer se često dešavalo da baš kad izjutra krenete na posao i sednete za volan, on neće da upali…

#5. Ford Pinto


Ford Pinto prvi put je predstavljen još davne 1971. godine. Tamo gde je većina automobila dizajnirana da zaštiti putnike, Ford Pinto je imao druge ideje. Zbog lošeg dizajna, udar od pozadi mogao je da izazove da se rezervoar za gorivo olabavi, a auto zapali, baš kao u filmovima.

I kao da to nije bilo dovoljno loše, Ford je utvrdio da bi u tom slučaju troškovi parnice bili manji od rešavanja problema, tako da je 1980. godine ukinut. Bio je to prvi pokušaj Forda da napravi malo manji auto, i nije dugo potrajao. A možda je tako i bolje, iz bezbednosnih razloga.

#4. Ford Mustang II


Ford Mustang II nastao je 1973. godine. I mada se Mustang automobili skoro po pravilu shvataju kao “cool”, to se za ovaj model ne može reći. Iako se sada retko viđa, Mustang II generacije nije imao ništa zajedničko sa originalnim modelima klasičnog stila. Ali, da budemo iskreni prema Fordu, mnogi američki automobili koji su nastali sredinom 70-ih pa sve do ranih 80-ih, bili su loši.

Ova verzija Mustanga bila je manja, lakša i manje moćna, s obzirom da nije imala V8. Bio je to proizvod vremena kada su ljudi bili zabrinuti zbog nadolazeće naftne krize, a njegova efikasnost je bila oko 8.5 km po litru goriva, zbog čega se tamo, “preko bare”, ipak prodavao.

Ali, zbog nedostatka snage, nije bilo smisla posedovati ovakav auto, zbog čega je bio univerzalno ignorisan od strane entuzijasta. Prihvatili su ga ljudi koji su želeli da uštede koji peni na pumpi, mada se danas retko gde može naći na listi najboljih Mustanga u poslednjih pola veka. Uglavnom je suprotno.

#3. Saturn Ion


Saturn Ion prvi put je proizveden 2003. godine, i još jedan je u nizu stalnih stanovnika lista najgorih automobila. Uprkos solidnom početku kao američki odgovor na ponude Honde i Tojote, Saturnu je bilo potrebno malo osvežavanja.

Nažalost, Ion nije mogao da odgovori na ono što se od njega očekivalo. Sa lošim kvalitetom izrade i prilično jadnim stilom enterijera, Ion bi na kraju bio još jedan ekser više u kovčegu za Saturn. I tako je Ion završio svoju karijeru 2007, dok je Saturn potrajao do 2010. godine, i završio i on vrlo neslavno.

#2. Trabant


Trabant limuzina, prvi put je napravljen 1964. godine, u komunističkoj Istočnoj Nemačkoj. Nazvan je “narodnim automobilom”, koji je trebalo da nasledi nadaleko poznatu VW Bubu. Da, al’ za malo, jer njegova proizvodnja i dizajn su zahtevali ozbiljan redizajn.

Pri većim brzinama, paneli karoserije su bili skloni otpadanju, a pošto je bio opremljen motorom od 18 KS, veće brzine i nisu bile naročito velike. Potrošnja ulja na dvotaktnom motoru bila je drugo pitanje, a tek bezbednosni standardi! Njih, jednostavno, nije ni bilo. Katastrofa u najavi!

#1. Reliant Robin


I najgori od najgorih, vrlo ubedljiv na tom mestu je Reliant Robin iz davne 1973. godine. Ovaj britanski trotočkaš, bio je još jedan od neuspešnih eskperimenata. Prvobitno je zamišljen da bude klasifikovan kao motocikl sa opuštenim pravilima licenciranja. Robin (ili plastična svinja, kako su ga neki nazivali), dolazi u četiri verzije, sa maksimalnom brzinom od oko 135 km/h.

I dok je prevrtanje koje se često viđalo u humorističkim serijama poput “Mister Bina” i “Mućki” bilo pomalo preuveličano, Robini su imali nesrećni problem da im tokom kretanja iskoči volan. Da, i to se dešavalo. U svakom slučaju, “Trotters Independent Traders” su se slatko vozikali ovom katastrofom na tri točka, iako je Rodnija uvek bilo sramota da ga neko vidi u njemu. Moramo da priznamo – s pravom.
Nazad na vrh Ići dole
brunolino




Datum upisa : 12.10.2010

VAŠ BIVŠI /SADAŠNJI AUTO ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: VAŠ BIVŠI /SADAŠNJI AUTO ?   VAŠ BIVŠI /SADAŠNJI AUTO ? - Page 3 EmptySre Dec 20, 2023 10:48 am

bivši je ŠVABO bio...sadašnji je JAPANAC... zubic
Nazad na vrh Ići dole
Eugen Grafvajer




Datum upisa : 15.07.2023

VAŠ BIVŠI /SADAŠNJI AUTO ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: VAŠ BIVŠI /SADAŠNJI AUTO ?   VAŠ BIVŠI /SADAŠNJI AUTO ? - Page 3 EmptyPet Dec 22, 2023 1:18 pm

101, 750, Ford Mexico, Reno4, 128, Mitsubishi Colt, Mitsubishi Lancer, Reno Chamade, Reno Clio, Peugeot 207.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.blogger.com/blog/posts/9030366281883919587
crvenkapica_011




Datum upisa : 05.05.2020

VAŠ BIVŠI /SADAŠNJI AUTO ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: VAŠ BIVŠI /SADAŠNJI AUTO ?   VAŠ BIVŠI /SADAŠNJI AUTO ? - Page 3 EmptySre Dec 27, 2023 1:47 pm

Do skora punto, ali više nemam živaca da se borim sa sopstvenim autom. Svaki čas mu nešto fali, više je kod majstora nego kod kuće.
Na kraju sam ga prodala, i sad, vozim ovog mališu...

VAŠ BIVŠI /SADAŠNJI AUTO ? - Page 3 Fiat-500-Dolcevita-03

Jeftinije mi da ga iznajmim, nego da održavam sopstveni auto.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

VAŠ BIVŠI /SADAŠNJI AUTO ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: VAŠ BIVŠI /SADAŠNJI AUTO ?   VAŠ BIVŠI /SADAŠNJI AUTO ? - Page 3 EmptyČet Jun 13, 2024 7:24 pm

na selu

VAŠ BIVŠI /SADAŠNJI AUTO ? - Page 3 Selo512

VAŠ BIVŠI /SADAŠNJI AUTO ? - Page 3 Selo110










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

VAŠ BIVŠI /SADAŠNJI AUTO ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: VAŠ BIVŠI /SADAŠNJI AUTO ?   VAŠ BIVŠI /SADAŠNJI AUTO ? - Page 3 EmptyNed Jun 16, 2024 11:20 am

Kijara-brm ::
na selu

VAŠ BIVŠI /SADAŠNJI AUTO ? - Page 3 Selo512

Ja više ne vozim ništa Ćorav ,,,noću ne vidim..neću da nekoga unakazim Ima "Taxi" dovoljno za moje potrebe .A sin mi kupio BMW (da se pohvalim) ..mrcinu...Ne treba .Svemu dođe kraj od 1983 "vozim" Po 100 000 km godišnje .Dosta je bilo .










VAŠ BIVŠI /SADAŠNJI AUTO ? - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

VAŠ BIVŠI /SADAŠNJI AUTO ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: VAŠ BIVŠI /SADAŠNJI AUTO ?   VAŠ BIVŠI /SADAŠNJI AUTO ? - Page 3 EmptyNed Jun 16, 2024 9:32 pm

Danubius ::


Ja više ne vozim ništa Ćorav ,,,noću ne vidim..neću da nekoga unakazim  Ima "Taxi" dovoljno za moje potrebe .A sin mi kupio BMW (da se pohvalim) ..mrcinu...Ne treba .Svemu dođe kraj od 1983 "vozim" Po 100 000 km godišnje .Dosta je bilo .
pametno i po tebe i po druge.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

VAŠ BIVŠI /SADAŠNJI AUTO ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: VAŠ BIVŠI /SADAŠNJI AUTO ?   VAŠ BIVŠI /SADAŠNJI AUTO ? - Page 3 EmptyNed Jun 16, 2024 10:45 pm

od 2012 vozim Fiat Croma...a sledeći nadam se uskoro će biti Hundai I30, inače nemam neke želje za automobilima..imperativ dajem Motorciklima..
Image hosted by servimg.com
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





VAŠ BIVŠI /SADAŠNJI AUTO ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: VAŠ BIVŠI /SADAŠNJI AUTO ?   VAŠ BIVŠI /SADAŠNJI AUTO ? - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
VAŠ BIVŠI /SADAŠNJI AUTO ?
Nazad na vrh 
Strana 3 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Kvarovi i popravke na automobilu,priprema za zimu ...
» Muskarci koji ne voze auto

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: PUT PUTUJEM :: SAOBRAĆAJ :: AUTO SVET-
Skoči na: