DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Jeste li umišljeni? - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Jeste li umišljeni? - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Jeste li umišljeni?

Ići dole 
+15
Astra
Danubius
Kijara-brm
Zana
svilanaasvaltu
bosankaa
zirafa
sanjalica.ns
montoya
Oci-ANDJELA
Orhideja
Kica/Praja
anja007
Draganna
sonia
19 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Jeste li umišljeni? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Jeste li umišljeni?   Jeste li umišljeni? - Page 2 EmptyČet Dec 17, 2009 11:02 pm

First topic message reminder :

Jeste li umišljeni?



Odgovorite na sljedeća pitanja s „DA“ ili „NE“ i zbrojite odgovore.


-1- Mislite li da ste pomalo vidoviti?

-2- Mislite da ako biste htjeli možete svaku svoju sposobnost razviti toliko da se nađete na samom vrhu?

-3- Vjerujete da vas se muškarci koji ne pokazuju zanimanje zapravo pribojavaju?

-4- Smatrate li da su žene koje vas ne vole ljubomorne na vas?

-5- Ukoliko prošli životi postoje, vi ste bar u jednom bili slavni?

-6- Maštate li često o stvarima koje biste mogli učiniti ako biste imali puno novaca?

-7- Mislite li kako ste pametniji od većine ljudi koja vas okružuje?

-8- Osjećate li se često kao da samo nešto čekate pa da vam život počne?

-9- Mislite li da biste, ako biste se našli u istom društvu, mogli zavesti Brada Pitta?

-10- Mislite da biste s pravom dijetom i disciplinom mogli izgledati kao većina naših misica?

Pet ili više odgovara s DA.

Ne živite li previše u oblacima?!

Samopouzdanje je dobra stvar, ali samo ako je zdravo samopouzdanje, a ne arogancija.

Dobro je biti pozitivan i gledati na sebe optimistično, ali ako biste postali realniji, bili biste i sretniji. Postoje šanse da ste zaista zgodni, inteligentni, lijepi i posebni, ali postoji i šansa da ste sebi to umislili.

Ako se sprijateljite sa sobom i budete ono što jeste, bit ćete sretniji.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/

AutorPoruka
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

Jeste li umišljeni? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li umišljeni?   Jeste li umišljeni? - Page 2 EmptySub Dec 22, 2012 4:28 pm

hahah vala bas tako....mrzim ovo sto kipi sa strane...ali sta cu,salo je to druze moj,il mi veli na liposukciju smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

Jeste li umišljeni? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li umišljeni?   Jeste li umišljeni? - Page 2 EmptySub Dec 22, 2012 6:10 pm

Astra ::
hahah vala bas tako....mrzim ovo sto kipi sa strane...ali sta cu,salo je to druze moj,il mi veli na liposukciju [You must be registered and logged in to see this image.]
Nemoj da si umišljena .
Kipi i Pameli ,Soraji ...pa ništa,nose i ponose se .
Ako ti smeta što kipi -nemoj nositi brus .
Onda nećeš umišljati svašta .
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

Jeste li umišljeni? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li umišljeni?   Jeste li umišljeni? - Page 2 EmptySub Dec 22, 2012 7:24 pm

Danubius ::
Astra ::
hahah vala bas tako....mrzim ovo sto kipi sa strane...ali sta cu,salo je to druze moj,il mi veli na liposukciju [You must be registered and logged in to see this image.]
Nemoj da si umišljena .
Kipi i Pameli ,Soraji ...pa ništa,nose i ponose se .
Ako ti smeta što kipi -nemoj nositi brus .
Onda nećeš umišljati svašta .


A to bi ti....Mili smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Zana




Datum upisa : 30.05.2012

Jeste li umišljeni? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li umišljeni?   Jeste li umišljeni? - Page 2 EmptySub Dec 22, 2012 8:48 pm

Astra ::
Danubius ::
Astra ::
hahah vala bas tako....mrzim ovo sto kipi sa strane...ali sta cu,salo je to druze moj,il mi veli na liposukciju [You must be registered and logged in to see this image.]
Nemoj da si umišljena .
Kipi i Pameli ,Soraji ...pa ništa,nose i ponose se .
Ako ti smeta što kipi -nemoj nositi brus .
Onda nećeš umišljati svašta .


A to bi ti....Mili smehsmeh

..voli mili kad se providi bluza :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer



Datum upisa : 22.01.2011

Jeste li umišljeni? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li umišljeni?   Jeste li umišljeni? - Page 2 EmptyNed Dec 23, 2012 1:53 pm

Vidju vidju smehsmeh :rlol: :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★



Datum upisa : 17.02.2010

Jeste li umišljeni? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li umišljeni?   Jeste li umišljeni? - Page 2 EmptyUto Feb 26, 2013 11:05 pm

bosankaa ::
Ja sam cesto zamisljena,a nikad umisljena [You must be registered and logged in to see this image.]

Al' ga slaga!
Umišljena nego šta...pričalo se po školi smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
brdjanin
peskovit je put do zvezda



Datum upisa : 13.09.2013

Jeste li umišljeni? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li umišljeni?   Jeste li umišljeni? - Page 2 EmptyNed Okt 18, 2015 6:45 pm

E da vidim onog/onu, koja će reći da! smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Jeste li umišljeni? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li umišljeni?   Jeste li umišljeni? - Page 2 EmptyNed Okt 18, 2015 6:59 pm

Ja sam umišljen, priznajem.

rasta
Nazad na vrh Ići dole
brdjanin
peskovit je put do zvezda



Datum upisa : 13.09.2013

Jeste li umišljeni? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li umišljeni?   Jeste li umišljeni? - Page 2 EmptyNed Okt 18, 2015 7:02 pm

Ti si mimo sveta...ti se ne računaš. Ti ne postojiš. Tebe izmislila Justi! smehsmeh smehsmeh
I fotošopirala!!! :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Jeste li umišljeni? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li umišljeni?   Jeste li umišljeni? - Page 2 EmptyNed Okt 18, 2015 7:10 pm

brdjanin ::
Ti si mimo sveta...ti se ne računaš. Ti ne postojiš. Tebe izmislila Justi! smehsmeh smehsmeh
I fotošopirala!!! :rlol:

Provalio si me u sekundi... aj' dve.

rasta
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Jeste li umišljeni? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li umišljeni?   Jeste li umišljeni? - Page 2 EmptyNed Okt 18, 2015 7:50 pm

Druga je stvar,odnosto razlicito je, biti umisljen od samouvjerenosti i svjesnosti svojih kvaliteta.
Ja sam svjesna sta mogu i to me ispunjava,ali ne bih rekla da sam umisljena zbog toga.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Jeste li umišljeni? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li umišljeni?   Jeste li umišljeni? - Page 2 EmptyNed Okt 18, 2015 7:54 pm

Ako je čovek realan ,ne može da bude umišljen . 
Čak i ako je svestan da vredi ,i ima i dokaze da vredi , skromnost se još uvek smatra vrlinom . 
Apsurd je da su umišljeni obično ljudi koji objektivno nemaju za to realnog osnova . 
Umišljenost je jako opasna ,ako te obuzme ,a evo i primera : 
Ima prelepih žena koje su umišljene (ili samo tako deluju ) i šta se dešava -na kraju ostaju same ,jer se svi ustručavaju da im "priđu".










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



Jeste li umišljeni? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li umišljeni?   Jeste li umišljeni? - Page 2 EmptyNed Okt 18, 2015 8:44 pm

Danubius ::

Umišljenost je jako opasna ,ako te obuzme ,a evo i primera : 
Ima prelepih žena koje su umišljene (ili samo tako deluju ) i šta se dešava -na kraju ostaju same ,jer se svi ustručavaju da im "priđu".

A šta ćemo sa ovim "ili samo tako deluju"? Znači zbog "delovanja" osuđene na samoću? Neće niko da im priđe jer one "deluju umišljeno". Da li to znači da su ovi što treba da im priđu muškarci ili samo tako "deluju"?
Nazad na vrh Ići dole
MadamX
Grofica od Voždovca
MadamX


Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 13.12.2012

Jeste li umišljeni? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li umišljeni?   Jeste li umišljeni? - Page 2 EmptyNed Okt 18, 2015 8:44 pm

Danubius ::

Apsurd je da su umišljeni obično ljudi koji objektivno nemaju za to realnog osnova . 
Umišljenost je jako opasna ,

Upravo tako.  Neko umisli da je mnogo pametan, npr, i da je uvek u pravu, i to postane opasno, ako svojom umišljenošću i savetima koji postaju bezobrazni po okolinu...

Poznato mi je iz pravog života.

Inače, mislim da ja nisam umišljena.










[You must be registered and logged in to see this link.]     [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
brdjanin
peskovit je put do zvezda
brdjanin


Datum upisa : 13.09.2013

Jeste li umišljeni? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li umišljeni?   Jeste li umišljeni? - Page 2 EmptyNed Okt 18, 2015 9:07 pm

justicija ::


A šta ćemo sa ovim "ili samo tako deluju"? Znači zbog "delovanja" osuđene na samoću? Neće niko da im priđe jer one "deluju umišljeno". Da li to znači da su ovi što treba da im priđu muškarci ili samo tako "deluju"?

Onaj muškarac koji zbog toga ne prilazi i nije neki muškarac.
Tako da i bolje da ne prilazi.










Nizbrdo je lakše. Ali uzbrdo je avantura!
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Jeste li umišljeni? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li umišljeni?   Jeste li umišljeni? - Page 2 EmptyNed Okt 18, 2015 10:24 pm

justicija ::



A šta ćemo sa ovim "ili samo tako deluju"? Znači zbog "delovanja" osuđene na samoću? Neće niko da im priđe jer one "deluju umišljeno". Da li to znači da su ovi što treba da im priđu muškarci ili samo tako "deluju"?
Ne . "Tako deluju" znači da u principu nisu umišljene ,ali zauzmu takav "stav" ,iz lične nesigurnosti recimo ,pa je efekat isti . 
Tek kada neko "probije barijeru",pa ih zaista upozna ,može da obriše utisak koji su ostavljale . 
Češće se muškarci ipak usude da "istraže" -žene lakše daju "dijagnozu" umišljene ,jer su im to prirodni neprijatelji ,i uopšte se i ne trude da to mišljenje promene .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



Jeste li umišljeni? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li umišljeni?   Jeste li umišljeni? - Page 2 EmptyPon Okt 19, 2015 8:02 am

Realno umišljeni. Mož' da prođe al' u Svilajncu.

rasta
Nazad na vrh Ići dole
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

Jeste li umišljeni? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li umišljeni?   Jeste li umišljeni? - Page 2 EmptyPon Okt 19, 2015 11:17 am

Dok me ljudi posmatraju sa distance i ne stupe u kontak sa mnom, za njih sam: umisljena, arogantna, prepotentna...
Ne trcim i ne vucem ljude za rukav da bih stupila u kontak sa njima kako bi promenili misljenje. To sam sto jesam, svesna svih svojih mana i sacice vrlina.
Ako se silom prilika nadjem u drustvu smaraca, *branim* se cutanjem.
Obavezno dobijem epitet umisljene i prepotentne. Ne jedim se. Svako ima pravo da misli sta hoce, a ja znam ko sam i kakva sam.
I sad cu da uradim test, pa bas da vidim sta mi kazedu :)))



Jeste li umišljeni?



Odgovorite na sljedeća pitanja s „DA“ ili „NE“ i zbrojite odgovore.


-1- Mislite li da ste pomalo vidoviti? DA

-2- Mislite da ako biste htjeli možete svaku svoju sposobnost razviti toliko da se nađete na samom vrhu? DA

-3- Vjerujete da vas se muškarci koji ne pokazuju zanimanje zapravo pribojavaju? DA

-4- Smatrate li da su žene koje vas ne vole ljubomorne na vas? NE

-5- Ukoliko prošli životi postoje, vi ste bar u jednom bili slavni? NE

-6- Maštate li često o stvarima koje biste mogli učiniti ako biste imali puno novaca? NE

-7- Mislite li kako ste pametniji od većine ljudi koja vas okružuje? DA

-8- Osjećate li se često kao da samo nešto čekate pa da vam život počne? NE

-9- Mislite li da biste, ako biste se našli u istom društvu, mogli zavesti Brada Pitta? NE ( a i nije moj tip muskarca!)

-10- Mislite da biste s pravom dijetom i disciplinom mogli izgledati kao većina naših misica? NE
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Jeste li umišljeni? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li umišljeni?   Jeste li umišljeni? - Page 2 EmptyPon Okt 19, 2015 11:20 am

Duso...ovo su u bocu i moji odgovori...pa nek to znaci i da sam umisljena....ahahahha
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

Jeste li umišljeni? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li umišljeni?   Jeste li umišljeni? - Page 2 EmptyPon Okt 19, 2015 11:22 am

Pa sta mozemo? To smo sto jesmo!
(niko kao nas dve :rlol: :rlol: :rlol: )
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Jeste li umišljeni? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li umišljeni?   Jeste li umišljeni? - Page 2 EmptyPon Okt 19, 2015 11:34 am

Odgovorite na sljedeća pitanja s „DA“ ili „NE“ i zbrojite odgovore.


-1- Mislite li da ste pomalo vidoviti? Pomalo

-2- Mislite da ako biste htjeli možete svaku svoju sposobnost razviti toliko da se nađete na samom vrhu? Jok

-3- Vjerujete da vas se žene koji ne pokazuju zanimanje zapravo pribojavaju? Bzvz

-4- Smatrate li da su žene koje vas ne vole ljubomorne na vas? Još bezveznije

-5- Ukoliko prošli životi postoje, vi ste bar u jednom bili slavni? Ne postoje, tako da je i ovo pitanje van svake pameti.

-6- Maštate li često o stvarima koje biste mogli učiniti ako biste imali puno novaca? Mašta radi svašta.

-7- Mislite li kako ste pametniji od većine ljudi koja vas okružuje? Možda sam samo više informisani.

-8- Osjećate li se često kao da samo nešto čekate pa da vam život počne? Ko čeka, najčešće ne dočeka.

-9- Mislite li da biste, ako biste se našli u istom društvu, mogli zavesti Emu Stoun? Dobila bi ponudu koju ne bi mogla odbiti.

-10- Mislite da biste s pravom dijetom i disciplinom mogli izgledati kao većina naših mačo mena? Ja jesam mačo men.

Σ=253


rasta
Nazad na vrh Ići dole
Kica/Praja
El virtuoso
Kica/Praja


Godina : 85
Location : Ladna Morava
Humor : Filmovi Veljka Bulajića
Datum upisa : 04.12.2009

Jeste li umišljeni? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li umišljeni?   Jeste li umišljeni? - Page 2 EmptyPon Okt 19, 2015 11:58 am

1. Ne

2. Ne

3. Ne

4. Ne

5. Ne

6. Ne

7. Ne

8. Ne

9. Ne

10. Ne

Sva pitanja navlače na umišljenost ali sve jedno bih odgovorio apsolutno ne, osim u pitanju sa maštom, tu sam za većinsko NE i manjinsko DA










Jedan poziv menja sve !
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Jeste li umišljeni? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li umišljeni?   Jeste li umišljeni? - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Jeste li umišljeni?
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Jeste li tolerantni ?
» Jeste li znali ?!
» Jeste li cool na facebooku-u
» Jeste li agresivni, pasivni ili asertivni?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: SVAŠTA NEŠTO :: SVAŠTARA-
Skoči na: