DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
KUDA IDE SRBIJA ? - Page 15 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
KUDA IDE SRBIJA ? - Page 15 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 KUDA IDE SRBIJA ?

Ići dole 
+63
Thabit
ZoxZoja
Kica/Praja
el_vibrador
Mima65
Diplomirani Duduk
MadamX
Srdjan92
Blebetalo
daljinski
Danubius
Nut
Gothic
cojle
brdjanin
Lujkaa
Kijara-brm
zoran1970
pesma
lollypop
debilko
Lakota
promaja
dusicaa
Gagica78
podbarac
Samouka
montoya
AstrinaKomsinica
surčinac
Tattoo
tok tuk tok
Ja...
Bane Bumbar
Zana
Okano
ZezaM
slatkicass
emanuella
Sibila_
Zanina_kuma
doctorr67
Samhain
smile^^
neiskusan
brunolino
Lily
Only women
EAGLE
vasko1
Helena Trojanska
Smiljan01
svilanaasvaltu
rouzvel
bosankaa
sanjalica.ns
Aurora Borealis
Ivana_258
ona
sonia
zirafa
popovac
determinanta
67 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 20  Sledeći
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KUDA IDE SRBIJA ? - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: KUDA IDE SRBIJA ?   KUDA IDE SRBIJA ? - Page 15 EmptyNed Mar 21, 2010 11:23 am

First topic message reminder :

Da li je Ivo Andrić bio u pravu?

“Dugotrajno robovanje i rđava uprava mogu toliko zbuniti i unakaziti
shvatanje jednog naroda da zdrav razum i prav sud njemu otančaju i
oslabe, da se potpuno izvitopere. Takav poremećen narod ne može više da
razlikuje ne samo dobro od zla, nego i svoju sopstvenu korist od
očigledne štete.”


Meni se sve više čini da jeste . Šta vi mislite , da li će se pojaviti neki vizionar tipa Zorana Djindjića i povesti Srbiju putem evropskih integracija , ili ćemo i dalje imati neku vrstu mešavine Miloševićevske /Koštuničine politike , pa i dalje tapkati u mestu i inatiti se sa celim svetom -na svoju štetu?










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži

AutorPoruka
Nut
Sky Goddess, Mother of the Gods



Datum upisa : 23.03.2011

KUDA IDE SRBIJA ? - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   KUDA IDE SRBIJA ? - Page 15 EmptySre Jun 03, 2015 11:22 pm

Kijara-brm ::
Nut ::
Kijara-brm ::
Astra ::
SRBIJA SE SAGINJATI NEĆE. POPUŠIĆEMO STOJEĆI.
Koliko čitam komentare ,nije se ni pomerila.
Svi nešto kukaju,a niko ništa ne menja. ne znam
Samo na rečima.

Kako je krenulo biće sve više siromamašnih.
..

Jaoooooooooj, mama .. smehsmeh

55555
Ovo mama je greška u kucanju.. smehsmeh
Ali baš  je mama mia...
..

Uopste nisam videla ovu gresku..auuuuu..(danka, krecano. trtrr )

55555
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

KUDA IDE SRBIJA ? - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   KUDA IDE SRBIJA ? - Page 15 EmptySre Jun 03, 2015 11:24 pm

ahahaha pucamo od lepote nam u državama...  trtrr
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/ Na mreži
Nut
Sky Goddess, Mother of the Gods



Datum upisa : 23.03.2011

KUDA IDE SRBIJA ? - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   KUDA IDE SRBIJA ? - Page 15 EmptySre Jun 03, 2015 11:26 pm

Kijara-brm ::
ahahaha pucamo od lepote nam u državama...  trtrr
.
Kod vas ne znam bas kako je,ali ovde u Srbiji ,u Beogradu ''katastrofa''..od svega.dokle ce ovako ,zaista ne znam..''ima li ova provalija dna,to se ja pitam''..???
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

KUDA IDE SRBIJA ? - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   KUDA IDE SRBIJA ? - Page 15 EmptySre Jun 24, 2015 10:21 pm

Nut ::


.
Kod vas ne znam bas kako je,ali ovde u Srbiji ,u Beogradu ''katastrofa''..od svega.dokle ce ovako ,zaista ne znam..''ima li ova provalija dna,to se ja pitam''..???
[You must be registered and logged in to see this image.]

Ako niko ne diže glas ,počevši od "intelektualnog krema" do tkzv "ponosnog naroda" KUDA IDE SRBIJA ? - Page 15 933166 -ovako može do konačne propasti ,što ne bi moglo ?
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

KUDA IDE SRBIJA ? - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   KUDA IDE SRBIJA ? - Page 15 EmptyČet Jun 25, 2015 4:02 pm

ISTRAŽUJEMO Za pristojan život plata 99.000 dinara link

[You must be registered and logged in to see this image.]

Problem je samo u tome što mi "prosečni" zarađujemo tri puta manje od navedene sume .
A mnogi nemaju ni to .
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
podbarac
Lala iz Bosne
Lala iz Bosne



Datum upisa : 30.11.2012

KUDA IDE SRBIJA ? - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   KUDA IDE SRBIJA ? - Page 15 EmptyČet Jun 25, 2015 5:08 pm

Vredi ga saslušati , ne samo ovo , malo potražite na YouTube.
Nazad na vrh Ići dole
Nut
Sky Goddess, Mother of the Gods



Datum upisa : 23.03.2011

KUDA IDE SRBIJA ? - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   KUDA IDE SRBIJA ? - Page 15 EmptyČet Jun 25, 2015 5:51 pm

Danubius ::
Nut ::


.
Kod vas ne znam bas kako je,ali ovde u Srbiji ,u Beogradu ''katastrofa''..od svega.dokle ce ovako ,zaista ne znam..''ima li ova provalija dna,to se ja pitam''..???
[You must be registered and logged in to see this image.]

Ako niko ne diže glas ,počevši od "intelektualnog krema" do tkzv "ponosnog naroda" KUDA IDE SRBIJA ? - Page 15 933166  -ovako može do konačne propasti ,što ne bi moglo ?
..

Sve mi s e vise cini ,da nema ko da dize glavu.jer decenijskim(vekovnim..) urusavanjem svega sto je valjano u jednom drustvu,stasale su ''degenerisane generacije''...koje ,sve sam sigurnija ,ne mogu ,ALI I NE ZELE,..prepoznati prave vrednosti..jednog zivota i svoga poslanstva na zemlji/....
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

KUDA IDE SRBIJA ? - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   KUDA IDE SRBIJA ? - Page 15 EmptyUto Jul 14, 2015 7:58 pm

Malo poređenje šta imaju Grci ,ti siromasi i prosjaci iz EU ,pritisnuti "teškim merama štednje "-a šta Srbi ,van EU -i sa i bez "štednje" .

Kamo sreće da smo mi ti "bednici" . 

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Kica/Praja
El virtuoso



Datum upisa : 04.12.2009

KUDA IDE SRBIJA ? - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   KUDA IDE SRBIJA ? - Page 15 EmptySre Jul 15, 2015 4:41 pm

Mi ne treba da se poredimo sa Grčkom, oni imaju daleko bolji i važniji geopolitički položaj i uopšte značaj za svet. Nas reper mogu da budu samo Bugarska i Belorusija. Ili ćemo biti slični Bugarskoj ili Belorusiji, trećeg nema. Oni koji misle da će eventualnim ulaskom u EU postati Holandija su naivni opsenari.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KUDA IDE SRBIJA ? - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   KUDA IDE SRBIJA ? - Page 15 EmptySre Jul 15, 2015 7:58 pm

Kica/Praja ::
Mi ne treba da se poredimo sa Grčkom, oni imaju daleko bolji i važniji geopolitički položaj i uopšte značaj za svet. Nas reper mogu da budu samo Bugarska i Belorusija. Ili ćemo biti slični Bugarskoj ili Belorusiji, trećeg nema. Oni koji misle da će eventualnim ulaskom u EU postati Holandija su naivni opsenari.
Bugarska je po životu i prihodima po glavi stanovnika tek nešto malo iznad nas . Isto kao i kod nas ,muči ih korupcija ,velike socijalne razlike ,organizovani kriminal ....No, oni imaju što mi nemamo -važne putne pravce ,razvijeni turizam ,rudna bogatsva,dobru energetiku ....
Usto su već članovi EU i NATO ,tako da su im fondovi EU prilično otvoreni . Možda je i objektivno da Srbija stremi da bude bar kao Bugarska ,ali kao Belorusija ,nikako ? Jeste da tamo ima još dosta socijalističkih blagodeti -ali je tu i Lukašenko ,da se ne lažemo ,to je diktatura . 
Bilo bi divno da ikada postanemo kao Holandija ,divna i uređena zemlja ,i zaista ,uzor demokratije ,no .....malo morgen ,što bi rekao pokojni Sloba .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Kica/Praja
El virtuoso
Kica/Praja


Godina : 85
Location : Ladna Morava
Humor : Filmovi Veljka Bulajića
Datum upisa : 04.12.2009

KUDA IDE SRBIJA ? - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   KUDA IDE SRBIJA ? - Page 15 EmptySre Jul 15, 2015 8:22 pm

Dani ti tako toplo pričaš o Bugarskoj da mi se srce raširi. Ono što sam ja video je sve suprotno od razvijenosti putnih pravaca, energetike, rudnih i drugih bogatstava. Ako onome što sam ja video stremimo ja sam za Lukašenka i diktaturu duplo večih plata, manjih cena, 5 puta manjih režijskih troškocva, pune zaposlenosti, nemanja tajkuna i kriminala. nemanja klasnih razlika, čistih puteva, stabilne političke situacije. U belorusiji žive milioni ukrajinaca, Poljaka, baltičkih naroda... i svi glasdaju za Lukačenka jer je manje loš od svih drugih. Pogledaj na you tube emisiju HRT o Belorusiji, koju su slučajno napravili u danima kad se čekao dogovor lidera regiona u Minsku oko krize u Ukrajini. Tražili su dlaku u jajetu ali je po sopstvenom priznanju novinara nisu našli.
O stanju u Bugarskoj bolje da ne pričam. Kakvi crni fondovi i razvoj demokratskih tokova...










Jedan poziv menja sve !
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

KUDA IDE SRBIJA ? - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   KUDA IDE SRBIJA ? - Page 15 EmptyNed Jul 19, 2015 5:29 pm

U ZICU

[You must be registered and logged in to see this image.]

Mađari završili probnu ogradu na granici sa Srbijom

Zakon koji je omogućio da se unutar 10 metara šengenskih granica pravi ograda, stupiće na snagu 1. avgusta i tada će zvanično krenuti radovi na 10 do 12 lokacija na zelenoj liniji mađarsko-srpske granice

Kod pograničnog mesta Morahalom, mađarska vojska završila je probnih 150 metara ograde koja treba da spreči ilegalne migracije.

U protekla 24 sata, mađarska policija uhvatila je 1.300 ilegalnih migranata samo na području Županije Čongrad.

Predstavljeno je četiri vrste ograde, a Vlada Mađarske će u utorak doneti odluku o tehnologiji koju će primeniti duž 175 kilometara granice sa Srbijom.

Zakon koji je omogućio da se unutar 10 metara šengenskih granica pravi ograda, stupiće na snagu 1. avgusta i tada će zvanično krenuti radovi na 10 do 12 lokacija na zelenoj liniji mađarsko-srpske granice.

Kako je ranije najavljeno, zatvorenici iz mađarskih zatvora sastavljaće elemente za ogradu, a oko 900 vojnika će izvoditi radove koji treba da budu gotovi do 30. novembra ove godine.

Za izgradnju ograde mađarska Vlada opredelila je oko 21 milion evra.

U protekla 24 sata, mađarska policija uhvatila je 1.300 ilegalnih migranata samo na području Županije Čongrad koja se graniči sa Srbijom.

Kako je saopštila mađarska policija, među njima je bilo čak 200 dece. Najveća grupa zatečena je u pograničnom mestu Morahalom gde je 140 migranata iz Avganistana, Bangladeša, Sirije, Pakistana ilegalno prešlo zelenu liniju na mađarsko-srpskoj granici.

Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Gost
Gost
Anonymous



KUDA IDE SRBIJA ? - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   KUDA IDE SRBIJA ? - Page 15 EmptyNed Jul 19, 2015 6:57 pm

Nije mi daleko a da idem za njojzi, ne pada mi napamet.

rasta
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KUDA IDE SRBIJA ? - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   KUDA IDE SRBIJA ? - Page 15 EmptyUto Jul 21, 2015 11:57 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Treba još šta reći ?  KUDA IDE SRBIJA ? - Page 15 900975










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
MadamX
Grofica od Voždovca
MadamX


Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 13.12.2012

KUDA IDE SRBIJA ? - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   KUDA IDE SRBIJA ? - Page 15 EmptySre Jul 22, 2015 12:33 am

Kuda ide Srbija? Ne zna ni ona sama. Zavisimo od volje velikih sila. Što se EU tiče, nisam za ulazak u EU.










[You must be registered and logged in to see this link.]     [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KUDA IDE SRBIJA ? - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   KUDA IDE SRBIJA ? - Page 15 EmptyNed Jul 26, 2015 8:10 pm

Slika sa društvenih mreža objavljena u petak U pitanju su sinovi jednog oficira iz PU Pančevo .
 
[You must be registered and logged in to see this image.]
Utvrđeno je da je oružje iz magacina policije ,koje je otac nakratko doneo kući ,posle jedne "vežbe" ,bla ,bla....nebitno .
Bitnije je kakvu poruku šalju "sinčići" i bez naoružanja ?Pogledajte nabildovanog i tetoviranog ...zlatna omladina Srbije .

U isto vreme ,odlukom nekoga iz "Komunalnog " u Novom Sadu, odlučeno je da se  poseče drvo u ulici Isidora Bajića koje je davno zasadio Đorđe Balašević iz ljubavi prema Oliveri ,a u njegovom  hladu je rado sedela porodica i komšije ,kao i Balaševićevi fanovi tokom dolaska u Novi Sad.
Objašnjenje -korenje podiže behaton .

Drugo drvo se nalazilo u Dunavskom parku ,i navodno je "izmešteno" ,ali niko ne zna gde i kada .

Ako znamo čija ekspozitura za zapošljavnje partijskih kadrova je "komunalno" u Novom Sadu ,nimalo ne treba sumnjati da je ovo "sečenje bagrenja" -namerno .
Biće da nikada nisu slušali pesmu ,niti znaju šta je hlad ,kako je Đole lepo napisao u drugoj pesmi .

Ako dodamo sve ono što svakim danom gledamo ,osvajanje vlasti silom i u najmanjem zaseoku , siromaštvo i nezaposlenost ,a sve pod "mudrim vođstvom" Aleksandra Vučića i "srpskonaprednih" ,mafijaška ubistva po ulicama svaki dan ,starlete na tv i neškolovani ološ na funkcijama ,ne treba biti puno pametan pa videti da se Srbija vraća u 90 te ,i diktaturu .E ,tuda ide Srbija .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KUDA IDE SRBIJA ? - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   KUDA IDE SRBIJA ? - Page 15 EmptyUto Jul 28, 2015 6:47 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KUDA IDE SRBIJA ? - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   KUDA IDE SRBIJA ? - Page 15 EmptyČet Jul 30, 2015 12:22 pm

Elem ,evo plata "gradonačelnika" najsiromašnijih opština u Srbiji .
Dakle -3-5 puta veće od proseka u istoj toj opštini . 
I to nije sve -svaki od njih ima "zamenika" ,bar 3 "pomoćnika" ,i naravno ...zaposlio je pola rodbine i kumova u Opštini . 
Ne treba ni pomenuti -svi su iz Srpske Napredne Stranke . 

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KUDA IDE SRBIJA ? - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   KUDA IDE SRBIJA ? - Page 15 EmptySre Avg 05, 2015 12:56 pm

U "Telegrafu" piše danas ,da samo iz Novog Pazara svakog vikenda ode par stotina ljudi put zapadne Evrope ,u potrazi za poslom . Samo ove subote je najavljen odlazak 500 ljudi . 
Verovatno je i u vašim sredinama tako . Ja poznajem x ljudi koji traže državljanstvo ,uče jezik ,već povremeno odlaze na po 3 meseca na "rad" ,ili traže takvu mogućnost .
Sva deca samo čekaju da završe škole -pa da "zapale" ,od svakog drugog deteta će se to čuti . 
Eto ,tamo ide Srbija .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Gost
Gost
Anonymous



KUDA IDE SRBIJA ? - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   KUDA IDE SRBIJA ? - Page 15 EmptySre Avg 05, 2015 2:55 pm

Da se oglasim na ovoj temi i to sa distance u fizičkom obliku. Godinu dana sam odsutan ali znam šta se dešava. Lično, ne zanima me crna hronika i ostale pizdarije koje se dešavaju jer u svakoj zemlji to postoji i nema smisla pričati o tome. OK, Naprednjaci su u svim oblicima infrastrukture, te vedre i oblače, stoga, ni o tome ne vredi razgovarati.
Sport
Malobrojna zemlja a mnogo medalja. Tomine medalje nigde ne ubrajam.

DakleM, Vučić za sada dobro vodi zemlju i skidam mu kapu. Da se razumemo, nikada nisam glasao za njega, niti ću glasati jer je bio u ekipi koja mi je ukrala cca 10 godina života i to beneficiranih. Ne mogu mu to oprostiti, niti zaboraviti. Govorim u lično ime a ostali, prema svojoj memoriji i savesti.
Drago mi je što Srbija, najzad, dobija mic po mic kredibilitet u svetu a mislim da je to najvažnije. Narod se već odavno svik'o na nemaštinu pa, il' nek se strpi il' nek digne ustanak.
Tol'ko za sada. Vidimo se u nekom drugom filmu il' ne.


rasta
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KUDA IDE SRBIJA ? - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   KUDA IDE SRBIJA ? - Page 15 EmptyPet Avg 07, 2015 10:57 am

John Doe ::

Drago mi je što Srbija, najzad, dobija mic po mic kredibilitet u svetu a mislim da je to najvažnije. Narod se već odavno svik'o na nemaštinu pa, il' nek se strpi il' nek digne ustanak.
Tol'ko za sada. Vidimo se u nekom drugom filmu il' ne.


rasta
To bi sve želeli ,pa i podržali Vučića kao nekada Đinđića .
Ali ...svaki dan se uveravamo da je to šarena laža za široke narodne mase koje su na ivici egzistencije ,dok "njegovi" žive kao feudalci .
Čak i mediji koji su cenzurisani i autocenzurisani su puni svakodnevno svinjarijama oko bahaćenja i razmetanja novcema čak i malih aparatčika SNS ,o Tomi i drugim "dinastijama" ,da se i ne priča ? 
Kako drugačije objasniti činjenicu ,da od početka nepoštedne borbe protiv "tajkuna i korupcije" ,utaje poreza,kriminala  i sličnih priča kojima su i došli na vlast ,Srbija ima 400 NOVIH MILIONERA-samo od prošle godine  ? 
400 NOVIH MILIONERA: Ekonomista zarađuje 183.000 evra mesečno! link

A to su oni koji su neki "porez" ipak prijavili ,gde su oni kojima to ne pada na pamet,a ima ih na stotine još od Slobe  ,a o "srpskonaprednima" da se i ne priča ? 
Da li je u međuvremenu proizvodnja procvetala ,ili trgovina -kada se ovih novih 400 tako obogatiše ? 
Neće da bude .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Gost
Gost
Anonymous



KUDA IDE SRBIJA ? - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   KUDA IDE SRBIJA ? - Page 15 EmptyPet Avg 07, 2015 11:51 am

Danubius ::
John Doe ::

Drago mi je što Srbija, najzad, dobija mic po mic kredibilitet u svetu a mislim da je to najvažnije. Narod se već odavno svik'o na nemaštinu pa, il' nek se strpi il' nek digne ustanak.
Tol'ko za sada. Vidimo se u nekom drugom filmu il' ne.


rasta
To bi sve želeli ,pa i podržali Vučića kao nekada Đinđića .
Ali ...svaki dan se uveravamo da je to šarena laža za široke narodne mase koje su na ivici egzistencije ,dok "njegovi" žive kao feudalci .
Čak i mediji koji su cenzurisani i autocenzurisani su puni svakodnevno svinjarijama oko bahaćenja i razmetanja novcema čak i malih aparatčika SNS ,o Tomi i drugim "dinastijama" ,da se i ne priča ? 
Kako drugačije objasniti činjenicu ,da od početka nepoštedne borbe protiv "tajkuna i korupcije" ,utaje poreza,kriminala  i sličnih priča kojima su i došli na vlast ,Srbija ima 400 NOVIH MILIONERA-samo od prošle godine  ? 
400 NOVIH MILIONERA: Ekonomista zarađuje 183.000 evra mesečno! link

A to su oni koji su neki "porez" ipak prijavili ,gde su oni kojima to ne pada na pamet,a ima ih na stotine još od Slobe  ,a o "srpskonaprednima" da se i ne priča ? 
Da li je u međuvremenu proizvodnja procvetala ,ili trgovina -kada se ovih novih 400 tako obogatiše ? 
Neće da bude .

Ko o čemu, baba o uštipcima. Opet te jebe tuđa lova njihovim džepovima. Pišem o kredibiletu u svetu a ti o Blicu i Kuriru. Kada citiraš nešto, onda i odgovori na citirano. S' druge strane, nisi pročit'o il' si letimično pregled'o da sam se ogradio od diploma, hronike i svega onoga što puni novinske stubce, te smatram da još jednom pročitaš o čemu sam pisao.
rasta
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KUDA IDE SRBIJA ? - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   KUDA IDE SRBIJA ? - Page 15 EmptySub Avg 15, 2015 10:07 pm

KAD PRITISNE MUKA: Srbi rasprodaju svoje poklone i uspomene da bi imali za hleb (FOTO)

link 

...sem članka ,pročitajte i komentare na tekst. Ko misli da nije ovako -debelo greši .
Većini je ovako.......a (vladajuća) manjina živi  kraljevski .
Ono što mene zaista čudi ,i ne shvatam -nema opozicije ,nema glasa inteligencije , nema slobodnih novinara i medija ,da bar oni šta kažu ,nema narodnog bunta ...nema ničega .
Među kmetovima je mir ,i mirno gledaju kako im se feudalci još više bogate .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

KUDA IDE SRBIJA ? - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   KUDA IDE SRBIJA ? - Page 15 EmptySub Avg 15, 2015 10:19 pm

Na moj komentar da se jedan ex savetnik ponaša kao Marija Antoanete prijateljica iz Bosne mi je odgovorila "mudrošću" koju je izvalio "njen" feudalac.

- "Mjesecima su ljudi bez plate, nemaju za hljeb, a žive.... Znači sve se može kad se hoće....."

Na moju konstataciju da bi Hrvati trebali da vrate Goli otok njegovoj funkciji zajednička prijateljica odande je rekla da kad bi se to desilo teško da bi bilo mesta za "naše" (misli srpske i bosanske) jer imaju i previše svojih kojima je mesto na tom ostrvu nudističkog imena.

Koliko se meni čini Srbija nezadrživo srlja prema Francuskoj revoluciji. To što kmetovi ćute me i brine. Ja sam ipak pobornik stare škole rahmetli Kodža Miloša da ič ne valja kad raja ćuti.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
daljinski

daljinski


Godina : 61
Location : Schweiz
Humor : daleko od ozbiljnog
Datum upisa : 26.06.2014

KUDA IDE SRBIJA ? - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   KUDA IDE SRBIJA ? - Page 15 EmptyUto Avg 18, 2015 8:48 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
komentar nepotreban
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KUDA IDE SRBIJA ? - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   KUDA IDE SRBIJA ? - Page 15 EmptySub Avg 22, 2015 3:14 pm

ZoxZoja ::


Koliko se meni čini Srbija nezadrživo srlja prema Francuskoj revoluciji. To što kmetovi ćute me i brine. Ja sam ipak pobornik stare škole rahmetli Kodža Miloša da ič ne valja kad raja ćuti.
Gospodar Vučić je daleko veći prevejanac od Miloša ,ovaj išao na silu ,a Acika može da doktorira demagogiju .
A da se malo ugledamo na ove ,da ne mora da radi "kuka i motika" ? 
Nego ,kod nas problem naći i onu četvoricu poštenih da napravimo "Nesalomljive" . 

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KUDA IDE SRBIJA ? - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   KUDA IDE SRBIJA ? - Page 15 EmptySre Avg 26, 2015 5:26 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Lujkaa

Lujkaa


Datum upisa : 21.07.2015

KUDA IDE SRBIJA ? - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   KUDA IDE SRBIJA ? - Page 15 EmptySre Avg 26, 2015 6:32 pm

Danas procitah clanak Rekorderka iz Novog Sada: Četiri decenije na birou, ni dana staža
Svasta je na ovom svetu moguce pa i ovako nesto u nasim krajevima.

Bila sam i ja "clan" nacionalne sluzbe za zaposljavanje u vise navrata. Cak se prijavila i na dodatnu obuku za zanate. Posle saznah da to funkcionise po principu: kad se oformi grupa onda te pozovu. Nikad me nisu zvali! Mojih nekoliko raspitivanja tipa: di je zapelo (?!) ostalo je bez konkretnog odgovora.
Znaci, ako hoces da se "prekvalifikujes" male su ti sanse...ili je to samo moja sudbina bila...ne znam.
O nekom pozivu za posao u struci s njihove strane..isto mrka kapa.
Pitam se onda: koja je svrha njihovog postojanja (?) kad od toliko nezaposlenog sveta samo mali broj oni sa "ludom" srecom (sto novine objave... a i to je diskutabilno) budu zaposleni uz njihovu pomoc a ostali...snalazite se kako znate i umete...preko veza i vezica...partijskih "knjizica"...ili nesto trece.
Nazad na vrh Ići dole
Sibila_
Zalutala Niotkuda
Zalutala Niotkuda
Sibila_


Datum upisa : 20.12.2011

KUDA IDE SRBIJA ? - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   KUDA IDE SRBIJA ? - Page 15 EmptySre Avg 26, 2015 6:44 pm

Bila sam i ja na spisku NSZ. Ono, javljala se uredno, jednom zakasnila dan, oni me automatski izbrisali. Kažu, takav je program.Samo sam im rekla: zbogom! Upravo iz razloga koje je Lujka navela: nikad me nisu pozvali niti ponudili bilo šta. 
Ti biroi ili kako se već zovu u zemljama gde sistem funkcioniše, imaju zadatak da ti traže posao. Nisam se baš udubljivala, ali je moguće da im i posao zavisi od neke realizacije. 

A čemu oni nama služe? Pa, jasno je kad se malo prelistaju mediji. Da direktorka krka o trošku države i voda svoje izabranike na službene večere za vikend, da uređuju svoje poslovne prostore kao da su predstavništva elitnih međunarodnih firmi, da zaposle svoje poslušnike u okviru poslovnica, troše na projekte od kojih niko nema koristi ...i tako...

Daju ti pomoć za samozapošljavanje od 150-200 hiljada i vežu te godinu dana da obavljaš delatnost, a ti od tih para nemaš ni za doprinose sebi, a ne za započinjanje posla... Pa da imam neki kapital u šteku, njima se sigurno ne bih obratila za tu siću!










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

KUDA IDE SRBIJA ? - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   KUDA IDE SRBIJA ? - Page 15 EmptySre Avg 26, 2015 6:56 pm

Ja sam još uvek na Birou (navika da to tako zovem kako god mu sad bilo ime). Iz par razloga od kojih je najvažniji mir u kući i kevina uverenost "Možda te ipak zovu". Ne možeš joj objasniti pa to ti je da oni nikom nisu posao našli. Drugi razlog je taj što sam iz prvog razloga na "evidenciji" već 15 meseci a iščačkala sam negde da osobama mojih godina Država plaća 80% doprinosa tri godine ako me neko zaposli "za stalno" pa se sad uredno prijavljujem svaka tri meseca. To je jedan od "mamaca" koji ja mogu da ponudim potencijalnom poslodavcu.

Inače više ne treba biti na Birou da bi se imala zdravstvena knjižica što je ranije bio jedan od poslova Biroa. Odeš kod njih oni ti natrukuju neku potvrdu pa sa njom u Socijalno na overu. Zbog toga je masa ljudi bila na birou kao ta "rekorderka" koju Lujka pominje. Jer da je stvarno htela da se zaposli pre 35-40 godina je imala dobre šanse. To su bile sedamdesete-osamdesete kad se posao kudikamo lakše nalazio.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
MadamX
Grofica od Voždovca
MadamX


Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 13.12.2012

KUDA IDE SRBIJA ? - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   KUDA IDE SRBIJA ? - Page 15 EmptySre Avg 26, 2015 11:20 pm

Sibila_ ::


Daju ti pomoć za samozapošljavanje od 150-200 hiljada i vežu te godinu dana da obavljaš delatnost, a ti od tih para nemaš ni za doprinose sebi, a ne za započinjanje posla... Pa da imam neki kapital u šteku, njima se sigurno ne bih obratila za tu siću!

Zar ne važi i dalje ono da si oslobođen poreza prvu godinu kada se samozaposliš?











[You must be registered and logged in to see this link.]     [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KUDA IDE SRBIJA ? - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   KUDA IDE SRBIJA ? - Page 15 EmptyNed Avg 30, 2015 11:24 pm

Srbija ide definitivno u kulturnu kloaku . 
Ne treba puno analizirati -nedelja uveče ,udarni termin , na svim televizijama -rijaliti . 
Ok, neka je i rijaliti ali......
Srbija gleda trenutno -šizofreničare ( Maja Nikolić ,Miljana Kuljić ,Zmaj od Šipova) ,maloumne (Ekrem Jevrić ,Radašin...) osuđivane (i još aktivne ) kriminalce (Kristijan Golubović, Rajko ) ,otrcani trećerazredni estradni ološ (Vesna Rivas ,Saška Karan ,Zorica Marković ...) nasilnike koji su zbog tuče izbacivani iz tih istih programa (Miki Pčelar ,Jovana Matora ,Jelena Kobra ) sve garnirano gomilom kurvetina (pardon ,starleta na čelu sa Stanijom ) itd...itd....itd.......
Srbija je postala definitivno jedan prostački ,nasilni ,prokurvani rijaliti gde se ti i takvi bukvalno  wc  na glavu svakom poštenom čoveku u ovoj zemlji ,a mi smo obična  shit3 ,koja ne smeju da naprave kraj onima koji nam licemerno to serviraju .
I najveći optimista više ne može da poveruje da će se ikada išta u ovoj zemlji promeniti ,Srbija ne ide nigde iz septičke jame u koju smo se sami smestili . 
I nismo za bolje .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
brdjanin
peskovit je put do zvezda
brdjanin


Datum upisa : 13.09.2013

KUDA IDE SRBIJA ? - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   KUDA IDE SRBIJA ? - Page 15 EmptyNed Avg 30, 2015 11:44 pm

Sami smo krivi. Dozvolili da nam serviraju, a mi gutamo.
Mi...nisam i ja. Daljinski je vrhunac demokratije. Da niko ne kupuje "Skandal" ugasio bi se. Da se ne zadržavamo na tim kanalima, ne bi imali sponzore za produkciju. Jednostavno je.










Nizbrdo je lakše. Ali uzbrdo je avantura!
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



KUDA IDE SRBIJA ? - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   KUDA IDE SRBIJA ? - Page 15 EmptyPon Avg 31, 2015 9:38 am

Još samo malo i odosno u piii...

rasta
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

KUDA IDE SRBIJA ? - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   KUDA IDE SRBIJA ? - Page 15 EmptyPon Avg 31, 2015 10:01 am

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

KUDA IDE SRBIJA ? - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   KUDA IDE SRBIJA ? - Page 15 EmptyPon Avg 31, 2015 11:41 am

brdjanin ::

. Daljinski je vrhunac demokratije. .
A ne! I njegove opcije su se svele na najmanju meru, a to je ono crveno dugme.
Jer inace, osim fiskulture palca, menjanjem kanala ne postizes nista. Ako izbegnes Parove, ceka te Farma, bezis od nje, stize te Veliki Brat, bezis koliko te noge nose, cekaju te jubilarne reprize, ides dalje, bar deset kanala sa turbo folk muzikom, sve neke zvezde i zvezdice, sto Pinka, sto Granda, sto Prve.
Pokusas pogletati nesto na Hystori kanalu i shvatis da sve vec znas jer je vec peta repriza, tako i na Animal planet, Nacionalnoj geografiji...i sve redom.
Dakle, jedino resenje je samo jednom upotrebiti crveno dugme, i ne koristi ti ga vise.
Uzmi knjigu, idi u setnji, na druzenja...ali avaj...tesko na druzenja, jer sam sigurna da im je upaljen TV i da je jedan od rijalitija tu.
Znaci ostaje knjiga i setnja!
Pametnom dosta :)
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KUDA IDE SRBIJA ? - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   KUDA IDE SRBIJA ? - Page 15 EmptyUto Sep 01, 2015 9:40 pm

Vojislav Šešelj sedi u studiju sa Milomirom Marićem ,i u dvosatnoj ? emisiji odgovara na pitanja učesnicima "rijalitija Parovi" ? 

Jel* sada jasnije zašto treba odjednom toliko "rijalitija" u Srbiji ,šta je pravi smisao ove "zabave" ? 

[You must be registered and logged in to see this image.]

Srbijo ......više ne važi ni ono "ko zadnji izađe ,neka ugasi svetlo" ,nego ono "ko zadnji izađe ,neka bar pusti vodu" . Definitivno plivamo u  shit3 shit3 shit3 ,što je i do sada bilo očito ,ali ovo je ne "dno dna" ,nego .....sramotno za svakog građanina ove zemlje .

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

KUDA IDE SRBIJA ? - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   KUDA IDE SRBIJA ? - Page 15 EmptyUto Sep 01, 2015 10:46 pm

A da li ti Dani to nešto govori?
Kako je to Šešelj oslobođen i svo ono podizanje prašine. A ovo samo govori, da je pušten da duva u istu tikvu sa Vučićem.
Dalje, "zarđale kašike" koje su se ovde spominjale su deo zapadne režije, a ne autentični srpski nacionalizam, što uporno pokušavam da ti objasnim.
Žao mi je što očigledno nisi bio blizak sa istinskim nacionalistima, već to gledaš kroz raznorazne pajace i lutke zapadne propagande-










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

KUDA IDE SRBIJA ? - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   KUDA IDE SRBIJA ? - Page 15 EmptyUto Sep 01, 2015 10:49 pm

Prvi put kada sam došao u Knez Mihajilovu sa namerom da idemo u Prokuor Pčinjski da rušimo table, kada sam video da se Šešelj šeta sa macolom po KNezu, zgadilo mi se sve. MOgu se ja nasmejati njegovoj izjavi nekoj, može me oduševiti nekom rečenicom, ali je to takva predstava za budale, sve što se dešava sa i oko Šešelja. Međutim, žalosno je, što se to čak i primilo u Srbijj, pa je zapad otišao i korak dalje u poniženju i namesti nam Šešeljove učenike na vrh vlasti. Sa njima pregovara, njih uvažava, njima daje podršku.
Jadno










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KUDA IDE SRBIJA ? - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   KUDA IDE SRBIJA ? - Page 15 EmptySre Sep 02, 2015 9:44 pm

Ovo je danas izgovorio i premijer ,"povećanje plata" kao da smo maloumni pa se ne sećamo da 10 godina dinara povećanja nismo dobili ,a već godinu dana nam skidaju protivzakonito 10 % (od čega trijumfalno misle da nam vrate "posle nove godine" -2 % -to je "povećanje" ? )
Mantru je prihvatio i ministar finansija ,a neko pametan je dao i odrednicu ,za koje građane Srbije to važi . 

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Gothic
Gothic
Gothic
Gothic


Datum upisa : 21.04.2012

KUDA IDE SRBIJA ? - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   KUDA IDE SRBIJA ? - Page 15 EmptyPet Sep 04, 2015 7:35 pm

"U Srbiji postoje 4 slova S...Senzacija,Skandal,Sport,Sex".

(Izvor:RTS.TV)
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KUDA IDE SRBIJA ? - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   KUDA IDE SRBIJA ? - Page 15 EmptySre Sep 09, 2015 9:11 pm

Gothic ::
"U Srbiji postoje 4 slova S...Senzacija,Skandal,Sport,Sex".

(Izvor:RTS.TV)
[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Sibila_
Zalutala Niotkuda
Zalutala Niotkuda
Sibila_


Datum upisa : 20.12.2011

KUDA IDE SRBIJA ? - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   KUDA IDE SRBIJA ? - Page 15 EmptySub Sep 19, 2015 8:37 pm

A, ne znam tačno kuda ide Srbija, ali znam da kad premijer ode negde, neko ga ovde razočara:

"Kad sam video posle susreta sa Bajdenom i Kerijem da nigde u novinama toga nema, ali da ima Stanije i da su to cele naslovne strane svuda, shvatio sam da nikoga u Srbiji to ne zanima. Nemam ništa protiv te žene, ali mi je čudno da je važnija od Bajdena, Kerija i ljudi koji odlučuju o sudbini celog sveta", naveo je premijer na KZN.


...Ili, ono kad ti se rijaliti i sistemsko zaglupljivanje naroda plasiranjem novih sistema vrednosti ( poput starleta) vrati kao bumerang.  sladoled


Boli ga za Srbiju, gde ide, važno je da se njemu radosno kliče: Svaka čast, Vučiću! :)











[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

KUDA IDE SRBIJA ? - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   KUDA IDE SRBIJA ? - Page 15 EmptyUto Sep 22, 2015 5:03 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Kica/Praja
El virtuoso
Kica/Praja


Godina : 85
Location : Ladna Morava
Humor : Filmovi Veljka Bulajića
Datum upisa : 04.12.2009

KUDA IDE SRBIJA ? - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   KUDA IDE SRBIJA ? - Page 15 EmptyPet Sep 25, 2015 11:03 am

Srbija kao i ceo svet ide u 3 lepe... tu očigledno pomoći nema.

Nerazumno mi je ovo da mnogi za sve okrivljuju onog šizofreenika vučića. On se pita samo oko nebitnih stvari recimo sporta i kadriranja po manjim i većim opštinama. Tvrdnjom da je on doveo rijalitije i sličene strateške odluke su smešne. Njega u međunarodnim okvirima niko ništa ne pita, samo mu pošalju tekst sporazuma, visunu plata i penzija, cene struje i nafte...










Jedan poziv menja sve !
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

KUDA IDE SRBIJA ? - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   KUDA IDE SRBIJA ? - Page 15 EmptyPet Sep 25, 2015 11:09 am

Na jednu veliku FARMU...polako al sigurno nas ogradjuju,naseljavaju izbeglicama i hvale kako je Srbija za primer svima na Balkanu...nešto smrdu al pravo ne znam
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

KUDA IDE SRBIJA ? - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   KUDA IDE SRBIJA ? - Page 15 EmptySub Sep 26, 2015 4:14 pm

Žalosna istina je da smo mi poprilično glup narod.
Vučić i njegova banda nesposobnih naprednjaka smanji plate i penzije, podigne cene i opet ima podršku.
Ljudi nemaju posao, nemaju šta da jedu, al' to im nije bitno, bitno im je izgleda da su dobili diplomatski rat sa Hrvatskom.
Na osnovu toga i na osnovu hapšenja tajkuna, lopova i direktora, hapšenja koja su samo bila medijska maska, ovaj nenormalni narod glasa za naprednjake, nesposobne i nepismene.
Jbt, imamo predsednika koji čim otvori usta, obruka nas.
Premijera koji je zbog svoje prošlosti trebao biti u zatvoru, a ne na čelu države.
Imamo ministre, sačuvaj bože.
Dačić, Vulin, ilić, Stefanović, Verbić...
Tuga i jad.
Imamo i hordu nepismenih naprednjaka u skupštini na čelu sa onim Babićem, imamo, a bolje da nemamo.
Dokle bre narode srpski, dokle ćeš biti toliko glup i zatucan?
Dokle više?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Nut
Sky Goddess, Mother of the Gods
Nut


Godina : 43
Datum upisa : 23.03.2011

KUDA IDE SRBIJA ? - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   KUDA IDE SRBIJA ? - Page 15 EmptySub Sep 26, 2015 7:51 pm

Astrina..@

Citat :
Dokle bre narode srpski, dokle ćeš biti toliko glup i zatucan?
Dokle više?
..Dok ne postanemo ''svetska sila br1''.. smehsmeh smehsmeh ..pa da  zaista sami biramo predsednike i vladu.... jwwwwww

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



KUDA IDE SRBIJA ? - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   KUDA IDE SRBIJA ? - Page 15 EmptySub Sep 26, 2015 8:20 pm

Nut ::

..Dok ne postanemo ''svetska sila br1''...pa da  zaista sami biramo predsednike i vladu....

Ovo je odlično rečeno. top88

Do tada imamo fore da se opismenimo.
rasta
Nazad na vrh Ići dole
cojle
Zaštitnik seljačkih prava
Zaštitnik seljačkih prava
cojle


Location : Kumova slama
Humor : smešan samom sebi
Datum upisa : 09.08.2009

KUDA IDE SRBIJA ? - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   KUDA IDE SRBIJA ? - Page 15 EmptySub Sep 26, 2015 10:57 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]











Seljak sam pa umem i reč da probiram!
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KUDA IDE SRBIJA ? - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   KUDA IDE SRBIJA ? - Page 15 EmptySub Sep 26, 2015 11:54 pm

Za Srbiju se kaže da je "zemlja čuda" . 
Ako je merilo budućnosti jedne zemlje kakva joj je "vlast" ,a nju čine politički ekstremi (i desni i levi ,mada se prave demokratama i evropejcima ) onda nas ne čeka ništa dobro . 
Ako je merilo svesti jedne zemlje ono kakvi su joj mediji ,a cela štampa  je "tabloidirana" , na televizijama gledamo "rijalitije" (kakvi ipak ne postoje ni u jednoj zemlji ,da osuđivani kriminalci ,psihopate sa istorijom bolesti i prostitutke -"zabavljaju narod" ?) -onda to ne izgleda uopšte dobro . 
Ako je moguće u 21 veku,  da nekom zemljom ,koja ima kakvu-takvu istoriju parlamentarizma ,dva puta u razmaku 30 godina vlada jedan čovek -onda tu zaista ne treba trošiti reči . 

Ostaje ona nada da je Srbija -zemlja čuda . 

Na istom mestu ,gde se slave masovne ubice muslimana ,i protiv kojih se do juče ratovalo -danas se muslimani primaju kao braća rođena ,a muslimanske zemlje su najveća nada ekonomije . 
Apsurdno -ali je  tako ,jer je ovo Srbija gde ništa nije logično. 

Tako ostaje nada ,da kada mislimo da se ništa više ne može promeniti -da promena dođe preko noći ,niotkuda , i van svakog očekivanja i logike . 
To je još jedina nada ,jer kako sada izgleda ,Srbija ne ide nigde ,ma šta "vladajući" pričali ,nego je opet potonula u prošlost ,u mračne 90 te (za koje smo isto mislili da se nikada više ne mogu vratiti )










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

KUDA IDE SRBIJA ? - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   KUDA IDE SRBIJA ? - Page 15 EmptyUto Okt 06, 2015 8:53 am

Odrastao sam u zemlji ili bolje da kažem regionu u kojem se kriminalci proglašavaju za heroje.
Godinama umesto da šetaju po zatvorskom krugu, oni slobodno šetaju ulicama, čak dolaze i na vlast.
U regionu u kojem je sistem vrednosti odavno otišao u tri pičke mater'ne.
Šund, kič i poremećene norme caruju ovde decenijama već.
U dive se ubrajaju jedna Ceca, koja da se nije zakačila Arkanu, bila bi prosečna šatorska pevačica.
Jedna Severina koja bez pornića ne bi bila ni lokalno poznata.
Razne Karleuše koje veze nemaju sa pevanjem, pa onda kojekakve Siki, Liki, Ciki i Viki.
Grand sranja pokvariše i ono malo dece koja umeju da pevaju i imaju sluha.
Ili će pevati ta govna ili će biti gladni.
Starlete se ubrajaju u elitu, od njih se pravi kao da su ne znam šta.
Narod zatupljen raznim farmama i parovima, vodi tuđe živote dok svoj ostavlja u mulju današnjice.
Na vlast dolaze nesposobni i nepismeni, al' slatkorečivi.
Koriste godinama zatupljavanje naroda iz tamo nekih kuhinja Pinka i sve one žute štampe.
Kojekakvi urednici i vlasnici tih medija su i najodgovorniji za zaglupljivanje naroda.
Ratni profiteri i kriminalci se slave i skoro ubrajaju u svece.
Crkva se meša u sve kao vegeta.
Školstvo je otišlo u kurac, prosvetni radnici poniženi i degradirani, jedva da imaju volju za životom.
Partijske knjižice vrede više od diploma, sranje više nego znanje.
Goveda vode države i ubiraju poene tako što vređaju komšije.
Sve u svemu, ovaj region nije ni za kurac, i neće ni biti narednih 100 godina.
Odrastao sam ovde, ostavio mladost tu, al' za dalje, ne garantujem da ću ovde ostaviti i drugi deo života i kosti.
Ako za zapad ovi idioti što sebe nazivaju rodoljubima i patriotama, kažu da je truo, pa šta onda reći za ovo ovde?
Ne da je trulo, nego je u takvom stanju da su i crvi počeli da beže.
Godinama je pamet odlazila sa ovih prostora i zato sad imamo vladavinu gluposti.
Igor Čobanović

Mene ovo zaboli,a vas?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Gothic
Gothic
Gothic
Gothic


Datum upisa : 21.04.2012

KUDA IDE SRBIJA ? - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   KUDA IDE SRBIJA ? - Page 15 EmptyNed Okt 11, 2015 1:08 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]


Malo li je...[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KUDA IDE SRBIJA ? - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   KUDA IDE SRBIJA ? - Page 15 EmptyČet Okt 15, 2015 5:28 pm

Sa ovima ,sigurno nigde -to je činjenica 

 . A ovi odlučuju o tome "kuda ide" - i to je sramotna  činjenica . 

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Gothic
Gothic
Gothic
Gothic


Datum upisa : 21.04.2012

KUDA IDE SRBIJA ? - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   KUDA IDE SRBIJA ? - Page 15 EmptyČet Okt 15, 2015 7:36 pm

Sve zavisi kako se gleda i kako ko razmislja zavisno u kakvoj se situaciji trenutno nalazi.Kazu da su im teski razgovori a izabrali su da budu Politicari pa to se podrazumeva da nije njihovo zanimanje bas uvek lako.

Kazu da je sada tesko da se donesu neke odluke...Pa Srbiji je uvek bilo tesko kroz istoriju,nista novo.Zasto je Kosovo Problem kada je vec odavno otislo,zasto vise da se narod zavarava.Sta ako se ostane na Evropskom putu da li ce biti bolje, po meni nece,da je u EU toliko bolje ne bi neke clanice Drzave EU htele da napuste EU. :drinks :
Nazad na vrh Ići dole
Sibila_
Zalutala Niotkuda
Zalutala Niotkuda
Sibila_


Datum upisa : 20.12.2011

KUDA IDE SRBIJA ? - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   KUDA IDE SRBIJA ? - Page 15 EmptyČet Okt 29, 2015 9:45 pm

Sad ću reći ono što Astra uvek pomisli kad vidi ovu temu:
Srbija ide u tri p* materine!
Izvinjavam se, ako je nekome ovo pregrubo.
Ali je to jedino kuda nas ovaj ološ vodi.
Kovačica je poslednja, ali ne i zadnja opština u Srbiji ( jer ima ih još gde nisu na vlasti) u kojoj je primenjen već dobro proveren metod zastrašivanja, ucena, privođenja odbornika da bi se došlo na vlast. SNS-ovci i preletači uspeli su da nasilno promene vlast, posle petnaest godina DS vlasti u ovoj maloj opštini. Odbornike za svoju većinu držali su četiri dana u karantinu u Staroj Pazovi, i tako organizovano, kao stoku, doveli ih na skupštinu, što se već pokazalo kao oprobana metoda u mnogim drugim opštinama. Prete otkazima, batinama, podmićuju obećanjima za posao...Ne prezaju čak ni od toga da zastrašuju ugnjetavanjem članova porodice...
Verujte mi, jer dobro znam o čemu pričam, ovo je sistem koji se bazira na čisto fašističkim metodama. Neka nam je Bog u pomoći, ako i on nije emigrirao već!










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Nut
Sky Goddess, Mother of the Gods
Nut


Godina : 43
Datum upisa : 23.03.2011

KUDA IDE SRBIJA ? - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   KUDA IDE SRBIJA ? - Page 15 EmptySre Nov 04, 2015 4:58 am

Trebalo bi ovo da stoji ovde..pa onda idem redom..

[You must be registered and logged in to see this image.]

IDIOTIZACIJA SRBIJE..





Фарма, Парови, Вучић, Фарма, Парови, Велики брат, Вучић, Фарма, Дачић, Парови, Фарма, Велики брат и тако у недоглед.

Овако изгледа програмска шема телевизија које поседују националну фреквенцију. Ништа боље није ни са насловима у најпопуларнијим новинским издањима и порталима. Не зна се шта је горе да ли телевизијски програм или уредничка политика новинских издања што у штампаном што у електронском издању.

Читалац, односно гледалац, чита / гледа оно што му се сервира. А сервира му се блуд, разврат, неморал, лаже и наметање неких нових вредности.

Није то тако само у Србији већ је у тако великом делу света. Зашто се то ради? Зато што се глупим и необразованим људима лако влада. Глуп и необразован неће постављати питања већ ће извршавати задатке који су пред њега постављени.
Човек који размишља својом главом је претња за владајућу касту.

Онај који ће се запитати ко, шта и због чега је опасан јер ко размишља може и да се побуни. Онај који гледа ријалитије, певаче који се такмиче, децу која учествују у емисијама такмичарског катактера (искоришћавање деце у сврху веће зараде), те лажи владајуће касте нема времена за Достојевског,Дучића, Црњанског…
Таквом човеку теме нису како да просперира, да се образује, да мења друштво, како да се бори против глобализма – већ се ти људи задовољавају простим препреичавањем туђих живота.

Задовољавајући се гледањем разврата, промискуитетног понашања, секса пред малим екранима заборавља на битне ствар. Пример се стиче у кући, а дете које одраста уз ријалити и разне старлете, криминалце и погрешан систем вредности то прихвата као пожељан модел понашања и касније га кроз живот примењује.

А то је баш оно што владајућа каста жели. Док народ брине о Станији, Сораји и сличном полусвету држава се распада, краде се на велико, Србија се насељава муслиманима, отима се део по део територије, плате и пензије су све мање и мање, народ се претвара у робље…

Оно чувено „хлеба и игара“ је звезда водиља оних који владају. Што је мање хлеба то је више игара, а данас тих игара има на претек. Народ је све сиромашнији али зато има све више ријалитија који служе да се не мисли о празном фрижидеру. Све је већа деградација друштва како се исто не би бунило, како исто не би устало у одбрану својих права.

Зато народе искључи телевизор и размишљај својом главом. Можда ћете схватити шта вам раде, можда ћете доћи на идеју како да промените нешто на боље, можда ћете схватити да систем манипулише вама, можда ћете схватити да за боље сутра морате да се борите, јер вам са неба, сем кише и снега, ништа неће пасти.


Илија Вуксановић










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



KUDA IDE SRBIJA ? - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   KUDA IDE SRBIJA ? - Page 15 EmptySre Nov 04, 2015 8:08 am

@Nut

Zanimljivo štivo.
Delimično sam ispratio prvi serijal BB na HRT-u i odustao od tih gluposti. S vremena na vreme, stignu do mene informacije o dešavanjima al' me ič pogađa. Čujem, vodi se polemika oko Kristijana, da l' treba u bajbokanu il' ne. Juče mi Džasti izdeklemovala, članove iz zakonika i bilo mi je jasno.
Elem, da ne tupim dalje. Kome treba tuđ rijaliti, taj ga je i dobio, Ostali, imaju svoj i bore se u njemu kako znaDu i umeDu a svi koji se bore, na kraju dobiju nagradu za svoje učešće, naravno, prema zaslugama.
Zanimljivi su oni, koji odustanu na pola puta pa zajedljivo gledaju one koji se bore.

IŠ!

Srbija, HrvaCka, BiH ili bilo koja zemlja.


rasta
Nazad na vrh Ići dole
Nut
Sky Goddess, Mother of the Gods
Nut


Godina : 43
Datum upisa : 23.03.2011

KUDA IDE SRBIJA ? - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   KUDA IDE SRBIJA ? - Page 15 EmptySre Nov 04, 2015 1:54 pm

John Doe ::
@Nut

Zanimljivo štivo.
Delimično sam ispratio prvi serijal BB na HRT-u i odustao od tih gluposti. S vremena na vreme, stignu do mene informacije o dešavanjima al' me ič pogađa. Čujem, vodi se polemika oko Kristijana, da l' treba u bajbokanu il' ne. Juče mi Džasti izdeklemovala, članove iz zakonika i bilo mi je jasno.
Elem, da ne tupim dalje. Kome treba tuđ rijaliti, taj ga je i dobio, Ostali, imaju  svoj i bore se u njemu kako znaDu i umeDu a svi koji se bore, na kraju dobiju nagradu za svoje učešće, naravno, prema zaslugama.
Zanimljivi su oni, koji odustanu na pola puta pa zajedljivo gledaju one koji se bore.

IŠ!

Srbija, HrvaCka, BiH ili bilo koja zemlja.


rasta

iGRAJU SE sa ljudima..tamo ima ozbiljno bolesnih..ne razumem ovu drzavu..urgiram preko REM-A.. da se nesto uradi,a oni prebacuju sa ''mame na tatu''..ocigledno da mocnici u drzavi stoje iza ovog otrova..hleba i igara..to je prossto.sve smo siromasniji,a,narod sve zaglupljeniji..










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





KUDA IDE SRBIJA ? - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   KUDA IDE SRBIJA ? - Page 15 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
KUDA IDE SRBIJA ?
Nazad na vrh 
Strana 15 od 20Idi na stranu : Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 20  Sledeći
 Similar topics
-
» KUDA IDE SRBIJA ?
» NASILJE nad DECOM
» SRBI I SRBIJA

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: DRUŠTVO :: POLITIKA-
Skoči na: