DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde

Ići dole 
+22
Kica/Praja
Danubius
carpathia
bosankaa
Sibila_
ZoxZoja
Kijara-brm
debilko
Astra
Auror@
brdjanin
Okano
Zana
AstrinaKomsinica
dejan
Harite
EAGLE
Aurora Borealis
Oci-ANDJELA
sonia
Silvy
Lily
26 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde   JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 EmptyPet Maj 01, 2009 8:10 pm

First topic message reminder :

Suzan Bojl (Susan Boyle), od ružnog pačeta do labuda i svetske slave za samo sedam minuta




Toliko je trajao nastup. U labuda se pretvorila čim je pustila glas, a svetsku slavu zadobila još dok je predstava trajala.
JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 Susan-boyleŽivot Suzan Bojl je izgledao prilično promašeno za poimanje savremene javnosti: žena zašla u pedesete godine, dobrodušna, neudata, celog života živela sa roditeljima, neuglednog izgleda, previše religiozna, posvećena nezi roditelja, dobrotvornim akcijama i crkvi, i čest je predmet poruge komšijske dece. Siguran sam da svako od nas zna za bar jednu osobu u svojoj okolini koja bi manje ili više mogla da se pripiše slična životna priča.
Ipak, Suzan je stisla petlju i odlučila da pokaže svoj nesumnjivi talenat. Izašla je na scenu, pod svetla reflektora da je uživo vidi preko 10 miliona ljudi, zanemarila sve svoje nedostatke i pokazala ono što je gledalište ostavilo zadivljenim - sjajan glas i pevačko umeće.
Buran aplauz i odobravanje publike koji su se čuli već početkom izvođenja pesme Sanjala sam san (I Dreamed a Dream) prerasli su u ovacije koje su nastupile sa poslednjim notama pesme. San koji je Suzan sanjala nije umro, kao u tek otpevanoj pesmi.
Da priznam, gledavši snimak na jutjubu, nisam očekivao da će Suzan na sceni ispasti smešna. Čak uopšte ne mislim da je ružna (što mediji naglašavaju) i izgleda mi kao neko koga sam već negde video. Odgledao sam dovoljno snimaka američkog i britanskog “Talenta” tako da znam da učesnici ipak prolaze prethodnu audiciju, i da ne može baš svako da izađe na scenu (zato me uvek začudi zašto se žiri tako iznenadi kada vidi izvođenje kandidata).
Njen prodoran i pomalo piskutav glas me jeste začudio, jer nije odavao zavidne glasovne mogućnosti tako da sam bio znatiželjan da čujem u čemu je trik i zašto je to njeno izvođenje toliko popularno. Čim je zapevala postalo je jasno. Čak ni ja, kome takva vrsta pevanja nije baš po ukusu, ne mogu osporiti ne samo odličan glas nego i sjajne mogućnosti njegove kontrole.
Ono što mene posebno fascinira u ovoj priči je neverovatno brza svetska popularnost koju je Suzan postigla u samo nekoliko dana. Ovo je trenutak kada je televizija, ma koliko moćan medij bila, pala na kolena pred Internetom, jer Internet je taj koji je učinio Suzan Bojl planetarno slavnom.
Dovoljan je bio jedan snimak postavljen na jutjub da ga u vrlo kratkom vremenu pogledaju milioni ljudi, a sada već stotine miliona. Snimak je u vrlo kratkom vremenu postao hit i na digu, fejsbuku, tviteru i drugim internet društvenim mrežama. Tako nešto ne tako davno ne bi bilo moguće i slava Suzan Bojl bi bila znatno manjih razmera.
Nekako je istorijski pravedno da neko, rođen u vreme crno-bele televizije, i mnogo pre nego što je čovek stupio na Mesec i neko ko spada u generacije koje se Internetom niti bave niti znaju mnogo o njemu, u današnje vreme obeleži dominaciju Interneta kao tehnologije planetarnog informisanja koje je nemoguće kontrolisati.
Bojl efekat je stvoren. Dovoljno je da se nešto dogodi, i ako je to dovoljno interesantno, cela planeta će to u vrlo kratkom roku saznati.

Snimci na you tube , pogledajte :

https://www.youtube.com/watch?v=9lp0IWv8QZY


Šta mislite -da li će gospodja Bojl doživeti svetsku slavu, ili je , nez obzira na sve , samo čudo za jedan dan ?










JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 155klf10


Poslednji put izmenio Danubius dana Pet Apr 22, 2011 10:11 pm, izmenio ukupno 3 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/

AutorPoruka
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde   JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 EmptyČet Feb 26, 2015 7:51 pm

top88
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde   JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 EmptyPet Feb 27, 2015 12:58 am

Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde   JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 EmptyPet Feb 27, 2015 11:41 pm

VIDEO) MATEJA VUKAŠINOVIĆ: On je srpski Džastin Biber koji je napravio neverovatan šou




MATEJA JE BIO SUPER.BAR MENE JE ODUŠEVIO


Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Gost
Gost




JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde   JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 EmptySub Feb 28, 2015 8:41 am

Ne znam ko je posle slave za tri minuta, nastavio da bude slavan i popularan.
Easy come, easy go.


rasta
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde   JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 EmptySub Feb 28, 2015 9:10 am

John Doe ::
Ne znam ko je posle slave za tri minuta, nastavio da bude slavan i popularan.
Easy come, easy go.


rasta
Pa baš taj koga ovaj klinjo pokušava da imitira -Biberčić (sviđao se on nama ili ne )

Ne znam da li pratiš ovaj "šou" ,ima zaista fenomenalno talentovane dece ,i mislim da nije krenulo u dobrom pravcu ,naročito ovo što je napravio gorepomenuti klinjo ,jer to nije smislio sam ,nego sad iza njega stoji ceo "tim" .
Time se stavljaju u neravnopravan položaj sva ostala deca ,a i stavlja u prvi plan "šou" ,a ne pevanje ,što je suština ovog takmičenja .
Meni je bila bolja devojčica koja je pevala "Daire",  pa na kraju ispala ,,ili onaj dečkić koji je takođe ispao (Makedonac je ,pa ima dosta lošu dikciju na srpskom ,ali odličan glas )nego ovaj "tinejdž star" u nastanku . Prošao je zbog truda i "šoua" ,a samo izvođenje je bilo monotono i "davio" se tokom pola pesme .
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost




JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde   JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 EmptySub Feb 28, 2015 9:23 am

Danubius ::
John Doe ::
Ne znam ko je posle slave za tri minuta, nastavio da bude slavan i popularan.
Easy come, easy go.


rasta
Pa baš taj koga ovaj klinjo pokušava da imitira -Biberčić (sviđao se on nama ili ne )

Ne znam da li pratiš ovaj "šou" ,ima zaista fenomenalno talentovane dece ,i mislim da nije krenulo u dobrom pravcu ,naročito ovo što je napravio gorepomenuti klinjo ,jer to nije smislio sam ,nego sad iza njega stoji ceo "tim" .
Time se stavljaju u neravnopravan položaj sva ostala deca ,a i stavlja u prvi plan "šou" ,a ne pevanje ,što je suština ovog takmičenja .
Meni je bila bolja devojčica koja je pevala "Daire",  pa na kraju ispala ,,ili onaj dečkić koji je takođe ispao (Makedonac je ,pa ima dosta lošu dikciju na srpskom ,ali odličan glas )nego ovaj "tinejdž star" u nastanku . Prošao je zbog truda i "šoua" ,a samo izvođenje je bilo monotono i "davio" se tokom pola pesme .

Ne pratim ovakva dešavanja jer mi je poznata pozadina cele priče. S obzirom da sam bio na muzičkoj sceni, što direktno, što indirektno, poznat mi je scenario iz prve ruke, počev od 3KaDur-a pa preko zvezdica i talenata.

Gde su raznorazni pobednici i veliki talenti, svih tih ŠoUVoVa?

A plesala je samo jedno leto.


rasta
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde   JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 EmptySub Feb 28, 2015 11:03 am

John Doe ::


Ne pratim ovakva dešavanja jer mi je poznata pozadina cele priče. S obzirom da sam bio na muzičkoj sceni, što direktno, što indirektno, poznat mi je scenario iz prve ruke, počev od 3KaDur-a pa preko  zvezdica i talenata.

Gde su raznorazni pobednici i veliki talenti, svih tih ŠoUVoVa?

A plesala je samo jedno leto.


rasta
E tu si u pravu . Produkcija odabere koga će da "gura" ,a pobednici ,koji su često za dva koplja bolji pevači -nestanu u anonimnosti .
Tako je bilo i u 3 K Dur ,i u "Operaciji Trijumf " i u drugim kvalitetnijim takmičenjima ,dok ovi "Grand" se kote kao zamorci .
Razni Akiji i Kakiji ,Cuce i Džudže  egzistiraju i dalje kao "zvezde" ,a da nisu čak ni pobedili ,ili ikada imali ijedan "hit" ?
Po onoj "I sitna stoka daje đubrivo " ,čika Aca(Popović) i održava status milionera ,i bez Brene  i "Greha"
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde   JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 EmptySub Feb 28, 2015 11:20 am

Valentina Mec iz Bjeljine je devojčica iz Bjeljine koja je pevala Daire je ispala .

Sad ne znam u kom krugu.
Šteta,ali sad je šou krenuo u drugom smeru.

Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Gost
Gost




JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde   JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 EmptySub Feb 28, 2015 11:23 am

@BRM
Lepo od tebe što si sa nama podelila svoj jad a sada bih te zamolio da napišeš nešto pametno, jer na youtubu se možemo snaći i sami a nešt' nisam primetila da si komentarisala postavljenu temu.


rasta
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde   JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 EmptySub Feb 28, 2015 11:39 am

John Doe ::
@BRM
Lepo od tebe što si sa nama podelila svoj jad a sada bih te zamolio da napišeš nešto pametno, jer na youtubu se možemo snaći i sami a nešt' nisam primetila da si komentarisala postavljenu temu.


rasta
Šta te zanima?
To i sam znaš ,da će bolje proći i napraviti neku karijericu pojedini  koji su ispali nego koji su ostali.
Već viđeno.
OVI KOJI SU OSTALI IMAJU PODRŠKU OD STRANE PRODUKCIJE.
No s vremenom će postati anonimusi jer  ono što oni pevaju teško da će dugo trajati.
Trajaće godinicu i bye.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Gost
Gost
Anonymous



JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde   JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 EmptySub Feb 28, 2015 11:43 am

Kijara-brm ::
John Doe ::
@BRM
Lepo od tebe što si sa nama podelila svoj jad a sada bih te zamolio da napišeš nešto pametno, jer na youtubu se možemo snaći i sami a nešt' nisam primetila da si komentarisala postavljenu temu.


rasta
Šta te zanima?
To i sam znaš ,da će bolje proći i napraviti neku karijericu pojedini  koji su ispali nego koji su ostali.
Već viđeno.
OVI KOJI SU OSTALI IMAJU PODRŠKU OD STRANE PRODUKCIJE.
No s vremenom će postati anonimusi jer  ono što oni pevaju teško da će dugo trajati.
Trajaće godinicu i bye.

It spokes.

Svaka čas' na doprinosu.


rasta
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde   JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 EmptySub Feb 28, 2015 12:04 pm

Gledam redovno ta takmicenja na njemackoj TV i nikad se ne cuje za onog ko pobijedi,zanimljivo,izadje im prva pjesma i poslije bas nista,dok neki koji su ispali imaju vise uspjeha.ne znam sta je u pitanju,ali neki su se od tih mladih pjevaca izjasnili da NE ZELE da pjevaju ono sto im naturi kasnije diskografska kuca ili Diter Bolen,a ugovorom ih izgleda vezuje i onda nisu nikud prispjeli jer ne smiju da saradjuju sa drugima i krse ugovor.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Gost
Gost
Anonymous



JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde   JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 EmptySub Feb 28, 2015 12:10 pm

Astra ::
Gledam redovno ta takmicenja na njemackoj TV i nikad se ne cuje za onog ko pobijedi,zanimljivo,izadje im prva pjesma i poslije bas nista,dok neki koji su ispali imaju vise uspjeha.ne znam sta je u pitanju,ali neki su se od tih mladih pjevaca izjasnili da NE ZELE da pjevaju ono sto im naturi kasnije diskografska kuca ili Diter Bolen,a ugovorom ih izgleda vezuje i onda nisu nikud prispjeli jer ne smiju da saradjuju sa drugima i krse ugovor.

To se upravo desilo sa jednim prijateljom. Rek'o sam mu da je potpis'o ugovor sa đavolom, kasno je skapir'o i 10 godina kulir'o jer ga je ugovor obavezao da sme sarađivati isključivo sa tom kućom. Malko mu je krenulo al' 10 godina 'ladovine je: "Aj zdra'o", no, nikad se ne zna. Držim mu fige.
Nazad na vrh Ići dole
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde   JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 EmptySub Feb 28, 2015 12:48 pm

John Doe ::


To se upravo desilo sa jednim prijateljom. Rek'o sam mu da je potpis'o ugovor sa đavolom, kasno je skapir'o i 10 godina kulir'o jer ga je ugovor obavezao da sme sarađivati isključivo sa tom kućom. Malko mu je krenulo al' 10 godina 'ladovine je: "Aj zdra'o", no, nikad se ne zna. Držim mu fige.
Da nije kojim slucajem taj tvoj drugar sad u *Pinkovim zvezdama* ?  smehsmeh
Citam neki dan da neki lik ( pojma nemam kako se zove ) razbija u tom takmicenju a ima 39 godina i ucesnik je 3k-dura.
Gledam i ja ove klince i slatki su mi skroz bili!
Vise nisu jer pocinje masinerija da radi. U prvi plan dolaze vokalno manje vredna deca, ali imaju scenski nastup koji osmisljavaju citavi timovi. To mi se ne svidja i sto kaze Dani, oni koji nemaju tu mogucnost polako ispadaju a mnogo su kvalitetno pevali.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde   JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 EmptyPet Mar 06, 2015 11:13 pm

Verovatno dosta vas gleda "Pinkove zvezdice " ,i to se jednostavno mora gledati.
Verovatno će neko da nađe spot (još ga nema) ,ali kako je izvesna Lena Stamenković otpevala "Počnimo ljubav ispočetka" je jednostavno -NEVEROVATNO?
Bolje od originala .
Da jedno dete tako vlada scenom -a i glasom -ja zaista nemam reči (a ni žiri)
Još nešto izuzetno-ima neki klinac od 6 godina (Pavle) ,i sa sobom je imao na bini devojčicu ,balerinu ,dakle...što je to dete odigralo ,je neverovatno .
Ima naravno još dobre dece pevača ,i ovo  je verovatno najbolje što je prljava Tv Pink ikada napravila .
U svakoj emisiji bukvalno ima bar 1-2 interpretacije koje su -zapanjujuće .
Nisam siguran ,ali mislim da cela nacija ovo gleda ,i treba da gleda ,naročito što na Tv Pink gledamo isključivo smeće koje se ne može gledati .










JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde   JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 EmptyPet Mar 06, 2015 11:21 pm

Od sve te dečice najbolja je Lena Stamenković. uzuz9 PREDIVNA JE.TOLIKO SE UNESE U PESMU.MOJ MALI FAVORIT.


Za malog Paju ima vremena(ĐENE-ĐENE.ALI S OBZIOROM NA GODINE-DOBAR JE). Devojčica koja je igrala je strašna :)
Ali dete koje je preslatko,širi pozitivnu vibru,peva na nekoliko jezika,igra..-ma dete je rođeno za  neki šou.Definitivno je mala Una.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde   JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 EmptySub Mar 07, 2015 12:03 am

Evo večerašnjih blistavih nastupa .



  • JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 Pink-zvezde-foto-printskrin-1425679128-623170

    (VIDEO) PONOVO BLISTA Hari: Moja Lena se vratila!




  • JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 Pink-zvezde-foto-printskrin-1425679881-623161

    (VIDEO) ŽIRI OSTAO ZALEĐEN Hari: Pavle, ovaj nastup je van konkurencije!





  • JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 Pink-zvezdice-foto-printskrin-1425675152-623095

    (VIDEO) ZASIJLA: Sofija Perić gotovo rasplakala žiri!












JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde   JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 EmptySub Mar 07, 2015 12:17 am

Sofija i Lena u prvih pet,ako produkcija nešto ne smulja.

 Sofija je svaki put  sve bolja.
Sledeći petak još 8 kandidata se bori   .I onda se ide u četvrti krug.


Ova dečica su bolja nego pinkove zvezde.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde   JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 EmptySub Mar 07, 2015 9:38 pm

Koliko su "zvezdice" dobre ,toliko su odrasli do apsurda  "napinkovani" da je to strašno .
Evo prve kandidatkinje od večeras -klonirana Ana Nikolić

JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 Pinkove-zvezde-printskrin-1425758366-623356JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 Pinkove-zvezde-printskrin-1425758366-623353
Čak je i bila korektna -ali ...mene lično ovo odbija . 

Sledeća je zato....ne znam šta da kažem ? Meni izgleda kao travestit ,ili ,da se tako izrazim -gotovo sam siguran da je neka "Končita" . 
Izvesna Đana -ili je vrlo ružna muškobanjasta žena ,ili je nedovršeni muškarac na putu za ženu.

JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 63242_image-11222105ch193_af
Nemam naravno ništa protiv ,korektno je i pevala /pevao ,ali utisak je -Pink tv, freak show .


Neukusni komentari voditelja Milana Kalinića ,Ceca i kompanja kao "žiri" ....freak show. 

Doduše....ni oni na "Prvoj" nisu ništa bolji . Šaban, Bosanac ,Šmrkas ,luda Brunclikova i ona dva kisela krastavca ,koje se ponašaju kao da su primadone u Sidnejskoj operi, a ne pevaljke ...

Čak mi je žao mnogih kandidata što moraju da slušaju kvazimuzičke  "stručne" bljuvotine od ovih od kojih zavise .
"Zvezdice" imaju puno bolji i neuporedivo muzički  obrazovaniji žiri ,a o ponašanju da se ne priča .
Ovi "Pink" /"Grand" su neduhovite prostačine ,seljoberi i kalašture .










JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde   JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 EmptySub Mar 07, 2015 9:46 pm

Klonirana Ana Nikolić je zgodan...samo previše je usne napumpala.

Što idu dalje ,oni sve gore pevaju.
Komentari stručnog žirija su strašni.
Međusobno podhebavanje ne doliči nijednom šou..-ali ovo je PINK.
Marina se ne gasi.Baš je dosadna u tri lepe.
Cecili si svi divni.. smehsmeh

Brka i frka su već smorili istim komentarima.
Zvezdice su mnogo bolje..










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde   JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 EmptyPet Mar 13, 2015 10:03 pm

Ako ne gledate "Zvezdice" -gledajte (negde je na polovini) 

Kako deca večeras pevaju ,postoji samo jedna reč -NEVEROVATNO !

Ja ne verujem sopstvenim ušima ? Gotovo da je fizički nemoguće da takvi glasovi izlaze iz tako male dece ? 

SVETSKI NIVO ozbiljnih izvođača .

NEVEROVATNO .
Dečaci, devojčice -zvuče kao matori ,muzički -SAVRŠENO .

Ne preterujem, verujte -gledajte ,ili pogledajte na netu ,verovatno izlaze spotovi .
NIKOGA ovo ne može da ostavi ravnodušnim .
Kakve "Zvezde Granda" i ona druga emisija -deca dele lekcije o pevanju . 

NE_VE_RO_VAT_NO ,šta slušamo .










JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde   JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 EmptyPet Mar 13, 2015 10:08 pm

Evo što je do sada izašlo.....ali ,kada čujete onog malog Makedonca (Trajče) -zanemećete .

Mada su i devojčice jednostavno -savršene .Poslušajte .



Pinkove zvezdice

JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 Pinkove-zvezdice-printskrin-1426277442-625420

ŽIRI ŠOKIRAN VALENTININOM IZVEDBOM: Šta jedete vi deco, da li ste normalni?!


Ovo je bilo fenomenalno. Ja sam sve vreme bila naježena, od početka do kraja, rekla je Jelena
Stars pre 28 minuta  


Video: Pinkove zvezdice

JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 Pinkove-zvezdice-printskrin-1426277442-625417

ISIDORA BOLJA OD AGILERE: Žiri ostao bez teksta posle njenog izvođenja


Evo ,izašao  je i mali Makedonac

Proslavio rođendan na snimanju

JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 Pinkove-zvezdice-printskrin-1426278230-625427

ŽIRI NA NOGAMA: Trajče Georgiev još jednom dobio stojeće ovacije













JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 155klf10


Poslednji izmenio Danubius dana Pet Mar 13, 2015 10:12 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde   JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 EmptyPet Mar 13, 2015 10:11 pm

Večeras su svi briljirali.
Isodora i Valentina(koja je fenomenalno otpevala pesmu od Smaka) neverovatno su obe otpevale pesme od Kristine Agilere.
Nikola,Anđelija,Trajče.. respect- *neverovatna su deca*.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde   JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 EmptyPet Mar 20, 2015 9:54 pm

Da ću ja jednom reći "gledajte tv Pink" ,nisma verovao, ali sada kažem

OVDE MOŽETE PRATITI PINKOVE ZVEZDICE UŽIVO link

Dakle ,prva takmičarka ,Marija Serdar je pevala "Vrata od bola" ,pa "Natural woman" .
Kako je to uradila -je naprosto NEVEROVATNO.
A u istom stilu je nastavio i neki mali David .
Žiri je zapanjen -a i mi gledaoci .
Deca pevaju NESTVARNO zrelo ,da ne gledaš -ne bi ni verovao da su deca? 
Savršeno ,melodisjki tačno ,dikcijski odlično ....
Pa, gledajte ,nećete pogrešiti (a nećete ni verovati ako ne čujete )










JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde   JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 EmptyPet Mar 20, 2015 11:16 pm

Dečica su sve bolja   .I stvarno su -*ne zvezdice*,nego zvezde sa svoje godine.

Dunja je večeras bila posebna.



I druga pesma je bila odlično otpevana-*Zar me je teško voleti*










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde   JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 EmptyPet Apr 03, 2015 9:47 pm

Prošli put je srpski Džastin B omanuo ali fajn.
Zato je mala Lena sve bolja.Znači dete je fenomenalno:)











Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde   JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 EmptyPet Apr 03, 2015 10:26 pm

Pinkove "zvezdice" ...

EMISIJU UŽIVO MOŽETE PRATITI OVDE.

Deca briljiraju ,a šta je sad jedna devojčica otpevala (Kristinu Agileru ,"Mans World" ) ....NEVEROVATNO!
Digla je žiri na noge ,i bilo je i zašto .
Potpuno je nestvarno da ovako pevaju -deca ?????










JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde   JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 EmptyPet Apr 03, 2015 10:38 pm

Isidora Mitić -"It's a man's world" uzuz9
Ona je večeras posebna :)










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde   JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 EmptySub Apr 04, 2015 9:02 am

Kijara-brm ::
Isidora Mitić -"It's a man's world" uzuz9
Ona je večeras posebna :)


Ova devojčica ima nekih 13 -14 godina .
Bar još troje dece je juče bilo na gotovo istom nivou .
Neverovatno kakve talentovane dece Srbija ima,što je još neverovatnije ,najviše briljiraju kada pevaju na engleskom ?
Kao što Tržanka reče -kao da im je maternji .Poslušajte ovaj izgovor ?????

Katarina Kocetova - If I ain't got you - YouTube











JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde   JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 EmptySub Apr 04, 2015 11:05 am

Biće teška odluka.Ima nekoliko dečice  koja se izdvajau svojim glasovnim mogućnostima,a engleski jezik im je savršen. :)
Katarina,Isidora..Lena

Isidora je odlično otpevala i Daire:)










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde   JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 EmptyUto Apr 14, 2015 10:15 am

Tri sestre iz Meksika (9, 12 ,14 godina )
Ni manje ni više -Metalika ?











JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde   JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 EmptyUto Apr 14, 2015 1:12 pm

Ove devojčice rasturaju. aplauseee
Najjača mi ja malecka za bubnjevima. :)










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kica/Praja
El virtuoso
Kica/Praja


Godina : 85
Location : Ladna Morava
Humor : Filmovi Veljka Bulajića
Datum upisa : 04.12.2009

JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde   JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 EmptyUto Apr 14, 2015 1:47 pm



Ima samo 17 i nesto posebno mekano u sebi










Jedan poziv menja sve !
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde   JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 EmptyUto Apr 14, 2015 2:18 pm

Ima tema X fakor i X fakor Adria.
Ima sjajanih pevača. :948208144:










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde   JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 EmptySre Apr 22, 2015 12:11 am

Preslušavam sad malo Zvezde i Zvezdice granda-toliko ima talenata da je to predivno za slušati :)












Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde   JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 EmptySub Apr 25, 2015 9:15 am

Poslušajte ovu verziju "Đelem ,đelem"
Lena ima samo 10 godina .
Dakle ,neverovatno .

https://www.youtube.com/watch?v=6FmNEVtbV6Y

Nije nimalo preterano što za ovo dete kažu "srpska Selin Dion"

naklon naklon naklon










JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde   JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 EmptyNed Apr 26, 2015 12:25 am

FINALE SHOWA THE VOICE
GLEDATELJI ODLUČILI Najljepši glas Hrvatske je Nina Kraljić!














Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde   JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 EmptyPet Maj 01, 2015 8:25 pm

Una je fenomenalna,zaigrana,raspevana(na nekoliko jezika),slatka-rođenai talenat za šou :)))












Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kica/Praja
El virtuoso
Kica/Praja


Godina : 85
Location : Ladna Morava
Humor : Filmovi Veljka Bulajića
Datum upisa : 04.12.2009

JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde   JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 EmptyPet Maj 01, 2015 9:22 pm

Željko Joksimović, očigledno ima udela u produkciji X faktora i to mu dozvoljava da se iživljava na deci. Baš je pokazao da je smeće od čoveka.










Jedan poziv menja sve !
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde   JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 EmptySub Jun 06, 2015 12:16 pm

Ono što se moglo čuti juče u "Pinkovim zvezdicama" je fenomenalno.
Iako su oni iz žirija zakerali u sitna crevca (skoro pa zaboravljajući da su u pitanju deca ) ono što se moglo čuti su -anđeoski glasovi .Neverovatno talentovana i glasovno izgrađena deca .
Vidite i sami

PINKOVE ZVEZDICE Milica Mamontov, Sofija Perić, Todor Kitanović i Ivona Rambosek ispali iz daljeg takmičenja link 

Stvarno je tuga što bilo ko mora sada da "ispadne" .

A ova deca ........

Lena Stamenković - Wrecking ball
JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 624032_pinkove-zvezdice-lena-stamenkovic-foto-promo_f

Igor Lazarević - Magdalena
JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 624029_pinkove-zvezdice-igor-lazarevic-foto-promo_f

Isidora Mitić - Who wants to live forever
JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 624030_pinkove-zvezdice-isidora-mitic-foto-promo_f

Nemam reči. naklon










JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde   JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 EmptySub Jun 06, 2015 12:49 pm

Gledala sam sinoć.Teška odluka ,jer deca su odlična.

Meni je mala Lena posebna.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde   JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 EmptySre Jun 10, 2015 8:23 am

Takmičarka u X faktoru Katarina Simić . 
Žiri baš nije pao u nesvest od njenog pevanja ,ali da je sex bomba -svi su se složili . 

JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 72536_unnamed-2_af

I to treba "imati" ,dao Bog ,može da bude maneken ,tv lice ,glumica .......











JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde   JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 EmptySre Jun 10, 2015 1:22 pm

Odlična devojka.
Nije ona bila toliko ni loša,samo je ipak uzela prevelik zalogaj.
 Mala Bijonse je  lepa,samouverena,odličan scenski nastup. :)










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde   JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 EmptySub Jun 13, 2015 12:31 pm

Dečica iz "Zvezdica" (polufinale ) su zaista bila izvrsna ,ali ova mala iz Bijeljine  -rođena rokerka .
To je i do sada dokazivala izborom pesama .Neverovatna devojčica .  

JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 2158841-valentina-mec
Valentina Mec | Foto: printscreen

8. Valentina Mec - "Simply the best"










JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde   JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 EmptySub Jun 13, 2015 12:38 pm

Sinoć su dečica bila predivna.Pogotovo dok se čekalo odluka ko ispada.
Sad su ostala fenomenalna dečica.

Moj favorit je Lena,mada ko god pobedi-*zasluženo je*.

Valentina je meni posebna,još kad je pevala od Smaka-Daire.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde   JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 EmptyPon Jun 15, 2015 10:07 am

SJAJNI KLINCI ĆE VAS ODUVATI! Pogledajte sve nastupe fantastičnih "Pinkovih zvezdica"! (VIDEO)

link 

Naslov nije nimalo preteran -poslušajte .










JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde   JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 EmptyPon Jun 15, 2015 10:15 am

Danubius ::
SJAJNI KLINCI ĆE VAS ODUVATI! Pogledajte sve nastupe fantastičnih "Pinkovih zvezdica"! (VIDEO)

link 

Naslov nije nimalo preteran -poslušajte .
Gledala u petak .Najbolji su ostali.Ko god napusti takmičenje-velika šteta..

Dečica su bolja od Pinkovih zvezda.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde   JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 EmptySub Jun 20, 2015 1:26 pm

OVO SU FINALISTI PINKOVIH ZVEZDICA link

Za poneke je teško poverovati da dete može da ima takav glas ? 
Poslušajte ....kakvi talenti ,i kakva zrelost od dečice ,neverovatno . 

JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 Mateja-Vukasinovic-4-670x5361-620x350










JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde   JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 EmptyNed Jun 28, 2015 2:38 am

NEVEROVATNO FINALE PINKOVIH ZVEZDA: Pobednik je Ivan Kurtić!  PINOVE ZVEZDE

Odlukom stručnog žirija i glasovima publike, ovaj kandidat stigao je do samog finala takmičenja i odneo pobedu u prvoj sezoni popularnog takmičenja

JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 2ekurfl

Čestitam.Mada je po meni bilo i boljih,ali sad je nebitno.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde   JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 EmptySub Jul 04, 2015 8:24 pm

Dovoljno je samo pogledati spisak kompozicija koje će izvoditi "zvezdice" u večerašnjem superfinalu (emisija je počela ) Ovo su kompozicije koje su krupan zalogaj i za veoma ozbiljne pevače . 
Svaka čast deci ! 

Pavle Vasiljević - A sad adio

Igor Lazarević - Ružica si bila


Trajče Gorgijev - I Who Have Noting


Valentina Mec - Its my life


David Radosavljević - 23. prosinac


Jovan Aleksić - Barcelona


Isidora Mitić - Somebody to Love


Lena Stamenković - Feeling Good


Mateja Vukašinović - Maria


Marija Serdar - Purple rain


JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 636567_pinkove-zvezdice-030715ras-foto-dejan-briza21_f










JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde   JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 EmptyNed Jul 05, 2015 2:15 am

Ova dečica su bolja od PINKOVIH ZVEZDA.

Moj favorit si bile Valentine Mec i Lena Stamenković-mada je teška odluka jer ostala su stvarno talentovana deca.

Znači Trajče Georgijev ili Marija Serdar.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde   JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 EmptyNed Jul 05, 2015 7:29 am

Kijara-brm ::
Ova dečica su bolja od PINKOVIH ZVEZDA.

Moj favorit si bile Valentine Mec i Lena Stamenković-mada je teška odluka jer ostala su stvarno talentovana deca.

Znači Trajče Georgijev ili Marija Serdar.
Valentina i Lena su neverovatni talenti ,ali je pobednik ,objektivno ,Marija Serdar . 
Devojčica je za ovih 10 meseci pokazala najveću sigurnost  ,rođena je pevačica ,i biće velika zvezda ,ako se za to odluči. 
Tačnije ,ja je već vidim kao buduću Mariju Mihajlović . 
Najbolji program koji je ikada imala tv "Pink" .
Sva deca superfinalisti su to i zaslužili ,i sem dvoje finalista ,ništa manje "zvezdice" nisu ni Pavle i Lena . 
Neverovatno kako tako mala deca (6 i 9 godina ) mogu da imaju takav glas ? 
Svima ,pa i žiriju je žao što je sve gotovo ,ali je kraj jednom morao da dođe .










JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde   JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 EmptyNed Jul 05, 2015 10:22 am

Danubius ::

Najbolji program koji je ikada imala tv "Pink" .


Slazem se, ali ni ovde nije izostala enormna zarada te kuce.
Deca su savrsena i koje god da je pobedilo ne bi bilo greske.
Licno mi je smetalo sinoc toliko odugovlacenje i u neku ruku mucenje dece do sitnih jutarnjih sati, kako bi pokupili sto vise SMS-ova.
Kazu da je stiglo preko milion SMS poruka.
TV PINK zadovoljno trlja ruke. Jos jedan uspeo sou program.
Licno sam misljenja da je sve to trebao ziri da zavrsi a ne gledaoci.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde   JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 EmptyNed Jul 05, 2015 10:29 am

dusicaa ::




Slazem se, ali ni ovde nije izostala enormna zarada te kuce.
Deca su savrsena i koje god da je pobedilo ne bi bilo greske.
Licno mi je smetalo sinoc toliko odugovlacenje i u neku ruku mucenje dece do sitnih jutarnjih sati, kako bi pokupili sto vise SMS-ova.
Kazu da je stiglo preko milion SMS poruka.
TV PINK zadovoljno trlja ruke. Jos jedan uspeo sou program.
Licno sam misljenja da je sve to trebao ziri da zavrsi a ne gledaoci.
I ja se slažem ,jer da se ne lažemo ,pojedina deca imaju ozbiljnu promo mašineriju iza sebe (pre svega mislim na onog malog duvatora Mateju ) pa se moglo desiti da "fanovi" prevagnu nad kvalitetom . 
No, ispalo je na kraju ipak realno ,mislim da bi i žiri tako presudio .










JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde   JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 EmptyNed Jul 05, 2015 11:26 am

Svi su oni pobednici i veliki talenti za svoje godine.

Mnogo truda i rada u 10 meseci na velikoj sceni nije malo za dečicu.
Bravo za Mariju. 
Ono što mi se dopada :Svi su  dobili "neku"svoj zvezdicu:)



Pavle Vasiljević je dobio nagradu za najmlađu i najslađu Pinkopvu zvezdicu.

Igor Lazarević dobija zvezdicu zbog podrške tinejdž publike ovom tv programu.

Trajče Gorgiev dobija zvezdicu za osmeh i toplinu u pevanju.

Valentina Mec dobija zvezdicu za energiju na sceni.
David Radosavljević dobija zvezdicu za emociju koju pokazuje tokom pevanja.

Jovan Aleksić dobija zvezdicu za scenski nastup.

Isidora Mitić dobija zvezdicu za izvanredan vokal.

Lena Stamenković dobija zvezdicu za sigurnost u pevanju na sceni.
Mateja Vukašinović dobija zvezdicu zbog podrške tinejdž publike.

Marija Serdar dobija zvezdicu za izvanredan vokal.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde   JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 EmptySub Avg 08, 2015 1:33 pm

Voice ,dete od 9 godina.Poslušajte -neverovatno . 

OVDE LINK


JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 16-59-23-gian-the-voice-kids-philippines-grands-titres










JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde   JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 EmptySub Sep 05, 2015 1:49 pm

Poslušajte ovo ? 
OVO JOŠ ČULI NISTE ! 
Mali ima 11 godina , Marko iz Bosne ,mislim iz Prozora .
Žiri ,publika ,voditelji -svi su plakali ,tolika je bila emocija . 
POGLEDAJTE ! Neviđeni talenat je mali . 











JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Sibila_
Zalutala Niotkuda
Zalutala Niotkuda
Sibila_


Datum upisa : 20.12.2011

JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde   JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 EmptySub Sep 05, 2015 4:00 pm

Danubius ::
Poslušajte ovo ? 
OVO JOŠ ČULI NISTE ! 
Mali ima 11 godina , Marko iz Bosne ,mislim iz Prozora .
Žiri ,publika ,voditelji -svi su plakali ,tolika je bila emocija . 
POGLEDAJTE ! Neviđeni talenat je mali . 


Odgledala sad snimak emsijie, nisam sinoć, ima stvarno vanserijske dece, ali ovaj mali... čudo!
Evo preslušavam treći put i poredim sa Dženifer Hadson...Pa, meni je on bolji od originala, ... suicid :heart1:










coni
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde   JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 EmptySub Sep 05, 2015 5:07 pm

Ja sam sinoc plakala slusajuci i gledajuci ga. ..
Mali zemo je cudo od djeteta!











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde   JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 4 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde
Nazad na vrh 
Strana 4 od 7Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći
 Similar topics
-
» KOLA (autorska ,razna )
» IMAM-NEMAM
»  Voleo - la bih da znam,da vidim, da imam....

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: MULTIMEDIJA :: MEDIJI/ ŠTAMPA :: RIALITI i drugi ŠOU PROGRAMI-
Skoči na: