DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde

Ići dole 
+22
Kica/Praja
Danubius
carpathia
bosankaa
Sibila_
ZoxZoja
Kijara-brm
debilko
Astra
Auror@
brdjanin
Okano
Zana
AstrinaKomsinica
dejan
Harite
EAGLE
Aurora Borealis
Oci-ANDJELA
sonia
Silvy
Lily
26 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde   JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 EmptyPet Maj 01, 2009 8:10 pm

First topic message reminder :

Suzan Bojl (Susan Boyle), od ružnog pačeta do labuda i svetske slave za samo sedam minuta




Toliko je trajao nastup. U labuda se pretvorila čim je pustila glas, a svetsku slavu zadobila još dok je predstava trajala.
JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 Susan-boyleŽivot Suzan Bojl je izgledao prilično promašeno za poimanje savremene javnosti: žena zašla u pedesete godine, dobrodušna, neudata, celog života živela sa roditeljima, neuglednog izgleda, previše religiozna, posvećena nezi roditelja, dobrotvornim akcijama i crkvi, i čest je predmet poruge komšijske dece. Siguran sam da svako od nas zna za bar jednu osobu u svojoj okolini koja bi manje ili više mogla da se pripiše slična životna priča.
Ipak, Suzan je stisla petlju i odlučila da pokaže svoj nesumnjivi talenat. Izašla je na scenu, pod svetla reflektora da je uživo vidi preko 10 miliona ljudi, zanemarila sve svoje nedostatke i pokazala ono što je gledalište ostavilo zadivljenim - sjajan glas i pevačko umeće.
Buran aplauz i odobravanje publike koji su se čuli već početkom izvođenja pesme Sanjala sam san (I Dreamed a Dream) prerasli su u ovacije koje su nastupile sa poslednjim notama pesme. San koji je Suzan sanjala nije umro, kao u tek otpevanoj pesmi.
Da priznam, gledavši snimak na jutjubu, nisam očekivao da će Suzan na sceni ispasti smešna. Čak uopšte ne mislim da je ružna (što mediji naglašavaju) i izgleda mi kao neko koga sam već negde video. Odgledao sam dovoljno snimaka američkog i britanskog “Talenta” tako da znam da učesnici ipak prolaze prethodnu audiciju, i da ne može baš svako da izađe na scenu (zato me uvek začudi zašto se žiri tako iznenadi kada vidi izvođenje kandidata).
Njen prodoran i pomalo piskutav glas me jeste začudio, jer nije odavao zavidne glasovne mogućnosti tako da sam bio znatiželjan da čujem u čemu je trik i zašto je to njeno izvođenje toliko popularno. Čim je zapevala postalo je jasno. Čak ni ja, kome takva vrsta pevanja nije baš po ukusu, ne mogu osporiti ne samo odličan glas nego i sjajne mogućnosti njegove kontrole.
Ono što mene posebno fascinira u ovoj priči je neverovatno brza svetska popularnost koju je Suzan postigla u samo nekoliko dana. Ovo je trenutak kada je televizija, ma koliko moćan medij bila, pala na kolena pred Internetom, jer Internet je taj koji je učinio Suzan Bojl planetarno slavnom.
Dovoljan je bio jedan snimak postavljen na jutjub da ga u vrlo kratkom vremenu pogledaju milioni ljudi, a sada već stotine miliona. Snimak je u vrlo kratkom vremenu postao hit i na digu, fejsbuku, tviteru i drugim internet društvenim mrežama. Tako nešto ne tako davno ne bi bilo moguće i slava Suzan Bojl bi bila znatno manjih razmera.
Nekako je istorijski pravedno da neko, rođen u vreme crno-bele televizije, i mnogo pre nego što je čovek stupio na Mesec i neko ko spada u generacije koje se Internetom niti bave niti znaju mnogo o njemu, u današnje vreme obeleži dominaciju Interneta kao tehnologije planetarnog informisanja koje je nemoguće kontrolisati.
Bojl efekat je stvoren. Dovoljno je da se nešto dogodi, i ako je to dovoljno interesantno, cela planeta će to u vrlo kratkom roku saznati.

Snimci na you tube , pogledajte :

https://www.youtube.com/watch?v=9lp0IWv8QZY


Šta mislite -da li će gospodja Bojl doživeti svetsku slavu, ili je , nez obzira na sve , samo čudo za jedan dan ?










JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 155klf10


Poslednji put izmenio Danubius dana Pet Apr 22, 2011 10:11 pm, izmenio ukupno 3 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/

AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde   JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 EmptyPet Jan 08, 2016 11:00 pm

Opet je ovaj mali Marko Bošnjak  napravio haos sa svojim anđeoskim talentom (ima ga par postova gore ,kada je "razvalio" Čolinu pesmu ) 
4 od 5 članova žirija -plače ? Ovoga puta sa Jadrankinim "Što te nema" . 
Ako je onda "razvalio" sada je razneo u komade ,ma u prah . 
Emocija ,glas , sve .....dete (11 godina ) je fenomen . 
Da ne poveruješ šta čuješ ,a gledaš malog švrću ? 
Fenomen ...i to u konkurenciji izvrsne dece (čak 7 "petica" u dosadašnjem toku emisije ) 



Vredi i da poslušate i sve ostale SVI IZVOĐAČI  link
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★



Datum upisa : 17.02.2010

JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde   JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 EmptySub Jan 09, 2016 11:22 am

Ovo mi je bilo za dobro jutro. .. Oplakah slusajuci ga.
Bravo malisa, bravo zemljaku!
Pravo cudo od djeteta srce
Nazad na vrh Ići dole
Kica/Praja
El virtuoso



Datum upisa : 04.12.2009

JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde   JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 EmptySub Jan 09, 2016 11:53 am



Ne zna se ko je bio bolji od ovo dvoje dece. Marko će biti ex yu zvezda, a Martija internacionalna
Nazad na vrh Ići dole
dusicaa
الحالم الأبدي



Datum upisa : 02.12.2012

JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde   JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 EmptySub Jan 09, 2016 12:12 pm

Iz petka u petak me ova deca odusevljavaju sve vise i vise. Koliko samo imamo talentovane dece?
Samo da ih roditelji sacuvaju i da ne upadnu u masineriju onih koima je novac sve i da ne uplove u komercijalni turbo folk.
Mali Marko me sa svakom pesmom rasplace.



Nazad na vrh Ići dole
Kica/Praja
El virtuoso



Datum upisa : 04.12.2009

JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde   JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 EmptySub Jan 09, 2016 5:20 pm

Neki su samo vanredno dobi imitači. odnosno verno skidaju sa you tube kod kuće ono što čuju, pa posle imaju problema kad sve to ispucaju i moraju nešto sveže da navežbaju za kratko vreme. Takav je bio onaj slatkiš iz Makedonije Trajče. Produkcija naravno uvek meša prste, dečaci lako prolaze jer ih ima manje, vodi se računa o zastupljenosti republika... Nervira me kad žiri ne prepozna nekog izrazitog talenta samo zato što ne znaju tu pesmu ili ne osećaju darovtost kod nekog. To posebno važi za Harija, Milana i Gocu. Ljute se na decu kad im se nešto ne sviđa, a u stvari ne razumeju suštinu muzike. Tako se dešavalo da super talenti otpadnu. Avaj niko nije savršen. Videćemo da li će neko od njih postai nešto, to zavisi od mnogo čega. Mnoge pobednike je prekrio zaborav, tačnije većinu.
Nazad na vrh Ići dole
Blebetalo




Datum upisa : 08.01.2011

JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde   JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 EmptySub Jan 09, 2016 5:36 pm

Ne znam da li sam nešto pisao na ovoj temi,ali i ako jesam mogu samo da ponovim....Sva ta takmičenja su napravljena ne da afirmišu mlade pevače nego da napune džepove onome ko je to organizovao. A vi samo navijajte,imajte favorite,žalite kada ispadnu itd....
U ovoj državi je sve moguće pa tako i da se iskorišćavaju maloletna deca zarad nečije zarade,a i bolesnih ambicija roditelja koji tu decu dovode na ta takmičenja,i sve to pod parolom bićeš velika zvezda.......jednog dana.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde   JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 EmptySub Jan 23, 2016 10:16 am

Blebetalo ::
Ne znam da li sam nešto pisao na ovoj temi,ali i ako jesam mogu samo da ponovim....Sva ta takmičenja su napravljena ne da afirmišu mlade pevače nego da napune džepove onome ko je to organizovao. A vi samo navijajte,imajte favorite,žalite kada ispadnu itd....
U ovoj državi je sve moguće pa tako i da se iskorišćavaju maloletna deca zarad nečije zarade,a i bolesnih ambicija roditelja koji tu decu dovode na ta takmičenja,i sve to pod parolom bićeš velika zvezda.......jednog dana.
Ma ok ...ali niko ne može da kaže da ta deca nisu vanserijski talenti ? 
Gotovo nestvarno pevaju ,a to bi trebala da bude suština .Poslušaj ovog klinju ? Pa ni Geri Mur ne bi bolje . 



Ili ovoga miša ? 



Ovo je teška pesma i za ozbiljne izvođače ,a poslušaj ovu mišicu ? 
Nestvarno . 

Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kica/Praja
El virtuoso



Datum upisa : 04.12.2009

JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde   JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 EmptySub Jan 23, 2016 11:42 am

Da li je moguće da još ima toliko ljudi koji misle da smo mi ovde izmislili te rijaliti programe. Takmičenje dece u raznim disciplinama postoji bar 100 godina unazad, a ovo sa pevanjem klinaca se proteže po celom svetu. Aman ljudi nije sve Vučić izmislio, dajete mu neverovatan značaj, koji nije zaslužio.
Mozart je svirao sa 5 i po gofina, mnogo pre Željka Mitrovića. Setite se Stefana Milenkovića... ma glupo je nabrajati, očigledno da smo postali matora džangrizala, koja u svemu vide najgore.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde   JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 EmptySub Jan 23, 2016 12:46 pm

Tacno Kico da su djeca oduvijek pjevala i svirala,ali iza Mocarta nije stajala cijela masinerija koja je zaradjivala na tom djetetu,nekako na ovaj nacin ,kako vidi ovaj slusaoc te djece.
Ova djeca,ko i pobijedi,ide u tu istu mesineriju,da pjeva sund koji ce mu servirati inace nema ugovora....djaba se takmicilo.

https://www.facebook.com/lebanac/videos/10207459283894154/?theater
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde   JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 EmptySub Jan 30, 2016 12:12 pm

Pogledajte kako svira ovaj mali miš ? 

https://www.facebook.com/FotosIneditas/videos/900147803407895/

A ima još i premale prstiće za klavirske dirke ?










JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde   JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 EmptySub Feb 27, 2016 9:52 am

Klinac ima 13 godina ,iz Bačke Topole .
Hari Varešanović može u penziju ,stigao Žarko. 











JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde   JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 EmptySub Mar 05, 2016 8:52 am

Na ovog klinju sam već ukazivao . Mali se ponaša kao da je odrastao na sceni (a i peva kao da je tamo godinama ) 











JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde   JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 EmptySub Mar 19, 2016 8:38 am

Poslušajte ovu mrvicu kako "cepa" pesmu Tine Tarner ??????











JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde   JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 EmptyPet Apr 01, 2016 12:31 am



Ljudi,njoj je 70 godina cherry

Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kica/Praja
El virtuoso
Kica/Praja


Godina : 85
Location : Ladna Morava
Humor : Filmovi Veljka Bulajića
Datum upisa : 04.12.2009

JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde   JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 EmptyPet Apr 01, 2016 12:52 am

Astra ::


Ljudi,njoj je 70 godina  cherry



Odmah sam primetio da ima staro lice ali su joj stopala i ruke jako mlade. Neverovatna je










Jedan poziv menja sve !
Nazad na vrh Ići dole
Kica/Praja
El virtuoso
Kica/Praja


Godina : 85
Location : Ladna Morava
Humor : Filmovi Veljka Bulajića
Datum upisa : 04.12.2009

JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde   JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 EmptyPet Apr 01, 2016 12:59 am











Jedan poziv menja sve !
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde   JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 EmptySub Apr 02, 2016 9:27 am

Ovaj 12 godišnji klinac iz Sarajeva je vanserijski talenat . Ovako otpevati dve nimalo lake pesme ,pravo čudo .Mali je "pokidao" .













JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde   JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 EmptySub Apr 09, 2016 12:00 pm

Poslušajte ovo ? Dete peva Adel . Neverovatno .
Vrhunski nastup ,i za odraslog ,iskusnog pevača (pevačicu )  . 











JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde   JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 EmptySub Apr 30, 2016 9:24 am

Ovacije ,suze ,aplauzi ....ovaj mali je naprosto -čudesan . 
Apsolutno je neverovatno kako iznosi ovu pesmu (a i sve ranije ) Poklonili bi mu se ,verujem ,i svi pevači koji su ikada pevali u "Bijelom Dugmetu" . Poslušajte ! 











JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde   JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 EmptySub Jun 25, 2016 8:47 am

Još jedna vrhunska izbedba klinca iz Sarajeva (12 godina ) Skoro pa nestvarno za te godine . 
Tinedjž zvezde u svetu deluju smešno za jedan ovakav vokal . 











JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kica/Praja
El virtuoso
Kica/Praja


Godina : 85
Location : Ladna Morava
Humor : Filmovi Veljka Bulajića
Datum upisa : 04.12.2009

JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde   JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 EmptySub Jun 25, 2016 1:29 pm

U svakoj zemlji ima takve dece. Irnes jeste divan ali ima takvih na sve 4 strane sveta.
















Jedan poziv menja sve !
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde   JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 EmptyPon Jul 04, 2016 9:13 am

Moj favorit u "zvezdicama" je bio tek osmi u finalu,a pobedio je zaista neverovatni Marko Bošnjak. 
Teško je tu i odlučiti ,jer su sva deca bila neverovatna ,ali ....mislim da nije dobar taj sistem SMS glasanja koji se u Srbiji primenjuje za sve i svašta .Zloupotrebe su moguće ,i zloupotrebljava se ,to je evidentno. Dečije takmičenje noćas je trajalo ,verovali ili ne -skoro do 04 h ujutru . 











JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde   JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 EmptyPet Sep 30, 2016 11:30 pm

A moj favorit u ovoj sezoni jeste mala Emilija...
Srećno Ema!












Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Kica/Praja
El virtuoso
Kica/Praja


Godina : 85
Location : Ladna Morava
Humor : Filmovi Veljka Bulajića
Datum upisa : 04.12.2009

JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde   JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 EmptySub Okt 01, 2016 1:47 am




Sudeći po mami, tačno je da su žene iz Prednjestrovlja (Istočna Moldavija) najlepše na svetu.










Jedan poziv menja sve !
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde   JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 EmptySub Okt 01, 2016 8:17 am

Možda neki novi klnci ukapiraju,i reše nas ove bede koja se zove "turbo folk" ? 











JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kica/Praja
El virtuoso
Kica/Praja


Godina : 85
Location : Ladna Morava
Humor : Filmovi Veljka Bulajića
Datum upisa : 04.12.2009

JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde   JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 EmptyNed Okt 02, 2016 1:51 pm



Pre nekoliko godina u kafiću gde raduckam je bilo poveće društvo iz Hrvatske. Bilo neko takmičenje u trčanju na određeno vreme, pa ko pretrči više. Posle trčanja se poveće društvanjce izmešalo sa našim ljudima i ostali do dubuko u noć Oko ponoći svi počnu da navaljuju na neobično lepu i jako mladu devojku da nam nešto otpeva, kažu bila je na Glasu Hrvatske i nezasluženo ispala. Ustane ona, Marcela joj ime, pozove još tri frendice da je prate, jedna na gitari. Počnu one rok klasike i zapale ceo lokal. Sad znam da su te cure Marcela, Matilda, Irena i Tea i da čine poznati band Luminize.





Rijeka rules, pozdrav iz "Na kraj sveta"










Jedan poziv menja sve !
Nazad na vrh Ići dole
podbarac
Lala iz Bosne
Lala iz Bosne
podbarac


Godina : 68
Location : Novi Sad
Humor : Ta dašta
Datum upisa : 30.11.2012

JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde   JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 EmptyNed Okt 02, 2016 6:02 pm

Sećam se ove devojke . Mala je čista ocene
Nazad na vrh Ići dole
Mima65

Mima65


Godina : 58
Location : Beograd
Humor : volim
Datum upisa : 08.08.2016

JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde   JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 EmptySub Okt 08, 2016 7:32 pm

Ne znam da li sam na pravoj temi ali nisam odolela da ne podelim...
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde   JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 EmptySub Dec 10, 2016 11:11 am

Ono što mene nervira kod tih "talent" takmičenja su "žiriji" . 
Cece ,Šabani ,Brunclikova ,Bubamara -daju stručne ocene o kvalitetu ??? 
Zato imamo potpuno anonimne pevače koji nesumnjivo imaju ogroman talenat ,a da se nikada neće pojaviti na "Pinku" ili nekom "Grandu" . 
Poslušajte i pogledajte -jer ima i šta da se vidi ,ali ne onako vulgarno ,kako "produkcije " sugerišu tim mladim ljudima ,devojkama posebno . 

https://www.facebook.com/SanyaSingerOfficial/videos/1499418027049984/

https://www.facebook.com/SanyaSingerOfficial/videos/1625169164474869/

https://www.facebook.com/SanyaSingerOfficial/videos/1625169164474869/

https://www.facebook.com/SanyaSingerOfficial/videos/1625169164474869/

JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 14681726_1741431606181957_5774814164966425303_n










JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde   JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 EmptyPet Jan 13, 2017 12:37 am

Svaka joj čast.Preslatka i talentovana za igranje:)











Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde   JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 EmptySub Jan 14, 2017 7:08 pm

Ovaj se ne takmiči ,radi se o slepom beskućniku .
No, za ovo zaista treba talenat .











JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde   JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 EmptySre Jan 18, 2017 7:04 pm

Devojka je pokazala pred milijunskim auditorijem koliko može biti bezobrazna.
Dobila je šansu da pokaže šta zna,u stvari koliko ne ume da peva i koliko nije talentovana,ali njen bezobrazluk nema granica.
Ajde što se suprostavila Maji Nikolić...ali jednom Šabanu koji iza sebe ima karijeru i mnogo hitova-"bruka neviđena".
Nekima je bolje dati šansu da pokažu koliko su talentovani u bezobrazluku koji nema granica.












Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde   JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 EmptyNed Feb 05, 2017 10:53 am

Tragično je što u žirijima za "Zvezde Granda" i sličnim takmičenjima  po Srbiji sedi estradno- kafanski ološ koji daje "stručne ocene" o talentovanim mladim ljudima .
Šta treba da nauče od njih ,ovo ? 











JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde   JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 EmptyNed Feb 05, 2017 1:23 pm

Kad već pominješ Daru i Maru-Koliko njih sa 16 do 18-godina dolazi u takmičenje i *već* su *radni pevači * po svadbicama,kafanama ,diskotekama.

Što se tiče kredibiliteta i kompetentnosti u ocenjiivanju kandidata slažem se da ga nemaju svi ,a pogotovo dotična Radojka iznad.(divni ste ,slatki ste-i to je sve)

Dovela ih je produkcija zarad gledanosti.
Mrtva trka je ko ima veći rejting gledanosti -Pinkove zvezde ili Zvezde granda.

Možda postoji malo preterivanja u komentarima,ali ako ti mladi ljudi ne nauče da prime kritike sada,kako će se onda boriti dalje u životu .

Šta će prestati pevati čim ih novinari opletu .


I za ovaj posao treba biti psihički jak.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde   JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 EmptyPet Feb 24, 2017 2:33 pm

Srce malooo,kako pegla po violini.

Svaka čast dete:)))))











Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde   JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 EmptyUto Maj 09, 2017 12:19 pm

Čovjek po imenu Christopher Maloney izašao je na scenu, takmičenje pjevača, toliko je bio obuzet emocijama da nije mogao izgovoriti svoje ime.
Ali onda je skupio snage i zapjevao, a šta se desilo ostavaljamo vam da pogledate u videu ispod:











Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
podbarac
Lala iz Bosne
Lala iz Bosne
podbarac


Godina : 68
Location : Novi Sad
Humor : Ta dašta
Datum upisa : 30.11.2012

JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde   JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 EmptyUto Maj 09, 2017 12:40 pm

Odličan je , mislio sam da će pasti do kraja
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde   JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 EmptyUto Maj 09, 2017 12:44 pm

podbarac ::
Odličan je , mislio sam da će pasti  do kraja
Jadniče da nije imao toliku tremu još bolji bi bio,ali svaka čast:)










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde   JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 EmptySre Maj 24, 2017 9:17 pm

Ko god da pobedi na nekom takmičenju ne znači da će biti i zvezda.
Neki se pojave tada i više ih nema nigde.
Svi oni koj nisu bili zvezde bolje prođu i rade -toliko da lepo mogu da žive od svog posla.

Sva ova takmičenja su toliko nameštena da takvi talenti ispadaju a ostaju pojedinci samo zato što su favoriti ili mezimci nekoga iz žirija.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde   JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 EmptySre Jun 07, 2017 7:08 pm

Danubius ::
Ova devojka je -gluva . A....pogledajte : 


Slušala sam danas Mandy Harvey. Fenomenaln devojka sa predivnim glasom.Sudbina...










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde   JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 EmptyNed Jun 11, 2017 1:15 pm

Debeli su spori ,tromi ,trapavi, zaduvaju se ,nisu za igranje ? 
Malo sutra ! 


Taman i da nisu zapavo baš toliko debeli ,poslali su "poruku" .  debeli










JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde   JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 EmptyNed Jun 11, 2017 1:28 pm

Kakav Mc hammer.Rasturaju buckići.  jbt










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde   JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 EmptyČet Jun 29, 2017 11:10 pm











Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde   JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 EmptySub Jul 22, 2017 10:53 am

Poslušajte ovu malu mišicu ? Kakav glas ?












JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde   JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 EmptyČet Avg 24, 2017 6:54 pm

Slatkica ima samo 4 godine.Ne stidi  se i govori 7 jezika.  :sr3:













Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
podbarac
Lala iz Bosne
Lala iz Bosne
podbarac


Godina : 68
Location : Novi Sad
Humor : Ta dašta
Datum upisa : 30.11.2012

JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde   JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 EmptyNed Okt 01, 2017 8:42 pm

Hahaaa mali je super.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde   JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 EmptyNed Okt 01, 2017 8:44 pm

podbarac ::
Hahaaa mali je super.
sve ih je odlično skinuo. suppp










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kica/Praja
El virtuoso
Kica/Praja


Godina : 85
Location : Ladna Morava
Humor : Filmovi Veljka Bulajića
Datum upisa : 04.12.2009

JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde   JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 EmptyPon Okt 02, 2017 8:42 pm



Koja žena ne padne na ovo nije baš normalna










Jedan poziv menja sve !
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde   JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 EmptyPon Okt 02, 2017 10:02 pm

Dobar je.Ali da me bacio u nesvest nije.Ima ii boljih:)










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde   JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 EmptyNed Okt 22, 2017 8:37 pm











Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde   JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 EmptyPon Dec 11, 2017 7:29 pm











Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde   JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 EmptyUto Dec 26, 2017 4:46 pm

Odlični:)











Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde   JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 EmptyPet Jan 05, 2018 11:54 pm

Predivan 











Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde   JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 EmptyUto Jan 09, 2018 7:36 pm

:sr3: :sr3: :sr3:











Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde   JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 EmptySre Jan 10, 2018 6:08 pm

ahahahaha..opasan je sa samo 4 godine












Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde   JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 EmptyNed Jan 14, 2018 8:18 pm











Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde   JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 EmptyPet Jan 19, 2018 3:09 pm











Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde   JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 EmptyPet Jan 19, 2018 3:10 pm











Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde   JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 EmptyUto Jan 23, 2018 8:08 pm

ŠMKER MALI MUZIKALNI 















Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Sponsored content





JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde   JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde - Page 6 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
JA IMAM TALENAT -razna takmičenja i buduće zvezde
Nazad na vrh 
Strana 5 od 7Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći
 Similar topics
-
» KOLA (autorska ,razna )
» IMAM-NEMAM
»  Voleo - la bih da znam,da vidim, da imam....

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: MULTIMEDIJA :: MEDIJI/ ŠTAMPA :: RIALITI i drugi ŠOU PROGRAMI-
Skoči na: