DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 FACEBOOK i drugi "izlozi" ...

Ići dole 
+62
sonia
Ladyintheblack
ZoxZoja
srculence
Gothic
dusicaa
Bokssha
Lakota
MadamX
Buflon
Čupka
Okano
Nut
Sikret
Zana
Samhain
Jasna_
brunolino
veseljak 79
Najda M.
Draganna
AstrinaKomsinica
LoverBoy
Harite
Smiljan01
hator
popovac
vale
Tea 1
Ivana_258
Aurora Borealis
zirafa
bosankaa
cojle
determinanta
Zvončić
tanja-yucko
slatkicass
Vangelis
dejan
Lily
Carapan
njushkalo_
samo_SVOJA
Xenia
Andjelika
doctorr67
Oci-ANDJELA
Silvy
Paris
SunStorm
Luckasta
Slovenska
Kijara-brm
Crna_ovca
Sanjalica
Storm_z
montoya
Schveca
anja007
Astra
Danubius
66 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 17 ... 22  Sledeći
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 EmptyPon Avg 04, 2008 8:14 pm

First topic message reminder :

Mislim da ne moram objasnjavati sta je sve popularniji FACEBOOK ..Smatrate li ga korisnim sajtom , ili mislite da je to jos jedna od mogucnosti za licnu prezentaciju, stvaranje veza , upoznavanje...Šta mislite o facebooku, da li imate svoju stranicu tamo ?

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 333310 FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 Thumb_10










FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/

AutorPoruka
sonia
حبيبي



Datum upisa : 23.03.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 EmptyPet Okt 01, 2010 8:33 pm

Ne kapiram ovo "startovanje" po fejsu tipa- "Mala jesili za upoznavanje?" (nije stamparska greska !)
Poenta je... da crknem od srece sto je neka moroncina (koja se slikala sama u kupatilu, po defaultu - do pola gola) zainteresovana za malu mene?


FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 948749
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 EmptyPet Okt 01, 2010 8:47 pm

hahahhahahahh..Koji upad... lol!
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 EmptyUto Okt 19, 2010 8:58 pm

Dospjeli u ruke oglašivača
Bez privatnosti ostalo 10 mil. korisnika Facebooka!


Sigurnost na Facebooku još je jednom došla u pitanje. Naime, podaci više milijuna korisnika pušteni su u ruke oglašivača, a osim njihovih imena, raznim tvrtkama su sada na raspolaganju i podaci njihovih prijatelja.

Pretpostavlja se da je desetak milijuna imena članova Facebooka i njihovih prijatelja dospjelo u internetske oglašivačke tvrtke. Curenje podataka se dogodilo čak i kod onih koji su na osobnim postavkama imali najvišu razinu očuvanja privatnosti, piše Dnevnik.hr.

* Mladić ukrao šifru s Fejsa pa dobio kaznenu prijavu


Prijenos podataka se kosi s osnovnim načelima Facebooka koji jamči sigurnost svojih članova te se još jednom postavlja pitanje o njihovoj sposobnosti da učine isto. Stručnjaci za sigurnost na internetu govore da će podaci, zajedno s drugim javnim podacima o svakoj osobi, pomoći marketinškim tvrtkama da formiraju profil pojedinca, saznaju koji su mu interesi, svjetonazori i s kim se druže.

Više od 25 tvrtki dobilo je podatke od drugih tvrtki koje surađuju s Facebookom na stvaranju aplikacija, odnosno igrica. Wall Street Journal piše o tome kako igrajući 10 najpopularnijih igrica na Facebooku osoba svoje podatke ostavlja tvrtkama koje ih šire dalje. Radi se o megapopularnom Farmvilleu koji ima 59 milijuna korisnika, Texas Holdem Pokeru te FrontierVilleu.

Dnevnik.hr prenosi kako se oglasio i Facebook koji je službeno najavio kako će odmah krenuti u akciju uništavanja svih aplikacija koje krše pravila.


Zato je par najjačih igrača Farme,nestalo sa fb..
55555

Koristili botove..:D
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
sonia
حبيبي



Datum upisa : 23.03.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 EmptySre Okt 20, 2010 10:49 pm

Nova grupa- Ljudi koji nesu za u ljudi FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 944472 FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 184357
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 EmptyPet Okt 22, 2010 7:32 pm

Pevač ostao bez 200.000 virtuelnih prijatelja
Hakeri napali „Fejsbuk“ Sergeja Ćetkovića
N. Dž. | 22. 10. 2010. - 00:02h | Foto: FoNet | Komentara: 6

Oficijelnu „Fejsbuk“ stranu pevača Sergeja Ćetkovića napali su hakeri. Ekipa iz Sergejevog menadžmenta koja se brinula o sajtu navodi da su sve informacije o predstojećim koncertima ovog pevača obrisane, kao i njegovih 200.000 virtuelnih prijatelja.

- Kada se pronela vest da će Sergej održati turneju po Srbiji sa akcentom na koncert u „Beogradskoj areni“, imali smo dnevno ogroman broj prijava i „upada“. Svi su želeli „informaciju više“. U jednom momentu neko nam je izbrisao tadašnje profile kojima smo ažurirali stranicu, pisali smo i administratorima „Fejsbuka“, ali nismo dobili nijedan odgovor. Zbog nemogućnosti upravljanja tom stranom, napravili smo novu (https://www.facebook.com/pages/Sergej-Cetkovic/167305243280806) koju ćemo svakodnevno ažurirati i informisati fanove o svim Sergejevim gostovanjima - rekla je Danka Stanić, moderator foruma Sergejevog sajta.


Inače, Sergej Ćetković i njegov prateći bend održaće koncert u „Beogradskoj areni” u petak, 10. decembra, kada će proslaviti deceniju svog profesionalnog rada, te će koncertno promovisati svoj novi album „2 minuta” Karte za ovaj koncert koštaju: 2.600 dinara (VIP tribine), 2.400 (fan pit), 2.200 (tribine) i 1.800 dinara (parter).

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 83934_zabcetkovic02-foto-fonetmarko-mii_f
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 EmptySub Okt 23, 2010 6:53 pm

Jebes momka koji ceka da mu se cura prva javi ... :-P :-D

Divne grupe...
:eee:
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★



Datum upisa : 17.02.2010

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 EmptyNed Okt 24, 2010 3:04 pm

"Moj su statusi biseri rasuti po celom netu...
A ja sam selica pa ih ponekad promenim u letu
Dal je to sudbina il ko zna šta li je?
Kad god ih promenim -neko ih lajkuje...
Neko ih lajkuje, neko od mojih frendova..."

:aii:
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 EmptySub Okt 30, 2010 12:15 am

Facebook zna tko su vam pravi prijatelji


Jučer je Facebook potiho uključio još jedan novitet svog servisa - Friendship Pages će vam pokazati svu interakciju s bilo kojim od vaših prijatelja
Friendship Pages dodatak je koji omogućuje korisniku da pregleda komunikaciju s bilo kojim svojim prijateljem na toj društvenoj mreži, fotografije na kojima se nalaze te popise događaja u kojima će zajedno sudjelovati.

Taj dodatak pokazat će vam i interakciju na Zidu te komentare koje ste razmijenili.


http://www.tportal.hr/scitech/tehno/93812/Facebook-zna-tko-su-vam-pravi-prijatelji.html

Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 EmptySub Okt 30, 2010 2:17 am

Kijara-brm ::


Taj dodatak pokazat će vam i interakciju na Zidu te komentare koje ste razmijenili.



Meni bi pokazao taj program flipp Ne sećam se da sam ikada ista tamo napisao . FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 933166
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 EmptySub Okt 30, 2010 11:02 pm

27.10.2010. 12:00
Novi kriteriji: Kako postati popularan na Facebooku?
Izvor: 24sata


Zašto vam neki ljudi i njihovi statusi stalno "iskaču" na Facebooku, a neki nikada? Kojim se kriterijima Face vodi kad odlučuje što će staviti u vaše novosti?


Facebook, kao i Google sa svojim algoritmima, odbija otkriti detalje o tome kako odabire sadržaj kojim vam donosi na News Feed, odnosno koji su kriteriji njihovog mehanizma EdgeRank-a, koji im u tome pomaže, navodi Jutranji. The Daily Beast odlučio je napraviti mali eksperiment, a njihovi su volonteri o Facebooku zaključili:

Facebook "ne voli" nove korisnike
Uslovno rečeno, morate "zaslužiti" da biste dobili pažnju kao i ostala Facebookova gomilica koja je na Mreži već duže vrijeme. Volonter Phil pokušao je komunicirati sa drugima, ali njegovi su statusi jednostavno išli u "prazno", a više je pažnje dobio tek kad su i drugi počeli komunicirati sa njim. Što nas dovodi do:

"Facebookove petlje"
Da biste dobili pažnju na Facebooku, vaši prijatelji moraju sa vama komunicirati na neki način – likeati statuse i updateove - ali to je teško postići ako im se vaši statusi ne pojavljuju na News Feedu.

Top News je "pod cenzurom"...
Prava je zabava, kažu, započela kada su nagovorili i druge podgrupe volontera da komuniciraju sa Philom. Odjednom se počeo pojavljivati na updateima koje donosi opcija Top News, koja vrlo jakom selekcijom odabire šta će se pojaviti na vašim stranicama, ali i Most Recent – koji vam donosi posljednje "vijesti". Ipak, neće vas prečesta interakcija dovesti na Top News. Kad bi korisnici vidjeli sve statuse i updateove svojih prijatelja upravo tamo, to bi im dosadilo, što bi dovelo do Facebookove propasti. Zato Mreža pažljivo bira šta će prije "iskočiti" vašim prijateljima, odnosno procjenjuje tip interakcije za koji misli da ćete se najviše interesovati. A ponekad vam, namjerno, prikazuje satima stare statuse i interakcije.

... a pod cenzurom je i opcija "Most Recent"
Ova opcija donosi vam posljednje updateove vaših prijatelja. Zato mnogi korisnici misle kako im se tom opcijom pojavljuju sve vijesti vezane za prijatelje, ali naravno da to nije tako. Ovome možete doskočiti i prilagoditi sebi objave koje želite vidjeti. Pod "Edit Options" na vašim Most Recent objavama možete odrediti koliko prijatelja želite da se pojavljuje na vijestima koje vam se prikazuju.

"Uhođenje" prijatelja neće vas učiniti popularnijim na Faceu
Koliko god se trudili, zaključili su volonteri ovog eksperimenta, gledanje tuđih profila, fotografija i statusa, neće pomoći vašem profilu da se češće pojavljuje na njihovim News Feedovima. Logično. Ali, došli su do sljedećeg zaključka:

Imate li na Faceu prijatelje koji "uhode" vaš profil, to će pomoći vašoj popularnosti
Iako im se možda ne pojavljujete na News Feedu, tražeći vas i klikajući na vaš profil i objave konstantno učinit će za vas upravo to da će vaši statusi i updateovi postati popularniji i češće se pojavljivati na News Feedu. Volonterima je trebalo nekoliko dana konstantnog klikanja, ali konačno je i Philov profil tako postao popularniji, a počeli su ga primjećivati i korisnici koji ga nisu pratili.

Linkovi "pobjeđuju" statuse
Vama su sigurno svi vaši updateovi zanimljivi, ali ne i Facebooku. Mreža u ovome slučaju odabire linkove. Oni su efektivniji i plijene puno više pažnje korisnika nego statusi, a samim time provode i više na Facebooku, što je, naravno, cilj Mreže.

Video i fotografije pobjeđuju linkove
Sjećate li se koliko ste puta "zaglibili" gledajući nečiji album na Facebooku? Pojavi li vam se fotografija koja vam se sviđa, jednostavno ćete kliknuti da ju vidite i u većim dimenzijama, a onda ćete vidjeti i sljedeću, i sljedeću... I skužiti da ste upravo 10 minuta gledali fotografije.

Komentari su moćni
Ako postovi koje stavljate na Face skupljaju puno komentara, tada će upravo vaši statusi i linkovi puno češće "iskakati" na News Feedu vaših prijatelja.

Facebook je kao srednja škola
Dakle, kako bi se Ameri složili, sve je u popularnosti. Na Facebooku postoje "popularnija djeca", sa više od 500 ili 600 prijatelja, i ona manje "popularna", sa 100 ili 200 prijatelja na spisku. Da biste došli među "popularne" i one na koje često klikaju, ako vam je, eto, baš to najvažniji životni cilj, onda budite pametni i na pod svoje prijatelje uključite i neke koji nisu toliko popularni. Oni će vas češće vidjeti na News Feedu i češće klikati na vaše updateove.

Ovo nam se možda čini pomalo smiješno, a na Facebooku ionako komuniciramo samo sa prijateljima i nije nam toliko bitno niti smo sa predumišljajem odlučili koga ćemo sve "dodati" kao prijatelja i sa kime komunicirati. Međutim, mnogima je zaista u velikom interesu privući što više prijatelja, čitalaca postova i slično, čime su postižu veliku popularnost, pa i ostvaruju i neke poslovne korake, a ovakvi rezultati mogu u tome i pomoći.


Eto...za one koji ne znaju kako postati popularan FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 900975











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 EmptySub Okt 30, 2010 11:15 pm

Što više dobrih komšija,da imam šta da im pokupim kad izbace na farmi u profil...:)
Beš popularnost.Tamo znam domaće,ostale ne.. cherry
Kad vidim da neko ima preko 2000 hiljade,ili više ljudi.Šta s tim misli?
Valda su IN,ako ih ima više.Da nema farme moj acaunt bi bio delite...
Moji prijatelji su se uglavnom maknuli,ili retko dođu na FB...










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Vangelis

Vangelis


Location : Gazimestan...
Datum upisa : 20.10.2009

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 EmptySub Okt 30, 2010 11:17 pm

nemam profil na fb... jesam li ja normalan... :blimky:
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 EmptySub Okt 30, 2010 11:21 pm

Vangelis ::
nemam profil na fb... jesam li ja normalan... :blimky:
Jesi i hvala što si nas sve izbrisao...Ionako ne igraš farmu .. 600










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Tea 1

Tea 1


Datum upisa : 31.07.2010

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 EmptyNed Okt 31, 2010 12:29 am

Ne znam šta bih rekla za taj fejs.To lajkanje mi je nebitno.Al ima jedna draga pjesnikinja koju pratim i koja je nešto stvarno posebno.A kad komentiram...onda drugi pjesnici šalju na moj zid pjesme za čitanje.Ima ih baš kvalitetnih...Pa mi pročitaju komentar...pa mi šalju pozivnice za prijateljstva...pa i neki po nekoliko puta.Neki imaju i po 3000 prijatelja...ništa ja to ne razumijem.Pa osnivaju svoje stranice,pa ozbiljne bilješke,pa blogovi...sve mi je to šareno.Veseli me farma nekako...iako još nisam skužila...imam odličnu ekipu :)
Blaženi msn i forum.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 EmptyNed Okt 31, 2010 12:35 am

Tea 1 ::
Ne znam šta bih rekla za taj fejs.To lajkanje mi je nebitno.Al ima jedna draga pjesnikinja koju pratim i koja je nešto stvarno posebno.A kad komentiram...onda drugi pjesnici šalju na moj zid pjesme za čitanje.Ima ih baš kvalitetnih...Pa mi pročitaju komentar...pa mi šalju pozivnice za prijateljstva...pa i neki po nekoliko puta.Neki imaju i po 3000 prijatelja...ništa ja to ne razumijem.Pa osnivaju svoje stranice,pa ozbiljne bilješke,pa blogovi...sve mi je to šareno.Veseli me farma nekako...iako još nisam skužila...imam odličnu ekipu :)
Blaženi msn i forum.
Mene još samo farma,koja pesma u profil...I malo zezanja sa dragim ljudima.Ostalo ništa..










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Vangelis

Vangelis


Location : Gazimestan...
Datum upisa : 20.10.2009

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 EmptyNed Okt 31, 2010 5:12 am

Kijara-brm ::
Vangelis ::
nemam profil na fb... jesam li ja normalan... :blimky:
Jesi i hvala što si nas sve izbrisao...Ionako ne igraš farmu .. 600

hebala vas farma... bolje ubacite malo vise sexa u svakodnevni zivot nego sva ta virtuelna sranja... jbg, sex je sex,a ja ga mnogo volem... migg
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 EmptyNed Okt 31, 2010 1:35 pm

Ju ,ju...Od kud ti znaš za naš seksualni život...hahahhahahah.Možda je aktivniji od tvoga... :eee:










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 EmptyPet Nov 05, 2010 3:58 pm

Popularan.. na fejsu?! :blimky:
.. zar ima i toga?!

.. dopisujem se sa meni dragim osobama, familijom, i samo par osoba na mom profilu ne znam licno ali smo na neki drugi nacin povezani.. inace ne primam sve za prijatelje.. tamo mi je krug ljudi koje znam tako reci od malih nogu.. kolege, prijatelji, drustvo sa kojim sam se godinama druzila..
.. imam familije od Crne Gore, BiH, Hrvatske, preko Svajcarske, Nemacke, Italije.. pa preko Floride, Teksasa, Colorada, Canade.. do Australije.. i sem skajpa, fejs mi je extra mesto da se redovno cujem s njima..

.. evo sad mi je najbolji drug iz skolskih klupa u Moskvi, a brat u Tadzikistanu.. i zar onda skajp i fejs nisu super?! ererere
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 EmptyPet Nov 05, 2010 4:09 pm

Kijara-brm ::
Ju ,ju...Od kud ti znaš za naš seksualni život...hahahhahahah.Možda je aktivniji od tvoga... :eee:

Facebook Allegedly Banned a Guy for Having Too Much Sex


A 60-year-old British man claims to have been kicked off Facebook multipled times for having sex with "1,500 women." Clive Worth's story is more unbelievable than the dream-within-a-dream sequences in Inception.

Here's why: Worth is an ex-miner and not a famous Los Angeles Lakers player, he's been banned from plentyoffish.com, datingdirect.com, and match.com for bothering women, he steals their underwear as trophies (or maybe they're given to him), he claims to have dated 200 women through one service, but the site said he had met with 119 women. These are just a few of the red flags we found in the Fox News story on him.

(You know... going out with an old man who messages you through Facebook, sleeping with him on the first date, and then getting him banned from Facebook is only going to encourage him. Just saying. I'm not going to tell you what to do with your dating life....)

According to The Huffington Post, he's back on the social networking site under a female name and using the above profile picture of model Coralie Robinson. How he expects to pick up straight women this way is beyond us... but, then again, we're not the studs he claims to be.





Ej Kijara....*el to onaj što te stalno "lajkuje " ? beljenje










FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 EmptyNed Nov 07, 2010 8:43 am

NOVINARKA KURIRA ZAVODILA NA FEJSBUKU

(2) Send to friend Print Nedelja, 7. Novembar, 2010.| Autor:
Novinarka Kurira, u privatnom životu operisana od „montiranja“, napravila seriju seksi fotki i pomoću njih zavodila na internetu


FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 27119

NOVINARKA KURIRA ZAVODILA NA FEJSBUKU

(2) Send to friend Print Nedelja, 7. Novembar, 2010.| Autor:
Novinarka Kurira, u privatnom životu operisana od „montiranja“, napravila seriju seksi fotki i pomoću njih zavodila na internetu

„Namesti nogu... Ne tu, levu! Nasmeši se! Gledaj me seksi!“ A ja umirem od smeha. Evo me u foto-studiju. Dobila sam zadatak da napravim seksi fotografije (da, ja sam u glavnoj ulozi!) i da ih stavim na svoj Fejsbuk profil. Da vidimo kako će muškarci reagovati. E, pa da vidimo!

Pomoću Tvitera, Fejsbuka i drugih internet špijunki potpuno legalno je zaviriti u tuđi život, bilo kad, bilo gde. Pa, kad je već tako, dajte da bar naše virtuelno bivstvovanje malo našminkamo. Doslovno. Iskoristimo blagodeti foto-studija i Fotošopa, budimo lepi na ekranu, kad već nismo u ogledalu. Na Fejsu smo svi tip-top, ispeglani, sa idealnim oblinama.

Devojčice, devojke, žene danas se fotkaju u profesionalnim studijima našminkane i namontirane rukom stručnjaka da bi slike okačile na net. Zbog sve više takvih zahteva u fotografskim studijima su počeli da se specijalizuju za ovo.
Tako reših i ja da se „slikam za Fejs“ i „napravim na ribu“. Život mi je u haosu, ali profil mi je savršen!

I tako, zaputismo se mi u Strahinjića bana, u foto-studio „Aurora“, gde me očekuje potpuna transformacija. U „Aurori“ su nam rekli da je pomama za slikama koje ljudi ostavljaju na svojim profilima u ekspanziji. Nema nekih posebnih zahteva. Samo hoće da „budu lepi“. Samo toliko... Šminkanje je trajalo 45 minuta. Zahvaljujući strpljivoj devojci koja je imala razumevanja za moje vrpoljenje na stolici i iskusnom fotografu, krajnji proizvod je bio... Pa, pogledajte sami.

Fotografije sam okačila na Fejsbuk. Na lažnom profilu, naravno (sve za „istraživačko novinarstvo“!). Nećete verovati, ali posle nekih pola sata sam imala nekih 70 zahteva za prijateljstva! Ej, bre, 70 zahteva! Muškarci, naravno. Da umreš od smeha! E, moji frajeri, lako je biti faca preko tastature. Posle nekoliko dana provedenih na četu jedan lik je insistirao da se upoznamo. Kaže, zaljubio se na prvi pogled. Ja se i dalje smejem, ali pristajem. Ako se čovek zaljubio...

Trg. Kasno podne. Ja u svojoj koži i bez šminke, kao i uvek, sa štreberskim naočarima, žmirkam, kezim se. Ništa od onih izazovnih pogleda i butkica sa Fejsa. Gledam ga sa nekih 10 metara. Sredio se, upicanio, samo mu cveće fali. Da ga je poneo, možda bi mi ga čak bilo i žao. Prilazim mu, odvaljujem kez od uveta do uveta jer stvarno ne mogu da se suzdržim i pružam ruku. Na njegovom licu... Ufff... To je trebalo videti. Šok, koji polagano prelazi u... Još veći šok. Prevaljuje preko usana nešto u stilu: „Mora da si pogrešila...“ i nestaje. Nestade čovek, ko mleko u „Maksiju“. Gledam kolegu koji sve ovo slika sa sigurne razdaljine kako pada na zemlju od smeha.

Šta reći na kraju ove priče? Recimo ovako: sasvim je u redu da obmanjujete druge. Samo nemojte obmanjivati sebe. Ne isplati se.










FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Harite
White Angel
Harite


Godina : 47
Datum upisa : 02.11.2010

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 EmptyNed Nov 07, 2010 2:27 pm

Moju generaciju je ovaj nesretni rat rasejao svud po svijetu.

Sestre mi takodje nisu ovde u Bosni.Za to mi najvise sluzi fejs i skayp.
Roditelji mi zive u drugom gradu.I svi smo povezani netom.
Za prijatelje prihvatam samo one koje poznajem u stvarnom zivotu.
Zbog toga ne bih vise mogla zamisliti biti bez fejsa i skaypa.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 EmptyPet Nov 12, 2010 10:18 pm


HAKERI NAPALI MUP SRBIJE

(10) Send to friend Print Petak, 12. Novembar, 2010.| Autor:
Fejsbuk profil policije već danima ne kontroliše niko iz MUP jer su zasad nepoznate osobe uspele da na njega okače veoma uvredljive sadržaje

BEOGRAD - Hakeri upali u policiju!
Zvanični Fejsbuk profil MUP Srbije već danima niko ne kontroliše! Na ovoj stranici su zasad nepoznate osobe okačile niz uvredljivih poruka, kao i video-klip „Spasi Srbiju i ubij se, Tadiću Borise!“ Skandalozna pesma od 45 sekundi postavljena je još 8. novembra, ali niko ne reaguje! Kako nam je rečeno u policiji, nijedan od njihovih stručnjaka ne može da obori problematičnu stranicu!

- Neko nam je još pre tri nedelje „hakovao“ Fejsbuk profil, pokušavali smo da to rešimo, ali je tako nešto nemoguće. Administrator Fejsbuka nam traži prvu šifru, onu koja je otvorena kada i profil. To nemamo jer čovek koji je radio stranicu više ne radi u MUP i ne želi da nam je da - kažu u Informativnoj službi policije i obećavaju da će na sve načine pokušati da reše ovaj problem.

Kako saznajemo, jedan od osumnjičenih hakera je ogorčeni bivši zaposleni u MUP, koji je ranije radio i na njihovom profilu. Fejsbuk profil MUP, koji ima 13.553 fanova, preplavljen je i pogrdnim rečima na račun policije i video-klipovima s uvredljivim rep pesmama. Tako je grupa „Dolar“ opevala policiju u pesmi „Pičke pandurske“, a Škabo i Marlon Brutal repuju o „Mafiji u plavom“.

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 28033

Ala nam je policija informatički potkovana......a od njih očekujemo da NAS stite od cyber -kriminala ? Ma smešno. kasljuc










FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 EmptyPet Nov 12, 2010 10:40 pm

Ja ne mogu da uđem na farmu skoro 3 sata... bom bom bom


Ostalo sve radi na fb.Moraću izgleda stati sa farmom dok ne vidim dokle će zaebavati.Drugi vidim danas ulaze bez problema..

Mene su našli... rant










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 EmptyUto Nov 16, 2010 7:33 pm

FACEBOOK ima sad MAIL?
Ala će se poštari sad nanonasti ..... ruza










FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 EmptyPet Nov 19, 2010 9:20 pm

VAŠINGTON - Korišćenje "Fejsbuka", najčuvenije društvene mreže na vebu, moglo bi da izazove astmatične napade kod najosetljivijih osoba, pokazali su rezultati istraživanja grupe italijanskih lekara.

Radi se o ispitivanju slučaja 18-godišnjeg astmatičnog mladića, člana "Fejsbuka", kod koga su astmatični napadi, prisutni u zimskom periodu, počeli da se javljaju i leti, objavili su francuski mediji.

Ustanovljeno je da je mladić primetio da je, nakon što je raskinuo sa devojkom, izbrisan sa njene liste prijatelja na "Fejsbuku", pa je nakon toga otvorio novi profil i ponovo postao prijatelj svoje sada bivše devojke.

Tokom pregleda njene "Fejsbuk" stranice i veza koje ona održava sa prijateljima na Mreži, mladić je počeo da dobija astmatične napade.
Lekari su onda obavili merenje respiratornog protoka u organizmu mladića, zahvaljujući specijalnoj maski, koje je pokazalo da se on sužava prilikom svake konekcije na "Fejsbuk".

Tada su mu lekari preporučili da se više ne konektuje na tu društvenu mrežu i napadi su prestali.
Ta znači, kako ističu naučnici, da su ti napadi, verovatno, bili izazivani stresom vezanim za konekciju na "Fejsbuk".

"Fejsbuk", kao i društvene mreže uopšte, mogu da predstavljaju nov izvor psihološkog stresa i da pogoršaju stanje deprimiranih astmatičara, zaključili su lekari u specijalizovanom časopisu "Lanset".

Oni upozoravaju, da za neke od korisnika "Fejsbuka", veze ostvarene na toj mreži ponekad imaju isti uticaj kao i one iz stvarnog života i izazivaju istu količinu stresa kod ranjivijih osoba.










FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
determinanta
Matematički kompleksna
determinanta


Godina : 65
Datum upisa : 06.01.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 EmptyPet Nov 19, 2010 11:31 pm

Danubius ::
VAŠINGTON - Korišćenje "Fejsbuka",
Ovo ista caka k'o ono sa Diznijem, jel'? Bem ti budale, već!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tagged.com/determinanta
slatkicass
Frumos si de foc
slatkicass


Godina : 62
Location : (zlutala negde.....u mashti)
Humor : Smejem se, smeh produžava život pa ću duže uživati u njemu!
Datum upisa : 10.10.2007

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 EmptySub Nov 20, 2010 4:02 pm

Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 EmptySub Nov 20, 2010 10:04 pm

Do ponoci skloni profilnu sliku sa likom iz crtaca, jer ce posle ponoci nemacki hakeri da ulaze na profil onome ko ima lik iz crtaca i sve ce obrisati... salji dalje.


Kažu da je provjereno i da je bilo na vijestima ja neznam al bolje radi sigurnosti...
NAŠA VALE KAŽE..

PA I JA ĆU DA MAKNEM SVOJU BARBIE.. cherry










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 EmptySub Nov 20, 2010 10:07 pm

Kijara-brm ::
Do ponoci skloni profilnu sliku sa likom iz crtaca, jer ce posle ponoci nemacki hakeri da ulaze na profil onome ko ima lik iz crtaca i sve ce obrisati... salji dalje.


Kažu da je provjereno i da je bilo na vijestima ja neznam al bolje radi sigurnosti...
NAŠA VALE KAŽE..

PA I JA ĆU DA MAKNEM SVOJU BARBIE.. cherry
Auuu...opet će nas okupirati Švabe .....a nema partizana kasljuc










FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
anja007

anja007


Location : Germany
Datum upisa : 27.01.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 EmptySub Nov 20, 2010 10:12 pm

Mene nece posto kuckam iz Svabije, zato nisam ni stavila sliku iz crtanoga filma!
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 EmptySub Nov 20, 2010 10:14 pm

anja007 ::
Mene nece posto kuckam iz Svabije, zato nisam ni stavila sliku iz crtanoga filma!

Tebe će Švabe uzeti... to je










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
anja007

anja007


Location : Germany
Datum upisa : 27.01.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 EmptySub Nov 20, 2010 10:15 pm

Jao jadna ja ......
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 EmptySub Nov 20, 2010 10:22 pm

anja007 ::
Jao jadna ja ......
Aha,aj ti u Serbien:))))) migg










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
zirafa
Vitez od reči
zirafa


Godina : 68
Datum upisa : 29.03.2010

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 EmptySub Nov 20, 2010 10:26 pm

Ima me i tamo...Preporučio bih vam da posetite Belo Lenče na fb-u...Pa ako ste interesenti da stanete pred kamere javite se.
Nazad na vrh Ići dole
anja007

anja007


Location : Germany
Datum upisa : 27.01.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 EmptySub Nov 20, 2010 10:27 pm

Ma necu u Serbijen sada, lepo mi i ovde....nego kakvo to belo lence pominje ovaj "vitez bez reci"??????????????
Nazad na vrh Ići dole
zirafa
Vitez od reči
zirafa


Godina : 68
Datum upisa : 29.03.2010

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 EmptySub Nov 20, 2010 10:28 pm

To ti je igrana televizijska serija i film u pripremi...Ostala nam je još audicija u Beogradu.
Nazad na vrh Ići dole
anja007

anja007


Location : Germany
Datum upisa : 27.01.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 EmptySub Nov 20, 2010 10:30 pm

O nisam znala za taj detalj...nego nesto mi je dosadio i taj F.B. mora da menjam profil....u neki lazni valjda ce mi biti zanimljivije....
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 EmptySub Nov 20, 2010 10:33 pm

zirafa ::
Ima me i tamo...Preporučio bih vam da posetite Belo Lenče na fb-u...Pa ako ste interesenti da stanete pred kamere javite se.
Ja sam već bila tamo.. :maše1:










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
zirafa
Vitez od reči
zirafa


Godina : 68
Datum upisa : 29.03.2010

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 EmptySub Nov 20, 2010 10:35 pm

Tamo su ti slike sa snimanja lokacija gde će se raditi serija.Ček,ček...A kako se tamo zoveš?Da.I ima oko devedeset uloga u rasponu od 5 do 70 godina.I šta bi Kjara.Nisi poslala kandidaturu!?
Nazad na vrh Ići dole
anja007

anja007


Location : Germany
Datum upisa : 27.01.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 EmptySub Nov 20, 2010 10:37 pm

Ma jeste ja sam bila u ziriju)))))))))))primice je garant....(na protekciju)....
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 EmptySub Nov 20, 2010 10:39 pm

zirafa ::
Tamo su ti slike sa snimanja lokacija gde će se raditi serija.Ček,ček...A kako se tamo zoveš?Da.I ima oko devedeset uloga u rasponu od 5 do 70 godina.I šta bi Kjara.Nisi poslala kandidaturu!?

hahhahahah..Tamo se zovem,kako se zovem,.. smehsmeh
Anastasija..Bila sam u grupi,sad me nema.. affraid

https://www.facebook.com/album.php?aid=11322&id=100001517379598
videla sam sve slike,kad si mi rekao...I tebe sam prepoznala odmah..

Nisam ja za to.Smotana sam.Još da se izblamiram.. affraid










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
zirafa
Vitez od reči
zirafa


Godina : 68
Datum upisa : 29.03.2010

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 EmptySub Nov 20, 2010 10:46 pm

Ja sam napisao priču i završavam još četri morske epizode..Radim na scenariju. smehsmeh A ko ti je to rekao...Priča jeste ljubavna i traje 30 godina ali je i komična....Hahahaha...Baš sam o tebi sve kontra mislio.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 EmptySub Nov 20, 2010 11:26 pm

Aaaaaaa, talenat čuči negde u meni.Samo što znam,ne znam.. :rlol:










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
zirafa
Vitez od reči
zirafa


Godina : 68
Datum upisa : 29.03.2010

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 EmptySub Nov 20, 2010 11:29 pm

Jok bre...Brljiva si mi nekako...A kada je neko takav onda ne postoji ništa što takva osoba ne može.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 EmptySub Nov 20, 2010 11:32 pm

zirafa ::
Jok bre...Brljiva si mi nekako...A kada je neko takav onda ne postoji ništa što takva osoba ne može.

Kako gde,i kako kad... 55555










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
zirafa
Vitez od reči
zirafa


Godina : 68
Datum upisa : 29.03.2010

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 EmptySub Nov 20, 2010 11:37 pm

More spremaj se ti sminka parfem smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 EmptySub Nov 20, 2010 11:40 pm

zirafa ::
More spremaj se ti sminka parfem smehsmeh
Rođena spremna... lol!










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
zirafa
Vitez od reči
zirafa


Godina : 68
Datum upisa : 29.03.2010

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 EmptySub Nov 20, 2010 11:42 pm

Eto....Znao sam...
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 EmptyPon Nov 22, 2010 11:39 pm


Izrael: Žene koje su izbegavale služenje vojske uhvaćene uz pomoć Fejsbuka


Beta | 22. 11. 2010. - 21:50h | Komentara: 4

Izraelska vojska iskoristila je društvenu internet mrežu Fejsbuk kao pomoć za hvatanje 1.000 žena koje su lagale o svojoj veri da bi izbegle služenje vojske, rekao je danas jedan neimenovani vojni zvaničnik.

Služenje vojske u Izraelu je uglavnom obavezno, ali Jevrejke koje se strogo pridržavaju vere mogu da budu oslobođene vojske.



Taj zvaničnik je naveo da je jedna žena, koja je navela da je religiozna Jevrejka, postavila svoju fotografiju na Fejsbuk na kojoj drži u rukama jelovnik jednog restorana koji nije košer (hrana nije pripremljena u skladu sa jevrejskim verskim zakonom).



Druga žena je ažužirala svoj profil na Fejsbuku u vreme kada to nije dozvoljeno - na Šabat, dan posvećen Bogu. Vojska je saopštila da su sve otkrivene žene koje su lažno tvrdile da su religiozne regrutovane u vojsku.



Vojska je pre dve godine unajmila istražitelje da joj pomognu da stane na put onima koji žele da izvrdaju služenje vojnog roka i iskoristila je Fejsbuk kako bi pribavila dokaze o onim ženama koje su lagale kako bi izbegle regrutaciju.



Nekada jedna od "najsvetijih" izraelskih institucija - vojska, poslednjih godina se suočava sa sve većim brojem onih koji žele da je izbegnu.











FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 EmptyPon Nov 22, 2010 11:46 pm

Šta ne staviti na FB?


Mark Cukerberg kaže da je neslužbena misija Facebooka da svet naprave otvoreniji i povezanijim.No postoje granice do kojih bi trebalo biti otvoren pri deljenju informacija o sebi sa drugima.

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 Sta_ne_staviti_na_FB
Vaš profil na Facebboku gledaju vaši šefovi, poslovni partneri, možda budući partneri i kolege, kao i neki ne baš dobronamerni ljudi. Ma koliko god podesili postavke privatnosti na profilu, sigurno postoji netko koga ste predvideli „limitirati“ ili fotografija koju možda i nije trebalo postaviti u fotoalbum. Osim toga, ako vaš prijatelj sazna neku informaciju, onda lako procuri i do onog kome baš i niste najdraži.

Evo stvari koje bi trebalo izbegavati deliti na Facebooku:

1. Datum i mesto rođenja – lako je doći do JMBG-a i do OIB-a 2. Majčino devojačko prezime – često sigurno pitanje kod e-mail računa je upravo vezano za to.

3. Kućnu adresu – ostavite li status da vas nema kod kuće, laka ste meta za lopove.

4. Duža putovanja – također mamac za lopove.

5. Lokacija – Facebook Places vam omogućuje da se prijavite na lokaciju, što netko može iskoristiti protiv vas, posebno ako ste negde u vreme radnog vremena.

6. Neprikladne fotografije – fotografije s pijanke vam sigurno nisu potrebne za internet arhivu. Ars Technica nedavno je otkrila da serveri Facebooka mogu sačuvati obrisanu fotografiju na neodređeno vreme. Iz Facebooka su potvrdili kako neko ko je sačuvao URL adresu fotografije, može doći do nje iako je ona izbrisana.

7. Telefonski broj – Developer Tom Scott napravio je aplikaciju Evil koja prikazuje telefonske brojeve objavljene bilo gde na Facebooku.

8. Priznanja – ne žalite se kako niste ništa radili na poslu, kako ste se napušili ili vozili pijani itd. Postoje slučajevi koje su ljude doveli do zatvora upravo zbog slobode izražavanja u statusima.

9. Odbrojavanje do godišnjeg – fina priprema za lopove.

10. Ime vaše dece- olakšana krađa identiteta.

11. Opasni hobiji – osiguravajuće kuće nekad vam neće priznati ozledu ako saznaju da se bavite opasnim hobijima, jer će smatrati kako ste u rizičnoj grupi i kako ste ozledu dobili zahvaljujući upravo tom hobiju.

12. Fotografije stana – ne otkrivajte što sve imate u stanu, nekom se možda svidi.

13. Profil koji se može javno pretražiti – podesite postavke sigurnosti kako vas tražilice ne bi mogle indeksirati i svim radoznalima pružiti informacije o vama.



Izvor: B92












Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 EmptyUto Nov 30, 2010 9:27 pm

Mliječno umrežavanje
Dojilje svoje mlijeko razmjenjuju na Facebooku


Premda stroga pravila Facebooka ne dopuštaju mamama da na svojim profilima objavljuju fotografije na kojima doje djecu, ova društvena mreža ipak je nekim dojiljama omogućila razmjenu mlijeka.
Facebook je, naime, cenzurirao mnoge fotografije na kojima majke doje svoje bebe zato jer je to u suprotnosti s pravilima korištenja Facebooka. Takva praksa inspirirala je više od 250.000 ljudi da se pridruže grupi "Hej, Fejsbuče, dojenje nije sramotno".

Eats on Feets mreža je koja koristi Facebook kako bi spojila mame koje nemaju mlijeka i mame koje ga imaju dovoljno ili čak previše, piše Time.

Cijeli sustav osmislila je jedna aktivistica koja se zalaže za prirodno dojenje djece i već se raširio na 98 lokalnih grupa u svih 50 saveznih država SAD-a i 22 zemlje svijeta.

Razmjenjivanje majčinog mlijeka je prastara aktivnost, no danas je to stigmatizirano jer se smatra opasnim – unatoč tome što istraživanja pokazuju da neke tvari koje su prisutne u majčinom mlijeku mogu smanjiti prijenos virusa HIV-a dojenoj djeci.

Banke mlijeka koje pregledavaju i pasteriziraju sve mlijeko često su preskupe (više od 100 dolara za jedan dan opskrbe mlijekom) ili nude samo mlijeko za prerano rođene ili bolesne bebe.

'Sirovo' mlijeko je najbolje za bebe, a mreža Eats on Feets jedan je od načina da ga dobiju.

Cijeli članak možete pronaći na stranicama Timea.
Net.hr29.11.2010.


Aj svašta.. :bulji:










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 EmptyPet Dec 03, 2010 7:41 pm

O živote.Kud sam na tapeti Daniju za fb..Još mi on odmah visi na ulazu.Ali da bar promene ljude. Kao da su znali,baš mi njega zakače.. affraid


Dovuci ovo na gumb 'Početna' na svom pretraživaču kako bi vidio/vidjela što se događa s prijateljima čim otvoriš pretraživač. I Danijeva slika odmah do... :rlol:










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 EmptyPet Dec 03, 2010 8:02 pm

Kijara-brm ::
O živote.Kud sam na tapeti Daniju za fb..Još mi on odmah visi na ulazu.Ali da bar promene ljude. Kao da su znali,baš mi njega zakače.. affraid


Dovuci ovo na gumb 'Početna' na svom pretraživaču kako bi vidio/vidjela što se događa s prijateljima čim otvoriš pretraživač. I Danijeva slika odmah do... :rlol:
VELIKI BRAT vas posmatra !


Srbija je, u odnosu na broj internet korisnika, treća evropska zemlja prema korišćenju Fejsbuka, a ispred su samo Česi i Poljaci, pokazuje istraživanje marketinških agencija ''Univerzal'' i ''Fastbridž''.


''Po vremenu koje korisnici provedu na Fejsbuku, ceo naš region je na čelu sa 55 minuta dnevno, a to nisu više samo mladje generacije, već i stariji koji takodje mogu postati ciljna grupa nekog brenda'', rekao je direktor agencije ''Fastbridž'' Bojan Rendulić prilikom nedavnog predstavljanja tog istraživanja.

Najnoviji podaci pokazuju da je 94 odsto korisnika društvenih mreža iz Srbije posetilo zvanični sajt nekog brenda ili kompanije, a oko dve trećine se priključilo i on-lajn zajednici nekog brenda.

Kao razlog za priključivanje najčešće je navedena mogućnost da se unapred dobije vest o proizvodu, da se sazna nešto više o njemu, ali i da bi se ispitanik osetio kao deo zajednice koja slično misli i sa kojom može da podeli svoju naklonost prema tom proizvodu, objasnio je Valjarević.

Cifra od 1,5 milijarde poseta društvenim medijima na dnevnom nivou izuzetno je značajna za kompanije i brendove tj. robne marke koji žele da što više dopru do krajnjih korisnika odnosno potencijalnih kupaca.

A jesmo face ,aaaa ? :zurka :










FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 EmptyPet Dec 03, 2010 8:08 pm

Znala sam.Tebe svuda ima..
Ju Srbija treća.Sram vas bilo...Spavate na fb... :okkk:

Ha?I vas veliki brat posmatra... :hellooo:










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 EmptyNed Dec 05, 2010 12:09 pm

Pratite decu na „Fejsbuku“


Biti "Fejsbuk" prijatelj svom detetu ili ne veliko je pitanje s kojim se suočavaju roditelji tinejdžera koji imaju profil na ovoj društvenoj mreži.
Prema istraživanju agencije „Nilsen", tri četvrtine ispitanih roditelja reklo je da su prijatelji svojoj deci na "Fejsbuku", mreži koja ima više od pola milijarde aktivnih korisnika. Trećina ispitanih, s druge strane, rekla je da je zabrinuta jer ne može da vidi sve što njihova deca rade dok su na internetu. Možda su ti roditelji zabrinuti sa razlogom, jer gotovo 30 odsto tinejdžera kaže da bi, da mogu, skinuli roditelje sa spiska prijatelja.

Redžina Luis, savetnica u onlajn kompaniji AOL, kaže da je "Fejsbuk" osnovno pitanje roditeljstva, barem u njenim razgovorima sa roditeljima i dodaje da je to stvarnost modernog roditeljstva.


Istraživanja pokazuju da je prosečan broj prijatelja koji tinejdžeri imaju na "Fejsbuku" oko 130, ali kod nekih taj broj je i tri puta veći.


- Učinilo mi se da je procenat roditelja koji su prijatelji svojoj deci upadljivo veliki. Veći je od 70 odsto - rekla je Redžina Luis.


Prema njenim rečima, svako dete dva puta češće želi da izbriše sa liste prijatelja majku, a ne oca. A neka deca nisu mogla čak ni da se odluče.


U 41 odsto slučajeva, u kući postoji pravilo da dete na "Fejsbuk" sme samo ukoliko prihvati takozvani frend rikvest svojih roditelja. Bili prijatelji ili ne, Luis smatra da je dužnost roditelja da na neki način prati šta njihovo dete radi na internetu.

Izvor: blic











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 EmptyPon Dec 06, 2010 10:44 pm



Kuća-poso-facebook......kuća -poso-facebook.... :eee:










FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 EmptyPon Dec 13, 2010 8:06 pm

Kritikovali uslove za rad

"Mozzart" zbog "Fejsbuka" otpustio radnike

Ivan Jovanović | 12. 12. 2010. - 00:02h |


FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 99213_0802-faceboook-foto-n-markovic_f
Nekoliko radnika kladionice "Mozzart" koji su na "Fejsbuku" komentarisali, ne baš biranim rečima, uslove za rad u svojim objektima, ostali su bez posla. I rukovodstvo kladionica, ali i radnici su složni da je komentarisanjem na "Fejsbuku" blaćen ugled firme, ali do razmimoilaženja mišljenja je došlo zbog procedure po kojoj su ostali bez posla.

Rukovodstvo firme „Stepanović i Šipka“, koje između ostalog poseduje i kladionice, kaže da su radnici posle upozorenja sami potpisali sporazumni raskid ugovora, da bi predupredili eventualni otkaz koji bi sledio u slučaju daljeg nepoštovanja pravila. Radnici sa druge strane kažu da su čak pisali izjave u kojima se izvinjavaju firmi, ali da su na kraju ostali bez posla na osnovu blanko sporazumnog raskida ugovora koji su potpisali pri dobijanju posla. U “Mozzartu” sve to odbijaju govoreći da takvi blanko ugovori ne postoje i da o tome svedoče brojne inspekcije rada koje nikada nisu našle nikakvu nepravilnost u radu.


Jedna od otpuštenih radnica za “Blic” kaže da ona faktički nije ni učestvovala u prepiskama na famoznoj „Fejsbuk“ grupi.


- Ušla sam samo dva puta na grupu “Radnici Mozzart kladionica” koja je imala oko 200 članova i ostavila dva komentara vezana za higijenu, a drugi kako nije u redu što nam je produženo radno vreme. Sećam se da je prvi komentar bio u stilu: “Hoću, majko, hoću, u gradsku čistoću”. Naravno, bilo je i komentara koji su bili zaista neprimereni. Nakon toga stiglo mi je upozorenje da su se stekli uslovi za otkaz. Napisala sam izjavu i očekivala finansijsku kaznu kada mi je saopšteno da sam ostala bez posla. Pitala sam da li treba nešto da potpišemo, a rečeno nam je da ne treba jer smo već potpisali blanko sporazumni raskid ugovora kad smo došli u firmu. Ja znam da je samo u Beogradu bez posla ostalo oko 16 ljudi - kaže jedna od otpuštenih radnica.


U kompaniji “Stepanović i Šipka” kažu da ima ljudi koji imaju i dva upozorenja pred otkaz, pa ostanu da rade, ali su brojni i oni koji se posle upozorenja opredeljuju za sporazumni raskid ugovora, jer znaju da ne mogu da budu disciplinovani, pa se plaše otkaza posle kog ne bi mogli da se zaposle. U toj kompaniji nisu mogli da nam kažu koliko je ljudi ostalo bez posla zbog “Fejsbuka”, jer mesečno u firmi fluktuira oko 40 radnika po raznim osnovama.


- Priča o blanko ugovorima nije tačna, jer kasnije otkaz ne bi mogla da im dam, a tu su i brojne inspekcije. Mi smo jedna od retkih firmi koja poštuje sve zakonske propise, a zaista brinemo o svojim zaposlenima. Plate nikada ne kasne, ulažemo u naše zaposlene. Sada se verovatno tim ljudima javljaju brojni savetodavci koji im sugerišu da mogu da na ovaj način izvuku novac od firme. Svi zaposleni imaju moj broj telefona i za sve mogu da se obrate direktno meni - kaže za “Blic” Jadranka Stepanović, direktor firme “Stepanović i Šipka”, koja je “Blicu” na uvid dala ugovor o radu, kodeks ponašanja i obaveštenje o pravima poslodavaca i zaposlenog koji su dokumenti koji svi zaposleni moraju da potpišu.

Pa sad pričajte svašta tamo na FB
beljenje










FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 EmptyČet Dec 16, 2010 2:11 pm

FEJS I BRAK NE IDU ZAJEDNO?
Društvene mreže krive za petinu razvoda u SAD


Facebook i ostale društvene mreže "krivci" su za jednu petinu razvoda braka u Sjedinjenim Državama, rekao je predsjednik Američke akademije obiteljskih odvjetnika (AAML) u New Yorku Allan Mantel
Zanimljivo je da problem nije u porastu bračnih prevara, već su društvene mreže odlični detektivski alati.



'Nije došlo do porasta slučajeva bračne nevjere nego Facebook, MySpace ili Twitter omogućuju ljudima da lakše dokažu nevjeru svog partnera', rekao je Mantel.

AAML je u svom istraživanju otkrio da od nevjera dokazanih komunikacijom na internetu 66 otpada na Facebook, 15 na Myspace, 5 na Twitter a ostatak na manje poznate mreže.




Ima toga i kod nas.Kad ljudi nemaju mere,pa udri ceo dan...
Ko šiša muža...Naće se negde drugi... booored
Strašno..










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 EmptySub Dec 18, 2010 2:18 am

Svaka ljubav pocinje sa "milo moje",a zavrsava sa "jebo ti sve svoje"

1.612 ljudi se ovo sviđa spite











Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Sponsored content





FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 13 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
FACEBOOK i drugi "izlozi" ...
Nazad na vrh 
Strana 13 od 22Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 17 ... 22  Sledeći
 Similar topics
-
» TURSKE SERIJE
» DNEVNI LISTOVI (Srbija)
» Nekoliko korisnih saveta za "mlade mame"
» FILMOVI KOJE SMO VOLELI
» DA LI SE ISUS "muvao" sa MARIJOM MAGDALENOM ?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: MULTIMEDIJA :: INTERNET :: FACEBOOK-
Skoči na: