DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Ukrašavanje torti by bosankaa

Ići dole 
+33
Ladyintheblack
podbarac
Lakota
Astra
Gagica78
tok tuk tok
dusicaa
Danubius
MayaMau
promaja
debilko
Okano
cojle
Sanjalica
doctorr67
MonteGirl
Noisette
Uther Pendragon
Samhain
Sibila_
Tattoo
Aurora Borealis
Smiljan01
slatkicass
Harite
nada.nada
AstrinaKomsinica
Helena Trojanska
komunikativn@
Lily
ANDJEO82
njushkalo_
determinanta
37 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9 ... 14  Sledeći
AutorPoruka
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Ukrašavanje torti by bosankaa    Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 EmptyPon Avg 02, 2010 11:37 am

First topic message reminder :

E pa drage moje kako vidim da ste dobre kuvarice,vjerovatno ste tako dobre i sa tortama i njihovim ukrasavanjem.

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 Torta


Volite li da ukrasavate torte?Cime ih ukrasavate?Kupujete gotove ukrase ili ste mastoviti i sve ukrase izradjujete same?Pri ukrasavanju koristite slag,fondan,marcipan ili neku drugu masu?
Ovdje mozemo podijeliti ono sto znamo o ukrasavanju ili smo culi od drugih.
Ukoliko imate neke ideje i savjete u vezi ukrasavanja...Dobro dosli na ovu temu :))
Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ukrašavanje torti by bosankaa    Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 EmptyNed Jul 31, 2011 8:12 pm

bosankaa ::
Ovog puta bile su to špine i gipsofila...

übersetzen bitte ? Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 356467
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★



Datum upisa : 17.02.2010

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ukrašavanje torti by bosankaa    Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 EmptyNed Jul 31, 2011 8:31 pm

Šefe,špine su ovi plavi cvjetovi,a ovo bijelo sićušno jeste gipsofila.Tebi možda poznato kao šlajer :)) Koristi se u aranžmanima...Ako treba jos blize da pojasnim,moze na oblasti cvijeca,mada mi se cini da sam vec pisala o gipsofili...a o špinama mozda i nisam ili jesam 55555
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ukrašavanje torti by bosankaa    Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 EmptyNed Jul 31, 2011 9:27 pm

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 Wedding_cakes_03

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 Wedding_cakes_09

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 Wedding_cakes_12

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 Wedding_cakes_18

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 Wedding_cakes_27

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 Wedding_cakes_33





mmm..ja bi ovu zadnju...
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★



Datum upisa : 17.02.2010

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ukrašavanje torti by bosankaa    Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 EmptyPet Sep 16, 2011 10:40 pm

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 29668702



Jednostavna monte torta,ukrasena slagom,srculencadima i tu je i jestiva sličica golupcica :))
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ukrašavanje torti by bosankaa    Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 EmptyPet Sep 16, 2011 11:39 pm

bosankaa ::




Jednostavna monte torta,ukrasena slagom,srculencadima i tu je i jestiva sličica golupcica :))
Jednostavna ? Meni deluje da sat vremena treba samo za "srculenca" i ostale špecije od ukrasa . A gde je krema, glazura ,i ostalo ? Pa još sve treba i da "uspe" iz prve ..da se ne gnjeca, cedi .....
Vraga je tu išta "jednostavno" Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 900975
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★



Datum upisa : 17.02.2010

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ukrašavanje torti by bosankaa    Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 EmptySub Sep 17, 2011 2:22 pm

Sefe djelimicno si u pravu...Najvise vremena mi je oduzelo stavljanje srdculenca sa strane torte.To se radi pincetom.Ostalo ide brzo.:))
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride



Datum upisa : 12.09.2008

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ukrašavanje torti by bosankaa    Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 EmptySub Sep 17, 2011 4:51 pm

Bosno moja, sta da napravim sestricu za 18ti rodjus i kako da ukrasim tRontu?
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★



Datum upisa : 17.02.2010

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ukrašavanje torti by bosankaa    Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 EmptyPon Sep 19, 2011 10:31 am

Lily,samo mi reci koliko TETA zeli biti (ne)ozbiljna ?
Dakle da li hoces da torta izgleda malo ozbiljnije...svecanije,ili si ipak za onu drugu varijantu ...za salu i smijesne torte?
Evo ja cu ti postavite neke slicice kao prijedloge...
Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 Images?q=tbn:ANd9GcRzYgImUTrnQJQ4bFj53gU75L6I434U-kPEkkZf45WI2yRTmxjBRRz-p109
Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 Images?q=tbn:ANd9GcQFsEF6ESP-Mpue2R3RNiDpRuEbzoTekaJbLYhxs1uv7E3-w004yIl9zkVE
Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 Images?q=tbn:ANd9GcSYa05mAWLuqtFr3x7gSW02SqTZQKVcConoEFIYL20cg69uFp7I41o1LtiF

Jedna sasvim jednostavna,a lijepa torta...naravno sa tekstom koji bi tetka srocila :))
Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 Images?q=tbn:ANd9GcTuJmnW-aY3krWljQcGWMZ4BRLNe3v_3vLUGNssJqn7RugGE14rt2EVgyQrJQUkrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 D871c914837aa612d57665810dd909fa_view_l
Pa jos malo saljivih...
Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 Vyb2x1Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 Images?q=tbn:ANd9GcTsMy3pHn-LYL9azrVMQ7fgT09Gt519ASL-QgklfFbYRc3TNWXrdV91WRA3
Ljudi ze pretezno odlucuju za ovakve tortice,da bude zanimljivije,ali to dobrim dijelom zavisi u kakvom drustvu se slavi rodjendan.Omladina je uvijek za salu i smijeh,a ovakve torte to i izazovu,ali ako medju gostima ima "ozbiljnih" ...njima bas i nece biti prijatno da uzmu komad zenskih grudi ili zadnjice hehe
Recimo moja rodica kad je kcerki narucivala...zbog kcerke i njenog drustva htjela da torta bude "zanimljiva" ,a sa druge strane...bilo je dosta starijih i nekako joj bilo glupo,pa se ipak odlucila za jednostavnu,elegantniju tortu.
A opet...radna koleginica je skoro sinu slavila 18. i kako su ovako luckasti haha poput nas...sinu su napravili zurku u diskoteci,a negdje iza ponoci striptizeta je donijela Stefanu tortu (zenske grudi)...Sta da ti kazem...njegovo drustvo je ostalo PAF... svi su komentarisali kako Stefan ima najbolje roditelje,a necu ni da ti pricam sta su o tome mislili baka,deka i ostali.
Ali ljudima je u interesu bilo napraviti sinu slavlje gdje ce zaista uzivati,a ne da se pojavi eto reda radi...da ispostuje mamu i tatu...bake,deke,strine,striceve,tetke itd. itd.

Dakle Lily...skontaj sta i kako bi htjela da izgleda torta,pa cu ti onda o dekoraciji takve torte.
Mada ja znam da ce to biti torta za 10...Imas smisla za to...mastovita si...znas da napravis (domacica BRE!)...ma ima sestric da se odusevi :))
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride



Datum upisa : 12.09.2008

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ukrašavanje torti by bosankaa    Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 EmptyPon Sep 19, 2011 10:59 am

Uhhh.. hvala ti mila... razmislicu jos.. premda imam jos nekoliko dana.. 55555
Ali bice to shodno onome sto budu pravili!! A koliko sam skontala, bice to velika zurka za drustvo, a "matorci" ce slaviti posebno.. hmm.. gde li ce mene da udene, tetku li mu njegovu?! 55555 smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ukrašavanje torti by bosankaa    Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 EmptyNed Sep 25, 2011 1:53 pm

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 005ahf



Za ljubitelje čokolade :))Izvol'te :proleće :











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ukrašavanje torti by bosankaa    Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 EmptyNed Sep 25, 2011 1:56 pm

Svaka cast Bosanka, mmmmmm, izgleda njum! Masna mi se svidja bas:)

Nego, de ziva bila sarni ako ti nije mrsko sta je "u loncu" danas,,,,nemam ideja nikakavih, a za divno cudo kuci sam, voljela bih nesto lijepo svojima prirediti:)
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ukrašavanje torti by bosankaa    Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 EmptyNed Sep 25, 2011 2:02 pm

Hahah Komsinice...ne vidjeh ja jesi ti meni dala odgovor na pitanje koje postavih juce u "loncu"?
Ja rekoh,ako zna iko zna Kona,Astra i Bruni...i dermi bi znala vjerovatno...a za ostale,nesto i ne znam...

Obzirom da smo do skoro se bakljali oko sporeta (ubacivali drugi)...sve su prilike da ce se lonac slabo zagrijati danas...
Bice nesto na brzaka.
Upravo ocekujem moje "druge" ...pa znas vec kad padne razgovorusa...nista od lonca.
Ako aleksej bude u volji,neka skokne i donese nam sta saS rostilja.
A ja cu se evo obecavam potruditi oko salate smehsmeh











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ukrašavanje torti by bosankaa    Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 EmptyNed Sep 25, 2011 2:14 pm

Oh izvini mila, stvarno nisam vidjela!
Ne znam, meni lici na nesto sto smo mi zvali "zagorske strukle", mada ja to napravim malo drugacije: deblje palacinke, pa nafilujem farmerskim sirom i jajima, bas kao za sirnicu, pa lijepo zapeces, pa prelijes jajima i slanim sirom, pa, pa...e sad sam gladna, hahahahahahah

Ma ti i kad nista ne planiras spremati, meni das ideju, hahahahahah

Ljubac!! srce
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ukrašavanje torti by bosankaa    Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 EmptyPon Sep 26, 2011 6:04 pm

Kod nas se to zove lje(V)uša i znajuci da u svakom kraju ima drugi naziv,zato sam i pitala :)
O spravljanju iste cu na temi lonca hehe

A evo je i presjek torte... Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 72902382












Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ukrašavanje torti by bosankaa    Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 EmptyPon Sep 26, 2011 11:11 pm

bosankaa ::
Kod nas se to zove lje(V)uša i znajuci da u svakom kraju ima drugi naziv,zato sam i pitala :)
O spravljanju iste cu na temi lonca hehe

A evo je i presjek torte... Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 72902382


Svaka cast Boske, bas yummy!!!! :ptica 1 :
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ukrašavanje torti by bosankaa    Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 EmptySre Sep 28, 2011 8:43 pm

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 011exc



Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 018wjs



Jos jedna tortica ukrasena slagom :))











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ukrašavanje torti by bosankaa    Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 EmptySre Sep 28, 2011 8:49 pm

E majstor si,bez premca!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ukrašavanje torti by bosankaa    Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 EmptySre Sep 28, 2011 9:01 pm

Astra ::
E majstor si,bez premca!

Ma daleko sam od majstora,ali ucim...ucim i ucim :))
Ljubac srce











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ukrašavanje torti by bosankaa    Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 EmptySre Sep 28, 2011 9:12 pm

Bosanka, ovo je predivno! Svaka ti cast! :ptica 1 :
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ukrašavanje torti by bosankaa    Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 EmptySre Sep 28, 2011 9:28 pm

Hvala Komsinice srce











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ukrašavanje torti by bosankaa    Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 EmptyČet Nov 17, 2011 3:21 pm

Ovo je njamiiiiii.. jede2
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ukrašavanje torti by bosankaa    Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 EmptyPet Nov 25, 2011 10:26 pm

U proteklom periodu nisam gotovo nista radila,ali da mi ne "umre" tema,stavicu bar jednu dvije slikice...


Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 203nc












Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ukrašavanje torti by bosankaa    Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 EmptyPet Nov 25, 2011 10:35 pm

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 008cok



Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 025yf












Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ukrašavanje torti by bosankaa    Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 EmptyPet Nov 25, 2011 10:43 pm

Koju ti moras imati mirnu ruku i zivce ko sajle da sve ovo napravis tako precizno....zaista si velemajstor!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ukrašavanje torti by bosankaa    Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 EmptyPet Nov 25, 2011 11:18 pm

Ufff bas ti hvala Astra...ma ja ne znam sta bih rekla...ne radi se tu ni o mirnoj ruci (i nije bas mirna) ,a i otanjila sam dosta sa zivcima (ukucani ce prvi da potvrde haha)...jednostavno kad nesto volis...onda,ide to.

A evo je jos jedna TORTA...mozda nekom od vas posluzi kao ideja za vase malisane :)

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 032avi



Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 033nv












Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ukrašavanje torti by bosankaa    Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 EmptyPet Nov 25, 2011 11:27 pm

bosankaa ::


A evo je jos jedna TORTA...mozda nekom od vas posluzi kao ideja za vase malisane :)

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 032avi



Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 033nv

Kakva "torta" Ovo je već umetnost . *ladno bi mogla da se profesionalno baviš ovim . Ali *ladno . Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 476716










Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ukrašavanje torti by bosankaa    Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 EmptySub Nov 26, 2011 12:18 pm

Sefe,ovdje je potrebno samo malo maste...od kartonskih kutija napraviti formu torte...ukrasiti i napuniti slatkisima i vertiiiig (sto bi rekla moja Matea)

Jednostavno za napraviti,a klinci se raduju.Torta dusu dala za vrtic i skolu :))











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ukrašavanje torti by bosankaa    Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 EmptyNed Jan 01, 2012 11:41 am

Jedna novogodisnja tortica...
Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 Dsc0328mb



Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 Dsc0337aaa



Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 Dsc0344aaa












Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ukrašavanje torti by bosankaa    Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 EmptySub Feb 18, 2012 10:05 pm

Još jedna rođendanska torta.
U pitanju je Moskva šnit torta :))

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 026ax

Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ukrašavanje torti by bosankaa    Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 EmptyNed Feb 19, 2012 10:33 am

Evo da stavim i recept za ljubitelje vocnih torti.
Tortu sam radila po Minjinom receptu:)

Potrebno za 4 kore:

16 belanaca
16 kašika šećera
24 kašike mlevenih oraha
4 kašike mlevenih lešnika
4 kašike brašna

Za fil:

16 žumanca
12 kašika šećera
1 puding od vanile
500 ml mleka
1 kašika gustina
250 gr maslaca

I još treba:

500 ml slatke pavlake
500 gr višanja
1 manja konzerva ananasa
150 gr pečenih, seckanih lešnika

Izmiksati 4 belanca, zatim postepenim dodavanjem 4 kašike šećera izmiksati u gušći šam. Dodati 1 kašiku brašna, 6 kašika mlevenih orahe i 1 kašiku mlevenih lešnika. Lagano promešati varjačom. Sipati u pleh veličine 23 x 33 cm i peći 12-13 minuta na 200 °C ili zavisno od vaše rerne. Ponovite postupak i za preostale tri kore.

Fil: Žumanca i šećer dobro umutiti, zatim dodati gustin i puding koji su razmućeni sa 150 ml mleka i sve lepo sjediniti. Ostatak mleka staviti da prokuva i dodati umućenu smesu. Na tihoj vatri kuvati uz neprestano mešanje varjačom. Fil ohladiti a onda mu dodati umućeni maslac.

Pred filovanja torte umutiti slatku pavlaku.

Na tacnu staviti prvu koru, zatim fil, višnje, seckane lešnike i umućenu slatku pavlaku.

Zatim drugu koru, fil, ananas isečen na kockice, lešnik i slatku pavlaku.

Treća kora, fil, višnje, ananas, lešnik i slatka pavlaka.

Na kraju ide četvrta kora i ukrašavanje po želji.


Obzirom da sam ja ljubitelj slaga,tako sam je i ukrasila.











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ukrašavanje torti by bosankaa    Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 EmptySub Feb 25, 2012 2:49 pm

jao boske..raj za oči... Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 73915:)))a tek ukus.nema sumnje...
fenomenalno kao i sve do sada.... Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 305730..










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ukrašavanje torti by bosankaa    Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 EmptySub Feb 25, 2012 2:53 pm

Kijara-brm ::
jao boske..raj za oči... Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 73915:)))a tek ukus.nema sumnje...
fenomenalno kao i sve do sada.... Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 305730..
Čitaj ,uči ,probaj da spremiš....trebaće ti to u životu . Boske još i mladja od tebe -pa naučila Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 98966 Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 98966 Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 98966










Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ukrašavanje torti by bosankaa    Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 EmptySub Feb 25, 2012 3:04 pm

Danubius ::
Kijara-brm ::
jao boske..raj za oči... Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 73915:)))a tek ukus.nema sumnje...
fenomenalno kao i sve do sada.... Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 305730..
Čitaj ,uči ,probaj da spremiš....trebaće ti to u životu . Boske još i mladja od tebe -pa naučila Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 98966 Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 98966 Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 98966

da mi boske sačuvala batu..sad bi i ja radila torte sa njom... lol!










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ukrašavanje torti by bosankaa    Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 EmptyNed Feb 26, 2012 1:21 pm

Kijara-brm ::
jao boske..raj za oči... Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 73915:)))a tek ukus.nema sumnje...
fenomenalno kao i sve do sada.... Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 305730..

Hvala Kijara.U svakom slucaju,vise se trudim oko ukusa nego oko izgleda migg
Ja sam zadovoljna ne kad ljudi kazu "E bas je lijepa torta" ,vec onda kad traze i "repate" i kad na tacni ostane jedno ili nijedno parce :))

Ma cu se ispraksam ja,pa ko zna...mozda se odlucis da ti bas ja pravim svadbenu tortu migg
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ukrašavanje torti by bosankaa    Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 EmptyNed Feb 26, 2012 1:24 pm

Kidy torta za 2. rodjendancic :)

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 Torta1d



Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 Torta2i



Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 Torta3y

Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ukrašavanje torti by bosankaa    Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 EmptyNed Feb 26, 2012 1:59 pm

ne sumnjam..em lepo..em ukusno..:))

(ko zna..boske...sve je moguće... Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 558763)










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Tattoo

Tattoo


Datum upisa : 24.10.2011

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ukrašavanje torti by bosankaa    Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 EmptyNed Feb 26, 2012 2:20 pm

bosankaa ::
Kidy torta za 2. rodjendancic :)

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 Torta1d



Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 Torta2i



Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 Torta3y


Svaka cast!
Nazad na vrh Ići dole
Sibila_
Zalutala Niotkuda
Zalutala Niotkuda
Sibila_


Datum upisa : 20.12.2011

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ukrašavanje torti by bosankaa    Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 EmptyNed Feb 26, 2012 3:40 pm

Šta reći, a ne ponoviti...fantastično, umetnički, bosanka, svaka čast :)










coni
Nazad na vrh Ići dole
Okano
Somborska Ruža
Okano


Godina : 48
Datum upisa : 06.01.2012

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ukrašavanje torti by bosankaa    Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 EmptyNed Feb 26, 2012 4:22 pm

pre lepo ,svaka cast :) s40
Nazad na vrh Ići dole
http://farytalenakit.mojsajt.rs/
Okano
Somborska Ruža
Okano


Godina : 48
Datum upisa : 06.01.2012

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ukrašavanje torti by bosankaa    Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 EmptyNed Feb 26, 2012 4:35 pm

sad sam sve pregledala ,ja nemam ni jedan alat koji koristim sve rucno iscrtam ,koristim razne alate od skalpera pa do nekih mojih izumljenih alata :P em ne moze se kupiti u Somboru nista sem oklagije obicne na pijaci ,em ono sto nadjem na netu nenormalno mi skupo ...tako da snalazim se kako znam :)) ali tebi svaka cast imas dara ...kazi mi imas i kompresor za bojenje? posto vidim da negde slag bojis bas kao sa kompresorom :))) ja sam na primer napravila altku jednu koja kad povlacim na fondanu ostavlja rupice kao "step" na materijalu ,a napravila sam od jednog starog pokvarenog sata ,izavdila sam zupcanik onaj veci sa vecim zubcima ...vrlo jednostavno ali korisno :P
Nazad na vrh Ići dole
http://farytalenakit.mojsajt.rs/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ukrašavanje torti by bosankaa    Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 EmptyNed Feb 26, 2012 7:15 pm

Tatto,Sibila_,Okano...hvala vam djevojke srce

@Okano i ja sam ti pocela ni od cega.Pa kako je ukrasavanje torte pocelo sve vise da me zanima,polako sam pocela da kupujem alat.Imam kompresor za bojenje.Mogu ti reci da je odlicna stvarcica,narocito za one koji cesce prave torte sa slagom.
Ja prva nisam ljubitelj fondana,te torte sa fondanom pravim iskljucivo ako neko zahtijeva.Vecina mojih torti je samo slag,eventualno kombinacija slaga i fondana(figure).
A sto se pribora tice,da znas da jeste skupo,ali i ja sam se snalazila i snalazim se jos uvijek,jer nemoguce je za sve kupiti sjekace i ostalo.
Ja sam kupovala sve ovdje u Becu,stavih negdje linkove firmi koje se bave tim,a sada sam pocela da kupujem i kod Kineza smehsmeh Samo jos da imaju veci izbor,valjalo bi ererere











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ukrašavanje torti by bosankaa    Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 EmptyPet Mar 02, 2012 9:18 pm

Ma manite se bosankinog ukrasavanja...pogledajte kako to covjek radi.E to se zove profesionalac!

Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ukrašavanje torti by bosankaa    Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 EmptyNed Mar 04, 2012 12:32 pm

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 23231743



Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 28584774



Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 93981457



Tortica za naseg deku srce srce srce
Hvala Cute za slikicu s40
Nazad na vrh Ići dole
Okano
Somborska Ruža
Okano


Godina : 48
Datum upisa : 06.01.2012

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ukrašavanje torti by bosankaa    Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 EmptyNed Mar 04, 2012 12:36 pm

superrrrrrrr svaka cast koleginice !!! :kisss:
Nazad na vrh Ići dole
http://farytalenakit.mojsajt.rs/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ukrašavanje torti by bosankaa    Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 EmptyNed Mar 04, 2012 12:38 pm

Hvala koleginice srce











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ukrašavanje torti by bosankaa    Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 EmptyNed Mar 04, 2012 12:40 pm

boske...šta reći... Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 416295..
odlično...svaki coment..suvišan:))))
Srećan rođendan deki....mnogo zdravlja....ostalo će biti:))))

deca su sva lepa...ali mala TI najlepša:)))))))))))) Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 693876










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ukrašavanje torti by bosankaa    Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 EmptyNed Mar 04, 2012 12:43 pm

Hvala Kijara srce











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Samhain

Samhain


Datum upisa : 22.11.2011

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ukrašavanje torti by bosankaa    Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 EmptyNed Mar 04, 2012 9:42 pm

šta reći.. sve pohvale boske ruza
Nazad na vrh Ići dole
http://soulmate.forumieren.com/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ukrašavanje torti by bosankaa    Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 EmptyNed Mar 04, 2012 9:57 pm

Hvala Cute srce











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Samhain

Samhain


Datum upisa : 22.11.2011

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ukrašavanje torti by bosankaa    Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 EmptyNed Mar 04, 2012 10:25 pm

bosankaa ::
E ovo je vec cvijet radjen sjekacem,a tu je i sjekac jel :))
Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 015cvy

Vidi se kakav je oblik cvijeta,a onda uz pomoc "alata" doradjujes kako zelis
Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 016mk

Ovo bi bile kale o kojima sam vec pisala...
Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 018yp

ovo me podsjeti na 3D Acryl Nailart :smile santa :

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 XY9nj4UiDpgxQ0W

neki rade freehand neki sa šablonama
Nazad na vrh Ići dole
http://soulmate.forumieren.com/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ukrašavanje torti by bosankaa    Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 EmptyNed Mar 04, 2012 10:30 pm

cccc vec sam i zaboravila da i ovog ima na temi :))
Vidis...mogla bih opet fotkati kako JA to radim migg
Cuteee kako bi mi dobro dosli ti sabloni za skoljke leptir











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Samhain

Samhain


Datum upisa : 22.11.2011

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ukrašavanje torti by bosankaa    Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 EmptyNed Mar 04, 2012 10:33 pm

pogledaj na ebay boske.. pod nailart.. tu ćeš vjerovatno naći i pribora koji možeš upotrebiti za svoje svrhe. posebno za filigrani rad i ovakve šablone, a nisu skupe.

ja sam od svog zubara dobila nekog alata koje mi koristimo za nailart :smile santa :

a evo gledam vaše torte, i meni bi stvarno žao bilo sjesti i jesti :smile santa :
Nazad na vrh Ići dole
http://soulmate.forumieren.com/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ukrašavanje torti by bosankaa    Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 EmptyNed Mar 04, 2012 10:46 pm

Moracu da pogledam ima li sta zanimljivo za mene :))
Mada sam si rekla da necu vise ulagati u to,jer to je meni vise hobi,ali dzaba...uvijek ono...aj jos ovo i necu vise...pa jos ovo... :D

Sto se tice sjesti i jesti...svi to kazu kad vide tortu...zao im,ali kad pojedu komad ...niko ne spominje da mu zao,vec traze jos migg












Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Samhain

Samhain


Datum upisa : 22.11.2011

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ukrašavanje torti by bosankaa    Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 EmptyNed Mar 04, 2012 10:53 pm

jah.. vjerovatno bi i ja :smile santa :

a ovo za kupovanje znam.. ništa tu bolja nisam :smile santa :
Nazad na vrh Ići dole
http://soulmate.forumieren.com/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ukrašavanje torti by bosankaa    Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 EmptySub Mar 10, 2012 6:50 pm

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 TtNIt

Evo jedne torte ukrasene za nekih par minuta.A ponestalo mi slaga,a nije se imalo vremena ici do prodavnice.
To je bio mali poklon za moje koleginice sa posla.Torta je planula ko na vatri :smile santa :

A da...rijec je o torti sa jagodama.Kad budem uhvatila vise vremena napisacu i recept,pa za ljubitelje jagoda saS slagom mozda i posluzi :D
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ukrašavanje torti by bosankaa    Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 EmptySub Mar 10, 2012 9:33 pm

Evo ga i recept...

Ispeci tri kore sa po 4 bjelanceta,6 kasika secera koje cete postepeno dodavati u saum od bjelanjaka.Zatim saumu dodati i jedno zumance.Mikser smanjite na najmanju brzinu i dodate 2 kasike brasna i nekih 50 gr rendane cokolade (crne ili po zelji).

Od preostalih žumanjaka skuvati fil na sledeci nacin...
Ud ukupnih 800 ml mlijeka odvojiti 100ml koje cete dodati žumancima (Ostalo mlijeko staviti da provri) .Jos dodati 12 - 15 kasika secera (zavisno od toga koliko volite slatko),6 - 7 kasika brasna ili gustina,1 puding od vanilije.
Sve dodati u kipuce mlijeko i mijesati dok se ne zgusne.

U ohladjen fil dodati jedan margarin ,100 gr krupno sjeckane Milka cokolade (najbolje joghurt) i malo mljevene plazme.

200 gr svjezih jagoda izmiksati.

300 gr jagoda isjeci i dodati u dva umucena slaga.

Tortu filovati sledecim redoslijedom:
Kora-premaz od jagoda - zuti fil - slag sa jagodama i sve tako dok ne potrosite kore i filove.Tortu na kraju ukrasiti slagom.

Prijatno :)

Nadam se da nisam sta preskocila...Ovo otkucah bas na brzaka,a recept je onako iz glave hahaha kombinacija vise recepata zubbb
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ukrašavanje torti by bosankaa    Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 EmptySub Mar 10, 2012 9:41 pm

jaooo..šta prijatno..mogu samo da gledam... Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 140378
divno kao i uvek.... Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 689361










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ukrašavanje torti by bosankaa    Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 EmptySub Mar 10, 2012 10:36 pm

Hvala Kijara...Bome mozes i da napravis...nije nista komplikovano :))











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ukrašavanje torti by bosankaa    Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 EmptySub Mar 17, 2012 1:30 pm

Barbie torta by bosankaa :D

Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 Barbierodj



Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 Barbierodj1



Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 Barbierodj2

Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ukrašavanje torti by bosankaa    Ukrašavanje torti by bosankaa  - Page 5 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Ukrašavanje torti by bosankaa
Nazad na vrh 
Strana 5 od 14Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9 ... 14  Sledeći
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: KUVANJE I ZAKUVAVANJE :: KUHINJSKE TEME(uopšteno) :: TORTE , KOLAČI I SLANA PECIVA-
Skoči na: