DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Biti bolji čovek.. BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Biti bolji čovek.. BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Biti bolji čovek..

Ići dole 
+18
Auror@
promaja
ZoxZoja
brdjanin
Ladyintheblack
dusicaa
Gothic
Tarja
Nut
Zana
slatkicass
doctorr67
Amisela
Lily
montoya
Vangelis
Danubius
SunStorm
22 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Biti bolji čovek.. Empty
PočaljiNaslov: Biti bolji čovek..   Biti bolji čovek.. EmptyUto Okt 27, 2009 8:19 pm


Za vas :Što znači biti dobar čovek,a što biti bolji?










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/ Na mreži
SunStorm

SunStorm


Godina : 39
Datum upisa : 04.12.2008

Biti bolji čovek.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Biti bolji čovek..   Biti bolji čovek.. EmptyUto Okt 27, 2009 8:43 pm

Tesko je definisati "dobrog coveka", ali neka to bude svako ko ne zeli drugome zlo i trudi se da pomogne (ili bar ne odmogne).

Uvek se trebamo truditi da budemo sto bolje osobe. Nije tesko pomoci drugima, uciniti neku sitnicu koja nekoga moze usreciti ili mu ulepsati dan... Ili, ako vec ne zelimo pomoci, ne treba biti ni zlurad i zavistan, pa se truditi da miniramo druge...

Licno, znam da nisam savrsen, ali se trudim da budem sto boljim, jer sam svestan svih svojih mana i slabosti, ali i cvrstoce karaktera na kojoj mi mnogi zavide (u pozitivnom smislu) i zbog koje me cene kao coveka. Znajuci koliko mana imam, treba jos mnogo da se trudim da bih bio "dobar covek", ali napredujem... [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Biti bolji čovek.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Biti bolji čovek..   Biti bolji čovek.. EmptyUto Okt 27, 2009 8:53 pm

Biti dobar čoveke je..:


Nikome ne činiti zlo.,pomoći kad god možeš..
Ne mrzeti nikoga bez razloga ili zbog nekih predrasuda
ne širiti mržnju ne raditi iza leđa
roditi se sa tim u sebi

Biti bolji čovjek.. kakav si takav si.. sitnice mozes da promeniš ali u suštini ostaješ isti čovek...










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/ Na mreži
SunStorm

SunStorm


Godina : 39
Datum upisa : 04.12.2008

Biti bolji čovek.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Biti bolji čovek..   Biti bolji čovek.. EmptyUto Okt 27, 2009 9:01 pm

Ne bih se bas slozio sa tobom. Moze se covek promeniti, samo ako hoce.
Stvar karaktera, volje i motivacije.

Nazalost, veliki broj ljudi nema dovoljno cvrstu volju ni da uradi nesto za svoje dobro, a kamoli da pomogne nekom drugom.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 64
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Biti bolji čovek.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Biti bolji čovek..   Biti bolji čovek.. EmptyUto Okt 27, 2009 9:02 pm

Svako želi da bude bolji nego što jeste -ali nije on taj koji će dati ocenu o tome .

Daje je svako iz svog ugla gledanja i možda i samo onda ako ta osoba čini baš ono što od njega drugi očekuju .

Recimo - za nekoga je dobar čovek onaj koji mu je pozajmio novac (kao da je drugi loš ako to ne želi ili nema da mu pozajmi ?)
Za popove su dobri ljudi, hrišćani oni koji se bespogovorno drže dogme.Oni koji mnogo toga dovode u pitanje su već jeretici ili nevernici .
Za ženu je dobar dobar čovek onaj ko u stvari zadovoljava sve njene potrebe . To što je možda pljačkaš , ili nasilnik ,ili kockar - pa mu odatle sredstva da to uradi -neke, ne kažem sve žene , nimalo ne zanima.On je njoj -dobar.

Nisam ni siguran da je baš dobro biti tako "dobar" Dobri su sveci-a oni su u principu stradali kao mučenici . Dobar je Bog -ali zašto onda dopušta takve stvari kao što su ratovi i ubistva ? Nekome nije dobar .
U svakome čoveku je sadržano i dobro i zlo , i ispolji se i jedno i drugo. Poenta je da bude više onoga prvog .
Narod ima onu izreku" Dobar i lud su braća" -a narod je obično mudar.
Za razmisliti je da li treba baš biti "jako dobar " ili se truditi biti "još bolji"










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Vangelis

Vangelis


Location : Gazimestan...
Datum upisa : 20.10.2009

Biti bolji čovek.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Biti bolji čovek..   Biti bolji čovek.. EmptyUto Okt 27, 2009 9:05 pm

Covek je mrtav... (Tako i Nice rekao za Boga... Nije pogresio,definitivno)...
Nazad na vrh Ići dole
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya


Location : gde god da treba
Datum upisa : 09.02.2008

Biti bolji čovek.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Biti bolji čovek..   Biti bolji čovek.. EmptyUto Okt 27, 2009 9:05 pm

razlichiti su "etaloni" za definisanje...Kod mene kazu kad je dobar"to je budaletina"...verovatno sto u toj dobroti nema mudrosti, jer je sklon iskorischavanju.










Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Biti bolji čovek.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Biti bolji čovek..   Biti bolji čovek.. EmptyUto Okt 27, 2009 9:07 pm

SunStorm ::
Ne bih se bas slozio sa tobom. Moze se covek promeniti, samo ako hoce.
Stvar karaktera, volje i motivacije.

Nazalost, veliki broj ljudi nema dovoljno cvrstu volju ni da uradi nesto za svoje dobro, a kamoli da pomogne nekom drugom.



Ne osporavam da može.Ali koliko?Jako malo..










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/ Na mreži
Vangelis

Vangelis


Location : Gazimestan...
Datum upisa : 20.10.2009

Biti bolji čovek.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Biti bolji čovek..   Biti bolji čovek.. EmptyUto Okt 27, 2009 9:08 pm

Da nema zla ni dobro se ne bi moglo isticati...
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Biti bolji čovek.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Biti bolji čovek..   Biti bolji čovek.. EmptyUto Okt 27, 2009 9:08 pm

Vangelis ::
Covek je mrtav... (Tako i Nice rekao za Boga... Nije pogresio,definitivno)...

[You must be registered and logged in to see this image.] šta je pesnik s time hteo da kaže?










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/ Na mreži
Vangelis

Vangelis


Location : Gazimestan...
Datum upisa : 20.10.2009

Biti bolji čovek.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Biti bolji čovek..   Biti bolji čovek.. EmptyUto Okt 27, 2009 9:12 pm

Kijara-brm ::
Vangelis ::
Covek je mrtav... (Tako i Nice rekao za Boga... Nije pogresio,definitivno)...

[You must be registered and logged in to see this image.] šta je pesnik s time hteo da kaže?

Isto ono sto i Nice za Boga... Samo ga pogresno shvatili... Uhvatili se za Boga.,budalastina... Lose ga preveli,jbg...
Nazad na vrh Ići dole
SunStorm

SunStorm


Godina : 39
Datum upisa : 04.12.2008

Biti bolji čovek.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Biti bolji čovek..   Biti bolji čovek.. EmptyUto Okt 27, 2009 9:14 pm

Ima rezona u tvojim recima, Dani, ali ako ne cinis dobro - isto ne mozes ni ocekivati.

Naravno, patoloske dobrice na*ebu. U svemu treba biti umeren, pa i u dobroti.

Imao sam kolegu na poslu koji je bio navucen na "hors" i naravno da je trazio pare od nas koji smo bili dobri sa njim. Podrazumeva se da mu nismo ucinili uslugu. U vise navrata smo pokusali i da razgovaramo sa njim, ali je bio toliko zatvoren u sebe da nije bilo efekta. Kada je dozlogrdilo, zavrsio je na lecenju. Bedno u celoj toj prici je sto su svi znali za taj problem i samo su okretali glavu. Mi smo se bojali da presecemo i da mu saspemo u lice da znamo da je narkoman, najvise zbog toga sto bi ostao bez posla, krizirao i mozda digao ruku na sebe... Mislim da sebi ne bih to mogao oprostiti.

Zbog svog postupka u celoj prici se ne kajem - odrzava me krilatica: Ne zali za onim sto si ucinio - zali za onom sto nisi ucinio.



Onaj ko cini istinsko dobro ne bi ni trazio dokaz za to, niti bi ga bilo briga da li ga neko iskoristava. Sreca nasa pa smo obicni (nesavrseni) ljudi... Sa manama i vrlinama...
Nazad na vrh Ići dole
Vangelis

Vangelis


Location : Gazimestan...
Datum upisa : 20.10.2009

Biti bolji čovek.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Biti bolji čovek..   Biti bolji čovek.. EmptyUto Okt 27, 2009 9:26 pm

Da pojasnim... Kad vec pomenuh Nicea...
Bog = Savest.,Savest = Covek.,Bog je mrtav = Covek je mrtav... Nema Boga nema ni coveka...To sto su pacenici njega pogresno shvatili to je nesto drugo... Ma bio Nice u pravu... Sad jasno... Op.cit.,Ibid.
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride
Lily


Godina : 28
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

Biti bolji čovek.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Biti bolji čovek..   Biti bolji čovek.. EmptyUto Nov 10, 2009 3:31 pm

.. uvek se moze biti bolji.. samo, ako se hoce..
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 64
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Biti bolji čovek.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Biti bolji čovek..   Biti bolji čovek.. EmptyUto Nov 10, 2009 9:19 pm

Biti dobar čovek znači biti dobar pre svega(prema) -drugima . Tako se dobija taj "epitet" .No to dovodi do onoga , da ako za nekoga znaju da je dobar -vrlo brzo se nadje neko da ga pokuša praviti budalom -jer je dobar , pa neće reagovati.
To je toliko poznata istina da od davnina postoji ona izreka "Dobar i lud su braća"

ps . gore vidim neke varnice , koje su nepotrebne i nemaju veze sa temom.
Mole se učesnice diskusije da se ne prozivaju, jer nema potrebe za tim , ni u temi -ni van teme.
I jos nesto -stoti put -na banerima pise IZRIČITO ŠTO JE SVAKI ČLAN TRAŽIO-ja ne izmišljam ili dajem karakteristike . Šta je ko tražio-to mu piše . Svako je pre pravljenja pitan šta želi.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Biti bolji čovek.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Biti bolji čovek..   Biti bolji čovek.. EmptyUto Nov 10, 2009 9:26 pm

Danubius ::
Biti dobar čovek znači biti dobar pre svega(prema) -drugima . Tako se dobija taj "epitet" .No to dovodi do onoga , da ako za nekoga znaju da je dobar -vrlo brzo se nadje neko da ga pokuša praviti budalom -jer je dobar , pa neće reagovati.
To je toliko poznata istina da od davnina postoji ona izreka "Dobar i lud su braća"

ps . gore vidim neke varnice , koje su nepotrebne i nemaju veze sa temom.
Mole se učesnice diskusije da se ne prozivaju, jer nema potrebe za tim , ni u temi -ni van teme.
I jos nesto -stoti put -na banerima pise IZRIČITO ŠTO JE SVAKI ČLAN TRAŽIO-ja ne izmišljam ili dajem karakteristike . Šta je ko tražio-to mu piše . Svako je pre pravljenja pitan šta želi.



Dany..koliko si to puta rekao..Ali ovo već prelazi u lično "vređanje". Osoba koju ja ne poznam,ni na forumu čak.Ni ona mene..Tako da..šta reći..Našle smo se,ajmo malo da drmamo forum,a dotična osoba ćuti..
Ignore,ako vam se ne piše.Jer nemam nameru da se prepucavam na temama..










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/ Na mreži
Amisela
Komšinica preko plota
Amisela


Datum upisa : 04.08.2009

Biti bolji čovek.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Biti bolji čovek..   Biti bolji čovek.. EmptyUto Nov 10, 2009 9:29 pm

Ljudi kazu,lud i dobar jedno te isto.Ali se ne slazem sa tim.A ni misljenja ljudi o nekoj osobi ili coveku nisu uvek ista,napotiv...
Za jednoga je neko dobar a za drugoga suprotno.Neko jednostavno ne zeli da vidi ono sto je dobro u coveku mozda zbog neke zlobe ili ljubomore.....
Neki su u stanju da potcene ono dobro u nekome.Ali to im nije za dugo.Dobar covek je uvek dobar,bez obzira sta pojedinci mislili o njemu.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Biti bolji čovek.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Biti bolji čovek..   Biti bolji čovek.. EmptyUto Nov 10, 2009 9:45 pm

Teško je u današnje vreme pogotovu biti dobar čovek i opstati kao takav. Zato i postoji izreka "Dobar i budala rođena su braća", jer se tu imaju u vidu neki kvaliteti koji krase dobrog i poštenog čoveka koji se danas sve više nipodaštavaju i gaze, tako da on ispada i pomalo naivan, takoreći budala. :) Čovek sa tim osobinama u važećem sistemu vrednosti teško da može da uspe, jer to su sada ustvari slabosti a ne kvaliteti kako bi trebalo da bude. Zato i dobre ljude danas svako jaše kako god hoće. Žalosno ali istinito.
Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

Biti bolji čovek.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Biti bolji čovek..   Biti bolji čovek.. EmptyUto Nov 10, 2009 10:07 pm

Silvy ::
Ako, docekala me...Ponavljam NISAM PRISTRASNA, znam, a sta cu kada sam gazdarica stara,i boze zdravlja uvek biti.
Svet je tako mali Kijara, zato pazimo sta pricamo, jasno ti je sada?

uh....zamolio bi "Zenski" deo foruma da ne varniche jer to nema nikakvog smisla, uz posebno uvazavanje sve tri dame iznad, sve ste mi drage i nevidim razloga za napadanje.Upravo sam pogledao od pocetka ovu temu i nisam zapazio do poslednjih 3..4 posta nikakvih ogovaranja i sl.Zamolio bi sve chlanove ovog foruma da bilo kakvu lichnu netrpeljivost ne iznose na temama, vetj ako imaju sta da rasprave to odrade preko poruka.Svi smo ovde zbog zabave a ne da bi se napadali ili vredjali.To nichemu ne doprinosi .
Unapred vam se zahvaljujem u nadi da che te razumeti moj post.

HVALA! [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 64
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Biti bolji čovek.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Biti bolji čovek..   Biti bolji čovek.. EmptyUto Nov 10, 2009 10:22 pm

doctorr67 ::
Silvy ::
Ako, docekala me...Ponavljam NISAM PRISTRASNA, znam, a sta cu kada sam gazdarica stara,i boze zdravlja uvek biti.
Svet je tako mali Kijara, zato pazimo sta pricamo, jasno ti je sada?

uh....zamolio bi "Zenski" deo foruma da ne varniche jer to nema nikakvog smisla, uz posebno uvazavanje sve tri dame iznad, sve ste mi drage i nevidim razloga za napadanje.Upravo sam pogledao od pocetka ovu temu i nisam zapazio do poslednjih 3..4 posta nikakvih ogovaranja i sl.Zamolio bi sve chlanove ovog foruma da bilo kakvu lichnu netrpeljivost ne iznose na temama, vetj ako imaju sta da rasprave to odrade preko poruka.Svi smo ovde zbog zabave a ne da bi se napadali ili vredjali.To nichemu ne doprinosi .
Unapred vam se zahvaljujem u nadi da che te razumeti moj post.

HVALA! [You must be registered and logged in to see this image.]

I ja sam to napisao . Ja jesam dobar čovek , i pomirljive prirode -ali pravila foruma su jasna-nema ličnih prozivanja ni vredjanja.Molim da se toga držite , jer ako se nadovezivanje nastavi -brišem redom postove , bez razlike .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
slatkicass
Frumos si de foc
slatkicass


Godina : 63
Location : (zlutala negde.....u mashti)
Humor : Smejem se, smeh produžava život pa ću duže uživati u njemu!
Datum upisa : 10.10.2007

Biti bolji čovek.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Biti bolji čovek..   Biti bolji čovek.. EmptyUto Nov 10, 2009 10:52 pm

Danubius ::
doctorr67 ::
Silvy ::
Ako, docekala me...Ponavljam NISAM PRISTRASNA, znam, a sta cu kada sam gazdarica stara,i boze zdravlja uvek biti.
Svet je tako mali Kijara, zato pazimo sta pricamo, jasno ti je sada?

uh....zamolio bi "Zenski" deo foruma da ne varniche jer to nema nikakvog smisla, uz posebno uvazavanje sve tri dame iznad, sve ste mi drage i nevidim razloga za napadanje.Upravo sam pogledao od pocetka ovu temu i nisam zapazio do poslednjih 3..4 posta nikakvih ogovaranja i sl.Zamolio bi sve chlanove ovog foruma da bilo kakvu lichnu netrpeljivost ne iznose na temama, vetj ako imaju sta da rasprave to odrade preko poruka.Svi smo ovde zbog zabave a ne da bi se napadali ili vredjali.To nichemu ne doprinosi .
Unapred vam se zahvaljujem u nadi da che te razumeti moj post.

HVALA! [You must be registered and logged in to see this image.]

I ja sam to napisao . Ja jesam dobar čovek , i pomirljive prirode -ali pravila foruma su jasna-nema ličnih prozivanja ni vredjanja.Molim da se toga držite , jer ako se nadovezivanje nastavi -brišem redom postove , bez razlike .

Izvini molim te, Danubiuse, ko je tebi dozvolio da obrises moj post? Ko je u njemu bio prozvan i licno UVREDJEN? Ovo je zaista sramota sto se desva ovde u ovim trenutcima. Moje vidjenje boljeg i jos boljeg coveka je samo moje i ne mora se slagati sa tvojim ili bilo cijim. Ja se ne zelim takmiciti s tobom, ni u kom pogledu, forum sam ti prepustila...........jos davno i nikakva me prepucavanja tvoja sa bilo kim s ovog foruma ne interesuju, pogotovu sa zenskim delom foruma. Doktore mene niko ne treba da smiruje jer nisam ninakoga besna, Samo ne volim olajavanja iza ledja vec reci u lice sto se misli ali opet mislim da ovo nije mesto za bilo kakva prepucavanja vec samo za opustanje. Zao mi je sto se stvaraju struje na forumu. Ja ne zelim biti clan ni jedne!!!!!!!Ovde sam kad mi se prohte i onoliko koliko mi vreme dozvoljava. MOLILA BIH da se ovaj post NE BRISE............A i ako ga obrises, bas me briga. Onaj ko me poznaje dobro zna s kim ima posla.
Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

Biti bolji čovek.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Biti bolji čovek..   Biti bolji čovek.. EmptyUto Nov 10, 2009 11:05 pm

citat:

Doktore mene niko ne treba da smiruje jer nisam
ninakoga besna, Samo ne volim olajavanja iza ledja vec reci u lice sto
se misli ali opet mislim da ovo nije mesto za bilo kakva prepucavanja
vec samo za opustanje. Zao mi je sto se stvaraju struje na forumu. Ja
ne zelim biti clan ni jedne!

Izvini molim te ..nisam zaista pripadnik ni jedne struje niti zelim da budem vodja nicheg..ti to vetj dobro znash.Vechina se nepoznaje lichno , tako da to prichanje "iza ledja" je potpuno bzw.Iza mojih ledja moze da pricha o meni ko hoche i sta hoche, zaista me nije briga i to je njihov problem sto sam u "centru paznje" , josh ako imaju vremena da se bave virthuelnim gloopostima "svaka im chast", prema tome zaista je bezvredno troshiti energiju i tipkanje po tastaturi za prepucavanje.Dobrovoljno sam ovde jer atmosfera mi odgovara, ni protiv koga ama bash nemam nishta protiv, a isto tako nezelim da se mesham u bilo kakvo prepucavanje vetj trazim da se to neradi ovde.Dany je Admin foruma i moze raditi sta god zeli..sto se mene tiche, ako smatra da treba brisati postove..nek brishe, niti mislim a niti zelim sugerisati slichno.Jedino sto mogu i niko mi nemoze zabraniti da se sklonim sa foruma
i tako chu uraditi kad mi bude volja.Prema tome nezelim da me niko svrstava u bilo koju struju pogotovo sto za to nema smisla...
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Biti bolji čovek.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Biti bolji čovek..   Biti bolji čovek.. EmptyUto Nov 10, 2009 11:35 pm

Želite li da se o vama dobro misli? Nemojte o sebi dobro govoriti.

Ko razume svatiće..:)))










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/ Na mreži
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

Biti bolji čovek.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Biti bolji čovek..   Biti bolji čovek.. EmptyUto Nov 10, 2009 11:39 pm

Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 64
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Biti bolji čovek.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Biti bolji čovek..   Biti bolji čovek.. EmptySre Nov 11, 2009 12:03 am

uh....zamolio bi "Zenski" deo foruma da ne varniche jer to nema nikakvog smisla, uz posebno uvazavanje sve tri dame iznad, sve ste mi drage i nevidim razloga za napadanje.Upravo sam pogledao od pocetka ovu temu i nisam zapazio do poslednjih 3..4 posta nikakvih ogovaranja i sl.(docctor)

Izvini molim te, Danubiuse, ko je tebi dozvolio da obrises moj post? Ko je u njemu bio prozvan i licno UVREDJEN? Ovo je zaista sramota sto se desva ovde u ovim trenutcima. (slatkicass)

Zamolio sam da se ovo prekine -i nisam jedini .Kao što je vidljivo, još ponekom smeta stvaranje ovakve atmosfere. I ne treba se praviti naivan -ironično si upotrebila nadimak, koji si, usput , baš ti smislila , koliko se sećam, i upotrebila reči, citiram "Sad će Kijara da kaže da opet kenjam" ...E pa zbog toga SAM OBRISAO TVOJ POST , i Kijarin i Silvyn i svačiji ću -i više se zbog toga neću ni pravdati ni izvinjavati. Niko ne može da kaže nikome da "kenja" -ma ko to bio.
Ko je koga gde i kako odgovarao ili ko o kome šta misli nije mesto da se ovde raspravlja. To važi za sve nas -zaključno samnom.
A mislim da za neke stvari zaista ne trebam da tražim ni od koga "dozvolu" kao da imam i "neka prava" na ovom forumu!
Još jednom molim da se ova tema "ko, koga,kada ,gde" prekine i na ovom i na svim drugim mestima , na ovaj ili onaj način , jer mi je dosta prenošenja sukoba i tračeva sa drugih foruma .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

Biti bolji čovek.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Biti bolji čovek..   Biti bolji čovek.. EmptySre Nov 11, 2009 12:15 am

Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Biti bolji čovek.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Biti bolji čovek..   Biti bolji čovek.. EmptySre Nov 11, 2009 2:07 am

Kijara-brm ::
Želite li da se o vama dobro misli? Nemojte o sebi dobro govoriti.

Ko razume svatiće..:)))

Ali, Francuzi kažu i ovako:

Ne budite previše skromni, mogu vam drugi poverovati.

Takodje, ko razume, shvatiće :o)
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Biti bolji čovek.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Biti bolji čovek..   Biti bolji čovek.. EmptySre Nov 11, 2009 2:17 am

Šta je ovo? Cela strana duel koji nema veze sa temom na podforumu Filozofija. Smešno! Zašta služe pp?
Nazad na vrh Ići dole
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya


Location : gde god da treba
Datum upisa : 09.02.2008

Biti bolji čovek.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Biti bolji čovek..   Biti bolji čovek.. EmptySre Nov 11, 2009 7:55 am

PP sluzi za "preventivne potrebe", :)))










Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 64
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Biti bolji čovek.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Biti bolji čovek..   Biti bolji čovek.. EmptySre Nov 11, 2009 10:08 am

Kornelija ::
Šta je ovo? Cela strana duel koji nema veze sa temom na podforumu Filozofija. Smešno! Zašta služe pp?

Bolji covek



Nocu me ubije
sto preko dana pravim se da sam jak
padam na kolena
tek kada nigde nikog nema
kad sam sam

Nocu me dobije
cudan osecaj da tonem na dno
da kako udjem u sobi je
sve ono ruzno sto sam tebi rekao

Vise nikad sebi ne bih pustio
tako lako da nas prodam jeftino

Ref.
Znam da ne verujes da sam bolji covek sad
mozda i nisam, ne znam
al' ne mogu bez tebe ja
vise dan ni jedan

Vidim te u svemu sto je nase bilo
tiho kajem se
zbog tebe bolji covek
nekoj drugoj postajem


Eto, ovo misli izvesni Saša Kovačević-tj peva .
A ko peva -zlo ne misli -dakle , dobar čovek, koji se trudi biti bolji.
Zaključak-muškarci su u stvari dobri, sve ono loše u njima izazivaju žene .
I šta će čovek ? Mora naći drugu, da bude bolji čovek [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Lily
First Bride
Lily


Godina : 28
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

Biti bolji čovek.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Biti bolji čovek..   Biti bolji čovek.. EmptySre Nov 11, 2009 10:37 am

... et' nikad me nema kad je zivahno.. [You must be registered and logged in to see this image.]
.. da li cu zato biti bolja ili gora... [You must be registered and logged in to see this image.]

.. ovo se pitam ja sama.. ne pitam vas ostale.. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Biti bolji čovek.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Biti bolji čovek..   Biti bolji čovek.. EmptySre Nov 11, 2009 3:23 pm

Danubius ::
Kornelija ::
Šta je ovo? Cela strana duel koji nema veze sa temom na podforumu Filozofija. Smešno! Zašta služe pp?

Bolji covek



Nocu me ubije
sto preko dana pravim se da sam jak
padam na kolena
tek kada nigde nikog nema
kad sam sam

Nocu me dobije
cudan osecaj da tonem na dno
da kako udjem u sobi je
sve ono ruzno sto sam tebi rekao

Vise nikad sebi ne bih pustio
tako lako da nas prodam jeftino

Ref.
Znam da ne verujes da sam bolji covek sad
mozda i nisam, ne znam
al' ne mogu bez tebe ja
vise dan ni jedan

Vidim te u svemu sto je nase bilo
tiho kajem se
zbog tebe bolji covek
nekoj drugoj postajem


Eto, ovo misli izvesni Saša Kovačević-tj peva .
A ko peva -zlo ne misli -dakle , dobar čovek, koji se trudi biti bolji.
Zaključak-muškarci su u stvari dobri, sve ono loše u njima izazivaju žene .
I šta će čovek ? Mora naći drugu, da bude bolji čovek [You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/ Na mreži
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Biti bolji čovek.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Biti bolji čovek..   Biti bolji čovek.. EmptyUto Dec 18, 2012 8:20 pm

Ili jesi ili nisi migg

p.s. a sto obrisa covjece, sad me bas zanima :zubi3:
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Biti bolji čovek.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Biti bolji čovek..   Biti bolji čovek.. EmptyUto Dec 18, 2012 10:47 pm

AstrinaKomsinica ::
Ili jesi ili nisi [You must be registered and logged in to see this image.]

p.s. a sto obrisa covjece, sad me bas zanima [You must be registered and logged in to see this image.]

Uto Okt 27, 2009 8:19 pm..kono i ja zaboravih..davno beše...



postati bolji čovek ... nastojati...truditi se i uspeti
promeniti ono što vidimo.... da na nama tj. u nama nije tako kvalitetno...
kako bi trebalo biti... gledajući s objektivnog i moralnog stajališta.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/ Na mreži
Nut
Sky Goddess, Mother of the Gods
Nut


Godina : 44
Datum upisa : 23.03.2011

Biti bolji čovek.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Biti bolji čovek..   Biti bolji čovek.. EmptyUto Dec 18, 2012 10:51 pm

Cekajte ljudi polako.. smehsmeh ..Zar nije doctorr67 -Montoya..tako bi trebalo..a Doca..ko je sad pa taj..????
Ne.videh ovde pa zato pitam..??? 55555

booored stvarno zbunjujuce.. :y2y2:










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Zana

Zana


Godina : 60
Datum upisa : 30.05.2012

Biti bolji čovek.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Biti bolji čovek..   Biti bolji čovek.. EmptyČet Dec 20, 2012 9:31 pm

Nut ::
Cekajte ljudi polako.. smehsmeh ..Zar nije doctorr67 -Montoya..tako bi trebalo..a Doca..ko je sad pa taj..????
Ne.videh ovde pa zato pitam..??? 55555

booored stvarno zbunjujuce.. :y2y2:

hahahahhaha Nutela,stvarno si LIK :rlol: smehsmeh :zubi3:
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Biti bolji čovek.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Biti bolji čovek..   Biti bolji čovek.. EmptyPet Dec 21, 2012 1:22 am

Nut ::
Cekajte ljudi polako.. smehsmeh ..Zar nije doctorr67 -Montoya..tako bi trebalo..a Doca..ko je sad pa taj..????
Ne.videh ovde pa zato pitam..??? 55555

booored stvarno zbunjujuce.. :y2y2:

Nit, prati sad dobro, Doca je bolji covjek smehsmeh :rlol: :rlol: :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
Nut
Sky Goddess, Mother of the Gods
Nut


Godina : 44
Datum upisa : 23.03.2011

Biti bolji čovek.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Biti bolji čovek..   Biti bolji čovek.. EmptyPet Dec 21, 2012 1:32 am

AstrinaKomsinica ::
Nut ::
Cekajte ljudi polako.. smehsmeh ..Zar nije doctorr67 -Montoya..tako bi trebalo..a Doca..ko je sad pa taj..????
Ne.videh ovde pa zato pitam..??? 55555

booored stvarno zbunjujuce.. :y2y2:

Nit, prati sad dobro, Doca je bolji covjek smehsmeh :rlol: :rlol: :rlol:

Znaci Doca je doctorr67-jednako Montoya..ufffff ponadala sam s e da nije, znaci svu trojicu..zapravo dvojicu ne volim..aaaaako je onaj ovaj ..a oba dvojica onaj..onda su svi oni- Taj..aaaaaaa..aa cola ..sad je sve jasno..he he :ooo77:










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Tarja

Tarja


Godina : 36
Datum upisa : 14.01.2013

Biti bolji čovek.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Biti bolji čovek..   Biti bolji čovek.. EmptyPet Feb 22, 2013 8:56 pm

Kijara-brm ::

Za vas :Što znači biti dobar čovek,a što biti bolji?

Biti dobar znaci uskalidti sopstvene sisteme vrednosti sa opstim vrednostima zivota.
Biti dobar znaci da ti je lepo u sopstvenoj kozi i da je drugima lepo u tvom prisustvu
Biti bolji znaci da cak i dobar nije bezgresan, da moze pogresiti, ali da se trudi i pokazuje to otvoreno da bude jos bolji. Samim tim, za mene je takva osoba, vec time bolja....
Nazad na vrh Ići dole
Gothic
Gothic
Gothic
Gothic


Datum upisa : 21.04.2012

Biti bolji čovek.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Biti bolji čovek..   Biti bolji čovek.. EmptyPet Feb 22, 2013 9:00 pm

Ja cu pokusati to jednostavnije da objasnim.

Biti dobar covek,znaci,ne nanositi drugim judima neko zlo,pomoci svakom u nevolji ako smo u mogucnosti i biti pozitivna licnost. :329340:
Nazad na vrh Ići dole
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

Biti bolji čovek.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Biti bolji čovek..   Biti bolji čovek.. EmptyPet Feb 22, 2013 9:11 pm

Tarja ::
Kijara-brm ::

Za vas :Što znači biti dobar čovek,a što biti bolji?

Biti dobar znaci uskalidti sopstvene sisteme vrednosti sa opstim vrednostima zivota.
Biti dobar znaci da ti je lepo u sopstvenoj kozi i da je drugima lepo u tvom prisustvu
Biti bolji znaci da cak i dobar nije bezgresan, da moze pogresiti, ali da se trudi i pokazuje to otvoreno da bude jos bolji. Samim tim, za mene je takva osoba, vec time bolja....
Da li je ovde potrebno nesto dodati?
Bilo bi suvisno!
Bravo mala :mahhh:
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Biti bolji čovek.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Biti bolji čovek..   Biti bolji čovek.. EmptyČet Okt 17, 2013 1:48 pm

Danas je "Spirit day" - proslavimo razlicitosti:) zateleban 
Nazad na vrh Ići dole
Nut
Sky Goddess, Mother of the Gods
Nut


Godina : 44
Datum upisa : 23.03.2011

Biti bolji čovek.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Biti bolji čovek..   Biti bolji čovek.. EmptyČet Okt 17, 2013 1:58 pm

AstrinaKomsinica ::
Danas je "Spirit day"  - proslavimo razlicitosti:) zateleban 
Zasto bi smo slavili nesto sto je prirodno???..Cak i u onim najnizim  hedonistickim porivima,mi se  razlikujemo(u nacinima isisavanja slasti i strasti sokova zivota..ogulili smo sve plodove nudjene na oltaru sudbine,i svoje i tudje ,koji su tu,  radi  zadovoljenja egzistencijalnih potreba svakog coveka,na svetu.  Za one  obicne, jednostavne,ne osta, bas nista  i tu se,na zalosta veoma ,veoma razlikujemo. .)..

I to nije za slavlje .nego za zalost...










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Biti bolji čovek.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Biti bolji čovek..   Biti bolji čovek.. EmptyČet Okt 17, 2013 2:04 pm

Nut ::
AstrinaKomsinica ::
Danas je "Spirit day"  - proslavimo razlicitosti:) zateleban 
Zasto bi smo slavili nesto sto je prirodno???..Cak i u onim najnizim  hedonistickim porivima,mi se  razlikujemo(u nacinima isisavanja slasti i strasti sokova zivota..ogulili smo sve plodove nudjene na oltaru sudbine,i svoje i tudje ,koji su tu,  radi  zadovoljenja egzistencijalnih potreba svakog coveka,na svetu.  Za one  obicne, jednostavne,ne osta, bas nista  i tu se,na zalosta veoma ,veoma razlikujemo. .)..

I to nije za slavlje .nego za zalost...
Grozna si hahahahahahah E bas zbog takvih kao sto si ti; da se prisjte ljepote:) zateleban jakog 
Nazad na vrh Ići dole
Nut
Sky Goddess, Mother of the Gods
Nut


Godina : 44
Datum upisa : 23.03.2011

Biti bolji čovek.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Biti bolji čovek..   Biti bolji čovek.. EmptyČet Okt 17, 2013 2:12 pm

AstrinaKomsinica ::
Nut ::
AstrinaKomsinica ::
Danas je "Spirit day"  - proslavimo razlicitosti:) zateleban 
Zasto bi smo slavili nesto sto je prirodno???..Cak i u onim najnizim  hedonistickim porivima,mi se  razlikujemo(u nacinima isisavanja slasti i strasti sokova zivota..ogulili smo sve plodove nudjene na oltaru sudbine,i svoje i tudje ,koji su tu,  radi  zadovoljenja egzistencijalnih potreba svakog coveka,na svetu.  Za one  obicne, jednostavne,ne osta, bas nista  i tu se,na zalosta veoma ,veoma razlikujemo. .)..

I to nije za slavlje .nego za zalost...
Grozna si hahahahahahah E bas zbog takvih kao sto si ti; da se prisjte ljepote:) zateleban jakog 
cola jakog jakog ...

Kono  moja kraljice ..











[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Auror@
SOLDIER of LOVE
Auror@


Godina : 65
Location : Neoplanta
Humor : aha
Datum upisa : 12.04.2014

Biti bolji čovek.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Biti bolji čovek..   Biti bolji čovek.. EmptyPet Maj 09, 2014 10:25 pm

Afričko pleme ima najlepšu "kaznu" na svetu
Naime, ukoliko se desi da neko od pripadnika plemena učini nešto pogrešno i loše, oni ne osuđuju tu osobu. Upravo suprotno, trude se da joj pomognu,
olakšaju i podsete koliko u stvari vredi, a sve to na jedan veoma specifičan i dirljiv način.
Oni dolaze po osobu koja je sagrešila, odvode je u centar sela, gde se potom okupi celo pleme i naredna dva dana svi provode pričajući toj osobi o svemu dobrom što je postigla i uradila u životu.
Ovo neobično pleme veruje da se svako ljudsko biće rađa kao dobro, i da svako od nas u suštini jedino želi sigurnost, mir, sreću i ljubav. Ali, ponekad, u potrazi za ovim blagoslovima ljudi prave greške koje ova zajednica u stvari vidi kao vapaj za pomoć onoga koji iste pravi. Zbog toga, oni se ujedinjuju u nameri da ga ohrabre, podignu, ponovo povežu sa njegovom pravom prirodom, podsete na ono što on zaista jeste! Oni svom bližnjem pomažu sve dok on ne shvati istinu na koju je zaboravio dok je grešio, a glasi "Ja sam dobar".
"Shikoba Nabajyotisaikia" jedan je od pozdrava koji oduvek žive u ovom plemenu.
"NABAJYOTISAIKIA" jeste kompliment koji je čest u Južnoj Africi, a znači "Ja te poštujem. Ja te negujem. Značiš mi!". Kao odgovor ljudi običnu izgovaraju "SHIKOBA" što se prevodi kao "Ja, stoga, postojim za tebe!".
Nazad na vrh Ići dole
Ladyintheblack
Maskota Foruma
Ladyintheblack


Godina : 32
Location : Gdje ljubav putuje....
Humor : Uvek raspolozena :)
Datum upisa : 05.05.2014

Biti bolji čovek.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Biti bolji čovek..   Biti bolji čovek.. EmptyPet Maj 09, 2014 10:28 pm

aurora0405 ::

Ovo neobično pleme veruje da se svako ljudsko biće rađa kao dobro, i da svako od nas u suštini jedino želi sigurnost, mir, sreću i ljubav. Ali, ponekad, u potrazi za ovim blagoslovima ljudi prave greške...

I ja verujem da se svako ljudsko bice radja kao dobro,ali da ga zivot i ovo ludo vreme u kome zivimo skrene sa pravoga puta...
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Biti bolji čovek.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Biti bolji čovek..   Biti bolji čovek.. EmptyPet Maj 09, 2014 10:31 pm

Odličan i poučan tekst aurora.
Samo što je nas mnogo i tako nešto ne može da zaživi.Ali da svako nas radi na sebi,ili potraži stručnu pomoć(što nije sramota),bilo mi mnogo boljih osoba u globalu na ovim našim prostorima...
Realno kad sagledam u šta smo se pretvorili i kavi smo ljudi.Žalosno,ali baš..










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/ Na mreži
Ladyintheblack
Maskota Foruma
Ladyintheblack


Godina : 32
Location : Gdje ljubav putuje....
Humor : Uvek raspolozena :)
Datum upisa : 05.05.2014

Biti bolji čovek.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Biti bolji čovek..   Biti bolji čovek.. EmptyPet Maj 09, 2014 10:36 pm

Prezalosno,koliko zlobe imam u nama ljudima...
Nazad na vrh Ići dole
brdjanin
peskovit je put do zvezda
brdjanin


Datum upisa : 13.09.2013

Biti bolji čovek.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Biti bolji čovek..   Biti bolji čovek.. EmptyPet Maj 09, 2014 10:44 pm

Kijara-brm ::

Realno kad sagledam u šta smo se pretvorili i kavi smo ljudi.Žalosno,ali baš..

Ladyintheblack ::
Prezalosno,koliko zlobe imam u nama ljudima...

E ja uopšte ne vidim svet ovako, niti ga merim tako.
Mislim da ima više dobrih ljudi nego loših, ali ih većina ljudi ne primećuju i uvek daju veću važnost onim lošim.
Kao što ne umemo da cenimo ni primetimo sreću koja nam je data, ali zato umemo od jedne "nesreće" da napravimo čitavu tragediju.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Biti bolji čovek.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Biti bolji čovek..   Biti bolji čovek.. Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Biti bolji čovek..
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» 10 trikova za bolji imunitet
» Morate li uvijek biti u pravu?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: TAJNE UMA i EMOCIJE :: FILOZOFIJA-
Skoči na: