DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
LJUBAVNI NAPITAK ? :)))) BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
LJUBAVNI NAPITAK ? :)))) BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 LJUBAVNI NAPITAK ? :))))

Ići dole 
+2
Amisela
Danubius
6 posters
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 64
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

LJUBAVNI NAPITAK ? :)))) Empty
PočaljiNaslov: LJUBAVNI NAPITAK ? :))))   LJUBAVNI NAPITAK ? :)))) EmptyČet Avg 27, 2009 2:24 pm

Ljubavni napitak


Potrebni sastojci: 20 ml prolivenih suza- suze moraju biti prolivene zbog neuzvraćene ljubavi. 20 ml izvorske vode 20 gr sasušene i samlevene majčine dušice 20 grama sasušene i samlevene nane 20 latica crvenih ruža 20 gr meda 20 maslačaka 1 krilce slepog miša samleveno: ½ soka od ananasa ½ soka od maline 2 cveta od zove Napitak se sprema u specijalnim manjim kotlićima od providnog stakla zato što se za spravljanje ovog napitka koristi i magija zavodljivog pogleda.

Postupak: Mora se poštovati redosled dodavanja sastojaka. U kotlić se najpre ulije cela količina pripremljenih suza i polovina od pripremljene količine izvorske vode. Napitak se kuva na umereno jakom plamenu, 5 minuta, zatim se dodaje majčina dušica, preostala količina izvorske vode i nana.Još 5 minuta kuvanja uz mešanje napitka u smeru kazaljke na satu i neprestano gledanje u napitak. Dalje dodajemo 20 latica crvenih ruža, 20 grama pripremljenog meda i 20 maslačaka. Nakon dodavanja ovih sastojaka napitak se kuva na nešto jačem plamenu, duže, 15 minuta uz brže mešanje u istom smeru i izgovaranje čarobnih reči. „Duša duši, napitak se puši, napitak miriše, tvoje srce za mnom uzdiše..Moje je telo za tvoje delo...Jedan gutljaj za večnu ljubav. Nakon 15 minuta izgovaranja čarobnih reči i čarobnog mešanja, smanjite plamen i nastavite sa dodavanjem preostalih sastojaka: Samleveno krilce slepog miša, sok od maline i sok od ananasa. Napitak se kuva na smanjenom plamenu još 5 minuta nakon čega se plamen gasi ali se napitak meša onoliko koliko traje još jedno izgovaranje čarobnih reči.

Napomena Napitak ohladiti, ukrasiti cvetovima od zove i poslužiti kao sok, po mogućnosti u oskudnoj i sexy garderobi ! ( Sve sastojke pripremate sami i sami spravljate napitak. )


[You must be registered and logged in to see this image.]

Evo gospodje.....recept je tu, sastojci jednostavni , varjaču u ruke ! ble ble :durise:










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Amisela
Komšinica preko plota
Amisela


Datum upisa : 04.08.2009

LJUBAVNI NAPITAK ? :)))) Empty
PočaljiNaslov: Re: LJUBAVNI NAPITAK ? :))))   LJUBAVNI NAPITAK ? :)))) EmptyČet Avg 27, 2009 2:31 pm

Hvala lepo,ali meni ovo ne treba.Ko jos veruje u te price,neka proba,mozda mu se posreci. smehsmeh :rlol: smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 64
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

LJUBAVNI NAPITAK ? :)))) Empty
PočaljiNaslov: Re: LJUBAVNI NAPITAK ? :))))   LJUBAVNI NAPITAK ? :)))) EmptyČet Avg 27, 2009 2:45 pm

Amisela ::
Hvala lepo,ali meni ovo ne treba.Ko jos veruje u te price,neka proba,mozda mu se posreci. smehsmeh :rlol: smehsmeh
Eeeee, tako su i za viagru pričali, pa vidi sad ! migg










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Sanjalica
Maman Papillons Charmants Petits
Sanjalica


Godina : 49
Location : Tamo gde vecno sunce sja...
Datum upisa : 16.08.2008

LJUBAVNI NAPITAK ? :)))) Empty
PočaljiNaslov: Re: LJUBAVNI NAPITAK ? :))))   LJUBAVNI NAPITAK ? :)))) EmptyČet Avg 27, 2009 2:47 pm

Uh, uh, uh, jos to Fali :heat:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 64
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

LJUBAVNI NAPITAK ? :)))) Empty
PočaljiNaslov: Re: LJUBAVNI NAPITAK ? :))))   LJUBAVNI NAPITAK ? :)))) EmptyČet Avg 27, 2009 2:50 pm

Sanjalica ::
Uh, uh, uh, jos to Fali :heat:
Vidiš da fali.....čim se na milione pilula proda.........

Da ja još popravim recept?

Zovete prijateljicu stokilašicu da cvrsto drži odabranog muškarca , dok mu kroz levak sipate napitak u grlo ? spite










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

LJUBAVNI NAPITAK ? :)))) Empty
PočaljiNaslov: Re: LJUBAVNI NAPITAK ? :))))   LJUBAVNI NAPITAK ? :)))) EmptyČet Avg 27, 2009 4:29 pm

Ja ovo znam,zar nisu Tristan i Izolda slucajno popili napitak namjenjen Izoldi i njenom buducem muzu Marku.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Smiljan

Smiljan


Datum upisa : 23.10.2008

LJUBAVNI NAPITAK ? :)))) Empty
PočaljiNaslov: Re: LJUBAVNI NAPITAK ? :))))   LJUBAVNI NAPITAK ? :)))) EmptyČet Avg 27, 2009 4:33 pm

Sanjalica ::
Uh, uh, uh, jos to Fali :heat:


...ti imas moju propisanu djelotvornu "keks"dijetu...ne treba ti.. 55555
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

LJUBAVNI NAPITAK ? :)))) Empty
PočaljiNaslov: Re: LJUBAVNI NAPITAK ? :))))   LJUBAVNI NAPITAK ? :)))) EmptyČet Avg 27, 2009 4:35 pm

keks je keks a ovo je ljubav,ne pijemo tu neke afrodizijake i ne jedemo baklave vec samo bezazleni napitak od kojeg treba da se volimo.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Smiljan

Smiljan


Datum upisa : 23.10.2008

LJUBAVNI NAPITAK ? :)))) Empty
PočaljiNaslov: Re: LJUBAVNI NAPITAK ? :))))   LJUBAVNI NAPITAK ? :)))) EmptyČet Avg 27, 2009 4:39 pm

Astra ::
keks je keks a ovo je ljubav,ne pijemo tu neke afrodizijake i ne jedemo baklave vec samo bezazleni napitak od kojeg treba da se volimo.

...sto se javljas, nikada nisi ni trazila recept za dijetalnu "keks dijetu" :329340:
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

LJUBAVNI NAPITAK ? :)))) Empty
PočaljiNaslov: Re: LJUBAVNI NAPITAK ? :))))   LJUBAVNI NAPITAK ? :)))) EmptyČet Avg 27, 2009 4:56 pm

Smiljan ::
Astra ::
keks je keks a ovo je ljubav,ne pijemo tu neke afrodizijake i ne jedemo baklave vec samo bezazleni napitak od kojeg treba da se volimo.

...sto se javljas, nikada nisi ni trazila recept za dijetalnu "keks dijetu" :329340:

Ne vuci me za jezik,moracu sta opsovati a onda ces reci kakva sam majka kad psujem pred djecom,Smiljko,keksi se umacu u mlijeko,a ja ne podnosim mlijeko.Vrci se na ovaj napitak....bil ti to podmetnuo vako kao slucajno nekoj da popije pa te tako ludo voli da ne misli ni na kekse ni leba da jede bre.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Smiljan

Smiljan


Datum upisa : 23.10.2008

LJUBAVNI NAPITAK ? :)))) Empty
PočaljiNaslov: Re: LJUBAVNI NAPITAK ? :))))   LJUBAVNI NAPITAK ? :)))) EmptyČet Avg 27, 2009 5:00 pm

Astra ::
Smiljan ::
Astra ::
keks je keks a ovo je ljubav,ne pijemo tu neke afrodizijake i ne jedemo baklave vec samo bezazleni napitak od kojeg treba da se volimo.

...sto se javljas, nikada nisi ni trazila recept za dijetalnu "keks dijetu" :329340:

Ne vuci me za jezik,moracu sta opsovati a onda ces reci kakva sam majka kad psujem pred djecom,Smiljko,keksi se umacu u mlijeko,a ja ne podnosim mlijeko.Vrci se na ovaj napitak....bil ti to podmetnuo vako kao slucajno nekoj da popije pa te tako ludo voli da ne misli ni na kekse ni leba da jede bre.

...pa nisam ti podmetnuo nikakav napitak, a stalno pricas da vise zivjeti ne mozes bez mene.... :geek: :geek: :geek: :geek:
Nazad na vrh Ići dole
Amisela
Komšinica preko plota
Amisela


Datum upisa : 04.08.2009

LJUBAVNI NAPITAK ? :)))) Empty
PočaljiNaslov: Re: LJUBAVNI NAPITAK ? :))))   LJUBAVNI NAPITAK ? :)))) EmptyČet Avg 27, 2009 5:05 pm

Hoce li vec neko otkriti ko je ovde kome napitak,ili ostaje da nagadjam?

Nesto mi sumnjivi ovi dvoje,ili su vec probali napitak. :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
Smiljan

Smiljan


Datum upisa : 23.10.2008

LJUBAVNI NAPITAK ? :)))) Empty
PočaljiNaslov: Re: LJUBAVNI NAPITAK ? :))))   LJUBAVNI NAPITAK ? :)))) EmptyČet Avg 27, 2009 5:07 pm

Amisela ::
Hoce li vec neko otkriti ko je ovde kome napitak,ili ostaje da nagadjam?

Nesto mi sumnjivi ovi dvoje,ili su vec probali napitak. :rlol:

...to je najbolje cuvana tajna ovog foruma...kakvo pitanje, molim te affraid
Nazad na vrh Ići dole
Amisela
Komšinica preko plota
Amisela


Datum upisa : 04.08.2009

LJUBAVNI NAPITAK ? :)))) Empty
PočaljiNaslov: Re: LJUBAVNI NAPITAK ? :))))   LJUBAVNI NAPITAK ? :)))) EmptyČet Avg 27, 2009 5:19 pm

Smiljan ::
Amisela ::
Hoce li vec neko otkriti ko je ovde kome napitak,ili ostaje da nagadjam?

Nesto mi sumnjivi ovi dvoje,ili su vec probali napitak. :rlol:

...to je najbolje cuvana tajna ovog foruma...kakvo pitanje, molim te affraid

A,to neka javna tajna,cestitam :peta strana sv
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

LJUBAVNI NAPITAK ? :)))) Empty
PočaljiNaslov: Re: LJUBAVNI NAPITAK ? :))))   LJUBAVNI NAPITAK ? :)))) EmptyČet Avg 27, 2009 5:38 pm

Upravo tako,ljubasvni napitak je svakako zavrsio na krivo mjesto.....necem vise ni oraha od vas smehsmeh
(to sto se tice konzumacije)
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 64
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

LJUBAVNI NAPITAK ? :)))) Empty
PočaljiNaslov: Re: LJUBAVNI NAPITAK ? :))))   LJUBAVNI NAPITAK ? :)))) EmptyČet Avg 27, 2009 6:47 pm

Amisela ::
Hoce li vec neko otkriti ko je ovde kome napitak,ili ostaje da nagadjam?

Nesto mi sumnjivi ovi dvoje,ili su vec probali napitak. :rlol:
Šta probali ? Napilo se to, napilo........... :srrrr: :s49:










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

LJUBAVNI NAPITAK ? :)))) Empty
PočaljiNaslov: Re: LJUBAVNI NAPITAK ? :))))   LJUBAVNI NAPITAK ? :)))) EmptyUto Dec 22, 2009 11:41 am

Ajde,vrijeme da se mucka nesto....pa makar i ljubavni napitak.....

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Amisela
Komšinica preko plota
Amisela


Datum upisa : 04.08.2009

LJUBAVNI NAPITAK ? :)))) Empty
PočaljiNaslov: Re: LJUBAVNI NAPITAK ? :))))   LJUBAVNI NAPITAK ? :)))) EmptyUto Dec 22, 2009 2:41 pm

A ovde je izgleda smuckano mnogo sta,svi se nesto uplasili,ili spremaju nove napitke? [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

LJUBAVNI NAPITAK ? :)))) Empty
PočaljiNaslov: Re: LJUBAVNI NAPITAK ? :))))   LJUBAVNI NAPITAK ? :)))) EmptyUto Dec 22, 2009 3:36 pm

ma ovo je sad red bul-daje nam krila,hihihi
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 64
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

LJUBAVNI NAPITAK ? :)))) Empty
PočaljiNaslov: Re: LJUBAVNI NAPITAK ? :))))   LJUBAVNI NAPITAK ? :)))) EmptyPet Jan 15, 2010 10:01 pm

Nisam siguran šta bi trebali da budu sastojci ljubavnog napitka -ali sam sasvim siguran da bi ga muškarci mnogo lakše popili ukoliko bi u dobrom procentu sadrzavao neki alkohol . [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

LJUBAVNI NAPITAK ? :)))) Empty
PočaljiNaslov: Re: LJUBAVNI NAPITAK ? :))))   LJUBAVNI NAPITAK ? :)))) EmptyPet Jan 15, 2010 10:04 pm


[You must be registered and logged in to see this image.]






hahahahahah..dobar ti recept..










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 64
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

LJUBAVNI NAPITAK ? :)))) Empty
PočaljiNaslov: Re: LJUBAVNI NAPITAK ? :))))   LJUBAVNI NAPITAK ? :)))) EmptyPet Jan 15, 2010 10:43 pm

Kijara-brm ::








hahahahahah..dobar ti recept..


Nabaci sanduk "Žuje"...... [You must be registered and logged in to see this image.] ...pa će da pričamo [You must be registered and logged in to see this image.]











[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

LJUBAVNI NAPITAK ? :)))) Empty
PočaljiNaslov: Re: LJUBAVNI NAPITAK ? :))))   LJUBAVNI NAPITAK ? :)))) EmptyPet Jan 15, 2010 11:18 pm

Danubius ::

Nabaci sanduk "Žuje"...... [You must be registered and logged in to see this image.] ...pa će da pričamo [You must be registered and logged in to see this image.]

[/quote]
[You must be registered and logged in to see this image.]

EVO ,OBE VRSTE ŽUJE..:)










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 64
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

LJUBAVNI NAPITAK ? :)))) Empty
PočaljiNaslov: Re: LJUBAVNI NAPITAK ? :))))   LJUBAVNI NAPITAK ? :)))) EmptyPet Jan 15, 2010 11:41 pm

Kijara-brm ::
Danubius ::

Nabaci sanduk "Žuje"...... [You must be registered and logged in to see this image.] ...pa će da pričamo [You must be registered and logged in to see this image.]




EVO ,OBE VRSTE ŽUJE..:)[/quote]

Eeeeee, ova žena se zaista razume u "ljubavne napitke" [You must be registered and logged in to see this image.]
Ostao sam paffffff.....duhovito, elokventno .... [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

LJUBAVNI NAPITAK ? :)))) Empty
PočaljiNaslov: Re: LJUBAVNI NAPITAK ? :))))   LJUBAVNI NAPITAK ? :)))) EmptyPet Jan 15, 2010 11:42 pm

Danubius ::
Kijara-brm ::
Danubius ::

Nabaci sanduk "Žuje"...... [You must be registered and logged in to see this image.] ...pa će da pričamo [You must be registered and logged in to see this image.]




EVO ,OBE VRSTE ŽUJE..:)

Eeeeee, ova žena se zaista razume u "ljubavne napitke" [You must be registered and logged in to see this image.]
Ostao sam paffffff.....duhovito, elokventno .... [You must be registered and logged in to see this image.][/quote]
Znam ti ukus..))mig/mig šefe..










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Sponsored content





LJUBAVNI NAPITAK ? :)))) Empty
PočaljiNaslov: Re: LJUBAVNI NAPITAK ? :))))   LJUBAVNI NAPITAK ? :)))) Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
LJUBAVNI NAPITAK ? :))))
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Topli napitak
» Alternativna ordinacija kod Dr.CaC1
» LJUBAVNI KUVAR
» LJUBAVNI HOROSKOP
» Ljubavna poezija.....

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: DUHOVNOST I EZOTERIJA :: SA ONE STRANE STVARNOG :: MAGIJA-
Skoči na: